X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr jaki wozek polecacie
Odpowiedz

jaki wozek polecacie

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja kupiłam używany w idealnym stanie na OLX-oczywiście wczesniej trzeba obejrzeć go na zywo,bo wiadomo...I jestem mega zadowolona,bo jest śliczny i funkcjonalny-ten o ktorym pisałam wczesniej;-)
    A ile kasy zaoszczędzone..hoho...Nie ma sensu nowego kupować,skoro ludzie sprzedają w dobrych cenach wózki,które sa Malo lub prawie wcale przechodzone...

    Neyla, karmar, justa1234 lubią tę wiadomość

  • paulin Ekspertka
    Postów: 156 60

    Wysłany: 2 czerwca 2015, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja się zastanawiam nad pajero adamex stelaż waży 8 kg ładnie wygląda fajnie się składa ma dużą gondolę koła pąpowane tylko że mała jest dosyć ta torba pod wózkiem... macie jakieś opinię na temat tego wózka?
    http://www.nextbaby.pl/pajero/3206-adamex-pajero-alu-pepitka-547g-dzieciecy-wozek-wielofunkcyjny-2w1-lub-3w1.html#/fotelik_samochodowy-bez_fotelika/parasolka_do_wozka-bez_parasolki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 czerwca 2015, 14:13

    qdkkwn15fuytetup.png
    p19uflw11694twrv.png
    202301126746.png[/url
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A my z mężem dzisiaj pożyczyliśmy wózek od mojego brata :) Tako Mohican gondola, spacerówka- super jest, no i jak Kornelia wyrośnie z gondoli, to oddamy go:) a spacerówkę, taką lekką, kupimy na wiosnę pewnie. Jeszcze mamy fotelik samochodowy - ale już z innej firmy, ale ze wszystkimi nakładkami, więc można zamontować do stelażu wózka :) ale cieszę się z takiego rozwiązania - bo wózki drogie :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 16:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem dokladnie jaki ale też TACO oferuje nam kuzynka , w po 20 czerwca dowiem się bo będziemy u nich na urodzinach chrześnicy mojego P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 czerwca 2015, 23:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tako sa super :-) Oglądałam je wszystkie i każdy z nich strasznie mi się podobał,aż kupiłam -oczywiście używany i śliczny :-) Ciągle chodzę do pokoiku i wyobrażam sobie,ze jeszcze kilka miesięcy i będzie w nim mały maluszek:-) Moj największy skarb :-)
    Ostatnio widziałam Riko Nano i tez konkretnie wygląda...
    Riko Nano maja bialy stelaż -mój facet nie chcial,bo mówi -jak wózek szpitalny wygląda :D Akurat nasz Tako ma stelaż w kolorze obicia-czarno/fioletowy...Wyglada fantastycznie :-)

  • Neyla Autorytet
    Postów: 656 1876

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaa09 wrote:
    Neyla, przez internet? Jechałaś obejrzeć wcześniej?

    Przez olx. Zdjęcia babka mi mailem wysyłała - prosiłam o dokładne zdjęcia poszczególnych elementów.

    62b3591443.png
    8p3oyx8df4ipmqn6.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już wiem to nie byl bebetto, choć też ogladalam, byl na 2 miejscu
    Adamex Galactic w nim sie zakochalam :)
    http://www.adamex.pl/galactic

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 czerwca 2015, 18:16

    Zajsonek lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz patrzę :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No fantastyczny jest!!! Podoba mi się :-) Tez chciałam wózek z białym stelażem...mojemu sie nie podoba biały,wiec odpuściłam :P
    Ten jest świetny!!:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piekny wozeczek :) mi sie chyba wszystkie podobaja :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powiem tak, miałam wózek typowo głęboki, spacerowka do niego to porażka, mialam spacerówkę z wkładem dla noworodka, był ok, ale cięzki.
    Teraz patrze na inne rzeczy, tu mi się podobała rozkładana buda, dodatkowa oslonka z pokrowca na nogi, no i te podwójne resorowanie i z kół i ze stelaża. Jest lekki i naprawdę zwrotny

    dddodiii są i z czarnym stelażem :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    binka76 wrote:
    Już wiem to nie byl bebetto, choć też ogladalam, byl na 2 miejscu
    Adamex Galactic w nim sie zakochalam :)
    http://www.adamex.pl/galactic


    Jest przepiękny!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nooo...na mnie juz za późno :-) Juz wózek mamy:-) Z fioletowo czarnym stelazem:-) Ale ten z białym jest zajebczy :-)

  • Finlandia Przyjaciółka
    Postów: 67 21

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 14:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My się zastanawiamy nad Tako Moonlight lub Baby Design Lupo Comfort

    Leikram lubi tę wiadomość

    bc5d01ea6647761601fedcb357bbd26f.png
    p19u3e3kzb7fu953.png
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Binka wózek śliczny też go będę zamawiała :)
    ślicznie się prezentuje i czytałam wiele pozytywnych opinii o tym wózeczku :D

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zajsonek - ja miałam okazje go "po dotykać" naprawdę zachwycil mnie

  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a ja się waham nad kupieniem wózka z piankowymi kołami (Graco Evo). Przydałby mi się bardzo ze względu na lekkość i zwrotność, bo mieszkam w centrum miasta, gdzie są wąskie uliczki, będę musiała sama znosić wózek z 1. piętra kamienicy (gdzie schody są częściowo zakręcone i się zwężają z jednej strony), nie zamierzam nim jeździć po zaśnieżonych i wyboistych drogach (tylko po tych odśnieżonych), mam 155 cm wzrostu (wiec nie mam siły atlety).

    Natomiast moje wątpliwości budzą te koła... jakim uszkodzeniom mogą ewentualnie ulec? Czy nie wbijają się w nie ostre kamyki? Ma ktoś jakieś doświadczenia, jak wyglądają koła piankowe po dłuższym użytkowaniu?

    Zajsonek lubi tę wiadomość

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 12 czerwca 2015, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Binka znalazłam sklep w moim mieście w którym jest ten wózek na pewno przed zakupem pójdę pomacac :P

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • agnes175 Autorytet
    Postów: 615 327

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 23:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczęta a widziałyście ten wózek?

    http://www.bexa.eu/L204B_white.html

    Ostatnio strasznie mi sie spodobał,bo znalazłam go w sklepie i solidnie wymacałam :)
    Jest łudząco podobny do riko nano,ktory tez mi sie spodobał ale nie widzialam go nigdzie na zywo.Bexa Line ma dokładnie te same funkcje co riko nano a jest 2-3kg lżejszy jeśli chodzi o stelaż+gondola,ktore ważą tylko 12kg :D
    Ceny sklepowe to 1650zł 3w1 i 1450zł 2w1.

    Co sądzicie o tej karocy??? :P

    Madzia890722 lubi tę wiadomość

    f2wli09kno5rlzcx.png
  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 13 czerwca 2015, 23:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FreshMm wrote:
    Dziewczyny, a ja się waham nad kupieniem wózka z piankowymi kołami (Graco Evo). Przydałby mi się bardzo ze względu na lekkość i zwrotność, bo mieszkam w centrum miasta, gdzie są wąskie uliczki, będę musiała sama znosić wózek z 1. piętra kamienicy (gdzie schody są częściowo zakręcone i się zwężają z jednej strony), nie zamierzam nim jeździć po zaśnieżonych i wyboistych drogach (tylko po tych odśnieżonych), mam 155 cm wzrostu (wiec nie mam siły atlety).

    Natomiast moje wątpliwości budzą te koła... jakim uszkodzeniom mogą ewentualnie ulec? Czy nie wbijają się w nie ostre kamyki? Ma ktoś jakieś doświadczenia, jak wyglądają koła piankowe po dłuższym użytkowaniu?
    słyszałam że koła szybko się niszczą ,odszczypują się i pękają .

    FreshMm lubi tę wiadomość

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Idealna laktacja - kiedy, jak powstaje mleko i dlaczego warto kupić laktator?

Czy idealna laktacja istnieje? Tak! Ale czasami wymaga wsparcia. Są kobiety, dla których karmienie piersią jest zupełnie bezproblemowe. Wiele jednak świeżo upieczonych mam zmaga się z  problemami na początku swojej drogi laktacyjnej: zbyt mała produkcja pokarmu, nieefektywne ssanie przez dziecko, trudności z przystawianiem... O ile trudności z przystawieniem warto skonsultować z położną lub doradczynią, to problem ze zbyt małą ilością pokarmu można rozwiązać samodzielnie, wspomagając się laktatorem. O idealnej laktacji - kiedy i jak powstaje mleko w piersiach oraz czy warto kupić laktator i na co zwrócić uwagę przy wyborze.

CZYTAJ WIĘCEJ