X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • olKaczucha Autorytet
    Postów: 303 185

    Wysłany: 3 października 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene, Dziel się nickiem :p

    iv09mg7yklmn388j.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 3 października 2019, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olKaczucha wrote:
    Rene, Dziel się nickiem :p
    mrena33☺
    Ps juz zaakceptowalam☺

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 16:31

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 3 października 2019, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APrzybylska wrote:
    Ola to np ja:

    https://www.instagram.com/p/B3EZwoXIhHe/?igshid=1dj59cvjby7ge

    I buziaki dla Igusi z okazji 1.5 roku 😚🎂💚
    Tablica manipulacyjna najlepsza☺
    Moje chlopaki mieliby zajęcie☺

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 3 października 2019, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    Tablica manipulacyjna najlepsza☺
    Moje chlopaki mieliby zajęcie☺
    Zuzia też bardzo ją polubiła. Spodobała się tylu osobom, że chyba zaczniemy masową produkcję. Zbieram zamówienia 😘

    Ilona92, Rene lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 3 października 2019, 17:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez to widziałam jakieś rok temu. Tylko u Nas takie duperele poprostu leżą w garażu heheh

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 3 października 2019, 17:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas prawdopodobnie tablica zdałaby egzamin, bo uwielbia wszystkie śrubki, łańcuchy itp. Nie mam tylko pojęcia, gdzie na to znajdę miejsce, bo z tym niestety problem.

    Ja już nie wiem, co jest temu dziecku. W nocy pobudki 3godzinne. Ciągle trze te oczy, uszy, policzki. Przecież trwa to już ponad miesiąc. Jestem zmęczona nieprzespanymi nocami. Za dnia w ciągu sekundy potrafi zmienić jej się humor o 180 stopni. Dzisiaj znalazła spodnie, które odłożyłam do wyrzucenia i histeria bo ona je chce i jeszcze żeby jej ubrać 🤷‍♀️

    Jeszcze się okazało, że w środę mąż jedzie na 2 tygodnie na delegację. Pojedziemy do rodziny, żeby same nie siedzieć. Plus tam duży dom, więc się wyszaleje bardziej niż w mieszkaniu. A dzisiaj tak leje, że nawet wyjść się nie da.

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 3 października 2019, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona u nas też "trochę" 😘 zeszło zanim tablica z pomysłu stała się tablicą. Może nie aż rok, ale jakiś czas to trwało.

    Marta szok, aż nie wiem co Ci napisać. Dziwne to zachowanie Gabi. Czy to już bunt 2-latka, czy cos jej jest? ☹️ Współczuję Ci z całego serca. A pediatra co na to?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 17:45

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 3 października 2019, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    APrzybylska wrote:
    Zuzia też bardzo ją polubiła. Spodobała się tylu osobom, że chyba zaczniemy masową produkcję. Zbieram zamówienia 😘
    Z pewnością byloby dużo chętnych osób☺
    Marta współczuje podobny temat przerabialam z Damianem tylko on byl troche starszy niz nasze maluchy ale jak Ania pisze może to wczesniejszy bunt dwulatka.Ciezki byl to czas dla nas wszystkich.U was histeria ze spodniami u nas bylo z butami

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 3 października 2019, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie uszy w porządku (dużo miękkiej woskowiny), oczy tez, temperatury nie ma - według pediatry ząbkowanie. Od wczoraj coś apetytu nie ma, za to w nocy nadrabia butlą.

    Histerie u nas są o wszystko. Ma swój ulubiony sklep spożywczy i za każdym razem chce tam iść. Nie to się kładzie na chodniku i jęczy. Czapki żadnej nie, nawet kaptur nie przejdzie, od razu krzyk i to samo. Generalnie to się śmiejemy, że jest dwubiegowa, ale dzisiaj już mam wszystkiego po dziurki w nosie.

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 4 października 2019, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta współczuje Tobie. Co do ryku u nas tez jest. Oddaje się kawałek ryk, pójdę szybszym krokiem na podwórku ryk, nie nosze ryk, stoi w kitchen helper, bawi się, daje jej świeża bułkę, schodzi ryk. Dzieci w tym wieku odczuwają, ze ich decyzje maja znaczenie i nie potrafią sobie poradzić z emocjami i odczuciami. Może któraś z was czytają o sposobach pomocy? Rozwiązania problemu?
    Te dzieciaki tyle rozumieją, ze szok.
    Marta mam nadzieje, ze odpoczniesz choć trochę u rodziny. Moja nawet przy zabawie musi mnie dotykać. No ja wiem, ze tak jest ale kopanie mnie denerwuje poprostu. Także kazda ma coś. A z tym rykiem to może jak Gabi ma różne bodźce to tak je odreagowywuje? Moja tak ma

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 4 października 2019, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej obstawiam, że tak próbuje wymusić wszystko "pod siebie". Potrafi się sama bawić, ale coś jej nie wyjdzie albo nie spodoba się jej ilustracja w książce - zaraz ryk i najlepiej żeby było tak jak ona chce. Oczywiście też wymusza, to chyba normalne w tym wieku. Za każdym razem jej mówię, że krzywda żadna jej się nie dzieje i jak się uspokoi, to niech przyjdzie. Zazwyczaj przychodzi się przytulić, ewentualnie idzie robić dalej swoje.

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • aga_90 Autorytet
    Postów: 1028 1716

    Wysłany: 4 października 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za kciuki 😁
    Ostatnio doba ma dla mnie za mało godzin 🤷‍♀️ przed pracą zdążę zazwyczaj zrobić obiad a nie mam czasu zjeść śniadania 😮
    Przez pierwsze 3 miesiące zgodzili mi się na 3/4 etatu. W teorii chodzę 12-18, ale dziś 4-ty dzień w sumie a drugi na 10 😜

    Wiktor jak mnie nie ma to jest raczej grzeczny. Odreagowuje jak wracam. Wszystko robię z nim na rękach. Dziś smazylismy naleśniki 😬 i obawiam się że kitchen helper nic by tu nie dał. Chodzi o mnie.
    Problem za to jest z drzemką. Jak jest z dziadkami to nie chce spać. Jest zmęczony i marudny ale nie zaśnie. Wczoraj był z tatą to usnął po obiedzie w krzesełku 😂 tata go przeniósł i spał dalej. Czyli snu potrzebuje, ale chyba z dziadkami tak szaleje że mu szkoda czasu na sen 🤦‍♀️

    Co do nerwów to u nas jest coś w stylu "karnego jeżyka". Siada tam na chwilę, pobuczy i przybiegla przeprosić. Czasem nawet sam wie że źle zrobił i tam biegnie 😂 oczywiście zawsze mu tłumacze co jak i dlaczego. A złość u niego przejawia się w rzucaniu wszystkim czym popadnie. A przedwczoraj babci strzelił liścia w twarz (teściowej 😉) także ten.. Taki mały człowiek a tak się umie zezłoscic 😮

    Więcej nie wiem o czym pisalyscie..
    Milego dnia 😉

    f2wl9vvje61wiuku.png
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 4 października 2019, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas na szczęście nie ma takiego okazywania gniewu czy niezadowolenia. Może jeszcze wszystko przede mną. Ale jak tak czytam co te Wasze słodziaki robią, to sama nie wiem jakbym reagowała. Zwłaszcza teraz gdy mam burzę hormonów. Podziwiam i trzymam kciuki za Was. Marta a Ty to jesteś mój hero nr 1 😘💚

    A w brzuchu piękne czasy się skończyły 😕 tarczyca za mało, wątroba szwankuje. Jeszcze dziś mi babeczka w labie zaznaczyła zły wynik i będę musiała jutro szukać otwartego labu żeby zrobić właściwy. Ale już wiem, że jedna próba wątrobowa ponad normę ☹️ Nogi mam jak słoń, woda mi się kumuluje okropnie. Na szczęście siuśki mam w porządku.

    Może to nie w temacie "niegrzecznych" dzieci, ale na moim IG możecie zobaczyć książkę C. Alvarez "Prawa naturalne dziecka" - czytam jak najlepszy bestseller! Otwiera oczy, daje wskazówki i ogólnie jest super, polecam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 21:34

    Ilona92, olKaczucha lubią tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 4 października 2019, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu, kiedy masz wizytę? Na szczęście już bliżej końca.

    Dzisiaj była awantura o czapkę nienienienie. Dopiero przeszło na dworze, jak zaczęło jej być zimno w uszy. Potem cyrk z powrotem, bo ona nie będzie wchodzić po schodach. Dałam jej jedną rękę i weszła tak ze mną, ale całe cztery piętra ryczała. Ale przecież to takie pogodne dziecko, bo co jej ktoś nie zaczepi na dworze, to się cieszy. Pozorantka i tyle.

    Właśnie siedzę pod blokiem, bo usnęła w autobusie. Zobaczę jaki będzie dzisiaj wieczór i noc. Już wczoraj ją próbowałam położyć na drzemkę, bo widziałam że zmęczona. Może to będzie jakieś rozwiązanie.

    No i pyza dobiła do 1,5 roku :)

    Ilona92, ibishka lubią tę wiadomość

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 4 października 2019, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To tutaj też dla Pyzy mnóstwo buziaków 😘

    Marta wizytę mam we wtorek. Ale jutrzejsze wyniki będą decydujące. Proszę trzymajcie kciuki.

    Ilona92 lubi tę wiadomość

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 5 października 2019, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu trzymamy mocno kciuki☺
    Dla Pyzy wszystkiego najlepszego to juz poltora roku powazny wiek☺
    U nas poki co spokój,chociaż dzisiejsza noc nie byla cala przespana
    Pytanie o wit d ile podajecie jej swoim dzieciom?

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • Tusianka Autorytet
    Postów: 929 1118

    Wysłany: 5 października 2019, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękujemy za życzenia :)

    Aniu, trzymam kciuki!

    Rene, dajemy 800.

    Mała nie mogła usunąć, tak krzyczała i płakała, że aż sama się pobeczałam. Dopiero po czopku usnęła mi na rękach. W efekcie wstała pół godziny temu, chociaż mam rosół wstawiony.

    km5stv73sw35n5tw.png
    04/04/2018 3:22
    3990g, 56cm
  • APrzybylska Autorytet
    Postów: 1883 2969

    Wysłany: 5 października 2019, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny. Krew oddana, wyniki około 14. Albo usłyszycie jak bardzo spada mi kamień z serca, albo jak ryczę.

    My dopiero zamawiamy wit D, będę dawać też 800.

    Marta to przez zęby taka awantura? Współczuję ☹️

    14.10.2019 - Helena - zakochani od nowa
    29.03.2018 - Zuzanna - miłość naszego życia
    19.05.2017 - maleństwo 8 tydzień [*]
  • pola80 Przyjaciółka
    Postów: 118 31

    Wysłany: 5 października 2019, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene ja daję 800 jednostek wit D.

    Dziewczyny pytanie. Co robicie z ubrankami już za małymi ale poplamionymi? U nas co jakiś czas są zbiórki niechcianych już ubrań, niektóre sklepy sieciowe też zbierają. Pytam bo na sprzedaż się to nie nadaje a nie chcę ich zmarnować bezsensownie tzn wyrzucić do śmieci. Do domu dziecka uważam że nie wypada dać poplamionych. Macie jakieś pomysły?

    eaobezd.png
    AMH 0,37 listopad 2016
  • Sylwiaa95 Autorytet
    Postów: 750 762

    Wysłany: 5 października 2019, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tez dajemy 800 :)

    xk81pfk.png
‹‹ 901 902 903 904 905 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ