X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Kwiecień - plecień 2018
Odpowiedz

Kwiecień - plecień 2018

Oceń ten wątek:
  • olKaczucha Autorytet
    Postów: 303 185

    Wysłany: 10 listopada 2019, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas generalnie pogrom chorób. Zaczęło się od 1.11, Iga zapalenie spojówek, ja chore gardło. Potem Iga angina - właśnie na antybiotyk, ja zapalenie spojówek a mój luby gardło.. Także czekamy na koniec przygód z chorobami. To Igi 1 antybiotyk i mam nadzieję że na długi czas ostatni..

    iv09mg7yklmn388j.png
  • olKaczucha Autorytet
    Postów: 303 185

    Wysłany: 10 listopada 2019, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha.. No i może ktoś z was ma jakieś fajne do polecenia ciekawe i kreatywne zabawy, książki? Już nie wiem co wymyślać :(

    iv09mg7yklmn388j.png
  • Monnn Autorytet
    Postów: 304 477

    Wysłany: 20 listopada 2019, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ tu cisza u nas....:/
    Co u Was dziewczyny? Jak maluchy?

    Pisze, żeby się pochwalić😜 Termin cc za tydzień w czwartek! Trzymajcie kciuki 😙😙

    Tusianka, Agiii37, olKaczucha, Rene, ibishka lubią tę wiadomość

    3jgxrjjg0j7kai9n.png

    km5svcqg922e3x1k.png
  • mm1 Autorytet
    Postów: 1896 1726

    Wysłany: 22 listopada 2019, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie może nie na temat. Jestem po pierwszym usg , wg daty transferu powinnam być w 6t3d ciąży, natomiast na usg wyszedł pęcherzyk 12mm i ustalono ze to 5t3d. Z czego to może wynikać? Czy jeszcze może być dobrze? Miala tak któraś z was?

    Ja 39 lat
    09.2006 Julia
    jajowody drożne, czynnik męski :( IO
    IUI 07.2017 :(
    08.2017 rozpoczęcie procedury IVF
    15.09.2017 pick up mamy ❄❄❄❄❄
    13.11.2017 crio ❄❄ :(
    19.07.2019 crio ❄ +embryoglue cb 😔
    23.10.2019 crio ❄+embryoglue 6tc*😢
    8 dpt beta 65,6
    10 dpt beta 117,4 ( po 43h ) prog 17,60
    12 dpt beta 264,3 prog 19,00
    24 dpt beta 15880 prog 19,00
    02.06.2020 crio ❄ + embryoglue 😢
    2 IVF 08.2020 IMSI
    21.08.2020 pick up mamy ❄ ❄ ❄ ❄
    26.10.2020 crio ❄ 4ab😢
    26.04.2021 crio ❄ cb 😢
    17.07.2021 crio ❄️ 3ab cb 😥
    20.09.2021 crio ❄️ 4ab 😢
    3 IVF 11.2021 IMSI
    29.11.2021 pick up mamy ❄️❄️ 3ab
    Biopsja ok, histeroskopia ok.
  • olKaczucha Autorytet
    Postów: 303 185

    Wysłany: 22 listopada 2019, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monn trzymam kciuki! :*
    Bardzo tu cicho.. Aż mi szkoda :(

    iv09mg7yklmn388j.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 24 listopada 2019, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monnn wrote:
    Ależ tu cisza u nas....:/
    Co u Was dziewczyny? Jak maluchy?

    Pisze, żeby się pochwalić😜 Termin cc za tydzień w czwartek! Trzymajcie kciuki 😙😙
    trzymam mocno kciuki:-)
    U nas wszystko ok,póki co bez chorób i oby tak zostało:-)
    Piszcie dziewczyny co tam u was i waszych dzieci

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 listopada 2019, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rene wrote:
    trzymam mocno kciuki:-)
    U nas wszystko ok,póki co bez chorób i oby tak zostało:-)
    Piszcie dziewczyny co tam u was i waszych dzieci
    Monn pewnie już jesteś po cc, daj znać :)

    To prawda że cicho strasznie tutaj, pewnie wszystkie już wosk szykują na jutro i są na black fridey

  • olKaczucha Autorytet
    Postów: 303 185

    Wysłany: 29 listopada 2019, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hehehe.... Ja trochę poszperalam w necie i powiem wam szczerze że wcale szału nie ma na ten black :/.. Agi w czy ja Cię obserwuje na instagramie? Bo już się pogubiłwm:) tak było tutaj wesoło że nawet były spotkania integracyjne a teraz ciiiiszaaa

    iv09mg7yklmn388j.png
  • Rene Autorytet
    Postów: 3906 1756

    Wysłany: 2 grudnia 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olKaczucha wrote:
    Hehehe.... Ja trochę poszperalam w necie i powiem wam szczerze że wcale szału nie ma na ten black :/.. Agi w czy ja Cię obserwuje na instagramie? Bo już się pogubiłwm:) tak było tutaj wesoło że nawet były spotkania integracyjne a teraz ciiiiszaaa
    U nas już ubrana choinka dzieci juz nie mogly sie doczekac świątecznych klimatów🌲🎁⛄
    Co do spotkań to mam nadzieję ze beda kolejne w nowym roku☺

    Patryk
    17u9anlieh0fpken.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 grudnia 2019, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olKaczucha wrote:
    Hehehe.... Ja trochę poszperalam w necie i powiem wam szczerze że wcale szału nie ma na ten black :/.. Agi w czy ja Cię obserwuje na instagramie? Bo już się pogubiłwm:) tak było tutaj wesoło że nawet były spotkania integracyjne a teraz ciiiiszaaa
    Możliwe ja się rzadko udzielam tam, na Facebooku jestem bardziej aktywna jeżeli chodzi o profil firmowy

  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 3 grudnia 2019, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. To chyba przez to ostatnie spięcie na forum.
    Monika już urodziła i są w domu, widziałam na ig i mam nadzieje, ze nie będzie zła ze napisałam o tym tutaj. Urodził się chłopiec.
    Ania pewnie zajęta dziewczynkami.
    U Doroty w sumie nie wiem jak tam jest, ale mam nadzieje ze powoli wszystko się normuje.
    Aga z Bytomia pewnie tez zawirowania praca.
    U nad tez nie lepiej.
    Dziś zapisałam Jadzie do klubu malucha w naszej gminie do 5 h. Narazie jest 28 osób. Oczywiście tak wypatrywałam przyjęć ze mnie ominęły, ale na szczęście przeszło dziś bez żadnych dodatkowych zmagań. Start koło 7 grudnia. Aż jestem przejęta czy wogole tam zostanie i hak to będzie wyglądało. Ale z drugiej strony mogę zacząć rozkręcać to co mam w głowie.
    Jadzia czasami wola na nocnik , ale to bardzo sporadycznie.
    Coraz więcej rozumie, w końcu lubi książeczki, piosenki, mistrzyni butów i ubrań. Nie chce powtarzać i mówić no ale jeszcze się doczekam.
    W ostatnim tygodniu miała Mojry kaszel i gorączkę. Dodatkowo w tym czasie wyszły jej dwie dolne trójki wiec mogło się to nasilić wiec siedziałyśmy w Donu prawie tydzień.
    Jutro idziemy na kolejne spotkania z dziećmi. Dla mnie trochę mało sensorami, bo pewnie za dużo się naoglądałam i ciagle podpatruję Anie z pomysłami.
    Ja odstawiłam antyki i zawsze miałam @przed ostatnimi tabletkami a tu nadal cisza. Nie wiem co się zepsuło. Przez ostatnie Orawie pół roku było wszystko przed końcem tabletek, a tu wybrałam wszystko i aż jestem w szoku:/ no nic mam nadzieje, zepo nowym roku lub przed @do mnie zawita. Ewentualnie myśle czy nie iść do giną przed świetami żeby zerknął co tam się dzieje, ale to pewnie jakiś stres. Pamietam ze jedna pigułka mi spadła między szafki i się roztopiła i wzięłam kolejna wiec wsypie żeby jedna pigułka miła aż takie znaczenie choć kto wie.
    Agi a ty jak się czujesz?
    Jak masz ig to ja nazywam się Ilonaa9212

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • olKaczucha Autorytet
    Postów: 303 185

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja nawet nie jestem w temacie jakiegoś spiecia hehe nie wiem o co chodzi :p

    iv09mg7yklmn388j.png
  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona czy ja mogę mieć do Ciebie pytanie? Powiesz mi gdzie zapisywalas się do poradni patologii ciąży i do poradni diabetologicznej dla kobiet w ciąży? Dostałam dziś skierowanie od mojej gin, ze względu na stwierdzoną cukrzycę przed ciążą. Chodzi mi o Warszawę, bo chyba tam jeździłas? Będę wdzięczna za odpowiedź :)

    Ilona92 lubi tę wiadomość

  • Monnn Autorytet
    Postów: 304 477

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :)

    Ilona dziękuje ze wspomniałaś co u mnie.... Po cc dopiero dochodzę do siebie i mam ochotę na cokolwiek ;)
    Oluś urodził się w czwartek (jest cudny😍), w sobotę już byliśmy w domu. Asia w ogóle niezainteresowana braciszkiem 😅 ale to póki co dobrze, bo go nie „atakuje”;). Mlody to mega grzeczne dziecko, śpi i je😁

    Dobrze, ze mamy siebie na ig to troszkę wiemy co się dzieje, bo tu faktycznie cichutko....

    Ilona92, Agiii37 lubią tę wiadomość

    3jgxrjjg0j7kai9n.png

    km5svcqg922e3x1k.png
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 4 grudnia 2019, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nadal chodzę do instytutu matki i dziecka, pod koniec tez robili mi tam kto i chciałam tam rodzic wiec byłam tak uouerdliwa, ze urodziłam. Ja chodzę do Jeznach Steinhagen lub do Witek nie wiek czy wróciła z macierzyńskiego w końcu. Obydwie super babki
    acygan wrote:
    Ilona czy ja mogę mieć do Ciebie pytanie? Powiesz mi gdzie zapisywalas się do poradni patologii ciąży i do poradni diabetologicznej dla kobiet w ciąży? Dostałam dziś skierowanie od mojej gin, ze względu na stwierdzoną cukrzycę przed ciążą. Chodzi mi o Warszawę, bo chyba tam jeździłas? Będę wdzięczna za odpowiedź :)

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • acygan Autorytet
    Postów: 1914 609

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ilona92 wrote:
    Ja nadal chodzę do instytutu matki i dziecka, pod koniec tez robili mi tam kto i chciałam tam rodzic wiec byłam tak uouerdliwa, ze urodziłam. Ja chodzę do Jeznach Steinhagen lub do Witek nie wiek czy wróciła z macierzyńskiego w końcu. Obydwie super babki

    Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź :) tam chodziłas też do poradni patologii ciąży?

  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na początku byłam na zwykłej ginekologii u ginekologa. Jeśli chodzi o badania to prawie wszystkie mi diabetolog dawał. Nie było problemu nawet żeby odebrać w tygodniu :)
    acygan wrote:
    Dziękuję Ci bardzo za odpowiedź :) tam chodziłas też do poradni patologii ciąży?

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
  • pomarańczka_33 Autorytet
    Postów: 1387 2378

    Wysłany: 5 grudnia 2019, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka!

    Monn, gratulacje! Zdrówka dużo dla Całej Waszej Rodzinki :)

    a co u mnie? żyję :P ale generalnie jest do d...
    mamy dość poważne problemy a i pierdół nie brakuje które dołują jeszcze bardziej, generalnie końcówka roku ostro kopie mnie w zad. Zobaczymy kiedy karta się odwróci...

    Kira w listopadzie była całe 7 dni w żłobku, teraz też w domu siedzi bo gluty są jak niekończąca się opowieść :P
    Ale poza tym jest cudowna i kochana, pomijając te momenty kiedy jest wredna, uparta, przekorna i złośliwa ;D no cóż, jak to wszyscy mówią, charakterek ma po mamusi :P
    no i moja Mama powiedziała, że to tylko taki etap, więc jest nadzieja ;D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 grudnia 2019, 22:43

    Kirunia - jesteś już z nami Maleńka <3
  • olKaczucha Autorytet
    Postów: 303 185

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas nawet ok ale znowu jest zapalenie spojówek. Ja dalej siedzę w domu ale chyba już wymiekam.. Chyba chce już do pracy. Myślę żeby dać Ige do żłobka ale boję się jak zareaguje i jak będzie z chorobami.. W każdym razie wiem że bardzo lubi dzieci i chyba hy jej to dobrze zrobiło gdyby tam poszła..

    iv09mg7yklmn388j.png
  • Ilona92 Autorytet
    Postów: 1725 1660

    Wysłany: 7 grudnia 2019, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olkaczucha a chodzicie na jakieś zajęcia z dziećmi lub w miejsca gdzie mogła by przebyć z zniki dłużej?
    Ja zobaczę jak to będzie po nowym roku... bo startuje z projektem.
    A Dorota życzę dużo siły i wytrwałości i obyście szybko uporali się z problemami bo wiek, ze lubisz święta i oby przed Niki się ukozyo

    qb3cj48ah5hohfgu.png
    klz9krhmxrpn9h80.png
‹‹ 905 906 907 908 909
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ