X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)
Odpowiedz

Potwierdzone pierwsze objawy ciąży :)

Oceń ten wątek:
  • Stokrotka37 Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 24 października 2016, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki madzialenaa :) Nie wiem czy da się z małymi dziećmi. Na razie na szczęście nie ogarnia mnie senność a wręcz przeciwnie - mam tę moc !

    w57vkrntbcziu2ar.png
  • Angela1982 Koleżanka
    Postów: 79 4

    Wysłany: 25 października 2016, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzialenaa wrote:
    Angela1982 zastanawiające jest to Twoje uczucie mokrości...u mnie zawsze przed @ występowała suchość, ewentualnie śluź mętny,gęsty. Poczekaj jeszcze troszkę ;)
    Narazie bez zmian, bol brzucha i piersi, mokrosc, że od wczoraj chodzę z podpaska. Wczoraj wieczorem negatywny test

  • Angela1982 Koleżanka
    Postów: 79 4

    Wysłany: 25 października 2016, 13:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Temperatura wynosi 37,sumując: termin okresu na piatek,bol podbrzusza i piersi, kłucie po prawego jajnika, częstomocz,słabnący apetyt, mega bezsilność i depresja, testy negatywne

  • Angela1982 Koleżanka
    Postów: 79 4

    Wysłany: 26 października 2016, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś test rano i wydaje mi się że cień widzę, nie wiem już czy te kreski mi się dwoją czy jak. Z objawów przed @ narazie bolesność piersi i kłucie w jajniku alę znośne,temp 37,chyba zrobię betę bo to co widzę na teście nie daje mi spokoju. Czy jest tu ktoś jeszcze? Bo nie wiem czy jest sens się udzielac

  • tutusia Autorytet
    Postów: 496 178

    Wysłany: 26 października 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy staraniach duzo aktywniejsze i bardziej w temacie sa dziewczyny na ovufriend - ja tam zaczynalam :)
    Wklej zdjecia swojego cienia. U mnie 2 dni po prawie niewidocznym cieniu pojawila sie wyrazna, blada kreska :)

    f2w3flw1wyt7w9l7.png
  • Angela1982 Koleżanka
    Postów: 79 4

    Wysłany: 26 października 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela1982 wrote:
    Dziś test rano i wydaje mi się że cień widzę, nie wiem już czy te kreski mi się dwoją czy jak. Z objawów przed @ narazie bolesność piersi i kłucie w jajniku alę znośne,temp 37,chyba zrobię betę bo to co widzę na teście nie daje mi spokoju. Czy jest tu ktoś jeszcze? Bo nie wiem czy jest sens się udzielac
    Dzięki za info a jak to znaleźć? Podasz mi link?

  • tutusia Autorytet
    Postów: 496 178

    Wysłany: 26 października 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ovufriend to blizniaczy serwis belly. Na samej gorze w lewym rogu masz linki do obu stron :)

    f2w3flw1wyt7w9l7.png
  • Angela1982 Koleżanka
    Postów: 79 4

    Wysłany: 26 października 2016, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HCG 1,90 ,nie wiem co o tym myslec

  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 26 października 2016, 16:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :)
    Przenoszę się do Was z różowej strony. W marcu straciłam moją córcię. Teraz dniu spodziewanej @ miałam jednorazowo różowy śluz. Myślałam, że @ dopiero się rozkręca. Następnego dnia wieczorem zrobiłam test, bo @ nie było. Bardzo się ucieszyłam. Niestety w ubiegły piątek pojawiły się nitki krwi. Mało ale jednak. Zaczęłam brać luteinę i się uspokoiło. Dziś ból pleców i znów odrobina różowego śluzu. Bardzo się martwię. Czy któraś z Was tak miała? Jutro wizyta u gin. Z każdą chwilą boję się bardziej.

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • Pinka91 Koleżanka
    Postów: 46 8

    Wysłany: 27 października 2016, 00:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela nieestety nie pomogę bo nie robilam bety, tez @ mi sie spozniala, do 8 tyg nie wiedzialam ze sie udalo bo testy ciagle pokazywaly negatywne wyniki

  • Marzenie27 Ekspertka
    Postów: 242 126

    Wysłany: 27 października 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, u mnie jedynym objawem był spadek temperatury, a potem jej skok na wyższy poziom, gdybym nie mierzyła temperatury to chyba bym się tak szybko nie domyśliła że jestem w ciąży. Bolały mnie też trochę piersi i brzuch ale jak na @. Test już 10 dpo pokazał 2 kreseczki ale druga jeszcze słaba, od razu poleciałam na bete i była 72, a za 4 dni już 615. W poniedziałek mam pierwszą wizytę u lekarza, zacznę wtedy 6 tydzień i martwię się czy to nie za późno. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze

    2nn3vfxm7v9y72dw.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 23:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela

    hcg ponizej 5 jednostek oznacza brak ciazy. Normy bety znajdziesz tez w necie jak w google wpiszesz

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 października 2016, 23:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niuuunka28

    jak zyjesz i jak sie czujesz kobietko???co slychowac :) !

    ticia9 lubi tę wiadomość

  • Iza1308 Debiutantka
    Postów: 14 0

    Wysłany: 28 października 2016, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie oznaką były sny erotyczne! Jakiś tydzień po owulacji. W dwóch ciazach tak było :-)

    23.06.2016. <*> 6tc.
    3 cykl starań. -szczęśliwy ! <3
  • Pinka91 Koleżanka
    Postów: 46 8

    Wysłany: 29 października 2016, 00:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja od tamtego tygodnia choruje, ciagly katar, okropny duszacy wrecz kaszel, byla podwyzszona ttemperatura i ogolna bezsilnosc, czuje sie lepiej ale dalej kiepsko :( caly ten tydzien przelezalam w lozku i dostalam kolejny tydzien zwolnienia od lekarza. Bardzo sie martwię o bąbelka czy wszystko jest ok :( scan 9 listopada wiec jeszcze troszke ale mam naadzieje ze wszystko jest ok :(
    Czy któraś z Was tez tak chorowala długo? :( dzisiaj mamy 18tc+5dni

  • librusik1 Koleżanka
    Postów: 51 24

    Wysłany: 29 października 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    obsewuje siebie od początku i pierwsze objawy to wszystko mi pięknie pachnie albo smierdzi ,bol sutek przy dotykaniu ,suchość w buzi i dziwny smak ,pragnienie czestsze ,opryszczka i zmeczenie ooraz senność

    marta
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 października 2016, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Byłam przerażona tym, że bałam się przyznać przed sobą, że mimo wczesnych, nawet bardzo wczesnych objawów wszystko się sprawdziło.. zgaga, niesamowity ból piersi, zawroty głowy, teraz doszły mdłości.. no i temperatura cały czas powyżej 37. Nie mogę uwierzyć, aż mnie trzęsie :)

  • K22 Autorytet
    Postów: 1165 130

    Wysłany: 29 października 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    PannaNatalia wrote:
    Cześć! Byłam przerażona tym, że bałam się przyznać przed sobą, że mimo wczesnych, nawet bardzo wczesnych objawów wszystko się sprawdziło.. zgaga, niesamowity ból piersi, zawroty głowy, teraz doszły mdłości.. no i temperatura cały czas powyżej 37. Nie mogę uwierzyć, aż mnie trzęsie :)
    No to pięknie. Jeśli Twój lekarz ma dobry sprzęt, to w 5t6d będziesz juz widziała serduszko :)
    Ja jestem po wizycie, serduszko już mamy.
    Nie jest niestety tak kolorowo. Mam plamienia. Dostałam luteinę i duphaston i to tyle ile można narazie zrobić. Jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że tym razem nic złego się nie stanie.

    zem3j44jc7tr2m3s.png
  • PiKi Ekspertka
    Postów: 128 90

    Wysłany: 31 października 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje objawy: od owlucaji bolaly mnie sutki i brzuch. Naprzemiennie biegunka i zatwardzenia. 2 dni przed spodziewana @ zrobilam test i wyszedl cien cienia. Codziennie robilam test od 4 dni i codziennie jest mozniejsza kreska :) od kilku dni w ogole mi sie nie chce kochac. Wlacza mi sie agresor do mojego tz. Strasznie mnie irytuje i stalam sie "nietykalska" :P kazda jego proba dobierani sie do mnie strasznie mnie irytuje. On jeszcze nie wie bo chce mu zrobic niespodziankę jak bede pewna po wizycie u lekarza

    iwaiko lubi tę wiadomość

    f2w3dqk37wy2z51g.png
  • iwaiko Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 31 października 2016, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie. Moje objawy od owulacji to przeokropny ból piersi, taki, że spać nie mogłam, a także bóle krzyżowe. Jeszcze przed dniem domniemanej @ zrobiłam test i wyszła jasna druga kreska, potem powtarzałam go ze 4 razy i nadal była, tyle, że ciemniejsza. Zrobiłam betę hcg- w pierwszym wyniku miałam 94.26, zrobiłam powtórkę po 48 h i dziś odebrałam właśnie wynik- 221,60! :) Czyli póki co wszystko jest okey! W piątek, 4 listopada mam umówioną wizytę do lekarza. Z objawów innych to rozdrażnienie, płacz mieszany ze śmiechem i non stop śpię! Jak suseł. :D

‹‹ 372 373 374 375 376 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Metody leczenia endometriozy - techniki leczenia, skuteczność, koszty

Endometrioza jest w dalszym ciągu bardzo tajemniczą chorobą. Nic dziwnego, że zarówno diagnostyka, jak i leczenie nie należą do łatwych. Jakie metody stosuje się w zależności od postaci endometriozy? Na czym polegają? Czy są one skuteczne? Jakie czynniki zwiększają szanse na powodzenie leczenia operacyjnego? Czy leczenie endometriozy jest drogie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ