X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Badanie nasienia - gdzie w Krakowie najlepiej?
Odpowiedz

Badanie nasienia - gdzie w Krakowie najlepiej?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no zależy wszystko jak Twój mąż się czuje :) jeśli woli jechać z Tobą to pewnie, na pewno w Macierzyństwie wam problemu nie beda robić z tym:)
    a więc jutro zdam konkretną relację czy to co ja wiem o tej placówce pokrywa się z tym co mój mąż odczuwał:P
    jedno co wiem na pewno to są atrakcyjne młode Panie w recepcji;)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no więc tak, mąż za bardzo wylewny nie był, ale tylko ogólnie powiedział że warunki fajne, nikt nie wiedział gdzie i po co schodzi na dół (no pewnie oprócz pielęgniarek;)) pokoik przytulny, mały z gazetami i filmami;) i w sumie nie powiedział więcej niż sama wiedziałam.
    aha i co najważniejsze wyniki miałam za 2 dni na swojej poczcie elektronicznej

    karola_aa lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    no więc tak, mąż za bardzo wylewny nie był, ale tylko ogólnie powiedział że warunki fajne, nikt nie wiedział gdzie i po co schodzi na dół (no pewnie oprócz pielęgniarek;)) pokoik przytulny, mały z gazetami i filmami;) i w sumie nie powiedział więcej niż sama wiedziałam.
    aha i co najważniejsze wyniki miałam za 2 dni na swojej poczcie elektronicznej
    Dzięki za info :D my badanie robimy w innym labo z dowozem ale na IUI pasuje zrobić na miejscu. Także dobrze że jest w bardzo prywatnym miejscu ten pokoik i będziemy mogli spokojnie zdziałać co trzeba :D

    Robotka1 lubi tę wiadomość

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • Kara_ Znajoma
    Postów: 24 1

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się właśnie gdzie wysłać męże na badania nasienia w Krakowie. Polecacie jakieś miejsca?

    zpdou6bdd7i11mhh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Procreative na czystej i diagnostyka

  • Kara_ Znajoma
    Postów: 24 1

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie badanie najlepiej zrobić na początku??

    zpdou6bdd7i11mhh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badanie nasienia ewentualnie z posiewem jak wyjdzie złe to jeszcze usg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż robił w PARENSIE. Warunki bardzo dobre. Miła obsługa. Wynik w ten sam dzień był i to na @la. Także polecam

  • V. Autorytet
    Postów: 969 1629

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż robił seminogram najpierw w Influmedzie, później w Parensie. Polecamy oba miejsca ze wskazaniem na klinikę Parens.

    Dla kompleksowej diagnostyki polecam jeszcze USG moszny (weryfikacja, czy nie ma żylaków powrózka nasiennego), a w razie kiepskich wyników seminogramu chromatynę plemnikową.

    3.5 roku ciężkiej walki, 3 pełne procedury IVF, 4 transfery, 1 ciąża... 8 tc :(
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ