X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum III trymestr Koło gospodyń wiejskich :-)
Odpowiedz

Koło gospodyń wiejskich :-)

Oceń ten wątek:
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    Ja czekałam tydzień. Dobrze, że Ci krwi nie podali bo nic byś z tego nie wiedziała i szukała w internecie a potem stres ;) Czekaj cierpliwie.
    Like it ;)

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    Ja czekałam tydzień. Dobrze, że Ci krwi nie podali bo nic byś z tego nie wiedziała i szukała w internecie a potem stres ;) Czekaj cierpliwie.
    wiem ze dobrze ale moglby sie sprezyc przeciez ja CZEKAM :D hahah
    ps. ile placisz za prenatal duo? nie boli Cie po nim brzuch? zaparc nie masz?

    6sutskjolve431gm.png
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1723

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajacanacud1 wrote:
    wiem ze dobrze ale moglby sie sprezyc przeciez ja CZEKAM :D hahah
    ps. ile placisz za prenatal duo? nie boli Cie po nim brzuch? zaparc nie masz?

    Płacę coś między 65 a 70, nie pamiętam dokładnie. Pobolewa mnie czasem brzuch ale nie bardziej niż wcześniej więc nie wiąże tego z witaminami. Zaparć raczej też nie mam, chyba że zjem coś tłustego. Jedyne co się zmieniło to tak jak wcześniej wspomniałam kolor kupki :P Ja biorę dodatkowo magnez i Wit C ;) No i acard. Reszta już odstawiona.

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    Płacę coś między 65 a 70, nie pamiętam dokładnie. Pobolewa mnie czasem brzuch ale nie bardziej niż wcześniej więc nie wiąże tego z witaminami. Zaparć raczej też nie mam, chyba że zjem coś tłustego. Jedyne co się zmieniło to tak jak wcześniej wspomniałam kolor kupki :P Ja biorę dodatkowo magnez i Wit C ;) No i acard. Reszta już odstawiona.
    kurde ja swoje musze chyba zmienic a szkoda mi bo wzielam raptem kilka a tyle kasy kosztowaly :(

    6sutskjolve431gm.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajacanacud1 wrote:
    kurde ja swoje musze chyba zmienic a szkoda mi bo wzielam raptem kilka a tyle kasy kosztowaly :(
    Przecież możesz wrócić do nich po porodzie

    Bella_Bella lubi tę wiadomość

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Przecież możesz wrócić do nich po porodzie
    watpie ze po porodzie beda juz ok skoro teraz nie sa :p zawsze mialam problem z zelazem :D

    6sutskjolve431gm.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajacanacud1 wrote:
    watpie ze po porodzie beda juz ok skoro teraz nie sa :p zawsze mialam problem z zelazem :D
    To odsprzedaj komus

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1723

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajacanacud1 wrote:
    watpie ze po porodzie beda juz ok skoro teraz nie sa :p zawsze mialam problem z zelazem :D

    W takim razie musisz dokładnie sprawdzić skład kolejnych bo w wielu prenatalnych jest żelazo.

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    To odsprzedaj komus
    taki mam zamiar :)

    6sutskjolve431gm.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bella_Bella wrote:
    W takim razie musisz dokładnie sprawdzić skład kolejnych bo w wielu prenatalnych jest żelazo.
    moze kupie takie co maja mniej zelaza bo prenatal duo ma calkiem sporo ;)

    6sutskjolve431gm.png
  • Bella_Bella Autorytet
    Postów: 3366 1723

    Wysłany: 18 kwietnia 2017, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajacanacud1 wrote:
    moze kupie takie co maja mniej zelaza bo prenatal duo ma calkiem sporo ;)

    W prenatalu jest fumaran żelaza (II). Jeśli dobrze pamiętam to dawka 60mg co odpowiada 20mg żelaza. W ciąży zapotrzebowanie wzrasta do 22mg chyba. Więc wydaje mi się, że zawartość w prebatalu jest ok. Chociaż mogę się mylić ;)

    czekajacanacud1 lubi tę wiadomość

    m3sxskjoa5ll377l.png
    34bwk0s3uvbnlpvu.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 06:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny mam pytanie bo troche sie martwie od okolo tygodnia moj brzuch po nocy jak wstaje rano jest napieny i twardy i to nie sa raczej jelita bo to jest na wysokosci jak jest macica centralnie wzdety jak pilke bym polknela... pozniej w trakcie dnia juz taki nie jest. ktos ma pomysl co to jest? wizyta dopiero we wtorek

    6sutskjolve431gm.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajacanacud1 wrote:
    dziewczyny mam pytanie bo troche sie martwie od okolo tygodnia moj brzuch po nocy jak wstaje rano jest napieny i twardy i to nie sa raczej jelita bo to jest na wysokosci jak jest macica centralnie wzdety jak pilke bym polknela... pozniej w trakcie dnia juz taki nie jest. ktos ma pomysl co to jest? wizyta dopiero we wtorek

    Stawianie się macicy? U mnie tak się to objawia dostalalam mag na to i jest lepiej

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Stawianie się macicy? U mnie tak się to objawia dostalalam mag na to i jest lepiej
    sama nie wiem czy sie stawia :D poruszalam sie jest ciut lepiej. myslalqm ze wyskocze w pracy po magnez i nospe bo jak na zlosc nie mam w torebce. ale taki ciul... kolezanka wziela urlop i kisne dzis bez mozliwosci wyjscia do 19 prawie o maaaaamo.... jakos dam rade do tej pory dawalam teraz tez. ile tego magnezu moge wziasc? mam asmag w domu i normalny magnez z wit b6. taka max dawke na dzien? mozna 2-3? i ile nospy tej normalnej nie forte? moge 2 dzienni chyba co? :)

    6sutskjolve431gm.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajacanacud1 wrote:
    sama nie wiem czy sie stawia :D poruszalam sie jest ciut lepiej. myslalqm ze wyskocze w pracy po magnez i nospe bo jak na zlosc nie mam w torebce. ale taki ciul... kolezanka wziela urlop i kisne dzis bez mozliwosci wyjscia do 19 prawie o maaaaamo.... jakos dam rade do tej pory dawalam teraz tez. ile tego magnezu moge wziasc? mam asmag w domu i normalny magnez z wit b6. taka max dawke na dzien? mozna 2-3? i ile nospy tej normalnej nie forte? moge 2 dzienni chyba co? :)
    Z no spa ci nie pomogę ale ja biorę 500mg mag i działa.

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Z no spa ci nie pomogę ale ja biorę 500mg mag i działa.
    a to nartwic sie tym mam bardzo tym wzdrcien jak pilka? teraz po wizycie w wc mi lepiej zreszta zawsze tak jest. nie wazne czy zjem lekko czy nie.
    probowalam zadzw do gin ale odrzuca chcialam podpytac. zadzw za kilka godz moze odbierze nie chce byc natretna. w ogole dzwonie do niego dopiero 2 raz odkad chodze do niego a i tak mnie to stresuje ze wezmie mnie za wariatke :D

    6sutskjolve431gm.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajacanacud1 wrote:
    a to nartwic sie tym mam bardzo tym wzdrcien jak pilka? teraz po wizycie w wc mi lepiej zreszta zawsze tak jest. nie wazne czy zjem lekko czy nie.
    probowalam zadzw do gin ale odrzuca chcialam podpytac. zadzw za kilka godz moze odbierze nie chce byc natretna. w ogole dzwonie do niego dopiero 2 raz odkad chodze do niego a i tak mnie to stresuje ze wezmie mnie za wariatke :D
    Jak przechodzi po wc to może po prostu jelita ci naciskają na macice. Mnie po wc nie przechodzilo

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy się martwić. Jak bądź boli to tak ale poza no spa i mag nic innego ci lekarz nie da

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
  • czekajacanacud1 Autorytet
    Postów: 1527 724

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kim87 wrote:
    Czy się martwić. Jak bądź boli to tak ale poza no spa i mag nic innego ci lekarz nie da
    wiesz rano fakt pobokewa ale teraz to juz poprostu jak siedze to czuje macice i tyle nie jakos mega cisnie tylko czuje.
    nie chce dramatyzowac i leciec do gin bo nawet wynikow prenatalnych badan nie mam... ale pozniej tez zalowac nie chce ze cos moglam zrobic a nie zribilam i kolo sie zamyka... :)
    pewnie skonczy sie tak ze wezme asmag albo to drugie z magnezem i nospe i tak przeboleje do wtorku. jeszcze czw i pt praca a pozniej 4dni wolnego wiec bede lezec do gory cycem :)

    6sutskjolve431gm.png
  • Kim87 Autorytet
    Postów: 8143 4777

    Wysłany: 19 kwietnia 2017, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekajacanacud1 wrote:
    wiesz rano fakt pobokewa ale teraz to juz poprostu jak siedze to czuje macice i tyle nie jakos mega cisnie tylko czuje.
    nie chce dramatyzowac i leciec do gin bo nawet wynikow prenatalnych badan nie mam... ale pozniej tez zalowac nie chce ze cos moglam zrobic a nie zribilam i kolo sie zamyka... :)
    pewnie skonczy sie tak ze wezme asmag albo to drugie z magnezem i nospe i tak przeboleje do wtorku. jeszcze czw i pt praca a pozniej 4dni wolnego wiec bede lezec do gory cycem :)
    Cudzie jak.cos ma się zadziać to się zadzieje. Nie masz na to wpływu. Dla.mnie wygląda na to ze jelita ci to robią. PIza tym nic poza mag i no spa nie dostaniesz chyba że ci się skroci szyjka. Spokojnie i bez paniki

    Mama aniołka 21.06 (*)4cs 30 lat
    6cs po poronieniu ROŚNIJ AMELKO <3 <3
    3jgxflw1867zd36k.png
‹‹ 340 341 342 343 344 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Droga ku rodzicielstwu - inspirująca historia Danuty i Adama

Dla wielu par starających się o potomstwo, droga do rodzicielstwa często bywa pełna wyzwań i niepewności. Jednak dla Adama i Danusi Dzionków ta droga, choć trudna, okazała się pełna nadziei i wreszcie spełnionych marzeń. Ich historia stanowi inspirujący przykład siły i determinacji w staraniach o dziecko, ukazując jednocześnie istotną rolę męskiej części sukcesu w procesie leczenia niepłodności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ