X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Imiona dla dzieci
Odpowiedz

Imiona dla dzieci

Oceń ten wątek:
  • Repose Autorytet
    Postów: 651 503

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja kolezanka ma coreczke Amelke ^^ strasznie ruchliwa :)
    lekarz mowi ze na 100 procent dziewczynka ale gdyby byl chlopiec to nie jestem przygotowana

    kamenkaa, Emrica lubią tę wiadomość

    Aniolek 15 tydz ciazy... 15.07.15 r
    Synek David 25.04.2013r
    72a8ecb302.png
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 6 stycznia 2016, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no jakos spodobalo mi się te imie albo Zuzia

  • Gosiaczek0408 Debiutantka
    Postów: 7 10

    Wysłany: 9 stycznia 2016, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas będzie córcia- Amelia:) Jeśli w przyszłości trafi nam się synek, to będzie Wiktor :)

    kamenkaa lubi tę wiadomość

    Nasza oczekiwana Amelia- termin na 30 maja 2016 :)

    thumb
  • natic Koleżanka
    Postów: 38 17

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to bedzie trochę Amelek tutaj :) u nas tez Amelia :)

    kamenkaa lubi tę wiadomość

    km5smg7y9y9w2o3n.png
    34bws65grbp5kc9o.png

    Po 3 poronieniach
    2021- 1 procedura IVF
    -30.30 Punkcja- uzyskano 20 komórek z czego 14❄️
    -Transfer odroczony z powodu ryzyka hiperstymulacji
    -zapłodnionych 5 komórek ❤️❤️❤️❤️❤️ PGS-zdrowe -5❄️❄️❄️❄️❄️
    - 01.06 kriotransfer❤️
    -11.06 beta 415
    -14.06 beta 1656
    -29.06 -28dpt- mamy serduszko ❤️
  • Jomi Znajoma
    Postów: 28 7

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie - jeśli będzie córka to Oliwia, jeśli syn - Adam. Na 80% tak zostanie. Inne propozycje biorę jeszcze pod uwagę :-)

    kamenkaa lubi tę wiadomość

    2nn3d5qpg9jvftsp.png
  • gora Koleżanka
    Postów: 41 24

    Wysłany: 24 stycznia 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u nas w głowach imiona staropolskie....Tadeusz i Łucja:)
    Co myślicie o takim wyborze?

    martynka870, Paula222, Friend lubią tę wiadomość

    relgjw4zajr5qyeh.png
  • unbeldi Ekspertka
    Postów: 147 68

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gora, masz dobry gust :) Tadeusz to moje ulubione męskie imię - pierwszy synek dostał tak na imię. A Łucja to mój aktualny numer jeden dla córci :)

    Tadziulek 1.01.2013 (8/9 tydz)
    Misiek 15.05.2014 (16/17 tydz)
    KW

    rfxgcsqviiqkqm9u.png
  • Agness27 Autorytet
    Postów: 1781 2595

    Wysłany: 25 stycznia 2016, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny:)
    Co do imion dzieci to moja 4,5 letnia Córcia ma na imię Roksanka- Mąż wybieral ale obojgu nam się spodobało:) Teraz jestem w 16 tyg ciąży i jak będzie dziewczynka to będzie Marcelina a jak chłopak to Wojtek:)))

    1usaanliuyw98z71.png
    km5sio4p65jd6igh.png
  • Andzia SM Autorytet
    Postów: 703 646

    Wysłany: 26 stycznia 2016, 09:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U Nas będzie Zuzia :) A jakby się okazała synem to będzie Nikodem :)

    kamenkaa lubi tę wiadomość

    l22nzbmhf5ftteff.png
  • kama2016 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 4 lutego 2016, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, nie możemy się zdecydować na imię dla dziewczynki. IGA, LILIANA czy MALWINA? Pomóżcie, co Wy sądzicie. Ja im bardziej się zastanawiam to już coraz mniej mi się jakiekolwiek imię podoba :( Nie chciała bym jakiegoś bardzo popularnego imienia, ale z drugiej strony nie chce też żeby Nasza córka była jakimś odludkim z dziwnym imieniem..... już nie wiem co mam myśleć.

    kama2016
  • paris Przyjaciółka
    Postów: 78 180

    Wysłany: 4 lutego 2016, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama2016 wrote:
    Cześć dziewczyny, nie możemy się zdecydować na imię dla dziewczynki. IGA, LILIANA czy MALWINA? Pomóżcie, co Wy sądzicie. Ja im bardziej się zastanawiam to już coraz mniej mi się jakiekolwiek imię podoba :( Nie chciała bym jakiegoś bardzo popularnego imienia, ale z drugiej strony nie chce też żeby Nasza córka była jakimś odludkim z dziwnym imieniem..... już nie wiem co mam myśleć.

    U nas od samego początku faworytem była Lilianka, ale jak się rodzina męża dowiedziała, tzn. teściowa to zaczęła kręcić nosem, bo jej się zle kojarzyło i mój mąż zmienił na Nelkę, nie chciało mi się o to spierać, ale koło 20 tyg. zaczęłam do brzucha mówić Lilek i tak zostało:) Mąż zadowolony z Lilki i dało mi sie go przekonać, że to nasze dziecko i nasz wybór:)

    f2w343r81obn8r6j.png
  • kama2016 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 4 lutego 2016, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My zaczęliśmy mówić Iga, ale jak powiedziałam rodzinie to każdy,: co to za imię!!!!!!!!!!!!! Nie sądziłam, że będzie tak trudno wybrać imię. U mnie na drugim miejscu jest Lilka. Mam nadzieję, że jak się urodzi to nas olśni ;)

    kama2016
  • Karola1988 Autorytet
    Postów: 793 509

    Wysłany: 4 lutego 2016, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kama nie przejmuj się zdaniem innych. Grunt żebyście z mężem byli zgodni dp co imienia, a reszta niech mówi co chce :-P zawsze znajdzie się ktoś komu imię nie będzie pasować albo będzie się źle kojarzyć. U nas będzie chłopiec Aleksander ą dziewczynka Zuzanna (jeszcze nie znamy płci ). Mój szwagier mówi że ma jakąś głupią ciotkę Zuzannę i mu się bardzo to imię nie podoba. Ale jak urodzin się dziewczynka to będzie musiał to jakoś przecierpieć. Kama słuchaj głosu serca ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 lutego 2016, 19:18

    65vqxzdvrtfyk8q0.png
    dqpri09kyaedckhg.png
    3jgx3e3kp7hq37ho.png
  • Dorka87 Autorytet
    Postów: 493 865

    Wysłany: 5 lutego 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kama2016 wrote:
    Cześć dziewczyny, nie możemy się zdecydować na imię dla dziewczynki. IGA, LILIANA czy MALWINA? Pomóżcie, co Wy sądzicie. Ja im bardziej się zastanawiam to już coraz mniej mi się jakiekolwiek imię podoba :( Nie chciała bym jakiegoś bardzo popularnego imienia, ale z drugiej strony nie chce też żeby Nasza córka była jakimś odludkim z dziwnym imieniem..... już nie wiem co mam myśleć.
    Liliana byla przez dlugi czas naszym numerem jeden, ale maz ostatnio wymyślil inne, Iga to z kolei moja siostrzenica i oba imiona sa cudne! Wybieralabym miedzy tymi dwoma :) choc Malwina najmniej popularne z tych wszystkich :)

  • kama2016 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 5 lutego 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Będziemy musieli się zdecydować w końcu :) Przyznam, że z każdym dniem jest coraz gorzej. Mąż chce małą Igusie, a ja jak to baba nie mogę się zdecydować.

    kama2016
  • kama2016 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 5 lutego 2016, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wysłany: Dzisiaj, 09:46 Cytuj | Lubię (0) | Zgłoś
    kama2016 napisała:
    Cześć dziewczyny, nie możemy się zdecydować na imię dla dziewczynki. IGA, LILIANA czy MALWINA? Pomóżcie, co Wy sądzicie. Ja im bardziej się zastanawiam to już coraz mniej mi się jakiekolwiek imię podoba :( Nie chciała bym jakiegoś bardzo popularnego imienia, ale z drugiej strony nie chce też żeby Nasza córka była jakimś odludkim z dziwnym imieniem..... już nie wiem co mam myśleć.
    Liliana byla przez dlugi czas naszym numerem jeden, ale maz ostatnio wymyślil inne, Iga to z kolei moja siostrzenica i oba imiona sa cudne! Wybieralabym miedzy tymi dwoma :) choc Malwina najmniej popularne z tych wszystkich :)


    Dorka87 a czy Twoja siostrzenica Iga nie ma jakiś docinek od dzieci ze względu na swoje imię? Ja wiem, że do każdego imienia można coś obrażającego wymyślić. W sumie teraz to i dorośli zdolni są żeby dopiec komuś ze względu na imię, nie tylko dzieci. Ja jestem z małej miejscowości i niestety imię Iga to dla większości szok. Nie chciałabym żeby kiedyś moje dziecko miało jakieś nieprzyjemności z tego powodu, że nie ma na imię Julia, Maja, Zosia, Amelka, itd. Postaram się wyluzować, może samo przyjdzie ;)Pozdrawiam dziewczyny.

    kama2016
  • kamenkaa Autorytet
    Postów: 1300 1432

    Wysłany: 5 lutego 2016, 17:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    HEj Kama Jak dla mnie ja bym stawiała Na Liliane :)


    Co Do Maliwiny mi jakos osobiscie nie podchodzi ... Wolałabym Liliankę :)
    MOja córa bedzie sie nazywać Amelka:)

  • Grzybka Przyjaciółka
    Postów: 67 113

    Wysłany: 5 lutego 2016, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Liliana chyba najładniejsze z tych trzech;-) i oryginalne.
    U nas będzie Kazik:-) chyba, że nagle zmieni się w dziewczynkę, wtedy Krysia.

    Kazik - 04.08.2016 <3
    bl9canli0pykz4o2.png

    Aniołek <3
  • Dorka87 Autorytet
    Postów: 493 865

    Wysłany: 6 lutego 2016, 10:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie dlaczego ma mieć docinki? Myślę, że jest to zupełnie normalne imię a nie jakas Andżelika czy Samanta...
    Iga jest cudowną dziewczynka, mądra, wesoła, strasznie kochana :) mówię do niej Igutek, Gutek, Igusia, Igunia.
    Tez robi się coraz popularniejsze, ale wlasnie nie tak popularne jak Zuzia czy Zosia. Bo potem w piaskownicy wolasz swoje dziecko i odwraca się 10:)
    Ostatnio ktos mi mowil ze w grupie w przedszkolu jest 9 Julek!

    Snow White lubi tę wiadomość

  • kama2016 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 6 lutego 2016, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie chcielibyśmy uniknąć sytuacji gdzie w szkole 5/15 dziewczynek to Zosie, 5/15 to Julki i jeszcze Lenki. Czas pokaże ;)

    kama2016
‹‹ 9 10 11 12 13 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ