X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr jaki wozek polecacie
Odpowiedz

jaki wozek polecacie

Oceń ten wątek:
  • kornflake Debiutantka
    Postów: 14 16

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 00:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ZAneczka wrote:
    Dziewczyny, co sądzicie o wózkach Bebetto?
    Powoli z Mężem szykujemy się do zakupów wyprawkowych, więc rozglądaliśmy się za wózkami. Koleżanka polecała mi Adamex,nawet spodobał mi się model barletta. Jednak jak obejrzałam go na żywo, to stwierdziłam, że jest za duży do mojej sylwetki i nie będzie przez to zbyt poręczny. Za to pierwszy raz miałam styczność z wózkami Bebetto i mnie urzekły, ale chciałabym poznać opinię, kogoś, kto użytkował wózki tej marki:)

    My wybraliśmy właśnie wózek Bebetto, model Bresso ze względu na dodatkowe boczne amortyzatory, jest świetny! Zamawialiśmy specjalnie wcześniej na wypadek gdyby nam się nie spodobał i gdybyśmy chcieli go zwrócić ale bezapelacyjnie zostaje :)

    29 lat, Hashimoto, czekamy na Kazia :)
    termin 25 marzec 2018
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 grudnia 2017, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny,
    Co sadzicie o wozkach Espiro Next Avenue/Manhattan?

  • lostdestionation Koleżanka
    Postów: 43 41

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatkowa24 wrote:
    Czesc dziewczyny,
    Co sadzicie o wozkach Espiro Next Avenue/Manhattan?


    Ja go będę zamawiać za tydzień, byliśmy chyba w 6 niezależnych od siebie sklepach i w KAŻDYM Nam go polecali. Mimo, że do 5 sklepu absolutnie go nie brałam pod uwagę to zamawiamy :)

    Jak powiedziała kobieta w szóstym sklepie: Sercem jest z anexem, a rozumiem z espiro :) i w sumie ja też się utożsamiam z tym stwierdzeniem ;)

    34bws65ghpknfmup.png
  • Angelina Autorytet
    Postów: 323 164

    Wysłany: 3 grudnia 2017, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy ktoś może polecić jakiś wózek " rok po roku"?

    km5s8u69q08sfsa9.png
    zem38iik979vtlfe.png
    UKOCHANY FRANUŚ *09-02-2015r + 09-02-2015r. 29tc żył 1,5 godz.
    n59yi09kveaj4gx0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 grudnia 2017, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lostdestionation wrote:
    Ja go będę zamawiać za tydzień, byliśmy chyba w 6 niezależnych od siebie sklepach i w KAŻDYM Nam go polecali. Mimo, że do 5 sklepu absolutnie go nie brałam pod uwagę to zamawiamy :)

    Jak powiedziała kobieta w szóstym sklepie: Sercem jest z anexem, a rozumiem z espiro :) i w sumie ja też się utożsamiam z tym stwierdzeniem ;)

    Podziel sie opinia jak do Ciebie dotrze. Mi sie bardzo podoba, ale nie mialam okazji zobaczyc go na zywo :)

  • lostdestionation Koleżanka
    Postów: 43 41

    Wysłany: 5 grudnia 2017, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatkowa24 wrote:
    Podziel sie opinia jak do Ciebie dotrze. Mi sie bardzo podoba, ale nie mialam okazji zobaczyc go na zywo :)


    Czas realizacji to 6-8 tygodni, więc może dotrzeć dopiero koło stycznia-lutego :)

    34bws65ghpknfmup.png
  • Iwo33 Koleżanka
    Postów: 119 15

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, a ja mam taki problem: szukam wózka dla dwumetrowego tatusia, z amortyzacja, najważniejsze by była dobra gondola, 2 w 1 maksymalnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 grudnia 2017, 17:54

    12 marca 2017 8 tydz.
    1usa3e5egl73qsg1.png
    Marzylismy o Tobie całe życie - cc 22.02.2018, 58 cm, 3530 gr
  • mareczkowa Koleżanka
    Postów: 90 18

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwo33, Zobacz ten tako city move, i którym pisałam. Można regulować wysokość rączki i jest solidny. Nie tam jakieś plastikowe chuchro. Fotelik dokupiliśmy osobno.

    p19u3e3keqh6k6fi.png
    3jvzanlilcl7l3tn.png
  • Iwo33 Koleżanka
    Postów: 119 15

    Wysłany: 6 grudnia 2017, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzięki, faktycznie dość wysoki. I całkiem ładny. Najbardziej podobają mi się navingtony, ale wiadomo, komfort wyprzedza w tym wypadku estetykę.

    12 marca 2017 8 tydz.
    1usa3e5egl73qsg1.png
    Marzylismy o Tobie całe życie - cc 22.02.2018, 58 cm, 3530 gr
  • honda92 Przyjaciółka
    Postów: 97 66

    Wysłany: 8 grudnia 2017, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja zamawiam bebetto bresso premium class <3 urzekł nas totalnie!

    oar8vfxmyaw4sa27.png
  • Kiddy Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 14 grudnia 2017, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, a jakie są wasze spostrzeżenia, opinie na temat wózka invictus v-plus??? Może znacie kogoś kto go użytkuje...

  • Alphelia Autorytet
    Postów: 1163 921

    Wysłany: 16 grudnia 2017, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytałam sobie właśnie Wasze polecenia wózków i faktycznie ten Bebetto Bresso skradł moje serce <3 Czy posiadaczki tego wózka kupowały też do niego fotelik samochodowy z tej firmy? :)

    ckaiyx8dc6hukqvp.png
    iv099vvjy5dzvqw0.png
    11.07.2017 [*] Aniołek 8tc.
    01.06.2019 [*] Aniołek 7tc.
  • agii81 Ekspertka
    Postów: 133 121

    Wysłany: 19 grudnia 2017, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwo33 wrote:
    Hej, a ja mam taki problem: szukam wózka dla dwumetrowego tatusia, z amortyzacja, najważniejsze by była dobra gondola, 2 w 1 maksymalnie.

    Sprawdź Roan Bass Soft (soft ma dodatkową amortyzację). Ja kupiłam taki,i rączka jest w sam raz dla wysokiego tatusia. Gdzieś czytałam,że tatuś mający ponad 2 metry bez problemu go prowadzi, nie idzie zgarbiony i nie kopie w wózek, a i gondola jest spora

    <3Wbwmp2.png <3
  • Iwo33 Koleżanka
    Postów: 119 15

    Wysłany: 30 grudnia 2017, 23:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W końcu kupiłam uzywany maxi cosi mura plus 4 z teleskopową rączką, chłopak nie musi się zginac. Wyglądem idealnie trafił w mój gust (wiem, że wyglad to za mało, ale funkcjonalność tez wydaje się ok), tylko jednego nie przewidziałam. Co to za idiotyczny pomysł, żeby tapicerka nie była zdejmowania?! Są tam jakieś przedziwne śruby czy nity, kompletnie od czapy. Czy kojarzycie może ten model wózka, albo wiecie jakim cudem według instrukcji można zdjąć tapicerke, a w rzeczywistości pasowałoby po prostu rozwalić wozek...?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 grudnia 2017, 23:48

    12 marca 2017 8 tydz.
    1usa3e5egl73qsg1.png
    Marzylismy o Tobie całe życie - cc 22.02.2018, 58 cm, 3530 gr
  • Coccolina Ekspertka
    Postów: 182 65

    Wysłany: 18 stycznia 2018, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam wózek Jedo, już drugie dziecko będzie w nim jeździć ;)

    Wózek ma już ponad 3 lata, pomimo to nic się z nim nie dzieje. Jest bardzo solidny, metalowy, duże pompowane kółka, przednie skrętne, super komfort prowadzenia :) Raz zdarzyło nam się, że złapaliśmy "gumę", podeszliśmy do najbliższej wulkanizacji i za 20 zł facet nam załatał :)

    Rączka regulowana, dzięki temu mężowi też wygodnie się prowadzi.

    Dużo miejsca pod wózkiem! Robiłam z synkiem takie zakupy, że hej! :)

    Teraz córcia będzie w nim jeździć. Ani myślę kupować innego ;)

    85993e3kq2qy7eit.png
    f2wl3e5ey3ftig7q.png
  • mamaporaz2 Autorytet
    Postów: 703 307

    Wysłany: 20 stycznia 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iwo33 wrote:
    Hej, a ja mam taki problem: szukam wózka dla dwumetrowego tatusia, z amortyzacja, najważniejsze by była dobra gondola, 2 w 1 maksymalnie.
    mysmy kupili mutsy igo, głównie ze względu na wysokość rączki. Na tle innych naprawde wysoka :)

  • AmVormittag Autorytet
    Postów: 462 599

    Wysłany: 22 stycznia 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mam Bebetto Luca s-line od półtora roku i z czystym sumieniem polecam tą firmę. Wózek jest lekki, zwrotny, fajnie się prowadzi. Po jednym dziecku nie ma śladu użytkowania, teraz czeka na drugiego pasażera:-)

    3 lata starań, amh 0.7-0.8 endometrioza II st, 3xiui nieudane, 1xivf niedane, 2x niespodzianka - naturals :-D
    f2wlwn15ouce76v4.png
    961l9vvjv4n6peyx.png
  • kola12 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lostdestionation wrote:
    Ja go będę zamawiać za tydzień, byliśmy chyba w 6 niezależnych od siebie sklepach i w KAŻDYM Nam go polecali. Mimo, że do 5 sklepu absolutnie go nie brałam pod uwagę to zamawiamy :)

    Jak powiedziała kobieta w szóstym sklepie: Sercem jest z anexem, a rozumiem z espiro :) i w sumie ja też się utożsamiam z tym stwierdzeniem ;)
    Jak najbardziej espiro :):). Typowałam różne- maxi cosi nova, cybex, Jane. Zjedzilismy sklepy w promilu 300 km i po 2 tygodniach wygrał Espiro.

    kola12
  • kola12 Debiutantka
    Postów: 6 0

    Wysłany: 28 stycznia 2018, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magdzia85F wrote:
    Fotelik bierzemy cybex atom 5 z modułem.

    Testowany w terenie sprawuje się rewelacja. Mało kto mówi o tym ze przednie koła mają amotryzację co daje płynną jazdę dziecka w gondolce gdyż nie telepie przodem wózka czyli główką maluszka.


    kola12
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 stycznia 2018, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AmVormittag wrote:
    Dziewczyny ja mam Bebetto Luca s-line od półtora roku i z czystym sumieniem polecam tą firmę. Wózek jest lekki, zwrotny, fajnie się prowadzi. Po jednym dziecku nie ma śladu użytkowania, teraz czeka na drugiego pasażera:-)
    Czy ma skladana gondole?

‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ