X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Badanie nasienia - gdzie w Krakowie najlepiej?
Odpowiedz

Badanie nasienia - gdzie w Krakowie najlepiej?

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 20 czerwca 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no zależy wszystko jak Twój mąż się czuje :) jeśli woli jechać z Tobą to pewnie, na pewno w Macierzyństwie wam problemu nie beda robić z tym:)
    a więc jutro zdam konkretną relację czy to co ja wiem o tej placówce pokrywa się z tym co mój mąż odczuwał:P
    jedno co wiem na pewno to są atrakcyjne młode Panie w recepcji;)

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 10:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no więc tak, mąż za bardzo wylewny nie był, ale tylko ogólnie powiedział że warunki fajne, nikt nie wiedział gdzie i po co schodzi na dół (no pewnie oprócz pielęgniarek;)) pokoik przytulny, mały z gazetami i filmami;) i w sumie nie powiedział więcej niż sama wiedziałam.
    aha i co najważniejsze wyniki miałam za 2 dni na swojej poczcie elektronicznej

    karola_aa lubi tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 21 czerwca 2014, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robotka1 wrote:
    no więc tak, mąż za bardzo wylewny nie był, ale tylko ogólnie powiedział że warunki fajne, nikt nie wiedział gdzie i po co schodzi na dół (no pewnie oprócz pielęgniarek;)) pokoik przytulny, mały z gazetami i filmami;) i w sumie nie powiedział więcej niż sama wiedziałam.
    aha i co najważniejsze wyniki miałam za 2 dni na swojej poczcie elektronicznej
    Dzięki za info :D my badanie robimy w innym labo z dowozem ale na IUI pasuje zrobić na miejscu. Także dobrze że jest w bardzo prywatnym miejscu ten pokoik i będziemy mogli spokojnie zdziałać co trzeba :D

    Robotka1 lubi tę wiadomość

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • Kara_ Znajoma
    Postów: 24 1

    Wysłany: 1 kwietnia 2015, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zastanawiam się właśnie gdzie wysłać męże na badania nasienia w Krakowie. Polecacie jakieś miejsca?

    zpdou6bdd7i11mhh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2015, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Procreative na czystej i diagnostyka

  • Kara_ Znajoma
    Postów: 24 1

    Wysłany: 12 kwietnia 2015, 11:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jakie badanie najlepiej zrobić na początku??

    zpdou6bdd7i11mhh.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Badanie nasienia ewentualnie z posiewem jak wyjdzie złe to jeszcze usg

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 czerwca 2015, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż robił w PARENSIE. Warunki bardzo dobre. Miła obsługa. Wynik w ten sam dzień był i to na @la. Także polecam

  • V. Autorytet
    Postów: 969 1629

    Wysłany: 9 czerwca 2015, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż robił seminogram najpierw w Influmedzie, później w Parensie. Polecamy oba miejsca ze wskazaniem na klinikę Parens.

    Dla kompleksowej diagnostyki polecam jeszcze USG moszny (weryfikacja, czy nie ma żylaków powrózka nasiennego), a w razie kiepskich wyników seminogramu chromatynę plemnikową.

    3.5 roku ciężkiej walki, 3 pełne procedury IVF, 4 transfery, 1 ciąża... 8 tc :(
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ