X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Badanie moczu-Bakterie
Odpowiedz

Badanie moczu-Bakterie

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 sierpnia 2015, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    darra991 wrote:
    Ok dziekuje za odpowiedz:)
    Zdroweczka zycze :)

  • darra991 Autorytet
    Postów: 274 304

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I wzajemnie:)

    eiktyx8dhbau82rw.png
    hchys65gdkixbzid.png
  • Biedroneczka29 Autorytet
    Postów: 2857 2098

    Wysłany: 26 sierpnia 2015, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie dziewczyny ja wczoraj robilam mocz i tez nie wszystko bylo w normie jak czytalam na necie to albo cukrzyca albo nerki oczywiscie panika lzy i jechalam do rodzinnego,ale powiedzial ze mam byc spokojna ze wszystko jest dobrze i ze w ciazy to normalne jest.1 wrzesnia ide do gineologa zobaczymy co ona powie na wyniki.

    Sofija <3
    Udalo sie w <3 <3 <3 <3 <3 <3 cyklu :)
    201602294556.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    darra991 wrote:
    Czesc dziewczynki:) a ja mam taka sytuacje,w zeszlym miesiacu na kontrolnej wizycie u lekarza prywatnego wyszlo mi w moczu ze bakterie liczne ale lekarz powiedzial ze to tak moze sie zdarzac i poki nic mnie nie boli mampoprostu wiecej pic zeby je wyplukiwac.wczoraj po miesiacu mialam kolejna wizyte kontrolna tym razem w przychodni na nfz, odebralam wyniki moczu i znow duzo bo 1276,70/ųl i lekarz zapisal mi hiconcil. Czytalam ze to antybiotyk. A mnie nic nie boli,nie piecze,mocz oddaje bez problemow..Brala go moze ktoras? Dziwie sie troche ze od razu poszedl w antybiotyk a nie wlasnie jakies urosepty itd.. myslicie ze mojemu malenstwu moze cos zagrazac przez tak liczne bakterie? :(
    dobrze ze dał antybiotyk bo urosept Ci infekcji zapalnej nie wyleczy.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciesz się że dostałaś antybiotyk, chodzisz miesiąc z zapaleniem, zakażeniem, ciesz sie że do niczego innego nie doszło.
    Mój lekarz by kazał po pierwszym wyniku brać coś : Żuravit, witamina C, a po tygodniu zrobić kontrolne badanie, gdyby pomagało to OK, ale tak to też antybiotyk. Lekarz wiedział że jesteś w ciąży (?) więc na pewno dobrał odpowiedni.

  • darra991 Autorytet
    Postów: 274 304

    Wysłany: 27 sierpnia 2015, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wiedzial bo to bylo na wizycie kontrolnej u gina:) ja rozumiem ze przeciez lekarz wie co robi poprostu zaniepokoilo mnie ze od razu wypisal antybiotyk a nie jakies inne lek,tymbardziej ze jestem sceptycznie nastawiona do jakichkolwiek antybiotykow w ciazy ale wiem ze jak trzeba to trzeba:) jeszcze jak wy tak mowicie to jestem spokojniejsza:) tylko doszla kolejna rzecz:( zawsze jak bralam jakis antybiotyk to musialam odrazu brac probiotyki i pic litrami kefiry co i tak zreszta nic nie pomagalo bo dostawalam uporczywych swedzen okolic intymnych i musialam sie z tym meczyc dopoki flora bakteryjna jakos mi sie nie odnowila.. no i znow sie zaczyna.. a teraz oczywiscie martwie sie tym tysiac razy bardziej.. znacie na to jakies domowe sposoby oprocz probiotykow i kefirkow? Bo to oczywiscie biore ale jak zwykle nie pomaga..

    eiktyx8dhbau82rw.png
    hchys65gdkixbzid.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 28 sierpnia 2015, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    darra991 wrote:
    No wiedzial bo to bylo na wizycie kontrolnej u gina:) ja rozumiem ze przeciez lekarz wie co robi poprostu zaniepokoilo mnie ze od razu wypisal antybiotyk a nie jakies inne lek,tymbardziej ze jestem sceptycznie nastawiona do jakichkolwiek antybiotykow w ciazy ale wiem ze jak trzeba to trzeba:) jeszcze jak wy tak mowicie to jestem spokojniejsza:) tylko doszla kolejna rzecz:( zawsze jak bralam jakis antybiotyk to musialam odrazu brac probiotyki i pic litrami kefiry co i tak zreszta nic nie pomagalo bo dostawalam uporczywych swedzen okolic intymnych i musialam sie z tym meczyc dopoki flora bakteryjna jakos mi sie nie odnowila.. no i znow sie zaczyna.. a teraz oczywiscie martwie sie tym tysiac razy bardziej.. znacie na to jakies domowe sposoby oprocz probiotykow i kefirkow? Bo to oczywiscie biore ale jak zwykle nie pomaga..
    niech ci lekarz przepisze pimafucin, globulke na recepte dopochowo,tez bezpieczna w ciazy. W opakowaniu sa chyba 3 lub 6, szybko pomoze. Antybiotyki w ciazy sa takie ze nie wpływaja na płod, takze spokojnie mozna brac.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 28 sierpnia 2015, 12:41

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ