Forum Męskie sprawy Bakteria ecoli w nasieniu-czy komuś się udało wyleczyć?
Odpowiedz

Bakteria ecoli w nasieniu-czy komuś się udało wyleczyć?

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
Oceń ten wątek:
  • Anuśla Autorytet

Wysłany: 27 lipca, 10:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od 2 lat zmagamy sie z bakteria ecoli. Mąż przeszedl już trzy bardzo silne antybiotykoterapie i bakteria nadal jest. Miałam biopsje endometrium i posiew bezpośrednio z jamy macicy i też mam ecoli. Jest to prawdopodobna przyczyna naszej niepłodności. Czy wasi partnerzy też zmagali się z ecola? Czy komuś udało się wyleczyć? Jeśli tak to czym?

Staramy się od sierpnia 2016
    3 x IUI :-(
    Podwyższone anty TG i prolaktyna. Wysokie NK: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo.MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero.
    Ecola w jamie macicy i nasieniu - po kilku kuracjach nadal jest:-(. Startujemy z Zinnatem i Metronidazolem.
    15.10.2019 - histeroskopia.

"Just because I'm losing doesn't mean I'm lost."
  • Angela Autorytet

Wysłany: 27 lipca, 23:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż akurat tej bakterii nie miał ale miał inne. Oprócz antybiotyków bardzo ważne jest częste oddawanie nasienia najlepiej codziennie. Oczywiście seks tylko w prezerwatywie na czas leczenia. U nas to i antybiotyk pomogło, niestety już nie pamiętam co bral

26l
    02.2019 Sono Hsg - jajowody drożne
    O2.2019 IUI nieudana
    07.2019 Histeroskopia-usuniecie polipa endometrialnego
    06.08.19 2IUI
    Macica dwurożna lub lukowata?
    AMH -1.19

Mała ilość plemnikow i morfologia 1%
  • Anuśla Autorytet

Wysłany: 28 lipca, 15:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaka miał bakterie? Moj miał jeszcze faecalis i to sie udało wyleczyć, ale ecola jak była tak jest. Przez to ja też ja mam ciągle w jamie macicy. Nie slyszalam o tym nasieniu, czemu trzeba je oddawać codziennie? Przy ostatniej kuracji antybiotykowej przez miesiac była wstrzemięźliwość, a posiew znów wykazał u.męża ecoli. Udało wam sie zajść po leczeniu?

Podwyższone anty TG i prolaktyna. Wysokie NK: 29.5%. Mutacje PAI-1 4G homo.MTHFR_1298A-C i 677C-T hetero.
    Ecola w jamie macicy i nasieniu - po kilku kuracjach nadal jest:-(. Startujemy z Zinnatem i Metronidazolem.

• Angela Autorytet

Wysłany: 28 lipca, 22:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    A jaka miał bakterie? Moj miał jeszcze faecalis i to sie udało wyleczyć, ale ecola jak była tak jest. Przez to ja też ja mam ciągle w jamie macicy. Nie slyszalam o tym nasieniu, czemu trzeba je oddawać codziennie? Przy ostatniej kuracji antybiotykowej przez miesiac była wstrzemięźliwość, a posiew znów wykazał u.męża ecoli. Udało wam sie zajść po leczeniu?
    Właśnie ta faecalis. U nas też była wstrzemięźliwość monad 2 miesiące bo ja też miałam najpierw faecalis dostałam abtybiotyk i dostałam e coli a potem jeszcze candide. Ja mojego zmuszałam do masturbacji bo seksu w tym czasie nie było wcale. Najlepiej codziennie ale u nas codziennie tego nie było. Chodzi o to żeby pozbywać się tego nasienia które ma bakterie. U nas pomogło. Możecie spróbować może na e coli też pomoże.

26l
    O2.2019 IUI nieudana
    06.08.19 2IUI
    AMH -1.19

• Angela Autorytet

Wysłany: 28 lipca, 22:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A w ciąży niestety nadal nie jestem ;(

26l
    O2.2019 IUI nieudana
    06.08.19 2IUI
    AMH -1.19

• Anuśla Autorytet

Wysłany: 29 lipca, 11:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok, dziękuję. A mialas biopsje endometrium? Bo czasami bakteria głęboko w macicy siedzi i powoduje tam zapalenie, robi sie otoczka z leukocytow i nie dochodzi do zapłodnienia.

• Angela Autorytet

Wysłany: 29 lipca, 20:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Ok, dziękuję. A mialas biopsje endometrium? Bo czasami bakteria głęboko w macicy siedzi i powoduje tam zapalenie, robi sie otoczka z leukocytow i nie dochodzi do zapłodnienia.
    Nie miałam, nic nawet lekarz mi takiego nie mówił ;(

26l
    O2.2019 IUI nieudana
    06.08.19 2IUI
    AMH -1.19

• Anuśla Autorytet

Wysłany: 30 lipca, 07:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela wrote:
    Nie miałam, nic nawet lekarz mi takiego nie mówił ;(
    A histeroskopie miałaś? Mnie lekarz od razu dał skierowanie jak sie dowiedział, że mąż leczył bakterie. Wczesniej polecil zrobić właśnie ta biopsje i wyszla ecola w macicy, a w normalnym posiewie na bakterie beztlenowe jej nie było.

• Angela Autorytet

Wysłany: 31 lipca, 10:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    A histeroskopie miałaś? Mnie lekarz od razu dał skierowanie jak sie dowiedział, że mąż leczył bakterie. Wczesniej polecil zrobić właśnie ta biopsje i wyszla ecola w macicy, a w normalnym posiewie na bakterie beztlenowe jej nie było.
    Tak teraz 10 lipca miałam histeroskopie

26l
    O2.2019 IUI nieudana
    06.08.19 2IUI
    AMH -1.19

• Anuśla Autorytet

Wysłany: 5 sierpnia, 17:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I nie pobrali Ci wycinka do histopatologii?

• Angela Autorytet

Wysłany: 6 sierpnia, 13:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    I nie pobrali Ci wycinka do histopatologii?
    Pobrali, sprawdziłam na wypisie i miałam biopsje endometrium.

26l
    O2.2019 IUI nieudana
    06.08.19 2IUI
    AMH -1.19

• Anuśla Autorytet

Wysłany: 9 sierpnia, 10:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angela wrote:
    Pobrali, sprawdziłam na wypisie i miałam biopsje endometrium.
    Ok, czyli jesteś czysta. Chyba że jeszcze wyników histo nie odebrałaś?Bo mnie na histo wyszła ecola i polipowate endo. Od przyszłego cyklu maz znów zaczyna antybiotyk, a ja metronidazol dopochwowy. Skorzystamy z Twojej porady żeby codziennie nasienie oddawać, mam nadzieję, że w końcu się dziadostwa pozbedziemy:-)

Wiadomość wyedytowana przez autora 9 sierpnia, 10:11

• Angela Autorytet

Wysłany: 9 sierpnia, 10:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuśla wrote:
    Ok, czyli jesteś czysta. Chyba że jeszcze wyników histo nie odebrałaś?Bo mnie na histo wyszła ecola i polipowate endo. Od przyszłego cyklu maz znów zaczyna antybiotyk, a ja metronidazol dopochwowy. Skorzystamy z Twojej porady żeby codziennie nasienie oddawać, mam nadzieję, że w końcu się dziadostwa pozbedziemy:-)
    Mam wynik i jest ok tylko nie wiedziałam że to w tym by wyszło jak coś, myślałam że to jeszcze inne badanie a dopiero później doczytałam 😃
    No to powodzenia na pewno się uda 😃

26l
    O2.2019 IUI nieudana
    06.08.19 2IUI
    AMH -1.19

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)