X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)
Odpowiedz

Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)

Oceń ten wątek:
  • Betka86 Koleżanka
    Postów: 68 5

    Wysłany: 1 listopada 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, napiszcie proszę jakie miałyście endometrium na początku ciąży ? ja miałam wczoraj badanie usg, jestem jeszcze przed okresem, ale niepokoił mnie bardzo lewy jajnik, który od ponad tygodnia już mi świdruje, boli codziennie a nigdy tak nie miałam, teraz doszły jeszcze bóle jak na okres..okres powinnam dostać ok. 5.11. Dr wczoraj powiedziała , że w tym lewym jajniku była właśnie owulacja i jest tam też ciałko żółte, endometrium mam 12,4 mm, czyli praktycznie dobre, ale nie wiem czy to na okres, czy jednak jest jakaś szansa na ciążę..chciałabym już wiedzieć :( proszę o odpowiedź

  • Angela1982 Koleżanka
    Postów: 79 4

    Wysłany: 2 listopada 2016, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęłam 3 cykl starań, 6 dc

  • Betka86 Koleżanka
    Postów: 68 5

    Wysłany: 2 listopada 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy ktoś wogóle to czyta? na moje 2 posty wyżej nikt nie odpowiadał :(

  • Angela1982 Koleżanka
    Postów: 79 4

    Wysłany: 2 listopada 2016, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betka86 wrote:
    czy ktoś wogóle to czyta? na moje 2 posty wyżej nikt nie odpowiadał :(
    Mi się też wydaje że tu pustka. Przenieś się na ovufriend, ja też tak zrobiłam,starając się o maluszka czy jakos tak, tam żaden post nie pozostaje bez echa...

    Betka86 lubi tę wiadomość

  • Angela1982 Koleżanka
    Postów: 79 4

    Wysłany: 2 listopada 2016, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://ovufriend.pl/forum/starajac-sie-ogolne/starania-o-maluszka-porady-dla-tych-co-dolaczyli-dopiero-i-jeszcze-sie-nie-znaja,9250,3442.html

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pinka91 wrote:
    Ja od tamtego tygodnia choruje, ciagly katar, okropny duszacy wrecz kaszel, byla podwyzszona ttemperatura i ogolna bezsilnosc, czuje sie lepiej ale dalej kiepsko :( caly ten tydzien przelezalam w lozku i dostalam kolejny tydzien zwolnienia od lekarza. Bardzo sie martwię o bąbelka czy wszystko jest ok :( scan 9 listopada wiec jeszcze troszke ale mam naadzieje ze wszystko jest ok :(
    Czy któraś z Was tez tak chorowala długo? :( dzisiaj mamy 18tc+5dni


    Nie martw sie ja w ciazy bralam 3 antybiotyki i 2 razy lezalam w szpitalu, maluchowi nic napewno nie jest. Ja w 6 tc mialam goraczke prawie 39 st katarmitd i bralam duomox przez 10 dni.


    Takze wszystko bedzie dobrze, najwazniejsze zeby sie wykurowac, a jak objaay nie ustapia to konieczmie idz do lekarza bo dziecku szybciej zaszkodzi nie leczona imfekcja niz jakiekolwiek leki.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betka86 wrote:
    Hej Dziewczyny, napiszcie proszę jakie miałyście endometrium na początku ciąży ? ja miałam wczoraj badanie usg, jestem jeszcze przed okresem, ale niepokoił mnie bardzo lewy jajnik, który od ponad tygodnia już mi świdruje, boli codziennie a nigdy tak nie miałam, teraz doszły jeszcze bóle jak na okres..okres powinnam dostać ok. 5.11. Dr wczoraj powiedziała , że w tym lewym jajniku była właśnie owulacja i jest tam też ciałko żółte, endometrium mam 12,4 mm, czyli praktycznie dobre, ale nie wiem czy to na okres, czy jednak jest jakaś szansa na ciążę..chciałabym już wiedzieć :( proszę o odpowiedź


    Mi nikt nie podawal wymiarow endometrium na poczatku ciazy, jedynie lekarz mowil ze jest pogrubione ale w mm nie mowil

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 listopada 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tutaj to bardziej wszyscy pisza jak juz sa w ciazy, jakies konkrety a takiemrqdy, porady ro faktycznie lepiej na ovufriend sie przeniesc. Bo tu a
    Bo ciezarne zaawansowane, albo kobiety we wczesnej ciąży.


    Powodzenia ! :)

  • Betka86 Koleżanka
    Postów: 68 5

    Wysłany: 2 listopada 2016, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ok,dzięki za odpowiedź :) pozdrawiam Was dziewczyny

  • Pinka91 Koleżanka
    Postów: 46 8

    Wysłany: 3 listopada 2016, 01:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sarcia123 wrote:
    Nie martw sie ja w ciazy bralam 3 antybiotyki i 2 razy lezalam w szpitalu, maluchowi nic napewno nie jest. Ja w 6 tc mialam goraczke prawie 39 st katarmitd i bralam duomox przez 10 dni.


    Takze wszystko bedzie dobrze, najwazniejsze zeby sie wykurowac, a jak objaay nie ustapia to konieczmie idz do lekarza bo dziecku szybciej zaszkodzi nie leczona imfekcja niz jakiekolwiek leki.

    Dziękuję, uspokoilas mnie troszke :) juz sie lepiej czuje a jutro sie komczy chorobowe i w piatek do pracy znowu, mam nadzieje ze nie zlapie znowu niczego bo pracuje na magazynie gdzie jest okropnie zimno :(
    A za tydzień idziemy na polowkowe :) moze sie w koncu dowiemy plec :) dzisiaj juz 19+3 takze polowa 20tc za nami a ja sie czuje jakbym przestala rosnac xd tez tak mialyscie? ;)

  • believve Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 4 listopada 2016, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie endometrium wynosi 12mm wychodzi ok. 5tc.
    Dziewczyny czy któraś z was na początku ciąży odczuwała pulsujące uczucie w podbrzuszu, bardziej w okolicach pochwy, niżeli wyżej. Nie wiem czy to jakaś tętnica czy mini skurcze ciężko mi to rozróżnić, są w miarę regularne, czuje je zwłaszcza jak leże, od wczoraj nieco się nasiliły. Nie jest to ból, aczkolwiek uczucie bardzo dokuczliwe. Nasilają się wieczorem. Ponadto odczuwam dziwne drżenie i mrowienie w okolicach sromu.
    U lekarza byłam dwa dni temu i podejrzewam, że gdyby było coś nie tak to powiadomiłby mnie o tym? Następną wizytę mam 8 listopada.
    Ponadto bolą mnie okolice prawego jajnika. Moja pierwsza ciążą była ciąża pozamaciczną, a dwa dni temu lekarz znalazł maleńki pęcherzyk 4mm w macicy i niestety coś na jajniku - powiedział, że to torbiel ciążowa. Trochę mnie to niepokoi.
    Beta HCG przyrasta średnio o 120-140% co 48h.

    06.2016 - cp, poronienie trąbkowe.
    26.10.2016 - II krechy !!
  • Betka86 Koleżanka
    Postów: 68 5

    Wysłany: 4 listopada 2016, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a czy te z Was, które miały bóle jak na @,a okazało się,że to była ciąża, jakie to były u Was bóle? takie lekko skurczowe, ból jajnika trwał długo ? u mnie już od 2 tygodni boli jajnik, jakby od owulacji z dnia na dzień gorzej, od tygodnia (dokładnie od tego pon.) boli mnie podbrzusze jak na okres. Czuję cały czas, jakbym miała dostać, chwilami aż mi niedobrze i brałam już nospę, bóle są większe niż co miesiąc miałam. Do tego potworny ból piersi, niechęć do jedzenia , a zawsze przed okresem podjadałam,najchętniej czekoladę ;) teraz czuję się jakby inaczej i mam dość tego bólu już, która narasta, dziś już powinnam mieć okres, najpóźniej jutro..zrobię jeszcze jutro test, bo jeszcze nie robiłam, bo było za wcześnie, ale nie chcę się zawieść i boję się,że to może być jakiś torbiel :( dr mi powiedziała w pon.,że na tym lewym jajniku , który mnie boli,była owulacja i jest ciałko żółte i endometrium mam ładne 12,4 mm,ale może świadczyć o 1 jak i 2. Ja już chcę,żeby to się skończyło :( nieważne czy okres czy dzidzia, zeby sie wyjasnilo,czemu tak boli :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 listopada 2016, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beatka86

    ja bole okredowe w ppdbrzuszu, jajnikCh i klucievw ppchwie mialam przez całą ciążę , nospe jon stop bralam, i dopochwowo przez 12 tc luteine 100 mg. I koniecznie bierz kwas folwy poki sprawa sie nie wyjasni :)

    Powodzenia i daj zjav

  • Betka86 Koleżanka
    Postów: 68 5

    Wysłany: 6 listopada 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wlasnie mam taki sam ból.. dziś robiłam pierwszy test i wyszły 2 kreseczki :D ta druga bledsza sporo, ale jest, ponoć o też może oznaczać ciążę :) boję się tylko, bo ten brzucha jest nie do wytrzymania . Piersi też, ale to się da jeszcze jakoś wytrzymać, z brzuchem się nie da za bardzo funkcjonować.. ciśnie mnie co chwilę albo lewy jajnik i czuję taki jakby skurcz po całej macicy albo po prostu czuję całe podbrzusze , jakby mi się rozciągała macica. Nie wiem czy to normalne.. kolezanka polecila mi brac dalej luteine, zeby nie utracic ciąży.. temperature dzis tez mierzylam i mam 37,5. I tak dopoki jutro nie pojde po bad.z krwi i nie bede miec wyników, to nie uwierzymy w to z mężem :P

  • Angela1982 Koleżanka
    Postów: 79 4

    Wysłany: 6 listopada 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betka86 wrote:
    wlasnie mam taki sam ból.. dziś robiłam pierwszy test i wyszły 2 kreseczki :D ta druga bledsza sporo, ale jest, ponoć o też może oznaczać ciążę :) boję się tylko, bo ten brzucha jest nie do wytrzymania . Piersi też, ale to się da jeszcze jakoś wytrzymać, z brzuchem się nie da za bardzo funkcjonować.. ciśnie mnie co chwilę albo lewy jajnik i czuję taki jakby skurcz po całej macicy albo po prostu czuję całe podbrzusze , jakby mi się rozciągała macica. Nie wiem czy to normalne.. kolezanka polecila mi brac dalej luteine, zeby nie utracic ciąży.. temperature dzis tez mierzylam i mam 37,5. I tak dopoki jutro nie pojde po bad.z krwi i nie bede miec wyników, to nie uwierzymy w to z mężem :P
    Najlepiej zrób betę i do lekarza sie umów, ból brzucha ponoć jest normalny ale nie wiem, żeby aż tak cię bolalo to chyba warto to sprawdzic

  • Gosiaczek2234 Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 6 listopada 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część dziewczyny jestem tutaj nowa. Mam ból kujacy jajnikow, i podbrzusza, piersi mrowiace dodatkowo ciemne widoczne zyjki na nich, po owulacji to wszystko się zaczęło. Jestem w 16dc wczoraj mi się pojawił sluz mleczno biały galaretkowaty ( sorki za doslownosc ) , częste oddawanie moczu ,do @mam jeszcze 11dni , boję się zrobić test ciazowy bo w pierwszej ciąży robiłam 1 d po @beta i test ciążowy to beta nie wyszla a test wyszedł słaby. Doradzcie mi co mam myśleć pozdrawiam

    Gosiaczek2234
  • Angela1982 Koleżanka
    Postów: 79 4

    Wysłany: 6 listopada 2016, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślę że to bardziej owulacja niż objawy ciąży, zdecydowanie za wcześnie

  • Betka86 Koleżanka
    Postów: 68 5

    Wysłany: 6 listopada 2016, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela1982 wrote:
    Najlepiej zrób betę i do lekarza sie umów, ból brzucha ponoć jest normalny ale nie wiem, żeby aż tak cię bolalo to chyba warto to sprawdzic


    Angela1982, no właśnie nie wiem, czy ten ból jest normalny, bo nie wiem jak to powinno boleć , dlatego się niepokoję. Teraz jakby ciut lepiej, bo wzielam dzis 2 luteiny pod język i może to coś dało. Jutro ide na hcg i we wtorek umówie sie do lekarza, sprawdzić,czy wszystko dobrze..Ja miałam zawsze dość bolesne okresy, ale takich dziwnych bóli jak teraz nigdy nie czułam, może faktycznie dlatego,że jak u innych macica się rozciąga albo mam niski próg bólu :/

  • Gosiaczek2234 Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 6 listopada 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dodam że owulacja była potwierdzona 13 dc

    Gosiaczek2234
  • Gosiaczek2234 Znajoma
    Postów: 22 5

    Wysłany: 6 listopada 2016, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nic tylko czekać na termin @

    Gosiaczek2234
‹‹ 373 374 375 376 377 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ