Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr Staraczki - grupa wsparcia
Odpowiedz

Staraczki - grupa wsparcia

Oceń ten wątek:
  • Bu Autorytet
    Postów: 959 632

    Wysłany: 6 czerwca 2016, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem po wizycie, owulacja była ;) w pt idę zbadać progesteron i estradiol, żeby zobaczyć czy nie mam niewydolności ciałka żółtego i w kolejnym cyklu działamy z clo i monitoring. Matko.... Po tylu latach!

    wszamanka, Totoro lubią tę wiadomość

    24.12.2023 II kreski pod choinkę
    21.06.2022 Alicja ❤️
    16.10.2021 niespodziewane II kreski
    ________________________________________________________
    leczenie 06.2014-03.2020
    06.2016 HSG - jajowody drożne
    Nasienie ok, tyłozgięcie, paciorkowiec
    3.03.2017 Amelia 10tc [*]
    09.2017 pusty pęcherzyk
    25.01.2018 START Provita Katowice dr Paliga
    22.05.2018 laparoskopia, endometrioza II stopnia
    4Q2018 doc Paśnik, nk 22%, KIR genotyp AA
    Zalecenia: Accofil, @13.05 - start IVF
    3.06.2019 transfer blastocysty 3AB 😞
    6.02.2020 scratching, biopsja - OK
    7.03.2020 KET blastocysty 2BB 😞
    Koniec leczenia…
    Mimo wszystko dziś jestem szczęśliwa 💪🏼
  • Bu Autorytet
    Postów: 959 632

    Wysłany: 7 czerwca 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Smutno... Nikogo nie ma... Staraczki, gdzie się podziałyście? :(

    24.12.2023 II kreski pod choinkę
    21.06.2022 Alicja ❤️
    16.10.2021 niespodziewane II kreski
    ________________________________________________________
    leczenie 06.2014-03.2020
    06.2016 HSG - jajowody drożne
    Nasienie ok, tyłozgięcie, paciorkowiec
    3.03.2017 Amelia 10tc [*]
    09.2017 pusty pęcherzyk
    25.01.2018 START Provita Katowice dr Paliga
    22.05.2018 laparoskopia, endometrioza II stopnia
    4Q2018 doc Paśnik, nk 22%, KIR genotyp AA
    Zalecenia: Accofil, @13.05 - start IVF
    3.06.2019 transfer blastocysty 3AB 😞
    6.02.2020 scratching, biopsja - OK
    7.03.2020 KET blastocysty 2BB 😞
    Koniec leczenia…
    Mimo wszystko dziś jestem szczęśliwa 💪🏼
  • basia7777 Autorytet
    Postów: 1028 873

    Wysłany: 8 czerwca 2016, 00:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To super gratuluję że się ruszyło! Miejmy nadzieję że teraz będzie z górki!

    https://www.maluchy.pl/li-72635.png
  • Bu Autorytet
    Postów: 959 632

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wyniki z dzisiaj (bez żadnych tabletek, wspomagaczy i luteiny):
    Estradiol 293 pg
    Progesteron 25,53 ng

    Hurra ;) była piękna owulka! Teraz czekać...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2016, 16:23

    Totoro, wszamanka, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    24.12.2023 II kreski pod choinkę
    21.06.2022 Alicja ❤️
    16.10.2021 niespodziewane II kreski
    ________________________________________________________
    leczenie 06.2014-03.2020
    06.2016 HSG - jajowody drożne
    Nasienie ok, tyłozgięcie, paciorkowiec
    3.03.2017 Amelia 10tc [*]
    09.2017 pusty pęcherzyk
    25.01.2018 START Provita Katowice dr Paliga
    22.05.2018 laparoskopia, endometrioza II stopnia
    4Q2018 doc Paśnik, nk 22%, KIR genotyp AA
    Zalecenia: Accofil, @13.05 - start IVF
    3.06.2019 transfer blastocysty 3AB 😞
    6.02.2020 scratching, biopsja - OK
    7.03.2020 KET blastocysty 2BB 😞
    Koniec leczenia…
    Mimo wszystko dziś jestem szczęśliwa 💪🏼
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6532 2677

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bu gratulacje!!! Ściskam kciuki!!! :)

    Mój mężu był dziś u urologa, żeby wykluczyć żylaki i inne badziewia, pokazał też wyniki hormonów no i wszytko jest w porządku... Złe wyniki nasienia prawdopodobnie spowodowane są siedzącym trybem życia... Tzn mąż ćwiczy, biega, ale ma siedzącą pracę, po pracy też sporo przy kompie siedzi i są efekty... Pocieszyl go tylko, że wyniki są bardzo schematyczne i ze trzeba je bardzo indywidualnie traktować, więc patrząc całościowo wcale nie są takie złe (tylko 1% prawidłowych plemników, ale ma ich bardzo bardzo dużo za to...). Zalecenia to przerwy w pracy, żeby się rozruszac, pochodzic itd. i tyle, nawet supli żadnych mu nie kazał brać. . .

    Ja za to czekam na okres... I prędko się chyba nie doczekam... Jeśli nie przyjdzie w ciągu 2 miesięcy to wizyta i nie wiem co dalej...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 czerwca 2016, 17:57

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas niby wszystko ok. Owulacja jest, pecherzyki pekaja, nasienie wzorowe.. Eh a dzieciaczka dalej brak :\ juz bezsilna jestem. Prawie 2 lata staran i nic... Mysle ze winne sa plamienia w II fazie ktore nie wiadomo skad sie biora. I nawet zaden dupek i luteina nie pomagaja...

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Bu Autorytet
    Postów: 959 632

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 22:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamienia powoduje niski progesteron, przynajmniej u mnie, nawet lutka nie pomaga. Może masz niedomogę ciałka żółtego albo chyba jest coś takiego jak wrogi śluz ?

    24.12.2023 II kreski pod choinkę
    21.06.2022 Alicja ❤️
    16.10.2021 niespodziewane II kreski
    ________________________________________________________
    leczenie 06.2014-03.2020
    06.2016 HSG - jajowody drożne
    Nasienie ok, tyłozgięcie, paciorkowiec
    3.03.2017 Amelia 10tc [*]
    09.2017 pusty pęcherzyk
    25.01.2018 START Provita Katowice dr Paliga
    22.05.2018 laparoskopia, endometrioza II stopnia
    4Q2018 doc Paśnik, nk 22%, KIR genotyp AA
    Zalecenia: Accofil, @13.05 - start IVF
    3.06.2019 transfer blastocysty 3AB 😞
    6.02.2020 scratching, biopsja - OK
    7.03.2020 KET blastocysty 2BB 😞
    Koniec leczenia…
    Mimo wszystko dziś jestem szczęśliwa 💪🏼
  • Bu Autorytet
    Postów: 959 632

    Wysłany: 10 czerwca 2016, 22:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Totoro trochę słabo, bo u Was problem z dwóch stron... Trzymam kciuki, żeby te cykle się tak nie rozciągały tylko już zaczynajcie z Clo, a w tym 1% plemniczków na pewno znajdzie się jeden wytrwały zwycięzca :D

    24.12.2023 II kreski pod choinkę
    21.06.2022 Alicja ❤️
    16.10.2021 niespodziewane II kreski
    ________________________________________________________
    leczenie 06.2014-03.2020
    06.2016 HSG - jajowody drożne
    Nasienie ok, tyłozgięcie, paciorkowiec
    3.03.2017 Amelia 10tc [*]
    09.2017 pusty pęcherzyk
    25.01.2018 START Provita Katowice dr Paliga
    22.05.2018 laparoskopia, endometrioza II stopnia
    4Q2018 doc Paśnik, nk 22%, KIR genotyp AA
    Zalecenia: Accofil, @13.05 - start IVF
    3.06.2019 transfer blastocysty 3AB 😞
    6.02.2020 scratching, biopsja - OK
    7.03.2020 KET blastocysty 2BB 😞
    Koniec leczenia…
    Mimo wszystko dziś jestem szczęśliwa 💪🏼
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6532 2677

    Wysłany: 11 czerwca 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Bu :) ah, byle do miesiączki...

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Test na wrogość śluzu miałam robiony. Wyszło ok. Skoro to niski poziom progesteronu to czy dupek nie powinien pomóc? Bo ja juz pół roku na dupku i nic. Plamienia dalej są. Powiem Wam kochane że ja już przestałam wierzyć w możliwość zajścia.

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Bu Autorytet
    Postów: 959 632

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianap ja brałam lutkę 10x3 a i tak miałam plamienia. Dzisiaj mój 37 dc, jednocześnie 10 po owulacji (pierwszy raz) potwierdzonej monitoringiem. Tydzień po owu wynik progesteronu 25ng, a estradiolu 293pg a od wczoraj mam plamienia.... Nie wiem już sama o co z tym cholerstwem chodzi.... :/ liczyłam, że jak teraz mam takie super wyniki to @ przyjdzie bez tygodniowego plamienia... Albo nie przyjdzie wcale, a tu znowu plamienia... Ehhh :/

    24.12.2023 II kreski pod choinkę
    21.06.2022 Alicja ❤️
    16.10.2021 niespodziewane II kreski
    ________________________________________________________
    leczenie 06.2014-03.2020
    06.2016 HSG - jajowody drożne
    Nasienie ok, tyłozgięcie, paciorkowiec
    3.03.2017 Amelia 10tc [*]
    09.2017 pusty pęcherzyk
    25.01.2018 START Provita Katowice dr Paliga
    22.05.2018 laparoskopia, endometrioza II stopnia
    4Q2018 doc Paśnik, nk 22%, KIR genotyp AA
    Zalecenia: Accofil, @13.05 - start IVF
    3.06.2019 transfer blastocysty 3AB 😞
    6.02.2020 scratching, biopsja - OK
    7.03.2020 KET blastocysty 2BB 😞
    Koniec leczenia…
    Mimo wszystko dziś jestem szczęśliwa 💪🏼
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6532 2677

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez mam zawsze plamienia przed miesiączka i potem jeszcze po... Jak ją w ogóle mam, bo póki co to dalej nic :( a teraz w ogóle to z anginą leżę na antybiotyku... :/

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co za cholerstwo te plamienia. Najgorsze ze u mnie zaczęły się pojawiać jak zaczęliśmy starac sie o maleństwo. Złośliwość losu. Ja dzisiaj 11 dzien od owu. I odpukać od wczoraj czysto.
    Totoro wracaj do zdrówka :*

    Kala lubi tę wiadomość

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6532 2677

    Wysłany: 14 czerwca 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Lilianap:)

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Bu Autorytet
    Postów: 959 632

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 13:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lilianap a testujesz? Ja dzisiaj 12 dzień po owu, cały czas plamienie, więc pewnie nici, ale jak wiecie... Nadzieja umiera ostatnia, dopóki @ nie ma to się łudzę ;) wczoraj test negatywny.

    24.12.2023 II kreski pod choinkę
    21.06.2022 Alicja ❤️
    16.10.2021 niespodziewane II kreski
    ________________________________________________________
    leczenie 06.2014-03.2020
    06.2016 HSG - jajowody drożne
    Nasienie ok, tyłozgięcie, paciorkowiec
    3.03.2017 Amelia 10tc [*]
    09.2017 pusty pęcherzyk
    25.01.2018 START Provita Katowice dr Paliga
    22.05.2018 laparoskopia, endometrioza II stopnia
    4Q2018 doc Paśnik, nk 22%, KIR genotyp AA
    Zalecenia: Accofil, @13.05 - start IVF
    3.06.2019 transfer blastocysty 3AB 😞
    6.02.2020 scratching, biopsja - OK
    7.03.2020 KET blastocysty 2BB 😞
    Koniec leczenia…
    Mimo wszystko dziś jestem szczęśliwa 💪🏼
  • Totoro Autorytet
    Postów: 6532 2677

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny trzymam kciuki!!! Bu, czytałam ostatnio na innym wątku, że jednej dziewczynie pozytyw wyszedł dopiero w 17. dpo i to bladzioch, mimo, że beta okazała się już dość wysoka, więc jeszcze nic straconego :)

    klz99vvjothg6ijw.png
    l22n9vvjii1r51bs.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zatestuje dopiero jak @ bedzie sie spozniac albo bede miala nietypowe objawy. Tak sobie postanowilam i sie tego trzymam. Od 3 miesiecy juz nie testowalam. A dzisiaj rozowe plamienie. Dziwne bo taki kolor pierwszy raz.

    Totoro lubi tę wiadomość

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Bu Autorytet
    Postów: 959 632

    Wysłany: 15 czerwca 2016, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem załamana tymi plamieniami... Byłam pewna, że to niski progesteron, przekopuję internet w poszukiwaniach. A czy miałaś badania w kierunku chlamydii, ureaplazmy i mykoplazmy? Myślę, że u mnie powodem niepowodzeń w staraniach i plamień może być właśnie bakteria, tym bardziej, że już przechodziłam paciorkowce, coli i inne grzyby... Jak tylko pożegnam @ (na którą czekam) to lecę na wymaz!

    24.12.2023 II kreski pod choinkę
    21.06.2022 Alicja ❤️
    16.10.2021 niespodziewane II kreski
    ________________________________________________________
    leczenie 06.2014-03.2020
    06.2016 HSG - jajowody drożne
    Nasienie ok, tyłozgięcie, paciorkowiec
    3.03.2017 Amelia 10tc [*]
    09.2017 pusty pęcherzyk
    25.01.2018 START Provita Katowice dr Paliga
    22.05.2018 laparoskopia, endometrioza II stopnia
    4Q2018 doc Paśnik, nk 22%, KIR genotyp AA
    Zalecenia: Accofil, @13.05 - start IVF
    3.06.2019 transfer blastocysty 3AB 😞
    6.02.2020 scratching, biopsja - OK
    7.03.2020 KET blastocysty 2BB 😞
    Koniec leczenia…
    Mimo wszystko dziś jestem szczęśliwa 💪🏼
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 16 czerwca 2016, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W poprzednim miesiącu miałam robione na chlamydie. Wynik ok. Ja nigdy nie przechodzilam żadnych podobnych chorób. Nie licząc zapaleń pęcherza bo to u mnie niemal co miesiąc się powtarza. Hm może to przyczyna

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
  • Lilianap Autorytet
    Postów: 649 183

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i u mnie @ zawitała dzisiaj. Eh. Załamka.

    Nasz cud ❤ Lilianna
    3i49df9h2y64vypu.png
‹‹ 88 89 90 91 92 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Siatki centylowe wzrostu chłopców i dziewczynek - czym są i jak je czytać?

Siatki centylowe to narzędzie, które pomaga monitorować rozwój fizyczny dzieci, takich jak wzrost, waga czy obwód głowy. Są one ważnym wskaźnikiem zdrowia, umożliwiającym ocenę, czy dziecko rozwija się w normie dla swojego wieku i płci. Dzięki siatkom centylowym rodzice i specjaliści mogą wcześnie wykryć potencjalne problemy zdrowotne lub rozwojowe. W artykule wyjaśniamy, jak czytać siatki centylowe i na co zwracać uwagę podczas interpretacji wyników.

CZYTAJ WIĘCEJ