X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Gluty śluzu / śluz w II tr.
Odpowiedz

Gluty śluzu / śluz w II tr.

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • ewa13 Ekspertka

Wysłany: 1 maja 2015, 08:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    polkosia wrote:
    Ewa, moim zdaniem nie. Mój gin twierdzi, że biały i przeźroczysty to "zdrowy" śluz.
    Dziękuje za odpowiedz

Będzie synek f2w3rjjg1dn3otbk.png
  • paulina502 Ekspertka

Wysłany: 21 lutego 2016, 17:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    odświeżam temat :) Wiem, że ta kwestia jest często poruszana.. czy u was w ciąży też zdarzały się zmiany w wyglądzie śluzu? Ja od początku ciąży miałam kremowy biały albo żółtawy śluz i było go sporo, natomiast w piątek pojawił mi się taki rozciągliwy ( glut na kilka centymetrów) i od soboty mam wodnisty, aczkolwiek momentami jest on trochę kleisty, podobny do płodnego. Jest przezroczysty albo białawy ale przyjmuję luteinę i stąd pewnie jego białe zabarwienie. Czuję takie naoliwienie w pochwie, nie leje mi się po nogach ale wkładki noszę i czuję, że są wilgotne. Kończę 14 t.c. :) Podzielcie się proszę swoimi doświadczeniami czy śluz też się u was czasami tak zmieniał. Acha i zapomniałam dodać, ze lekarz 1.5 tyg. temu stwierdził u mnie grzybicę ( chociaż nie czułam świądu) i kazał brać clotrimazol co 2 dzień i zauważyłam, że odkąd biorę to śluz właśnie taki mniej gęsty się zrobił i nie wiem czy to przez tabletki. Wczoraj wzięłam ostatnią i zastanawiam się czy w tygodniu nie iść do niego znowu żeby sprawdził co i jak chociaż kazał mi przyjść dopiero 16 marca :/ pozdrawiam!!

km5stv73dz23t84d.png

ckais65g4jw1ph1s.png
  • Nati91 Przyjaciółka

Wysłany: 13 marca 2016, 16:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej!
    Ja właśnie w trakcie brania luteiny miałam taki dziwny białawo-żółtawy śluz z grudkami. Moja ginekolog stwierdziła, że to nie do końca przez luteinę i podejrzewa grzybicę. Gdy byłam na wizycie już po skończonej "dawce" stwierdziła, że jednak nic nie widzi i jest wszystko ok. A, a śluz zrobił się już tylko żółtawy.
    Ja też ciągle noszę wkładki i często czuję wilgoć. Ale różnie to bywa- jednego dnia bardziej, drugiego mniej :)

40+5 ♥️
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ