X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr lekarz stwierdzil brak owulacji a mamy ciaze :)
Odpowiedz

lekarz stwierdzil brak owulacji a mamy ciaze :)

Oceń ten wątek:
  • zosia-ktosia Autorytet
    Postów: 3055 2513

    Wysłany: 8 sierpnia 2014, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja byłam wczoraj na monitoringu, diagnoza brak owulacji nie ma dominujacego pecherzyka.. endo 4mm co odpowiada 1 fazie. Bylam w 15dc, owulke mam zazwyczaj 14 a cykle 25 dniowe.. zobaczymy czy u mnie rzeczywiście jest brak owulacji.. aaa do tego dostalam zapalenia pęcherza.

    Anchu lubi tę wiadomość

    0b20b16b995f24a8cb229af77491f63c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 września 2014, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam trochę inny przypadek. Może ktoś też miał podobny i coś podpowie? Na początku sierpnia poroniłam - ciąża biochemiczna. Od 23 do 26.08 miała krwawienie wywołane luteiną, aby mieć pewność, że wszystko samoistnie się "wyczyści". 2.09 byłam u lekarza i stwierdził, że będzie owulacja i to zaraz. Wczoraj trafiłam na SOR z podejrzeniem wyrostka robaczkowego. Przy okazji była konsultacja ginekologiczna i lekarz stwierdził, że rzeczywiście "coś" pękło, ale nie widzi ciałka żółtego, więc nie sądzi żeby to była owulacja tylko pusty torbiel i stąd ten ból podobny jak przy wyrostku... Spotkałyście się z czymś takim jak "pusta owulacja", czy brak owulacji mimo pęknięcia pęcherzyka?

  • Ross Znajoma
    Postów: 20 4

    Wysłany: 6 września 2014, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaszlam w ciaze w cyklu w ktorym wg gina nie mialam owulacji, jestem w 13tyg.

    Majka85 lubi tę wiadomość

    akeus65glbn43a50.png
  • Bambi85 Autorytet
    Postów: 2267 3171

    Wysłany: 12 września 2014, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobrze, ze takie niespodzianki sie zdarzają. Moja historia była taka, że na rutynowej kontrolnej wizycie gin zasiała we mnie niepokój, że połowa cyklu a tu nie widać żadnego dominującego pęcherzyka i w ogóle jajniki wyglądają jakoś dziwnie ( dotąd wszystko było ok). Zaczęliśmy sie starać o dziecko- dwa miesiące nic- ( niby nie długo ale razem z wieściami z tamtej wizyty hmmm niepokój zaczął narastać). Oznaczyłam sobie hormony - w sumie ok. Poszłam do innego gina- znowu to samo, brak przesłanek co do owulacji. Trzeci gin też potwierdził, że nic tam nie widac i że w ogóle jajnikiwyglądają jakby pęcherzyki nie pękały. Umówiłam sie, że zrobimy pelny monitoring w następnym cyklu, za nim wejdziemy ze stymulacją. Cykl mi się przedłużał i nie zdążyłam z monitoringiem bo gin wyjechał na urlop- to był lipiec, pomyslalam trudno, pójde w sierpniu.Znowu cykl mi się przedłużał, od niechcenia zrobiłam test ciążowy a tu dwie kreski :). Zaniast na monitoring poszłam na wizytę z powodu ciąży :))).

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 września 2014, 18:19

    karmar, vercia lubią tę wiadomość

    ex2bj44j3vvmhqd0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 września 2014, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mam też odpowiedz :-) mam dwie kreski. Tylko żeby się utrzymało :-)

    justa1234, gorgeous, Fiszys lubią tę wiadomość

  • mallinka Autorytet
    Postów: 421 323

    Wysłany: 29 września 2014, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    super że znalazłam ten wątek :) w 15 dc wizyta u gin-endo w sprawie tarczycy a tu dowiaduje się ze cykl bez owulacji. Wykres wskazywał na owulacje, testy tez ciekawe co los przyniesie :)

    201602031762.png
    200602041778.png
  • mallinka Autorytet
    Postów: 421 323

    Wysłany: 29 września 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za tydzień się wszystko okaże :D

    201602031762.png
    200602041778.png
  • Eveline Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 13 lutego 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie, że znalazłam ten wątek:) ja również mam taki sam przypadek jak wy drogie koleżanki, robiłam 3 testy ciążowe - każdy wychodził negatywnie, 09 lutego byłam u ginekologa wykluczyła ciążę, powiedziała że pęcherzyk owulacyjny nie pękł, ale dla pewności kazała zrobić betę hcg - wynik z krwi wyszedł pozytywny, dla potwierdzenia zrobiłam dziś jeszcze raz betę i czekam na wynik. Dodam, że czuję się jak przy pierwszej ciąży z córką, jestem rozdrażniona, zmęczona i strasznie senna. Bardzo się boję, że to może być ciąża pozamaciczna.... mam nadzieję na dobre wieści, że to jednak będzie dzidziuś.

  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 13 lutego 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 20:14

    Amelia San, gorgeous lubią tę wiadomość

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • ZakręconaOna Autorytet
    Postów: 15142 6962

    Wysłany: 28 lutego 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej , Ja właśnie jestem przypadkiem takim jakie tu opisujecie ;)
    W tym cyklu nie brałam CLO bo byłam w Polsce u rodziny , odpuscilismy cykl całkowicie ale z ciekawosci poszłam do lekarza na mały monitoring , w 9 dc powiedziała , ze nici z tego cyklu , zeby naturalnie wystapila owulacja , ze bedzie bezowulacyjny cykl , wróciłam do domu do UK ;) dziś test zrobiłam okazało się , ze jestem w ciązy !!! Owulacja była po 20 dniu cyklu i o to bobasek zrobiony hehe <3

    justa1234 lubi tę wiadomość


    de7e166350.png

    b2727090e5.png
  • kate...28 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 11 marca 2015, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny!
    Też należę do takiego przypadku. Zanim zaszłam w I ciąże chodziłam na monitoring (1 miesiąć strań), oczywiście nie było widać żadnego pęcherzyka dominującego....za 4 btyg. niespodzianka dwie kreseczki. jednak ciąża obumarła w 9 tyg. ale dziewczyny jesteśmy żywym przykładem na to, że sprzęt i lekarze mylą się i nie wiemy, co jest nam pisane...

  • *EwelkA* Znajoma
    Postów: 21 11

    Wysłany: 29 marca 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! jestem świeżo po wizycie u Gin.
    Jestem w 17dc a lekarz powiedział że nie widzi ciałka żółtego co oznacza,że do owulacji w tym miesiącu mogło nie dojśc.
    Czekam na @!
    Bardzo cieszę się, że takie przypadki jak Wasze mają miejsce bo to pokazuje że natura płata figle i potrafi pozytywnie zaskoczyć :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 marca 2015, 21:38

    http://ovufriend.pl/graph/02699afad885890ce4da8654c13d12c3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *EwelkA* wrote:
    Witam! jestem świeżo po wizycie u Gin.
    Jestem w 17dc a lekarz powiedział że nie widzi ciałka żółtego co oznacza,że do owulacji w tym miesiącu mogło nie dojśc.
    Czekam na @!
    Bardzo cieszę się, że takie przypadki jak Wasze mają miejsce bo to pokazuje że natura płata figle i potrafi pozytywnie zaskoczyć :)


    Ja rownież miałam mieć bezowulacyjny. W urodziny męża całkiem "z głupa" zrobiłam test (z oczywistych powodów mieliśmy sie w tym dniu ostro zalkoholizowac) patrzę a tam II. Spadłam z krzesła:) niestety ciazy nie udało sie utrzymać ale to był zdecydowańie najpiękniejszy dzien w Naszym zyciu

  • *EwelkA* Znajoma
    Postów: 21 11

    Wysłany: 30 marca 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia, wane żeby teraz wszystko było w porządkU ;) Trzym: kciuki.

    http://ovufriend.pl/graph/02699afad885890ce4da8654c13d12c3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 marca 2015, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    *EwelkA* wrote:
    Asia, wane żeby teraz wszystko było w porządkU ;) Trzym: kciuki.


    Dziekie. Jestem dobrej myśli ze krotne zaciaze:)

  • Maj Koleżanka
    Postów: 157 10

    Wysłany: 31 marca 2015, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie było dokładnie tak samo .. brak owulacji i zero szans na zapłodnienie w tym cyklu a tu proszę .. benc ciąża jak malowana :))

    Zaczynamy starania o 2 dzieciątko
  • *EwelkA* Znajoma
    Postów: 21 11

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Zbadalam Progesteron w 21 dc i wynik 69,53 nmol/l. Nie znam się tak bardzo ale chyba lekarz się pomylił i owulacja byla... Norma to 5,3-86. Jeżeli któraś potrafi interpretować wyniki proszę o pomoc :D

    http://ovufriend.pl/graph/02699afad885890ce4da8654c13d12c3
  • karmar Autorytet
    Postów: 262 181

    Wysłany: 2 kwietnia 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja historia jest trochę inna,ponieważ owulację jako taką miałam,ale lekarzowi nie podobało się moje endometrium i TSH. Powiedział,że z takimi wynikami to ciąża niemożliwa. Dwa tygodnie później okres nie przyszedł,a test pokazał drugą kreskę :)

    qXNVp2.png
  • *EwelkA* Znajoma
    Postów: 21 11

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drugi dzień opóźnia mi się @ - zobaczymy co to będzie..

    http://ovufriend.pl/graph/02699afad885890ce4da8654c13d12c3
  • *EwelkA* Znajoma
    Postów: 21 11

    Wysłany: 9 kwietnia 2015, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    II KRECHY :) YUPIiiiii!!!!!!! Tak wiec lekarz nie zawsze wszystko potrafi przewidzieć....

    Erl, karmar, Foto_Anna, czarna87, kark, JennyXS lubią tę wiadomość

    http://ovufriend.pl/graph/02699afad885890ce4da8654c13d12c3
1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ