X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum I trymestr wirus grypy na początku ciąży
Odpowiedz

wirus grypy na początku ciąży

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Mychaa22 Przyjaciółka
    Postów: 176 37

    Wysłany: 17 lutego 2018, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mnie też męczy przeziebienie katar i kaszel, ktory ciężko odkrztusić. Jestem w 6 tygodniu ciąży i bardO sie boję:( leze się somowymi sposobami.

  • Existenz Autorytet
    Postów: 997 881

    Wysłany: 19 lutego 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamiętajcie że zdrowie trzeba kontrolować bo powikłania po grypie lub długa infekcja bakteryjna szkodzą dziecku. Na kaszel pomaga napar z majeranku. Kilkacszklanek dziennie. Do tego imbir tarty Ale tak by drapalo w gardło z miodem lub własnym sokiem malinowym. Ja wkrapiam cytryne bo bleee i śmierdzi mi.
    Mi kaszel od razu zmienił się w odrywajacy dostałam antybiotyk dla ciężarnych. Pytałam 3 lekarzy nie przenika do dziecka.

    10.08. Irenka. 3700 i 56
    9m -9kg. 2 zabki.
    13m - 10.300 kg. 6 zabkow 80r
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ