X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Przewrażliwiony facet a seks.
Odpowiedz

Przewrażliwiony facet a seks.

Oceń ten wątek:
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 18 marca 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukałam podobnego wątku ale nie znalazłam więc postanowiłam założyć,bo może któraś z Was miała lub ma podobnie.

    Otóż ostatnio u nas sytuacja z seksem się nieco pogorszyła...
    Nie mam żadnych przeciwwskazań do uprawiania seksu i do I trymestru było ok,ale odkąd dzidzia się rusza mój facet jakoś mnie unika :/ Tłumaczyłam mu,że dziecku nie zrobi krzywdy ale on powiedział,że dla niego to jest dziwne...i nie chce.

    Ostatnio próbowaliśmy się przemóc i chciałam mu pokazać,że jego obawy są bezpodstawne ale w trakcie powiedział,że nie może się skupić bo myśli o naszym synku :P No i się skończyło rumakowanie,haha :)

    Nie mam do niego pretensji ( no może czasami jak libido mi skacze :) ale staram się go zrozumieć i nie naciskam. Po ciąży pewnie wszystko wróci do normy więc jestem cierpliwa :P I skupiam się teraz na innych rzeczach związanych z naszym maleństwem ;)

    Jak jest u Was? ;)

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 18 marca 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy pierwszym dziecku zazwyczaj tak jest. Ja tak miałam a przy drugim już nie ma żadnych oporów. Facetom się wydaje że zrobią dziecku krzywdę swoim "narzędziem" bo nie znają budowy naszego narządu i to w jaki sposób jest ciąża chroniona. A szkoda bo dużo tracą:)

    Martika87 lubi tę wiadomość


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 marca 2015, 17:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj temat tez przerabialam przy pierwszym dziecku, jak to mowil maz 'nie bedzie syna penisem po glowie stukal'. W drugiej ciazy bylo juz lepiej a w trzeciej ma zwierzecy apetyt ;)Faceci maja swoje obawy zeby nie zrobic matce i dziecku krzywdy, niestety musisz to zrozumiec i nie naciskac bo to tylko przyniesie skutek odwrotny. Powodzenia

    Martika87 lubi tę wiadomość

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 18 marca 2015, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny za pocieszenie :)
    Wiecie jak to jest,w głowie zbierają się myśli "już mu się nie podobam,jestem coraz grubsza" i takie tam :P

    Nie naciskam,raz zrobiłam awanturę bo miałam ciśnienie ;) i już odpuszczam,bo nie ma sensu się denerwować...

    No nic,musi mi wystarczyć przytulanie :P

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 19 marca 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pierwsze dwa miesiące to były tylko dwa zbliżenia i zaczęłam chodzić wk... :D Bo niezaspokojona ;) Zrobiłam mu kilka przytyków i zrozumiał, że to nic złego, a wręcz przeciwnie, pozwala mi się zrelaksować. Na razie brzuch tylko ciut ciut mi urósł, ale mam nadzieję, że przy większych rozmiarach to się nie zmieni ;)

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 19 marca 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie ostatni seks był z poczęciem dziecka :/ później mąż brał antybiotyki i ciągle zapominał o wizycie u androloga grrr...już 4 razy przełożył. Przez telefon powiedzieli, że bakterii już nie ma, więc zostało skonsultować wyniki nasienia (co go już nie obchodzi, bo przecież spłodził dziecko) i odebrać je do teczki. Seksu jak nie było tak nie ma a mnie już kur...ca łapie. Ech.

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • Fatim Autorytet
    Postów: 3955 4485

    Wysłany: 19 marca 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I też się śmiał do kolegów, że dziecka nie będzie penisem szturchał w główkę :/

    3jvzjw4zg23rfekr.png
    p19u43r8tmqu4p6v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 marca 2015, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie trochę odwrotnie bo to ja nie chce za bardzo zbliżenia :D mąż codziennie by chciał a ja nie bardzo i tak o to przytulamy sie w weekend oczywiście orgazm prawie nie odczuwalny u mnie, mam blokade jakaś

  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 19 marca 2015, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie chodzenie na ciśnieniu jest niesamowicie wkurzające :P
    Zaczęły śnić mi się penisy,jakieś, nie wiem czyje bo widzę tylko penisy,wielkie i twarde haha a jak się budzę to jestem taka napalona...ehhh a tu lipa :P Czytałam gdzieś,że w ciąży sny są bardzo realne i kolorowe przez hormony i teraz wiem,że to prawda :P


    A on chciałby tylko się przytulić :P

    dddodiii lubi tę wiadomość

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • pakima Autorytet
    Postów: 582 203

    Wysłany: 20 marca 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znam ten ból.... No ale cóż możemy zrobić. Ja też przy pierwszej miałam myśli że jestem gruba i go odrzucam no ale jemu chodziło o dziecko :) i zamiast cieszyć się z tego że nareszcie można bez zabezpieczeń na okrągło to celibat :) :P

    Martika87 lubi tę wiadomość


    km5smg7ymue8hf5u.png


    ex2bcwa1bypjjnja.png
  • agniesja Autorytet
    Postów: 2814 1012

    Wysłany: 21 marca 2015, 11:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 lutego 2016, 20:12

    w57v3e3k8e2cqbjo.png
    qb3ck6nllq2i9no0.png
  • MotylekKira Koleżanka
    Postów: 35 9

    Wysłany: 19 maja 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I trymestr boski ....obecnie czuję się gruba i żadna pozycja nie zmienia tej myśli. W III trymestrze to już w ogóle sobie nie wyobrażam :/

    788pt8hi5zrbbj3r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja wam powiem, ze w 1 trymestrze mialam super ochote.. leakrka zabraniala , ale my tak od czasu do czasu lamalismy zakaz ,ale zupelnie nic sie nie dzialo..
    wczoraj bylam u lekraki i sie okazalo ze loysko poki co przodujace i 4 tygodnie celibatu i nie wieadomo co dalej.. oby sie ladnie przesubelo bo minal dopieo dzien a mi juz brakuje seksu :( trzeba czekac..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 maja 2015, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja Ciebie ailatan rozumiem
    Ja od 5tyg nic a nic seksu bo zakaz, łożysko i plamienie/krwawienie.

    I ani ja ani mój partner nie widzimy nic złego w seksie w ciąży - paradoks
    Jutro idę na połówkowe okaże sie co z łożyskiem, bo plamienie występuje ale mało obfite i takie raczej beżowe niż brązowe.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 maja 2015, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój też ma opory jakieś dziwne. Mi też kiepsko z myślą, że robimy to w 3 :P raz próbowaliśmy ale nie było zbyt fajnie, bo byliśmy w mega stresie. Mam nadzieję, ze zrobimy kolejne podejście niedługo :)

  • my dream Autorytet
    Postów: 507 445

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cassie wrote:
    Oj temat tez przerabialam przy pierwszym dziecku, jak to mowil maz 'nie bedzie syna penisem po glowie stukal'.
    ha ha mój tak samo powiedział, oni są dziwni

    mhsvh371pdpt408y.png
  • polkosia Autorytet
    Postów: 8561 7430

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój całe szczęście ma ochotę i nic mu nie przeszkadza, może dlatego, że nadal mam brzuch, który "nie wadzi" ;) W ciąży mam mega chcicę, więc się cieszę :D

    Klementysia 2015 psn
    Matylda 2016 cc
    Jaśmina 2018 psn
    Aurora 2021 psn
  • Martika87 Autorytet
    Postów: 544 252

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 16:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas dalej nic :/ Męczy mnie ten celibat :P
    Ale jeszcze trochę i nadrobimy :D

    zrz69vvj69ave0jf.png


  • Goździnka Koleżanka
    Postów: 51 22

    Wysłany: 1 czerwca 2015, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mam mega szczęście. Mój facet na początku wypytywał czy na pewno się nic nie stanie itd. jak mu wyjaśniłam to jest super ;D wiadomo pozycje troszkę inne i już nie hasam jak lekka gazela, ale żadnych oporów nie mamy :)

    dev255pr___.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 4 czerwca 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez sie pogorszyło...Boi się,chociaż i ja się troche boje,bo ostatnio jak sie bzykaliśmy,to miał to robic powoli i nie za głęboko,ale jakos powstrzymać sie mogl...:P A ja to znowu w glowie myślę,czy maluch mi tam podskakuje czy mu faluje...masakra :D Ale nie ma co-seks w ciazy jest mega :D Tak dobrze jest,ze masakra :-)

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza – zagadkowa choroba powodująca niepłodność

Jeżeli dokuczają Ci silne bóle brzucha przed oraz w trakcie miesiączki, odczuwasz ból przy współżyciu, nie możesz zajść w ciążę - objawy te mogą wskazywać na endometriozę, tajemniczą chorobę, która może powodować niepłodność. Ale nie mając powyższych objawów, mając regularne, niebolesne miesiączki może okazać się, że ta sama choroba powoduje u ciebie problemy z płodnością. Dlaczego?

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ