X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy ANDROLOG - gdzie na śląsku ... ?
Odpowiedz

ANDROLOG - gdzie na śląsku ... ?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2013, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane, szukam dobrego androloga za śląska ... może któraś ma namiary. Z góry dziękuję ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 września 2013, 19:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hmn ... żadna ze sląska lub opolskiego ?

  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 10 września 2013, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ty chyba z moich stron, co?? Mieszkasz blisko Raciborza?

    ckaik0s3070dl07t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2013, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maka wrote:
    Ty chyba z moich stron, co?? Mieszkasz blisko Raciborza?


    Tak Kochana :)
    Ale Ty chyba do Katowic jeździsz , cio ... ?

  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 11 września 2013, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzie dokładnie mieszkasz?? No mnie wysłał doktor do Katowic. Dzisiaj jedziemy. Już mam nasrane w portach ;/

    ckaik0s3070dl07t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2013, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maka wrote:
    Gdzie dokładnie mieszkasz?? No mnie wysłał doktor do Katowic. Dzisiaj jedziemy. Już mam nasrane w portach ;/

    Baaaardzo blisko Raciborza ;)
    A Ty główka do góry ... musi być dobrze, zawsze jest jakieś wyjście ... ;)

  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 11 września 2013, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurde :) A znamy się? Wyjście jest i to mnie pociesza. Zobaczymy co nam tam powiedzą. Na razie wierzę, że powód jest błahy ;) No i od wczoraj pijemy ziółka.

    ckaik0s3070dl07t.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2013, 13:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maka wrote:
    O kurde :) A znamy się? Wyjście jest i to mnie pociesza. Zobaczymy co nam tam powiedzą. Na razie wierzę, że powód jest błahy ;) No i od wczoraj pijemy ziółka.


    Kochana nie znam Cię ;) ale może gdzieś się przypadkiem spotałyśmy na ulicy :P świat jest mały :)

    Trzymam kciuki ... :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 września 2013, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej, w katowicach w angeliusie i gdzieś w tarnowaskich górach przyjmuje dr Artur Pietrusa jest to szerokiej klsay specjalista i osobiście polecam. my u niego się leczymy :)

    Fidelissa, chmurreczkaa lubią tę wiadomość

  • kaami Nowa
    Postów: 4 3

    Wysłany: 17 kwietnia 2014, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a slyszalyscie cos o dr Letkiewiczu z Tarnowskich Gor??
    kogo polecacie??

    kami
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 10:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lutego 2016, 16:29

  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 18 maja 2015, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odświeżę trochę temat :) Może macie jakieś doświadczenia z andrologami na śląsku? Kogo polecacie? Pozdrawiam :)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 4 lipca 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lili87 wrote:
    Odświeżę trochę temat :) Może macie jakieś doświadczenia z andrologami na śląsku? Kogo polecacie? Pozdrawiam :)

    Lili87, dotarłaś do jakiegoś dobrego specjalisty? Szukam androloga na śląsku, bo wyniki nasienia nie są najlepsze.

    Może któraś z Was ma namiary na dobrego androloga?

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 5 lipca 2015, 22:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Serio żadna z Was nie korzystała z porad androloga?? Bardzo zależy mi, żeby trafić w dobre ręce

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • Mimbla Autorytet
    Postów: 1947 6858

    Wysłany: 9 lipca 2015, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Alicjaaaa szczera odpowiedź na to pytanie powinna być taka, że u "androloga "nikt się nie leczył ponieważ w Polsce nie ma czegoś takiego jak specjalizacja z andrologii :). Ja to tak widzę:
    Mężczyźni powinni się leczyć u urologów, wśród których w Polsce można znaleźć takich samozwańczych andrologów zrzeszonych w PTA. (vide- internet). Często najbardziej pomocna parom jest rozmowa z ginekologiem-endokrynologiem, w klinice leczenia niepłodności.

    Jestem ze Śląska, mojego partnera leczyłam u Dokrzewskiego (niestety, nie polecam) oraz u dr Pietrusa z Provity zrzeszonego w PTA (usuwane żylaki w 2012 r., parametry niestety się bardzo pogorszyły). Dopiero w ub. roku na jesieni trafiliśmy do krakowskiego Macierzyństwa, gdzie też jest członek PTA, dr Bergier. Tam w końcu padła - na rozmowie z ginekologiem prowadzącym, szybka decyzja o mrożeniu tego, co jest - z biopsji TESE, nie czekając na ewentualne efekty hormonalnej terapii Bergiera. Dla nas to był przełom. Walczymy o ciążę wyłącznie metodą in-vitro. Wiem że do insemki nasze nasiona są za słabe.

    35+, czynnik męski uwarunkowany genetycznie. 3 x IVF (12.2014, 04.2015, 02.2016)
    d51054bc0b.png
  • elize Ekspertka
    Postów: 158 123

    Wysłany: 16 września 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam z mężem na wizycie u wspomnianego powyżej dr Pietrusa w Angeliusie w Katowicach. Na mnie zrobił negatywne wrażenie, chciałam nawet wyjść z gabinetu, ale nie byłam tam dla siebie tylko dla męża, więc się zamknęłam i siedziałam.
    Idziemy do niego znowu 30 września, więc zobaczymy czy był to zły dzień i czy tak po prostu jest.

  • EmWu Przyjaciółka
    Postów: 105 58

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam ponownie temat:) Może ktoś ma jakies nowe doświadczenia ze śląskim andrologiem/urologiem? Może kogoś polecic/odradzić?
    Robiliśmy badania nasienia w katowickiej Provicie, nie wyszły najlepiej: ilośc plemników zanizona 36mln/norm 39. koncentracja 16,5mln morfologia 2% ...
    Mamy za soba jedna nieudaną ciąze - puste jajo polodowe, nie chcielibyśmy powtóki z tego zdarzenia dlatego przed zajsciem w kolejna ciaze chcialabym zeby wyniki nasienia byly lepsze.

    Chcielibysmy trafic na dobrego lekarza, który doradziły nam jak poprawic te paramrty. Chciałabym zajśc w ciaze naturalnie, moze doradzil by dokladnie jak zmienic tryb życia, może poleciłby jakies suplementy poprawiajace polodnosc a przedewszystkim poszukal przyczyn takiego stanu rzeczy a nie odrazu wysyłał na inseminacje czy invitro..

    Moze ktoś miał podobna sytuacje i chce sie podzielic swoja droga do sukcesu - upragnionej ciązy? :)

    thgfjqivwajyo5w1.png
    Starania od 10.2014
    1.2015 puste jajo płodowe
    12.2015 rozpoznanie: oligoteratozoospermia
    31.03.2017 sonoHSG jajowody drożne
    4 x cykle stymulowane
    3xIUI bez powodzenia
    20.11.2017 histero+laparo+drożność-ok
    4.2018 start imsi
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas sukcesów brak, niestety :( Ale u nas też jest bardziej złożona przyczyna niepowodzeń... W każdym razie mąż leczy się u wspomnianego już wcześniej dr. Pietrusy, on też wykonywał zabieg usunięcia żylaków u mojego męża. Ogólnie mąż jest zadowolony. Z tego co ja mogę powiedzieć, to na pewno nie jest to lekarz, który dąży do in vitro, za to przede wszystkich stara się znaleźć przyczynę i chce wyleczyć, ale to moje subiektywne zdanie ;) Pozdrawiam

    EmWu lubi tę wiadomość

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



  • EmWu Przyjaciółka
    Postów: 105 58

    Wysłany: 7 stycznia 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardzo Ci dziękuję za wypowiedź :) Chyba wyślę meża do provity do tego własnie doktora. Trzeba zacząć działać. Odkąd odkryliśmy problem z nasieniem, dużo czytam i nasuwa mi sie wiele pytan, najchetniej wybrałąbym się z męzem na wizytę. A Wy chodzicie razem na wizyty?

    Lili87 lubi tę wiadomość

    thgfjqivwajyo5w1.png
    Starania od 10.2014
    1.2015 puste jajo płodowe
    12.2015 rozpoznanie: oligoteratozoospermia
    31.03.2017 sonoHSG jajowody drożne
    4 x cykle stymulowane
    3xIUI bez powodzenia
    20.11.2017 histero+laparo+drożność-ok
    4.2018 start imsi
  • Lili87 Autorytet
    Postów: 616 193

    Wysłany: 10 stycznia 2016, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż chodzi sam, tak zdecydowaliśmy. Ale wiem, że dużo par chodzi razem, nawet w recepcji podczas zapisywania się na wizytę pani była przekonana, że oboje będziemy wchodzić :) Ja też w razie jakichkolwiek wątpliwości konsultuję się z dr. Wolskim na forum "Nasz bocian" i tego pana doktora też polecam, choć z Nim mam kontakt tylko internetowy. Pozdrawiam :)

    25cs -12.10.16 8t4dc >tęsknię< co dzień bardziej



1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ