X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Różne wyniki BETY
Odpowiedz

Różne wyniki BETY

Oceń ten wątek:
  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 23 października 2015, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktorko, sprawdź proszę betę dzisiaj i nam napisz.

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 października 2015, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiejsza beta 197,3. W normach się mieści ale dalej się nie podwaja...

  • Kamenka Ekspertka
    Postów: 276 92

    Wysłany: 23 października 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam
    dziewczyny podpowiedzcie mi
    MOja Beta dzisiejsza to 1111,99
    ostatni okres 22.09

    czy beta nie jest za mała :(
    strasznie sie boje

    a bedac u gin teraz 19.10 stwierdzil ze nie widzi pecherzyka jeszcze :(
    Boje sie bo pragne tego dzidziusia :(

    Raz poronilam teraz mam obawy prosze pomozcie mi jakoś myslec inaczej :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 października 2015, 21:36

    bloodflower lubi tę wiadomość

  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 24 października 2015, 07:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamenka - na pęcherzyk zdecydowanie za wcześnie było. Wszędzie piszą, że pęcherzyk widać najwcześniej przy becie 1000 - 1500, a Ty masz bardzo ładną betę jak na ten czas bo to dopiero 32dc jakby ;) Powtórz sobie betę w poniedziałek, powinna przyrosnąć o 112% gdzieś w ciągu 72h ;) A jak nie chcesz dodatkowych stresów to nie powtarzaj tylko zbadaj sobie progesteron, jak tu coś będzie nie tak to gin da Ci Luteine lub Duphaston, a beta ci tego nie wykaże czy tu jest dobrze ;)

    Wiktorka - może jeszcze się rozbuja ? :) Powtórz za pare dni i zadzwoń do swojego lekarza :)

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Kamenka Ekspertka
    Postów: 276 92

    Wysłany: 24 października 2015, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline Dziekuje za odpowiedz nie spodziewalam się zę ktoś mi odpisze widze że potraficie podbudować czlowieka jestescie wspaniałe !

    Obawiam sie ponieważ test wyszedl pozytywnie wiec w ten sam dzien bieglam szybko do lekarza pierwszy lepszy lekarz a ten mi nic nie powiedzial ani nie zbadał mnie palcem ani niczym innym centralnie ;/ inni na brzuch naciskaja badaja a ten nic;/ pobral jedynie cytologie mówił e mam nadżerkę ...i zrobil USg dopochwowe nie bylo widac nic .. Ale jak wyciagnol USg byla na nim namieszka krwi stwierdzil ze to z Nadżerki .
    Obecnie nie krwawie i cale szczescie .
    CZasem delikatnie ale serio delikatne poczuje ukucie w dole brzucha i to wszystko i i rano jak wstaje bola krzyze tez delikatnie jakby wogole//
    teraz mam wizyte w wtorek mam nadzieje ze bedzie ok .......tak sie Boje :( spac nie moge :(
    w poniedzi. pójde na tą Beta raz jeszcze

  • bloodflower Ekspertka
    Postów: 142 219

    Wysłany: 24 października 2015, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamenka wrote:
    Witam
    dziewczyny podpowiedzcie mi
    MOja Beta dzisiejsza to 1111,99
    o(...)

    Kamenka moj ostatni @21.09, nastepny mial byc 17.10, zrobilam test, a wlasciwie to dwa bladziuchna kreseczka. 19.10 biegiem do gina, bo tez jestem po poronieniach - nic nie widac,wiec lekkie podlamanie. 20.10 robilam bete i oczywiscie test sikay - bladziuchny.
    21go odebralam pierwsza bete 776,7, test wyrazny
    po 48h wynik bety 1728, wiec wzrost jest. Poszlam do gina pokazac wyniki, powiedzial, ze ladnie rosnie. Teraz mam usg 27go i powiedzial lekarz, ze moze juz cos bedzie widac.
    Takze jestem dobrej mysli, czego i Tobie zycze. Wiem, ze nie bede powtarzala bety, jak nie bedzie mi lekarz kazal, bo to dla mnie za duzy stres

  • Kamenka Ekspertka
    Postów: 276 92

    Wysłany: 24 października 2015, 08:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bloodflower wiec niby okres dzien wczesniej niż ja.....i bylas teraz u gin i bylo widac pecherzyk hm.. wiec najwidoczniej tez bylo za wczesnie .uf ale mi sie od razu lepiej zrobilo...
    Mam nadzieje ze bedzie widac w wtorek pecherzyk a byc moze uslysze serducho....


    Moja druga ciążą obumarła ;(

    Pierwsze dziecko urodziłam bez problemow a teraz taki stres ze glowa mała :(
    ajeszcze lekarz mnie tak nastraszył zabrał kase i kazał przyjsc jak bedzie beta powyzej 5...... tyle powiedzial i ze jak wyjdzie cytologia źle to zaraz bedzie do mnie dzwonić a jaaa to panikara zaczelam mowic " to rak" A on nie wiem jesli cos wezniemy wycinki i tak mi mówil ze myslalam ze zemdleje ...... nie ide do niego ponieważ kazdy mi mowi ze na glupka trafilam z jednym wynikiem Bety powie ciaza zrob drugi i zas sciagnie kase.. MAsakraaa


    Ale Ty robilas 2ga beta w czwartek byla 1728 a ja tez w czwartek i byla 1111.99 a mialas dzien wczesniej okres a ja mam niższa myslisz ze cos nie tak :( za niska?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 08:39

  • Kłosia Autorytet
    Postów: 428 335

    Wysłany: 24 października 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie ma co porównywać wyników bety między sobą! Każdy wynik będzie dobry jeśli będzie przyrost nie musi on być książkowy :) więcej spokoju bo wszytkie emocje działają na maluszka :)
    Pozdrawiam

    w4sqqqmzfxp2qinv.png

    dxomtv73afcam3as.png
    3 miesiące 5720g
    4 miesiące 6160g
  • Jacqueline Autorytet
    Postów: 5448 4182

    Wysłany: 24 października 2015, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamenka - bloodflower napisała, że nic nie było widać u niej ;) U Ciebie we wtorek może być czasem sam pęcherzyk tylko, nie zdziw się jakby tak było i nie stresuj się ;) Jeśli chcesz badać sobie betę to zrób to w poniedziałek lub najpóźniej wtorek, do wtorku powinna się przynajmniej podwoić ;) A jak nie chcesz dodatkowych stresów to nie rób i zmień lekarza jak tak Cie traktował :/
    Krwawić można delikatnie nie tylko z nadżerki czy polipów, ale i po cytologii - mnie ginekolog uprzedzał, że mogę mieć delikatne plamienia po tym ;) I czasem zdarza się, że po usg dopochwowym tez można delikatnie plamić ;) Mi cytologia wychodzi po ciąży z córką II grupa i lekarz powiedział, że tak jest w większości przypadków ;)

    12.12.2017 - jestem :D Izabela, 55cm i 4450g :)
    Córcia Aleksandra 02.2011 - 57cm i 4250g :)
    Aniołek 10 tc (*) 03.08.2015
    Aniołek 9tc (*) 03.03.2016
    Aniołek 5tc (*) 06.05.2016
    Aniołek 10 tc (*) 15.07.2016
  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 24 października 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam to porównywanie wyników:)
    Jakbym widziała siebie;)
    W moim przypadku, 3 dni po spóźnionej miesiączce miałam wynik 139;)
    Koleżanka już mnie nastraszyła, że wynik jest za mały i ona poroniła z takim wynikiem:)

    Z tego wszystkiego najważniejszy jest przyrost.

    Także proszę się uspokoić:) i to szybko;):)

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • Kamenka Ekspertka
    Postów: 276 92

    Wysłany: 24 października 2015, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jacqueline mam nadzieje że owy pecherzyk już będzie nie moge sie doczekać .. Ale jestem dobrej mysli że będzie ok !

    Wesołek - a no tak ja już wariuje od porównywania wiec sama rozumiesz jak to jest a teraz chyba powoli rozumiem każdy ma inne ...

    Dziekuje za wsparcie
    jestescie kochane .........Z Wami jest mi lżej :)

  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 24 października 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pojawił się pęcherzyk i to spłaszczony-6 mm, jak miałam betę powyżej 2500. Także spokojnie. U każdej kobietki jest inaczej.. ;)

    Naprawdę, na tym forum są bardzo dobre duszyczki;)
    Sama doświadczyłam;)

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • Kamenka Ekspertka
    Postów: 276 92

    Wysłany: 24 października 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wesołek mam nadzieje ze i u mnie będzie ok :(
    bo po tym jak poroniłam to teraz mam taki stres że głowa mała ....
    Co do kobietek na forum masz racje -zauważyłam dobre pomocne duszyczki dzieki Wam jest mi lżej...bo tak to śledziłam czytałam plakałam ahh
    choc jest cieżko ale jakos jest lżej

  • Wesołek Autorytet
    Postów: 668 168

    Wysłany: 24 października 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, bo po poronieniu jest w głowie zapisany lęk.
    Tego nie wygumkujemy niestety..

    Byle jakie, wedle nas odchylenie od normy, powoduje niesamowity strach.
    A jak jest dobrze, to do końca nie wierzymy, że jest dobrze.

    Pamiętam, jak pierwszy raz poroniłam, to byłam całkowicie zdziwiona.
    U lekarza już popłakiwałam, że tusz do rzęs mi zszedł.

    Ale żyłam nadzieją, że zajdę w kolejną ciążę i po prostu "zapomnę" o tym złym przeżyciu.
    Trzymałam się ściśle 3 miesięcy i po 3 miesiącach zaszłam na wyjeździe w Gdańsku;)

    Niestety i ta 2 ciąża obumarła. A były 2 pęcherzyki. Z czego jeden pusty..
    Życie...

    img-200520160775.png
    mkl0rmi.png
  • bloodflower Ekspertka
    Postów: 142 219

    Wysłany: 24 października 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kamenka wrote:
    Bloodflower wiec niby okres dzien wczesniej (...)
    Kamenka u mnie nic nie bylo widac, ja licze, ze w koncu zobacze we wtorek :) A co do wynikow, to jak Dziewczyny pisaly - kazdy organizm inny. data owulacji, zagiezdzenia itd. Ja bety zrobilam dla pewosci, ze cos jest na rzeczy.
    Co do gina, to poszlam 19go na NFZ, zgodzil sie przyjac, choc zapisy telefoniczne byly na styczen! Po USG dopochwowym gdzie nie bylo nic widac, kazal umowic sie na kolejne USG wlasnie w przyszlym tygodniu (zeby ten wtorek juz byl!)
    Po obejrzeniu bety powiedzial ladnie i powiedzial, ze cos moze we wtorek zobaczymy
    Trzeba byc dobrej mysli i juz!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 października 2015, 15:28

    Kamenka lubi tę wiadomość

  • Kamenka Ekspertka
    Postów: 276 92

    Wysłany: 24 października 2015, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to badzmy dobrej mysli ja trzymam kciuki za Ciebie a Ty z amnie......

    bloodflower lubi tę wiadomość

  • Zoja Ekspertka
    Postów: 186 183

    Wysłany: 24 października 2015, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny bardzo proszę o radę. Pierwsza beta 1738 w 5 tyg . Po 7 dniach 4096 na 6tc. Czy uważacie,że to zbyt mały przyrost?

    gannskjo7b9tly2x.png

    18.11.2015 Aniołek - W
  • bloodflower Ekspertka
    Postów: 142 219

    Wysłany: 24 października 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://bellybestfriend.pl/kalkulator-hcg.html sprawdz sobie tutaj, ale najlepiej niech Cie lekarz obejrzy, nie stresuj sie na zapas

  • Zoja Ekspertka
    Postów: 186 183

    Wysłany: 24 października 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bloodflower wrote:
    https://bellybestfriend.pl/kalkulator-hcg.html sprawdz sobie tutaj, ale najlepiej niech Cie lekarz obejrzy, nie stresuj sie na zapas
    Bloodflower dziękuję Wg kalkulatora jest za niski... Spotkałam się z takimi opiniami,że ważne żeby rosła i nie musi być ksiazkowo. Ale chyba chce się pocieszyć :-(

    gannskjo7b9tly2x.png

    18.11.2015 Aniołek - W
  • bloodflower Ekspertka
    Postów: 142 219

    Wysłany: 24 października 2015, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoja najlepszym rozwiazaniem jest wizyta u lekarza, czytalam wpisy dziewczyn, ktorym i rosla i spadala beta, a z ciaza wszystko ok. Takze glowa do gory i do lekarza :)

‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ