X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Koło gospodyń wiejskich :-)
Odpowiedz

Koło gospodyń wiejskich :-)

Oceń ten wątek:
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Cudzie jak.cos ma się zadziać to się zadzieje. Nie masz na to wpływu. Dla.mnie wygląda na to ze jelita ci to robią. PIza tym nic poza mag i no spa nie dostaniesz chyba że ci się skroci szyjka. Spokojnie i bez paniki
    i takiego samego zdania jestem ze co ma byc to bedzie wiec zamknelam majdan na chwile i poszlam do apteki lyknelam nospe i asmag. i teraz oczekuje uzdrowienia cudownego :D
    i czekam na wiesci od CZEKOLADKI! oczywidcie jesli chcialaby sie z nami podzielic :)

    6sutskjolve431gm.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 15:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to jeszcze poprosze o wglad na wynik bo osad moczu jakis dziwny. w jrdnym badaniu podali bakterie a w drugim nie. robione w tym samym labie nizej jest badanie sprzed ok miesiaca
    te nablonki to martwic sie? pasma sluzu i fosforany?
    nic mnie nie boli. staralam sie dobrze pobrac nawet sie mylam ;) probka pobrana o 6 zaniesiona przed 8. a kiedy zrobili badanie to nie wien.. pewnie kolo poludnia
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/7ec986ea04ba.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2017, 15:09

    6sutskjolve431gm.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za cholerę nie znam się na moczu:-D

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 16:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Za cholerę nie znam się na moczu:-D
    ajajaj a ja tak liczylam na rady naszego forumowego lekarza :D

    6sutskjolve431gm.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajacanacud1 wrote:
    ajajaj a ja tak liczylam na rady naszego forumowego lekarza :D
    Hahaha nie no są tematy na których się nie znam. :-D

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zastanawia mnie tylko czy nie podali bakteri bo ich nie ma czy jak?

    6sutskjolve431gm.png
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1723

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dzisiaj u mojej gin na kontroli bo od soboty męczy mnie pieczenie, swędzenie i w ogóle ogromny dyskomfort i bałam się że może coś się więcej z tym paciorkowcem wiąże bo wcześniej mimo jego wykrycia to nic się nie działo. Okazało się ze dostałam alergii na kapsułki które od zeszłej środy stosowałam... Na szczęście to nie grzybek bo takie podejrzenie też było bo brałam antybiotyk. Kazała odstawić i dostałam jakiś krem który ma złagodzić podrażnienie. Mam też jeść actimele i inne jogurty z bakteriami żeby wzmocnić ochronę jelit. Poleciła mi też za jakiś czas zacząć stosować probiotyk Lactovaginal, czy któraś z Was stosuje bądź stosowała? Jak się sprawdza?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2017, 19:05

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    Byłam dzisiaj u mojej gin na kontroli bo od soboty męczy mnie pieczenie, swędzenie i w ogóle ogromny dyskomfort i bałam się że może coś się więcej z tym paciorkowcem wiąże bo wcześniej mimo jego wykrycia to nic się nie działo. Okazało się ze dostałam alergii na kapsułki które od zeszłej środy stosowałam... Na szczęście to nie grzybek bo takie podejrzenie też było bo brałam antybiotyk. Kazała odstawić i dostałam jakiś krem który ma złagodzić podrażnienie. Mam też jeść actimele i inne jogurty z bakteriami żeby wzmocnić ochronę jelit. Poleciła mi też za jakiś czas zacząć stosować probiotyk Lactovaginal, czy któraś z Was stosuje bądź stosowała? Jak się sprawdza?
    Biedna Bella. Kapsułki cie zchorcowały :-D lactovaginal nie stosowałam. Ale widzę na fb dziewczyny sobie chwala;)

    Bella_Bella lubi tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    Byłam dzisiaj u mojej gin na kontroli bo od soboty męczy mnie pieczenie, swędzenie i w ogóle ogromny dyskomfort i bałam się że może coś się więcej z tym paciorkowcem wiąże bo wcześniej mimo jego wykrycia to nic się nie działo. Okazało się ze dostałam alergii na kapsułki które od zeszłej środy stosowałam... Na szczęście to nie grzybek bo takie podejrzenie też było bo brałam antybiotyk. Kazała odstawić i dostałam jakiś krem który ma złagodzić podrażnienie. Mam też jeść actimele i inne jogurty z bakteriami żeby wzmocnić ochronę jelit. Poleciła mi też za jakiś czas zacząć stosować probiotyk Lactovaginal, czy któraś z Was stosuje bądź stosowała? Jak się sprawdza?
    Dobrze, że nie grzybek :* ja stosowałam lactovaginal :) polecam :) daje ulgę przy niewielkich infekcjach i podrażnieniach :) i napewno zapobiega nowym infekcjom

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2017, 04:24

    Bella_Bella lubi tę wiadomość

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1723

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola89 wrote:
    Dobrze, że nie grzybek :* ja stosowałam lactovaginal :) polecam :) bardzo wydajny, daje ulgę przy niewielkich infekcjach i podrażnieniach :) i napewno zapobiega nowym infekcjom

    Powiedz mi, rozpuszcza się bez problemu? Bo to co mnie teraz uczulilo to otoczka się rozpuszczala a środek wypadał następnego dnia jako duza grudka :/

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • pola89 Autorytet
    Postów: 3805 2660

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 04:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    Powiedz mi, rozpuszcza się bez problemu? Bo to co mnie teraz uczulilo to otoczka się rozpuszczala a środek wypadał następnego dnia jako duza grudka :/
    Rozpuszczał się bardzo dobrze z tego, co pamiętam. Resztki raczej wypływały niż wypadały, dlatego wkładka była u mnie konieczna. Mi bardzo odpowiadał :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2017, 04:27

    Caro, Bella_Bella lubią tę wiadomość

    Adaś ❤️ 17.10.2017 SN; 2660g, 50cm
    Franiu ❤️ 20.12.2019 CC; 3390g, 57cm

    Starania o drugiego maluszka:
    30 lat
    13.03.19 - 1 cykl z clo + ovitrelle + luteina = ciąża <3
    21.02.19 - histeroskopia z sono HSG (wszystko drożne :) )

    Starania o pierwszego maluszka:
    28 lat, 14 cs - szczęśliwy :)
    11.02.17 - bledziutka druga kreseczka na teście <3
    27.01.17 - LAPAROSKOPIA - udrożnione jajowody, usunięty zrost na prawym jajniku, usunięte ogniska endometriozy
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajacanacud1 wrote:
    i takiego samego zdania jestem ze co ma byc to bedzie wiec zamknelam majdan na chwile i poszlam do apteki lyknelam nospe i asmag. i teraz oczekuje uzdrowienia cudownego :D
    i czekam na wiesci od CZEKOLADKI! oczywidcie jesli chcialaby sie z nami podzielic :)

    Cudzie :)

    Jestem, jestem :) Już się dzielę :) Byliśmy na wizycie, złożylismy wniosek o dofinansowanie i czekamy. Poczekamy miesiąc na odpowiedź z UM. Więc w zależności, kiedy UM odpowie, to zaczniemy stymulację. Będzie to za cykl lub za dwa :)

    Mam różne myśli.. Czy nie powinnam zrobić laparoskopii, histeroskopii najpierw.. nie wiem.. Może powinnam :)

    Buziaki

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    Cudzie :)

    Jestem, jestem :) Już się dzielę :) Byliśmy na wizycie, złożylismy wniosek o dofinansowanie i czekamy. Poczekamy miesiąc na odpowiedź z UM. Więc w zależności, kiedy UM odpowie, to zaczniemy stymulację. Będzie to za cykl lub za dwa :)

    Mam różne myśli.. Czy nie powinnam zrobić laparoskopii, histeroskopii najpierw.. nie wiem.. Może powinnam :)

    Buziaki
    Hej. A ja myślałam że ty po laparo juz. Dlatego ivi.Powiedz mi a co generalnie lekarz mowi. Podejrzewa gdzie jest przyczyna?

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    Cudzie :)

    Jestem, jestem :) Już się dzielę :) Byliśmy na wizycie, złożylismy wniosek o dofinansowanie i czekamy. Poczekamy miesiąc na odpowiedź z UM. Więc w zależności, kiedy UM odpowie, to zaczniemy stymulację. Będzie to za cykl lub za dwa :)

    Mam różne myśli.. Czy nie powinnam zrobić laparoskopii, histeroskopii najpierw.. nie wiem.. Może powinnam :)

    Buziaki
    a teraz beda jaja jak w trakcie czekania na odp Wam zaskoczy :D tego Ci życze! :)

    Lubię_czekoladę lubi tę wiadomość

    6sutskjolve431gm.png
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Hej. A ja myślałam że ty po laparo juz. Dlatego ivi.Powiedz mi a co generalnie lekarz mowi. Podejrzewa gdzie jest przyczyna?

    Właśnie nie jestem po laparoskopii i zaczęłam się zastanawiać..

    Nikt nie wie jaka jest przyczyna :/

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    wyniki prenatalnych ktos cos napisze chodzi o te podkreslone plus moje lozysko (mam nadzieje ze sie podniesie)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d7c26c22190c.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 kwietnia 2017, 13:54

    6sutskjolve431gm.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajacanacud1 wrote:
    wyniki prenatalnych ktos cos napisze chodzi o te podkreslone plus moje lozysko (mam nadzieje ze sie podniesie)
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d7c26c22190c.jpg
    Dobre masz wyniki. Co do ryzyka przedwczesnego porodu to chodzinonilosc białka pappa. Ono mówi o kondycji łożyska. Dla mnie ok. Nt w normie. Co do ruchów dzidziała może spala. Nie przejmowalabym się ;-)

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lubię_czekoladę wrote:
    Właśnie nie jestem po laparoskopii i zaczęłam się zastanawiać..

    Nikt nie wie jaka jest przyczyna :/
    Hmmm kurcze no dobra ale jak zrobicie ivi to i tak jak masz niedrożność ro ona nie szkodzi bo pobiera się jajeczka i ono nie wędruje przez jajowod.

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cudzie co do łożyska ono się podniesie ale masz na przodzie wiec nie stresuj się jak będziesz czuła ruchy później niż inne laski

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Lubię_czekoladę Autorytet
    Postów: 4436 2834

    Wysłany: 20 kwietnia 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Hmmm kurcze no dobra ale jak zrobicie ivi to i tak jak masz niedrożność ro ona nie szkodzi bo pobiera się jajeczka i ono nie wędruje przez jajowod.
    Ale wiesz.. miałam HSG, jajowody drożne..

    Ale może endometrioza czy coś.. Sama nie wiem..

    atdcg7rfvm6x7lmu.png
    6 cykli stymulowanych- Aromek :(
    ICSI Maj 2017 :(
    IMSI Kwiecień 2018- Mamy jedną ❄️ :)
    FET 24.05 Ciąża biochemiczna :(
    IMSI Lipiec 2018- Mamy dwie ❄️❄️ :)
    FET 4BB 22.08 <3
‹‹ 341 342 343 344 345 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

8 rzeczy, które warto wiedzieć o diagnostyce endometriozy

Diagnoza endometriozy niekiedy trwa latami... Wszystko za sprawą niespecyficznych objawów, które daje to schorzenie. A jak wiadomo - im szybsza diagnoza, tym większa szansa na podjęcie efektywnego leczenia. Przeczytaj najważniejsze i najbardziej kluczowe rzeczy o diagnostyce endometriozy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Warto walczyć o swoje marzenia, czyli historie starań o dziecko zakończone happy endem

O tym jak trudna i wyboista potrafi być droga do macierzyństwa, wiedzą doskonale pary, które od lat bezskutecznie starają się o dziecko. Niekończące się badania, intensywne szukanie przyczyny niepowodzeń, poddawanie się procedurom, ciągła walka, momentami bezsilność, ale też niegasnąca nadzieja... Dzisiaj swoją historią podzieliły się z nami dwie pary, których droga do wymarzonego macierzyństwa nie była łatwa. Karolina i Łukasz oraz Asia i Paweł opowiadają swoje poruszające historie zakończone happy endem! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ