X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Spłaszczony pęcherzyk.
Odpowiedz

Spłaszczony pęcherzyk.

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Domidomi Nowa
    Postów: 5 0

    Wysłany: 4 maja, 13:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomyślałam, że komuś może się ta informacja przydać - pęcherzyk był spłaszczony bo nie opróżniłam pęcherza przed badaniem.

  • Karolka89 Znajoma
    Postów: 19 38

    Wysłany: 10 maja, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.
    Miałam bardzo podobną sytuację 3lata temu.
    Dr też od razu spłaszczony pęcherzyk. Zero podejścia. Przerażona byłam. Po 10dniach Miałam przyjść, po drodze 3x w szpitalu wylądowałam ze wzg na plamienia. Niestety 💔 brak i Miałam łyzeczkowanie. W szpitalu usłyszałam, że co 5 ciąża tak się kończy i lepiej teraz jak dzidzia ma być chora z wadami.

    👩🏽 Ja 35 lat
    Od zawsze plamienia na 10dni , 7 dni przed miesiączką .
    Pierwsza niespodziewana ciąża 06.2021r. zakończona - nie pojawiło się💔, wyłyżeczkowanie 16.07.21r.
    Od Tego momentu starania .
    05.05.2023r. podjęcie decyzji o klinice niepłodności. GAMETA BYDGOSZCZ
    % endometriozy.
    07.2023r. - Histeroskopia , biopsja : zapalenie endometrium.
    09.2023r. - Antybiotykoterapia
    AMH -2,47/ Monitoring ✔️ cykle 30-31
    Sprawozdanie z badania molekularnego, nie stwierdzono genu BRCA1,BRCA2,CHEC2.
    Kariotyp prawidłowy żeński , wynik badania 46, XX.


    👦Mąż 37lat
    zdrów jak 🐟
    Plemniczki żywe-pracusie ✔️
    Kariotyp prawidłowy męski-wynik 46,XY.


    ( Start IVF/ICSI kwiecień 2024
    Zaczynamy :
    - 2x dziennie ( rano wieczorem )Estrofem)


    02.05.2024r. Niespodziewane dwie kreski <3
    04.05.2024r Beta HCG 218mIU/ml
    06.05.2024r. Beta HCG 748 mIU/ml
    08.05.2024r.Beta HCG 2011 mlu/ml
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ