Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bardzo kiepskie wyniki nasienia a happyend :)
Odpowiedz

Bardzo kiepskie wyniki nasienia a happyend :)

Oceń ten wątek:
  • letnia Autorytet
    Postów: 295 614

    Wysłany: 6 listopada 2025, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje Wam kochane za wsparcie, pomaga to ❤️ skarpetki ananasowe przygotowane, troszkę popracuję z domu i lecimy do kliniki. Plan na frytasy jest, afirmacja włączona, i niech się dzieje, płyniemy z prądem!

    A pytanie mam, bo nie wiem w sumie czego się spodziewać, czy partnerzy na transfer wchodzili razem z Wami?

    Estera95 lubi tę wiadomość

    Starania od 09.2023

    👩🏻 30l
    Owulacja prawidłowa
    Hormony prawidłowe
    Drożne jajowody

    🧔🏻‍♂️ 31l
    Hormony w normie
    USG w normie
    Oligoospermia
    Koncentracja 08.2025 - 0.3 mln
    Koncentracja 10.1025 - 4.9 mln (poprawa po Clostilbegyt)

    08.2025 - kwalifikacja do programu in vitro
    11.10.2025 - punkcja, 19x🥚➡️ 6 zarodków
    ❄️4AA ❄️4AB ❄️3AA ❄️3AB ❄️3BB ❄️3BC

    06.11.2025 - FET 3AA & 3AB
    6dpt - beta 44
    8dpt - beta 144
    11dpt - beta 682
    14dpt - beta 3351
    18dpt - beta 14171, GS 1.76, YS 0.3
    30dpt - CRL 0,97 ❤️
    10w2d - Nifty: niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🥰
    12w6d - I prenatalne ✅
    20w5d - II prenatalne ✅
    30w2d - III prenatalne ✅


    preg.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3480 4412

    Wysłany: 6 listopada 2025, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    letnia wrote:
    Dziękuje Wam kochane za wsparcie, pomaga to ❤️ skarpetki ananasowe przygotowane, troszkę popracuję z domu i lecimy do kliniki. Plan na frytasy jest, afirmacja włączona, i niech się dzieje, płyniemy z prądem!

    A pytanie mam, bo nie wiem w sumie czego się spodziewać, czy partnerzy na transfer wchodzili razem z Wami?

    U mnie bylo tak że weszliśmy razem pogadaliśmy z embriologiem i lekarzem prowadzącym. Na sam transfer mąż wyszedł. Odrazu po transferze zawołali go, przygasili światło, dali kocyk i tak sobie leżałam z 20 minut a przy mnie siedział mąż. Potem przyszła pielęgniarka o którą się modliłam bo już musiałam iść siku. 😃

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 964 1537

    Wysłany: 6 listopada 2025, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    letnia wrote:
    Dziękuje Wam kochane za wsparcie, pomaga to ❤️ skarpetki ananasowe przygotowane, troszkę popracuję z domu i lecimy do kliniki. Plan na frytasy jest, afirmacja włączona, i niech się dzieje, płyniemy z prądem!

    A pytanie mam, bo nie wiem w sumie czego się spodziewać, czy partnerzy na transfer wchodzili razem z Wami?
    U mnie byliśmy razem z mężem przez cały czas razem. On stał przy mnie i trzymał mnie za rękę podczas transferu patrząc na ekran co tam się dzieje. Pewnie w każdej klinice inaczej więc wytłumaczą wszystko przed.

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • Fler Autorytet
    Postów: 552 811

    Wysłany: 6 listopada 2025, 07:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Esterko, piękne wieści 😍 niech rośnie zdrowo ❤️

    Sikoreczko, no ja do tej pory ciągle śpię 🙈 tak jak zazwyczaj miałam problemy ze snem i potrzebowałam jakichś warunków to teraz gdzie usiądę tam zasnę 😅

    Chmurko ja relanium miałam tylko w dzień transferu 🤔 a tak to też biorę duphaston, Cyclogest no i jeszcze luteinę

    Letnia, mocno trzymam kciuki!! 🤞❤️ olej już tą pracę 😂 i tak, no skorzystaj ze zwolnienia jak możesz… ja sobie na teraz wzięłam zdalna i czuję że to bardzo dobrze dobrze bo nie wiem czy bym w biurze wytrzymała 🫣 wierzę że będzie dobrze! ❤️

    Ze mną mąż był cały czas ale to też dlatego że tego dnia nie było innych transferów. Ale też mi od razu po zabiegu powiedzieli, ze mam wstać i się ubrać 😔 Wy wszystkie miałyście jeszcze poleżeć? Wiem, że pewnie panikuje i zarodek nie wypadł przez to że wstałam od razu 😅 ale no tak czy siak myslalam ze chociaż chwile dadzą mi poleżeć…

    Estera95 lubi tę wiadomość

    Starania od 11.2023
    👩🏼 niedrożny jajowód
    Amh 11.2024 r. 1.9, 09.2025 r. 2.3 💪
    🧔🏻‍♂️5.2024 operacja żpn- brak wielkiej poprawy. Obecnie:
    Koncentracja 4 mln
    Maj 2025 IUI
    09.2025 kwalifikacja do ivf
    ❄️ 3AA, 2x❄️5 BA
    FET 5BA 10.2025 ❌ 8 dpt beta 12, 10 dpt beta 5
    FET 5BA 5.12.2025 ❌ 8 dpt beta 62, 10 dpt beta 68
    Cd138 ❌ poniżej 5/10, cd56 10%➡️ doksy+metronidazol ⏳➡️
    biopsja kontrolna- pogorszenie- cd 138 5-10/10, cd56 10%➡️dalacin+metronidazol➡️3 biopsja- brak stanu zapalnego
    KIR Bx (2DS2)
    HLA-C 🧔🏻‍♂️ C1C2, ANA- dodatni, ANA 3 ✅, Profil cytokin ✅, Fenotyp komórek NK ✅, Białko C i S ✅
    Trombofilia ✅, Homocysteina 7
    B12 975,cross-match- 15%
    FET 7.05.2026 3.1.1. (Cyclogest, Luteina, accofil)
    5 dpt ⏸️ , 6 dpt beta 38, 8 dpt beta 121, 11 dpt beta 812, 13 dpt beta 2478, 20 dpt beta 22057
    22 dpt crl 4 mm 💗
    8w2d crl 1,7 cm ❤️
  • Malowybitna Autorytet
    Postów: 760 1353

    Wysłany: 6 listopada 2025, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja leżałam po transferze ale chwilę no z 3 minuty ale u nas niestety mąż w ogóle nie wchodzi na salę zabiegową :( za to teraz nadrabia i chodzimy razem na wszystkie wizyty 😝 ja to się bałam siku zrobić po transferze żeby nie wypadł 🫣🫣

    starania od 2022
    🙍‍♀️'92
    AMH - 7,48
    ❌PCOS w obrazie usg
    ❌MTHTR A1298 homo
    ❌PAI hetero
    ✅homocysteina - 7
    ✅ASA, ANA1, ANA3, APS
    ✅KIR 4/5 brak 2DS5
    ✅HLA-C oboje C1
    ✅kariotyp
    ✅cd138
    🙍‍♂️'90
    ❌Koncentracja 2,1 mln/ml
    ✅Morfologia 4%
    ❌FSH - 15,64
    ✅kariotyp, CFTR, usg jąder

    I IVF (menopur 150, orgalutran)
    11.2024 - punkcja: 19 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️❄️

    12.12.24 FET I (CS) (estrofem, cyclogest, duphaston, clexane), 9w6d poronienie zatrzymane (8+2) 💔.

    4.8.25 🌈 FET II (CN) 6 dpt ⏸️, 7 dpt beta 55, 9 dpt beta 130, 12dpt beta 685 15 dpt beta 2389 23 dpt GS 1,55 cm, CRL 0,24 cm i ❤️, 7+4 CRL 1,49 cm, 9+1 CRL 2,65 cm, 11+4 5,2 cm, 12+5 prenatalne ✅,
    15+5 nifty: zdrowa dziewczynka 🩷🩷🩷

    age.png
  • Fler Autorytet
    Postów: 552 811

    Wysłany: 6 listopada 2025, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To miałam to samo 😂 pewnie z 2 minuty mi to zajęło bo musiało być na spokojnie, a pęcherz to już pękał 😂

    Starania od 11.2023
    👩🏼 niedrożny jajowód
    Amh 11.2024 r. 1.9, 09.2025 r. 2.3 💪
    🧔🏻‍♂️5.2024 operacja żpn- brak wielkiej poprawy. Obecnie:
    Koncentracja 4 mln
    Maj 2025 IUI
    09.2025 kwalifikacja do ivf
    ❄️ 3AA, 2x❄️5 BA
    FET 5BA 10.2025 ❌ 8 dpt beta 12, 10 dpt beta 5
    FET 5BA 5.12.2025 ❌ 8 dpt beta 62, 10 dpt beta 68
    Cd138 ❌ poniżej 5/10, cd56 10%➡️ doksy+metronidazol ⏳➡️
    biopsja kontrolna- pogorszenie- cd 138 5-10/10, cd56 10%➡️dalacin+metronidazol➡️3 biopsja- brak stanu zapalnego
    KIR Bx (2DS2)
    HLA-C 🧔🏻‍♂️ C1C2, ANA- dodatni, ANA 3 ✅, Profil cytokin ✅, Fenotyp komórek NK ✅, Białko C i S ✅
    Trombofilia ✅, Homocysteina 7
    B12 975,cross-match- 15%
    FET 7.05.2026 3.1.1. (Cyclogest, Luteina, accofil)
    5 dpt ⏸️ , 6 dpt beta 38, 8 dpt beta 121, 11 dpt beta 812, 13 dpt beta 2478, 20 dpt beta 22057
    22 dpt crl 4 mm 💗
    8w2d crl 1,7 cm ❤️
  • Chmurka21 Autorytet
    Postów: 1139 1391

    Wysłany: 6 listopada 2025, 12:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fler wrote:
    Esterko, piękne wieści 😍 niech rośnie zdrowo ❤️

    Sikoreczko, no ja do tej pory ciągle śpię 🙈 tak jak zazwyczaj miałam problemy ze snem i potrzebowałam jakichś warunków to teraz gdzie usiądę tam zasnę 😅

    Chmurko ja relanium miałam tylko w dzień transferu 🤔 a tak to też biorę duphaston, Cyclogest no i jeszcze luteinę

    Letnia, mocno trzymam kciuki!! 🤞❤️ olej już tą pracę 😂 i tak, no skorzystaj ze zwolnienia jak możesz… ja sobie na teraz wzięłam zdalna i czuję że to bardzo dobrze dobrze bo nie wiem czy bym w biurze wytrzymała 🫣 wierzę że będzie dobrze! ❤️

    Ze mną mąż był cały czas ale to też dlatego że tego dnia nie było innych transferów. Ale też mi od razu po zabiegu powiedzieli, ze mam wstać i się ubrać 😔 Wy wszystkie miałyście jeszcze poleżeć? Wiem, że pewnie panikuje i zarodek nie wypadł przez to że wstałam od razu 😅 ale no tak czy siak myslalam ze chociaż chwile dadzą mi poleżeć…

    Mi od razu położna kazała iść siku 😂😂😂 tak mi się chciało, że nawet nie myślałam, że może wypaść 🫣
    U nas w klinice nie ma mężów, jest taka salka wspólna i po kolei szłyśmy na transfer. Po powrocie siku i do razu do domu 😂

    👩31l.
    👱‍♂️34l.
    👩🏻‍🤝‍👨🏼od 2015r.
    👰🤵2021r.

    Starania od 06.2023
    27cs

    Ona: hormony, usg- wszystko w normie
    On: ciężki OAT

    beta 9dpt: 248,1. 11dpt: 735,4 🥰

    age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3480 4412

    Wysłany: 6 listopada 2025, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to u mnie takie rarytasy 😃 u mnie pielęgniarka tez mówiła zeby iść siku i nic nie wypadnie. 😂 ale za to u mnie nie pokazują nic na USG i nie dostaje sie zdjęcia bo wiem że niektóre kliniki to praktykują.

    U mnie dziś kropek sie rozpycha i tak mnie pachwiny bolały że myślałam że sie zwolnię z pracy. Ale dwie mandarynki pomogły i przestało. 😂 chciał człowiek objawy ciążowe i jak dostał to z pełnej pary.

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Chmurka21 Autorytet
    Postów: 1139 1391

    Wysłany: 6 listopada 2025, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    A to u mnie takie rarytasy 😃 u mnie pielęgniarka tez mówiła zeby iść siku i nic nie wypadnie. 😂 ale za to u mnie nie pokazują nic na USG i nie dostaje sie zdjęcia bo wiem że niektóre kliniki to praktykują.

    U mnie dziś kropek sie rozpycha i tak mnie pachwiny bolały że myślałam że sie zwolnię z pracy. Ale dwie mandarynki pomogły i przestało. 😂 chciał człowiek objawy ciążowe i jak dostał to z pełnej pary.

    To u mnie bieda edition- ani zdjęć, ani mężów ani oglądania na ekranie 😂 ale ja się cieszę, że męża tam nie było, jestem Zosia samosia.

    O widzisz, to elegancko 😂

    👩31l.
    👱‍♂️34l.
    👩🏻‍🤝‍👨🏼od 2015r.
    👰🤵2021r.

    Starania od 06.2023
    27cs

    Ona: hormony, usg- wszystko w normie
    On: ciężki OAT

    beta 9dpt: 248,1. 11dpt: 735,4 🥰

    age.png
  • Estera95 Autorytet
    Postów: 550 846

    Wysłany: 6 listopada 2025, 14:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie pytali, czy maz ma byc ale wolalam zeby nie. Pielegniarka i dwoch lekarzt to juz tlok :D przyszedl po, posiedzial ze mna, dostalismy zdjecie, na ktorym abaolutnie nic nie widac 😅

    Potem tez kazali mi zrobic siku i ja tez mowilam ze boje sie ze wypadnie 😅 caly dzien lapalam sie na tym ze chodze na zlaczonych zacisnietych nogach mimowolnie :D puk puk 🫣

    Letnia, czekamy na wiesci!

    👧🏼31
    AMH: 6,12 (06.2025)

    🧑🏽 33
    Oligoteratozoospermia.

    Hormony:
    ❌️FSH: 22
    ❌️SHBG: 11,6

    Genetyka:
    ✅️ kariotyp
    ✅️ AZF
    ✅️ CFTR
    _____________________
    15.07 - kwalifikacja do IVF

    I IVF:
    1.08 - punkcja -> ❄️ 5.1.1
    4.10 - FET (+EG)

    6dpt ⏸️ 53,9| 10dpt 498,8 | 14dpt 3218| 17dpt 10606 | 18dpt pęcherzyk żółtkowy | 25dpt zarodek 0,55 cm z akcją ❤️
    5.11 - usg serduszkowe, 1,07cm 🫐, tetno 160
    28.11 - NIPT: niskie ryzyka, córka 👧🏼🩷
    10.12 - usg prenatalne ✅️
    5.02 - połówkowe, 330g 🥭✅️
    16.04 - III prenatalne, 1745g 🍍✅️

    10.06 - Anielka, 3490 kg 🥲🥰
  • letnia Autorytet
    Postów: 295 614

    Wysłany: 6 listopada 2025, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny u mnie nieoczekiwany obrót spraw, zarodek który został rozmrożony nie rozmroził się w taki sposób jakiego oczekiwali embrolodzy, może przetrwać lub nie i z tego powodu został rozmrożony zarodek drugi i oba właśnie są ze mną 😄 co do transferu, mąż wejść nie mógł, był ekran, zdjęcie i jakies 5 minut leżenia po transferze.

    Podsumowując, mam w sobie dwa kropki i ciekawa jestem co los nam przyniesie 😄

    Fler, Chmurka21, Malowybitna lubią tę wiadomość

    Starania od 09.2023

    👩🏻 30l
    Owulacja prawidłowa
    Hormony prawidłowe
    Drożne jajowody

    🧔🏻‍♂️ 31l
    Hormony w normie
    USG w normie
    Oligoospermia
    Koncentracja 08.2025 - 0.3 mln
    Koncentracja 10.1025 - 4.9 mln (poprawa po Clostilbegyt)

    08.2025 - kwalifikacja do programu in vitro
    11.10.2025 - punkcja, 19x🥚➡️ 6 zarodków
    ❄️4AA ❄️4AB ❄️3AA ❄️3AB ❄️3BB ❄️3BC

    06.11.2025 - FET 3AA & 3AB
    6dpt - beta 44
    8dpt - beta 144
    11dpt - beta 682
    14dpt - beta 3351
    18dpt - beta 14171, GS 1.76, YS 0.3
    30dpt - CRL 0,97 ❤️
    10w2d - Nifty: niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🥰
    12w6d - I prenatalne ✅
    20w5d - II prenatalne ✅
    30w2d - III prenatalne ✅


    preg.png
  • Fler Autorytet
    Postów: 552 811

    Wysłany: 6 listopada 2025, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super Letnia! 😍 to rzeczywiście nieoczekiwana sprawa 😀 niech się teraz spokojnie przyczepiają ❤️ a Ty odpoczywaj 🥰

    Starania od 11.2023
    👩🏼 niedrożny jajowód
    Amh 11.2024 r. 1.9, 09.2025 r. 2.3 💪
    🧔🏻‍♂️5.2024 operacja żpn- brak wielkiej poprawy. Obecnie:
    Koncentracja 4 mln
    Maj 2025 IUI
    09.2025 kwalifikacja do ivf
    ❄️ 3AA, 2x❄️5 BA
    FET 5BA 10.2025 ❌ 8 dpt beta 12, 10 dpt beta 5
    FET 5BA 5.12.2025 ❌ 8 dpt beta 62, 10 dpt beta 68
    Cd138 ❌ poniżej 5/10, cd56 10%➡️ doksy+metronidazol ⏳➡️
    biopsja kontrolna- pogorszenie- cd 138 5-10/10, cd56 10%➡️dalacin+metronidazol➡️3 biopsja- brak stanu zapalnego
    KIR Bx (2DS2)
    HLA-C 🧔🏻‍♂️ C1C2, ANA- dodatni, ANA 3 ✅, Profil cytokin ✅, Fenotyp komórek NK ✅, Białko C i S ✅
    Trombofilia ✅, Homocysteina 7
    B12 975,cross-match- 15%
    FET 7.05.2026 3.1.1. (Cyclogest, Luteina, accofil)
    5 dpt ⏸️ , 6 dpt beta 38, 8 dpt beta 121, 11 dpt beta 812, 13 dpt beta 2478, 20 dpt beta 22057
    22 dpt crl 4 mm 💗
    8w2d crl 1,7 cm ❤️
  • Chmurka21 Autorytet
    Postów: 1139 1391

    Wysłany: 6 listopada 2025, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    letnia wrote:
    Dziewczyny u mnie nieoczekiwany obrót spraw, zarodek który został rozmrożony nie rozmroził się w taki sposób jakiego oczekiwali embrolodzy, może przetrwać lub nie i z tego powodu został rozmrożony zarodek drugi i oba właśnie są ze mną 😄 co do transferu, mąż wejść nie mógł, był ekran, zdjęcie i jakies 5 minut leżenia po transferze.

    Podsumowując, mam w sobie dwa kropki i ciekawa jestem co los nam przyniesie 😄


    Wow super 😍 dwa kropki na pokładzie 🫣

    👩31l.
    👱‍♂️34l.
    👩🏻‍🤝‍👨🏼od 2015r.
    👰🤵2021r.

    Starania od 06.2023
    27cs

    Ona: hormony, usg- wszystko w normie
    On: ciężki OAT

    beta 9dpt: 248,1. 11dpt: 735,4 🥰

    age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3480 4412

    Wysłany: 6 listopada 2025, 17:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    letnia wrote:
    Dziewczyny u mnie nieoczekiwany obrót spraw, zarodek który został rozmrożony nie rozmroził się w taki sposób jakiego oczekiwali embrolodzy, może przetrwać lub nie i z tego powodu został rozmrożony zarodek drugi i oba właśnie są ze mną 😄 co do transferu, mąż wejść nie mógł, był ekran, zdjęcie i jakies 5 minut leżenia po transferze.

    Podsumowując, mam w sobie dwa kropki i ciekawa jestem co los nam przyniesie 😄


    Trzymam kciuki za kropki! 💚 czyli co klinika to obyczaj. :)

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Wyobraźnia87 Autorytet
    Postów: 964 1537

    Wysłany: 6 listopada 2025, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Letnia ale wieści ☺️trzymam kciuki za dwa kropki 🍀

    starania od 2024 r

    08.2025 I procedura IVF świeży transfer blastki 4.2.3
    5dpt II
    6dpt beta 21,1
    8dpt beta 71,3
    11 dpt beta 200,1
    18 dpt beta 2646,1
    27 dpt beta 25904
    7+5 💔

    01.2026 kolejna procedura

    03.2026 transfer ❄ 4.1.2
    5dpt II
    8dpt beta 116,7
    10 dpt beta 237,8
    16 dpt beta 2551.1
    27 dpt beta 56747 mamy ♥️ preg.png
  • Estera95 Autorytet
    Postów: 550 846

    Wysłany: 6 listopada 2025, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widocznie tak mialo byc, to teraz musimy afirmować podwojnie 🤞🏽🤞🏽🤞🏽

    A jak sie czujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2025, 17:36

    👧🏼31
    AMH: 6,12 (06.2025)

    🧑🏽 33
    Oligoteratozoospermia.

    Hormony:
    ❌️FSH: 22
    ❌️SHBG: 11,6

    Genetyka:
    ✅️ kariotyp
    ✅️ AZF
    ✅️ CFTR
    _____________________
    15.07 - kwalifikacja do IVF

    I IVF:
    1.08 - punkcja -> ❄️ 5.1.1
    4.10 - FET (+EG)

    6dpt ⏸️ 53,9| 10dpt 498,8 | 14dpt 3218| 17dpt 10606 | 18dpt pęcherzyk żółtkowy | 25dpt zarodek 0,55 cm z akcją ❤️
    5.11 - usg serduszkowe, 1,07cm 🫐, tetno 160
    28.11 - NIPT: niskie ryzyka, córka 👧🏼🩷
    10.12 - usg prenatalne ✅️
    5.02 - połówkowe, 330g 🥭✅️
    16.04 - III prenatalne, 1745g 🍍✅️

    10.06 - Anielka, 3490 kg 🥲🥰
  • Malowybitna Autorytet
    Postów: 760 1353

    Wysłany: 6 listopada 2025, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    letnia wrote:
    Dziewczyny u mnie nieoczekiwany obrót spraw, zarodek który został rozmrożony nie rozmroził się w taki sposób jakiego oczekiwali embrolodzy, może przetrwać lub nie i z tego powodu został rozmrożony zarodek drugi i oba właśnie są ze mną 😄 co do transferu, mąż wejść nie mógł, był ekran, zdjęcie i jakies 5 minut leżenia po transferze.

    Podsumowując, mam w sobie dwa kropki i ciekawa jestem co los nam przyniesie 😄

    Ojej ale historia 🥰 to w takim razie podwójne kciuki 🤞🏼🤞🏼 wzięłaś sobie zwolnienie?

    starania od 2022
    🙍‍♀️'92
    AMH - 7,48
    ❌PCOS w obrazie usg
    ❌MTHTR A1298 homo
    ❌PAI hetero
    ✅homocysteina - 7
    ✅ASA, ANA1, ANA3, APS
    ✅KIR 4/5 brak 2DS5
    ✅HLA-C oboje C1
    ✅kariotyp
    ✅cd138
    🙍‍♂️'90
    ❌Koncentracja 2,1 mln/ml
    ✅Morfologia 4%
    ❌FSH - 15,64
    ✅kariotyp, CFTR, usg jąder

    I IVF (menopur 150, orgalutran)
    11.2024 - punkcja: 19 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️❄️

    12.12.24 FET I (CS) (estrofem, cyclogest, duphaston, clexane), 9w6d poronienie zatrzymane (8+2) 💔.

    4.8.25 🌈 FET II (CN) 6 dpt ⏸️, 7 dpt beta 55, 9 dpt beta 130, 12dpt beta 685 15 dpt beta 2389 23 dpt GS 1,55 cm, CRL 0,24 cm i ❤️, 7+4 CRL 1,49 cm, 9+1 CRL 2,65 cm, 11+4 5,2 cm, 12+5 prenatalne ✅,
    15+5 nifty: zdrowa dziewczynka 🩷🩷🩷

    age.png
  • letnia Autorytet
    Postów: 295 614

    Wysłany: 6 listopada 2025, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czuję zmęczenie straszne, nie wiem czy to emocje opadły, czy to kwestia progesteronu, ale chyba wcześnie dziś pójdę spać 😂

    Edit: wzięłam zwolnienie do końca przyszłego tygodnia.

    A co do tej sytuacji z dwoma zarodkami, no nadal z mężem nie dowierzamy, że taki scenariusz nam się trafił, no zobaczymy co to będzie 😄

    Fler odczuwasz jakiekolwiek objawy? Sprawdzałaś już coś czy czekasz grzecznie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 listopada 2025, 18:56

    Starania od 09.2023

    👩🏻 30l
    Owulacja prawidłowa
    Hormony prawidłowe
    Drożne jajowody

    🧔🏻‍♂️ 31l
    Hormony w normie
    USG w normie
    Oligoospermia
    Koncentracja 08.2025 - 0.3 mln
    Koncentracja 10.1025 - 4.9 mln (poprawa po Clostilbegyt)

    08.2025 - kwalifikacja do programu in vitro
    11.10.2025 - punkcja, 19x🥚➡️ 6 zarodków
    ❄️4AA ❄️4AB ❄️3AA ❄️3AB ❄️3BB ❄️3BC

    06.11.2025 - FET 3AA & 3AB
    6dpt - beta 44
    8dpt - beta 144
    11dpt - beta 682
    14dpt - beta 3351
    18dpt - beta 14171, GS 1.76, YS 0.3
    30dpt - CRL 0,97 ❤️
    10w2d - Nifty: niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🥰
    12w6d - I prenatalne ✅
    20w5d - II prenatalne ✅
    30w2d - III prenatalne ✅


    preg.png
  • Fler Autorytet
    Postów: 552 811

    Wysłany: 6 listopada 2025, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Letnia, fajnie, że tyle zwolnienia dostałaś 😮 ja nawet nie chciałam ale w klinice też nie pytali 😂 to zmęczenie to chyba progesteron bo ja dziś znowu 2 drzemki zrobiłam 🫣
    Ja dziś jestem 4 dpt, a że 10 dni temu brałam ovitrelle to bałam się tak wcześnie sprawdzać żeby się nie rozczarować. Dziś tak gadaliśmy z mężem czy robić test jutro czy jednak poczekać do soboty i chyba zrobię jednak w sobotę 🤔 wiadomo, że mnie korci strasznie ale chcę żeby ten test był już taki w miarę pewny, chociaż jak tu czytałam na grupie to były też takie sytuacje że 6 dpt test był biały a później dopiero beta wysoka wychodziła.
    Tak z ewentualnych objawów to od 2 dni czuję takie bóle trochę lżejsze ale podobne do tych jak na okres ale no boję się myśleć i nastawiać, że coś to jednak może znaczyć…

    Starania od 11.2023
    👩🏼 niedrożny jajowód
    Amh 11.2024 r. 1.9, 09.2025 r. 2.3 💪
    🧔🏻‍♂️5.2024 operacja żpn- brak wielkiej poprawy. Obecnie:
    Koncentracja 4 mln
    Maj 2025 IUI
    09.2025 kwalifikacja do ivf
    ❄️ 3AA, 2x❄️5 BA
    FET 5BA 10.2025 ❌ 8 dpt beta 12, 10 dpt beta 5
    FET 5BA 5.12.2025 ❌ 8 dpt beta 62, 10 dpt beta 68
    Cd138 ❌ poniżej 5/10, cd56 10%➡️ doksy+metronidazol ⏳➡️
    biopsja kontrolna- pogorszenie- cd 138 5-10/10, cd56 10%➡️dalacin+metronidazol➡️3 biopsja- brak stanu zapalnego
    KIR Bx (2DS2)
    HLA-C 🧔🏻‍♂️ C1C2, ANA- dodatni, ANA 3 ✅, Profil cytokin ✅, Fenotyp komórek NK ✅, Białko C i S ✅
    Trombofilia ✅, Homocysteina 7
    B12 975,cross-match- 15%
    FET 7.05.2026 3.1.1. (Cyclogest, Luteina, accofil)
    5 dpt ⏸️ , 6 dpt beta 38, 8 dpt beta 121, 11 dpt beta 812, 13 dpt beta 2478, 20 dpt beta 22057
    22 dpt crl 4 mm 💗
    8w2d crl 1,7 cm ❤️
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3480 4412

    Wysłany: 6 listopada 2025, 22:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fler kochana najgorzej zdecydować który termin jest tym dobrym na pierwszy test. Pamiętam jak mną miotało. Z jednej strony człowiek chce wiedzieć na czym stoi a z drugiej się boi. ✊️ my trzymamy kciuki ✊️ objawy na tym etapie to głównie progesteron więc mogą oznaczać wszystko. 💚 moooocno trzymam kciuki za kropka 💚

    Jeżeli chodzi o wczesne testowanie to jest tak jak piszesz beta może wystartować później a już się człowiek podłamie. Dlatego dużo kliniki woli wyniki bety na późniejszym etapie. No ale z drugiej strony wyczekaj tyle. 🙄

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
‹‹ 100 101 102 103 104 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ