Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum II trymestr Wzdęcia, zaparcia, bóle brzucha
Odpowiedz

Wzdęcia, zaparcia, bóle brzucha

Oceń ten wątek:
  • małamama Autorytet
    Postów: 788 397

    Wysłany: 20 lipca 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka:) Ja ze wzdęciami właściwie takim bólem brzucha i podejrzeniem wyrostka w 18 tyg. jak dobrze pamiętam trafiłam do szpitala na obserwacje. I mi pomogła nospa rozkurczowo, lekkostrawna dieta, nawet bym powiedziała głodówka i ćwiczenia rozciągające. Teraz jak widze,że brzuch mi sie robi wzdęty albo boli to od razu ćwiczenia i wsiadam na rowerek. ruch i dieta najlepsze:)

    ex2buay3pdd4m8hy.png
  • Maggie_31 Autorytet
    Postów: 360 162

    Wysłany: 23 września 2016, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja Wam polecam preparat Laximama-przeznaczony dla kobiet w ciąży,poleciła mi go Pani w aptece,bo miałam straszne problemy,a espumisan łykałam garściami:-/ To jest błonnik w postaci proszku,z którego robi sie kisiel- wystarczy wsypać do szklanki z 1/2 cieplej wody.Ma bardzo dobry smak i jest mega skuteczny tylko trzeba go systematycznie spożywać.Rozmiekcza stolec i ułatwia wyproznianie.20 saszetek kosztuje ok.20 zł.Polecam

    17u920mmtaho5gy9.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Insulinooporność - zasady żywieniowe, dieta i objawy.

Czym jest insulinooporność? Insulinooporność a dieta - na czym polega zależność? Jak odżywiać się przy insulinooporności? Które produkty spożywcze warto włączyć do diety, a z których warto zrezygnować? Artykuł napisany przez Zosię i Anię z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciążooporna - historia kobiety, która pragnie zostać Mamą ♡

Emilia mówi o sobie, że jest ciążooporna. Jej walka o bycie Mamą trwa już kilka lat, więc sama zaczęła nazywać siebie dinozaurem ciążooporności. Przeczytaj prawdziwą historię kobiety starającej się o dziecko. Kobiety, która pomimo wielu trudnych doświadczeń nie poddaje się i nie traci nadziei. 

CZYTAJ WIĘCEJ