X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr jaki wozek polecacie
Odpowiedz

jaki wozek polecacie

Oceń ten wątek:
  • Zajsonek Autorytet
    Postów: 2474 2400

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 00:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fresh, słyszałam podobnie Justa ze szybko się niszczą :(
    W dodatku pompowane koła mają lepszą amortyzację i dziecko nie odczuwa zbytnio wyboistych dróg, w porównaniu do piankowych kół :)
    Ja na 100 % kupie wózek z pompowanymi kołami :)

    justa1234 lubi tę wiadomość

    dqprj44jt7qos0i5.png
    dqprj44j14rw1kad.png
  • justa1234 Autorytet
    Postów: 2280 2565

    Wysłany: 15 czerwca 2015, 23:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też kupuję z pompowanymi kołami jest lepsza amortyzacja :-)

    polkosia lubi tę wiadomość

  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My będziemy kupować babydesign lupo comfort albo husky z nosidełkiem maxi cosi pebble. obejrzeliśmy mnóstwo wózków i oprócz babydesign to tylko bebecar ip-op nam przypasował, ale one kosmicznie drogie są.

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adamex Barletta - jak finanse pozwolą :) decyzja w 100%

    Nessa lubi tę wiadomość

  • Shibuya Autorytet
    Postów: 1968 1549

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba Bebetto Torino S line - piękny!!! :)

    km5s8ribzosjb8kh.png
  • kis Autorytet
    Postów: 735 186

    Wysłany: 16 czerwca 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adamex pajero :)

  • FreshMm Autorytet
    Postów: 1367 1388

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 09:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za odpowiedzi, jednak zdecydowałam się na babydesign sprint+ z kauczukowymi kołami - jest o wiele bardziej lekki niż wózki z pompowanymi kołami, więc to, że będę musiała go znosić po schodach - przesądziło :) Amortyzacja jakaś tam jest, może nie najlepsza, ale z doświadczenia wiem, że dzieci uwielbiają, jak wózek trochę je buja ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 czerwca 2015, 09:05

    Iwr0p2.png

    6JOCp1.png


  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej :) Dziewczyny ja robię póki co rozeznanie w wózkach. Interesuje mnie póki co Adamex Galactic, bądź Barletta, ale nie mogę nigdzie znaleźć opinii.
    Początkowo byłam nastawiona na samą gondolę, a spacerówkę mieliśmy osobno kupić, ale zastanawiam się czy nie kupić 2w1 tylko ciekawi mnie jak później ta spacerówka się sprawdza. Wiecie coś?

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak sobie patrze na te wózki i chyba raczej wybiorę coś z tych

    http://www.bexa.eu/L204B_black.html#L204B_1
    http://www.entliczekpentliczeksklep.pl/wozki-dzieciece/wozki-dzieciece-wielofunkcyjne/adamex-pajero-alu-eko-skora-3w1_p_1553.html
    http://www.entliczekpentliczeksklep.pl/wozki-dzieciece/wozki-dzieciece-wielofunkcyjne/adamex-galactic-len-3w1-2015_p_1557.html

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 czerwca 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja myślę o baby design husky ;)

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Buffy wrote:
    ja myślę o baby design husky ;)
    Ja też! :)

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 czerwca 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baby design husky- też biorę pod uwagę ale jako 2
    Anja89 Te wózki są tegoroczne ,więc na pewno jeszcze mało opinii. Ja ma żywo oglądalam Barlette. Zakochałam się w niej. Wszystko zależy też co oczekujesz od wózka. Musiałabyś się przejść do sklepu i "pomacać". Ja widziałam w Smyku.
    Dla mnie świetna amortyzacja, wsadzanie na klik, przodem i tyłem, buda dość dobrze wyposażona gondola duza i wygodna, z podnoszonym zagłówkiem. spacerówka jak spacerówka,montowana tylem i przodem. Ja mieszkam na 4p bez windy, ale stelaż będę zostawiać w wózkarni.

  • Arielka Autorytet
    Postów: 872 1137

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 00:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jestem zakochana w bugaboo cameleon. Nie byłam co prawda przekonana ale jak się nim przejechałam w sklepie to rzeczywiście robi wrażenie. Lekko się prowadzi, ma chyba największą gondolę na rynku co jest istotne gdy maluch rodzi się na jesieni, zimą no i jest mega lekki. nowy trochę kosztuje ale ja kupiłam na allegro model cameleon 2 (niczym się praktycznie nie różni od 3) w zestawie gondola, spacerówka z akcesoriami typu śpiworek, parasolka, folia przeciwdeszczowa, moskitiera i nawet z fotelikiem samochodowym maxi cosi. wszystko wygląda jak nowe! za całość zapłaciłam 2300, więc tyle co a nowy wózek przeciętnej jakości a bugaboo to naprawdę merc wśród wózków, ja nie znalazłam negatywnych opinii w necie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2015, 00:37

    Beeblu lubi tę wiadomość

    p19u9jcg6txrbtcl.png

    atdc6iye6tcg50ab.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 06:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi podobają się dwa - Mutsy Igo i Quinny Mood. Mutsy trochę bardziej praktyczny, ale Quinny lepiej mi się prowadzi i już sama nie wiem :/

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • zakocona Autorytet
    Postów: 4025 3871

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    FreshMm wrote:
    Dzięki za odpowiedzi, jednak zdecydowałam się na babydesign sprint+ z kauczukowymi kołami - jest o wiele bardziej lekki niż wózki z pompowanymi kołami, więc to, że będę musiała go znosić po schodach - przesądziło :) Amortyzacja jakaś tam jest, może nie najlepsza, ale z doświadczenia wiem, że dzieci uwielbiają, jak wózek trochę je buja ;)
    wszystko zależy od tego, gdzie z wózkiem będziesz chodzić. Jak po asfalcie, to ci nie zrobi różnicy jakoś amortyzacji, ale jeśli również po ścieżkach parkowych, lesie i nierównych drogach, to amortyzacja jest najważniejsza. Nie tylko dlatego, że dziecko się mniej buja, ale dlatego, że po prostu jest lżej wózek prowadzić i nie obijasz się nim aż tak. To był 1 z powodów przez który zdecydowaliśmy się nie brać stokke od brata L. Drugi to taki, że Stokke ma piankowe koła i do dupy się nim jeździ po śniegu (właściwie to nie można). Nie wiem, jak jest przy kołach kauczukowych, ale ja bym się dowiedziała, biorąc pod uwagę twój TP ;)

    Ciąża podczas kp <3
    f2w3rjjg8mtxbbsd.png
    atdc4z175b5gir53.png
  • Beeblu Przyjaciółka
    Postów: 72 45

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Arielka wrote:
    ja jestem zakochana w bugaboo cameleon. Nie byłam co prawda przekonana ale jak się nim przejechałam w sklepie to rzeczywiście robi wrażenie. Lekko się prowadzi, ma chyba największą gondolę na rynku co jest istotne gdy maluch rodzi się na jesieni, zimą no i jest mega lekki. nowy trochę kosztuje ale ja kupiłam na allegro model cameleon 2 (niczym się praktycznie nie różni od 3) w zestawie gondola, spacerówka z akcesoriami typu śpiworek, parasolka, folia przeciwdeszczowa, moskitiera i nawet z fotelikiem samochodowym maxi cosi. wszystko wygląda jak nowe! za całość zapłaciłam 2300, więc tyle co a nowy wózek przeciętnej jakości a bugaboo to naprawdę merc wśród wózków, ja nie znalazłam negatywnych opinii w necie.

    Ja właśnie dokładnie taki model Bugaboo mam "odziedziczyć" po siostrze z hiszpani i muszę powiedzieć że jak go zobaczyłam w necie to średnio mnie urzekł - taki trochę wózek dla lalek i te maleńkie koła z przodu... Ale wszystkie opinie są rewelacyjne, każda mamuśka zachwala na maksa więc jestem meeega ciekawa jak się będzie prowadził i czy też się w nim zakocham :) Siostra też zachwala.

    p19uvkcbq15t6635.png
  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Binka tak właśnie zrobię :) Trzeba będzie zrobić maraton po sklepach i sprawdzić modele, które mnie interesują :)
    Ciekawią mnie też Tako Moonlight i City Move oraz Baby Design Husky, więc będzie co oglądać :)

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakby co, to Husky jest w Smyku :)

    dqpr2n0aywig57pz.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 czerwca 2015, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja wybrałam adamex galactic 3w1 zakochałam się w nim dziadkowie dają pieniążki więc mogłam wybrać ale patrzę teraz na ten baby design husky i po co tu znowu zagladalam :-P jak coś to wybiorę któryś z tych.

  • Liskova Autorytet
    Postów: 1419 748

    Wysłany: 24 czerwca 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie zestawy 3 w 1 odpadły w przedbiegach, więc nawet na takie nie patrzę :)

    dqpr2n0aywig57pz.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Sen a zdrowie hormonalne kobiety – jak na siebie wpływają?

Jak sen wpływa na zdrowie hormonalne kobiety? Jakie mogą być skutki niedoboru snu w kontekście kobiecej płodności? Jakie hormony są szczególnie wrażliwe na problemy z bezsennością u kobiet? Jak zadbać o prawidłową higienę snu?

CZYTAJ WIĘCEJ