X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)
Odpowiedz

Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)

Oceń ten wątek:
  • Levandia Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 15 listopada 2016, 17:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś


    Wiadomość została wyedytowana przez moderatora forum z powodu łamania zasad regulaminu- reklama.

    Wiadomość wyedytowana przez moderatora forum: 16 listopada 2016, 23:41

  • Piti89 Debiutantka
    Postów: 6 1

    Wysłany: 17 listopada 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hey Dziewczyny!

    Mam prosbe o porade:) Ostatnia OM mialam 18.10. Od lipca br miesiaczki mam wywolywane luteina. Okresy pojawialy sie czasami juz w trkacie brania samej luteiny np. 8 dzien lub najpozniej 2 lub 3 dni po. W tym cyklu tak sie nie stalo. Jest 6 dzien po odstawieniu luteiny a okresu brak. W 17dc bylam na usg I lekarz stierdzil ze na owu sie nie zapowiada I ze nie bylo, ale dzien pozniej czulam prawy jajnik, wiec jesli owu byla to okolo 20dc I od tamtej pory mam nabrzmiale/opuchniete piersi, ktore bola po bokach I od doluprzy dotyku. Na poczatku chyba bolaly bardziej teraz moze mniej, ale bol przy dotyku dalej jest. Od wczoraj wieczora czyli 30dc zaczelo mnie bolec troche podbrzusze jak na okres plus kregoslup na dole...Poza tym nie mam zadnych dodatkowych objawow ani jesli chodzi o sluz, jedzenie, sennosc itp. Jedyne jeszcze co zauwazylam to ze od 3 dni wieczorami mam straszne pragnienie, ale po wypiciu duzej ilosci wody, wcale nie sikam w nocy czy wiecej.... Dodam jeszcze tylko ze jestem drugi cykl na clo I wcale w tym cyklu jakos szczegolnie sie nie staralam bo myslalam, ze owu nie bylo:) Myslicie ze to zaburzenia hormonalne?

    Piti89
  • domii.s Koleżanka
    Postów: 33 3

    Wysłany: 17 listopada 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,
    Powiedzcie mi czy mogę mieć jeszcze nadzieje,
    12.10 miałam @ cykle mam zwykle 30-32 dniowe, na przełomie miesiąca intensywnie sie staraliśmy z M., śluz wtedy miałam przeźroczysty i ciągnący, 8.11 zrobiłam bete, niestety negatywna, 10.11. miałam problemy żołądkowe, męczyła mnie biegunka, w dniu spodziewanej @ zrobiłam test, negatywny :( do dziś nie mam @ w piersiach czuję mrowienie, jajnik kuje od jakiegoś czasu, mam dreszcze i stan podgorączkowy,od kilku dni, codziennie padam na twarz do tego stopnia że dwa razy zdarzyło mi się przysnąć w wannie, dławi mnie zapach dymu papierosowego, intensywniej odczuwam zapach perfum... wizyta u gin 24.11.... boję się zrobic kolejnego testu... boje się zawieść :(


    Edit:
    Tak teraz przegladam dokumety z poprzedniej ciaży i wtedy miałam tak:
    30.10.2011 współżyliśmy, wiem dokładnie kiedy bo 2 mielimy wesele znajomych a 4 M. miał zabieg wiec było troche celibatu, 17 zrobiłam test "sikany" i wyszła delikatna druga kreseczka prawie niewidoczna, 18 zrobiłam bete i wyszła 100,20 po 48h była powyzej 300, na wizycie byłam 24 było widać tylko pęcherzyk, serduszko usłyszałam 2.12... może jest jeszcze nadzieja, może mam podobny cykl jak wtedy... w poniedziałek zrobie bete jak @ nie przyjdzie do tej pory...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2016, 19:28

    Tomaszek 02/07/2012 r. godz. 20:15 3850g 61cm - Słodki Łobuz
    Aniołek 22/11/2016 r. [6tc]

    7155782bbcbbb35062af68c960b96f09.png
  • Nelsari Debiutantka
    Postów: 15 5

    Wysłany: 18 listopada 2016, 10:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ostatnią @ miałam 13.10 z tym że moje cykle to 27-28 dni i jestem w 6 tygodniu ciąży :) Padałam na ryjek zasypiając - co wcześniej mi się nie zdarzało, zaczęłam jeść wędliny i mięso, miałam napady głodu takie że natychmiast musiałam zjeść.

    Twoje objawy domii.s mogą świadczyć o ciąży, ale dziwne że beta wyszła negatywna... ja na Twoim miejscu zrobiła bym ją jeszcze raz bo do 24 bym chyba nie wytrzymała w niepewności, trzymam kciuki żeby to była ciąża :)

    Marz jakbyś żył wiecznie... żyj jakbyś miał umrzeć dziś!

    https://www.maluchy.pl/ci-72897.png
  • mrówa Koleżanka
    Postów: 76 10

    Wysłany: 18 listopada 2016, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    moje objawy to zmęczenie ...widoczne na twarzy, niespokojny sen. zaparcia i mdłości... ale mimo tych objawów tłumaczyłam sobie te przypadłości czym innym bo nie wierzyłam ze moge zajsc w ciąże w 1 cyklu..

    pierwsza ciąża w 2009 roku ... urodził się Franuś :*
    teraz czekamy na córeczkę :) :*
    31159dffca.png
  • Majetta Autorytet
    Postów: 929 523

    Wysłany: 19 listopada 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie dziewczyny!

    W czwartek (17/11) test potwierdził, że jestem w ciąży a 18/11 beta potwierdziła, że to 5 tydzień :)

    Objawy? Oprócz spóźniającej się 3 dni @ to wszystkie objawy menstruacyjne: ból podbrzusza, krzyża oraz ból piersi - czyli standard jak przy każdej @. Do tego zmęczenie (mogłabym spać po 10-12h) i delikatne mdłości (głównie w aucie).

    Podczas wczorajszej wizyty u lekarki dowiedziałam się, że "bóle menstruacyjne" to tak naprawdę rozciąganie się macicy :)

    07/2017 💕 Misia
    07/2021 💔7tc Aniołek
    04/2022💕Gaja 🌈
  • Angela1982 Koleżanka
    Postów: 79 4

    Wysłany: 19 listopada 2016, 13:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie chyba 22 dc,nie jestem pewna bo ovu zmienial mi termin owulacji,ktora wg mnie byla w 11 dc. W tym czasie bolal mnie prawy jajnik i kilka dni po owulce ponownie klucie z tego samego jajnika i wrazliwe piersi. Od kilku dni bole plecow ,wiekszy bol piersi i ciagniecie w brzuchu jakby sie rozciagal na wszystkie strony. Wczoraj w poludnie zrobilam test o czulosci 25 i niby pod swiatlo blada kreska ktora po czasie zrobila sie czerwona plama a potem zniknelo wszystko po kilku h. Powtorzylam popoludniu testem strumieniowym podobno o czulosci 10 ,ktory nie pokazal kompletnie nic...dzis rano z pierwszego moczu test plytkowy czulosc 25 i druga kreska ktora spokojnie widac nie komninujac pod swiatlo. Co chwila na niego zagladam i kreseczka tam sobie jest :) nie ukrywam ze nadzieja duza ale w poniedzialek beta z pewnoscia. To nasz 3 cs,pozdrawiam.
    No i jeszxze zapomnialam dodac od tygodnia meczy mnie niby katar,niby nos mi sie zatyka,jakby przeziebienie ale jednak inaczej

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 listopada 2016, 13:20

  • monia8729 Koleżanka
    Postów: 61 6

    Wysłany: 21 listopada 2016, 10:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam serdecznie dziewczyny mam pytanie czy jak w sobote i niedziele miałam jelitówke wymioty biegunka temp 37,1 dzisiaj 36,7 czy wpisywac ją do tabelki czy dać na ignoruj pozdrawiam wszystkie staraczki chciałam jeszcze dodac że sluz jest bardzo rozciagliwy mokro szyjka wysoko miekka i otwarta czy jest nadzieja :)

    6cd1eb99f19c4f5c63bd9706f096d461.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 listopada 2016, 10:44

  • Angela1982 Koleżanka
    Postów: 79 4

    Wysłany: 23 listopada 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poniedzialek beta nieco powyzej 20,dzis po 48 h ponad 80

  • czekającanacud Autorytet
    Postów: 356 106

    Wysłany: 23 listopada 2016, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Opisze Wam moje objawy.

    Otóż ten cykl od początku był inny niż wszystkie, gdyż zawsze owulacje miałam ok 14 dc a teraz była już 11dc (potwierdzone bólem owulacyjnym brzucha i monitoringiem). W ogóle bardzo mnie wysypało na twarzy jak nigdy.

    Dosłownie 13dc miałam sporo białego śluzu przez 1-2 dni max. Potem 3-4 dpo od razu ból piersi. Od 16dc suchość pochwy dosłownie. 8 dpo ginekolog kazał zrobić progesteron wyszedł 34 ng/ml (zwykle był do 25), zatem kazał na drugi dzień oznaczyć jeszcze raz progesteron no i do tego bhcg.
    9dpo bhcg wyszła już 9,4 mIU/ml a progesteron skoczył do 38 ng/ml.
    Od 9 dpo mam bóle jak na miesiączkę wręcz boję się, że zaraz jej dostane.DO tego piersi nadal, choć raz mocniej raz mniej. Dziś tj. 10 dpo zrobiłam test ciążowy nordest o czułości 10 i wyszedł od razu pozytywny, a jutro będzie 48h po poprzednim bhcg więc idę na powtórkę. Jest to młodziutka ciąża i jestem po jednym poronieniu w 14tc. Bardzo się boję.

    2nn343r8oxp9y3dz.png
  • malgosia:) Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 24 listopada 2016, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie. Kiedy powinnam zrobić pierwsze usg, tak żeby juz cokolwiek się dowiedzieć. Dwa dni temu wyszła druga kreseczka, jestem przeszczęśliwa a jednak obawy są, bo to moja trzecia ciąża... dwie poroniłam do 8 tyg. Przy ostatniej biegalam co tydz na usg i czekalam w nerwach co bedzie..niestety wyszlo jak wyszlo. Nie chcę teraz przezywać tego samego. Zadzwonilam do lekarza i powiedzial mi tylko zeby brac duphaston 3x (po owulacji juz zaczelam go brac 2x). Napiszcie jeżeli możecie. pozdrawiam wszystkie szczęśliwe :)

    malgosia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 listopada 2016, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miedzy 6 a 8 tc widac serduszko , wczesniej nie ma po co isc do lekarza

    Madzik34 lubi tę wiadomość

  • Karolka12345 Autorytet
    Postów: 1047 1167

    Wysłany: 25 listopada 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny.

    Jestem u Was od 3 dni :) Starałam się przejrzeć większą część tego wątku ;)
    Gratuluję Dziewczynom, które już oczekują na maleństwo :)

    Trafiłam do Was - no właśnie - szukając powodów swojego samopoczucia.

    Od marca staramy się o 2 dziecko. Mam już 4 letniego Synka, z którym udało się za drugim razem. Myślałam, że teraz będzie podobnie a tu psikus.

    OM miałam 1.11 trwała 5 dni. Owulację wyliczyłam na 14-15 dc, który z reguły trwa 30 dni. Podczas dni płodnych kochaliśmy się tylko 2 razy (przy jednym 4 latku w domu nie zawsze jest siła :).

    Od 20dc czuję się inaczej niż zwykle - nigdy przed okresem nie miałam żadnych bóli ani w dole brzucha ani jajników (ból menstruacyjny pojawiał się dzień przed). Piersi są powiększone zdecydowanie wcześniej i pojawiły się wypustki (wiem, że z jednej strony to za wcześnie, ale zastanawiałam się od 2 dni co to jest i dziś natrafiłam na wypowiedź jednej z Was o wypustkach, wygooglowałam i wygląda identycznie) Piersi rwą i pieką a podbrzusze ciągnie i co jakiś czas jajniki kłują.


    Wczoraj nie wytrzymałam - test - negatywny. Wiem, że czuję się inaczej niż w poprzednich cyklach. Mam nadzieję, że to nie wytwór mojej wyobraźni.

    Aha od 2 lat mam torbiel na lewym jajniku, ale bardzo dobry specjalista z Poznania stwierdził, że nie powinien mieć wpływu na zaciążenie (czy któraś z Was miała problem przez torbiel)?

    Pozdrawiam Was i trzymajcie kciuki :)

    f2wlpiqv9u7j05yh.png

    860ix1hpayv09dze.png
  • Marfi90 Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 30 listopada 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje objawy to: bol brzucha jak na miesiączkę, okropna zgaga I wzdęcia, o gazach nie wspomnę. I cos co sprawiło że od razu wiedzialam że sie udalo- bardzo rzadki wodnisto-mleczny sluz. Nigdy takiego nie mialam przed okresem. Dosłownie lał się. A I tempka nie spadała. A pozniej wiadomo dwie tłusciutkie kreseczki :-)

  • Naatka27 Koleżanka
    Postów: 38 4

    Wysłany: 30 listopada 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam! Czy któraś z Was miała podobne objawy do moich? Już od 18 dc bolą mnie jajnika głównie prawy czasem kłuje lewy,do tego bolą mnie piersi nie mogę się do nich dotknąć. Zastanawiam się czy to już wczesne objawy PMS czy mojejupragnionej ciąży? Zauważyłam też u siebie mleczny śluz Ale miałam też taki w poprzednim cyklu parę dni przed @ . Co o tym myślicie? Dziś jest 21 dc i ciągle dołączają mi jajnika i piersi...

    Niecierpliwa
  • rose20 Nowa
    Postów: 3 1

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba mi sie udalo :) Kreska na tescie (nie z porannego moczu) jest baaaardzo blada ale jest. Objawy to od dnia spodziewanej miesiaczki powiekszone piersi i jakby uczucie zakwasow w nich, bole brzucha jak na okres, bole plecow, dziwny , dosc gesty, kremowy sluz. I szyjka baardzo poszla w gore. Mam nadzieje, ze wszystko bedzie w porzadku. Bardzo sie denerwuje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 grudnia 2016, 13:49

  • farmaceutka77 Autorytet
    Postów: 1057 676

    Wysłany: 1 grudnia 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja mam pytanie:) czy ktoras z Was miala taki slodkawy smak w ustach??? Meczy mnie okropnie od dwoch dni...

    xnw4krnt7935gj3w.png
  • labamba Autorytet
    Postów: 279 283

    Wysłany: 6 grudnia 2016, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam!

    U mnie dziś dwie tłuściutkie kreseczki na teście.
    Objawy to jedynie bóle krzyża- pozotałe objawy nic nadzwyczajnego, takie jak na okres, tylko ten ból krzyża dał mi do myślenia, bo nigdy wcześniej nie miałam takich bólów...

    zem343r825mztggd.png
    eikt43r83o0w939j.png

  • awangarda Autorytet
    Postów: 887 645

    Wysłany: 7 grudnia 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tak kilka dni przed okresem miałam wszystkie objawy-wiadomo. nie wytrzymałam zbadałam bete i proga. nie dośc,że beta ponizej 1 to progesteron był poniżej 4 co oznaczało,że owulacji nie było. okres spóżniał mi się już kilka dni, objawów zadnych więc stwierdziłam, że cykl bezowulacyjny bedzie dłuższy.
    nawet zatestowałam ale nic (popołudniu)
    w rossmanie oczywiscie kupiłam dwa testy wiec rano zrobiłam a tam.... cien cienia cienia. na drugi dzień już kreska :)
    moja owulacja wystapiła więc 25-26 dzień cyklu, przy zazwyczaj 28 dniowych (czasem29-30 )

    synuś :)
    f2w3rjjgbm9jz425.png
    Dwa aniołki *
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 grudnia 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gratuluję wszystkim Mamom oczekujacym swoich pociech :) i czekamy na kolejne wiesci

‹‹ 375 376 377 378 379 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ