Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bardzo kiepskie wyniki nasienia a happyend :)
Odpowiedz

Bardzo kiepskie wyniki nasienia a happyend :)

Oceń ten wątek:
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3480 4413

    Wysłany: 20 listopada 2025, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka21 wrote:
    Supi ❤️ krejzolka 😂
    Moja kolejna wizyta też zaplanowana na 18+0
    Ja szyjkę mialam ostatnio 3.95 jakos tak, ale powiedział że ok. A cyclogest biore do końca przyszłego tygodnia i papa 🫣 tylko mam łożysko nisko, ale może też się podniesie…


    Chmurko dużo kobiet ma nisko łożysko. Noe przemęczaj się nie noś i napewno bedzie ok. 💙

    magnife, Chmurka21 lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Kate9088 Znajoma
    Postów: 23 7

    Wysłany: 23 listopada 2025, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, gratuluję Wam dobrych wieści, zaglądałam zawsze na to forum, potem z pewnego powodu nie, a teraz jak zobaczyłam ile dobrych wieści...jak się to pozmieniało... Wracam,bo mieliśmy przypadek morfologii 0%, potem operacja żylaków powrózka i różne opinie lekarzy (urolog - jego zdaniem powinno być wszystko w porządku, ciąża naturalna jak najbardziej, druga ginekolog - ciąża naturalna jak najbardziej możliwa, kolejny ginekolog- nie ma szans, do kliniki i invitro a operacja że była ....a no to ok, ale to w sumie niewiele wnosi..)...5 miesięcy po operacji jestem w naturalnej ciąży, 8 tydzień.. Wszystkiego dobrego wszystkim, gratulacje tym,którym się udało, ale także nadziei i pogody ducha dla tych, którzy jeszcze czekają... Oby stres i czekanie na cud były tylko po to,żeby się przekonać, że jest on tak wyjątkowy, że nie mogło być inaczej - trzeba było poczekać ❤️

    Chmurka21, Pustynia, Minime, Fler lubią tę wiadomość

  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3480 4413

    Wysłany: 24 listopada 2025, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny suplementujecie żelazo? Hemoglobina mam już przy dolnej normie i chce coś z tym zrobić. 🫢

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Malowybitna Autorytet
    Postów: 760 1353

    Wysłany: 24 listopada 2025, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Dziewczyny suplementujecie żelazo? Hemoglobina mam już przy dolnej normie i chce coś z tym zrobić. 🫢

    Ja przy hemoglobinie 12,5 dostałam zalecenie przyjmowania chelaplexu. Ostatnio mi urosła do 13,1 i mam przyjmować co drugi dzień.

    Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość

    starania od 2022
    🙍‍♀️'92
    AMH - 7,48
    ❌PCOS w obrazie usg
    ❌MTHTR A1298 homo
    ❌PAI hetero
    ✅homocysteina - 7
    ✅ASA, ANA1, ANA3, APS
    ✅KIR 4/5 brak 2DS5
    ✅HLA-C oboje C1
    ✅kariotyp
    ✅cd138
    🙍‍♂️'90
    ❌Koncentracja 2,1 mln/ml
    ✅Morfologia 4%
    ❌FSH - 15,64
    ✅kariotyp, CFTR, usg jąder

    I IVF (menopur 150, orgalutran)
    11.2024 - punkcja: 19 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️❄️

    12.12.24 FET I (CS) (estrofem, cyclogest, duphaston, clexane), 9w6d poronienie zatrzymane (8+2) 💔.

    4.8.25 🌈 FET II (CN) 6 dpt ⏸️, 7 dpt beta 55, 9 dpt beta 130, 12dpt beta 685 15 dpt beta 2389 23 dpt GS 1,55 cm, CRL 0,24 cm i ❤️, 7+4 CRL 1,49 cm, 9+1 CRL 2,65 cm, 11+4 5,2 cm, 12+5 prenatalne ✅,
    15+5 nifty: zdrowa dziewczynka 🩷🩷🩷

    age.png
  • Chmurka21 Autorytet
    Postów: 1140 1391

    Wysłany: 24 listopada 2025, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 11,4 🫣 na razie mówił mi, żeby dietę zmienić, choć ja jem dużo mięsa i jajek, więc nie wiem czy to coś pomoże…. Sugerował się wysoką ferrytyna

    👩31l.
    👱‍♂️34l.
    👩🏻‍🤝‍👨🏼od 2015r.
    👰🤵2021r.

    Starania od 06.2023
    27cs

    Ona: hormony, usg- wszystko w normie
    On: ciężki OAT

    beta 9dpt: 248,1. 11dpt: 735,4 🥰

    age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3480 4413

    Wysłany: 24 listopada 2025, 14:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chmurka21 wrote:
    Ja mam 11,4 🫣 na razie mówił mi, żeby dietę zmienić, choć ja jem dużo mięsa i jajek, więc nie wiem czy to coś pomoże…. Sugerował się wysoką ferrytyna

    U mnie wlasnie ferrytyna leży. Nic idę po wołowinę i bede wcinać gulasz. 🫢 za 3 tygodnie mam wizytę wiec bede pytać doktorka co i jak.

    Zbadałam sobie dzis też progesteron i jest 27 bez leków. Trochę sie cykam odstawić te moje globulki więc chyba trochę to poprzeciągam.. 🤐

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Malowybitna Autorytet
    Postów: 760 1353

    Wysłany: 24 listopada 2025, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    U mnie wlasnie ferrytyna leży. Nic idę po wołowinę i bede wcinać gulasz. 🫢 za 3 tygodnie mam wizytę wiec bede pytać doktorka co i jak.

    Zbadałam sobie dzis też progesteron i jest 27 bez leków. Trochę sie cykam odstawić te moje globulki więc chyba trochę to poprzeciągam.. 🤐

    Ja nie badałam ferrytyny teraz ale chyba kolejnym razem zbadam bo mi włosy strasznie wypadają 😒 rozumiem co czujesz, ja się cykam czy wszystko w porządku po odstawieniu heparyny. Chyba dzisiaj wjedzie detektor tętna na uspokojenie.

    starania od 2022
    🙍‍♀️'92
    AMH - 7,48
    ❌PCOS w obrazie usg
    ❌MTHTR A1298 homo
    ❌PAI hetero
    ✅homocysteina - 7
    ✅ASA, ANA1, ANA3, APS
    ✅KIR 4/5 brak 2DS5
    ✅HLA-C oboje C1
    ✅kariotyp
    ✅cd138
    🙍‍♂️'90
    ❌Koncentracja 2,1 mln/ml
    ✅Morfologia 4%
    ❌FSH - 15,64
    ✅kariotyp, CFTR, usg jąder

    I IVF (menopur 150, orgalutran)
    11.2024 - punkcja: 19 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️❄️

    12.12.24 FET I (CS) (estrofem, cyclogest, duphaston, clexane), 9w6d poronienie zatrzymane (8+2) 💔.

    4.8.25 🌈 FET II (CN) 6 dpt ⏸️, 7 dpt beta 55, 9 dpt beta 130, 12dpt beta 685 15 dpt beta 2389 23 dpt GS 1,55 cm, CRL 0,24 cm i ❤️, 7+4 CRL 1,49 cm, 9+1 CRL 2,65 cm, 11+4 5,2 cm, 12+5 prenatalne ✅,
    15+5 nifty: zdrowa dziewczynka 🩷🩷🩷

    age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3480 4413

    Wysłany: 24 listopada 2025, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malowybitna wrote:
    Ja nie badałam ferrytyny teraz ale chyba kolejnym razem zbadam bo mi włosy strasznie wypadają 😒 rozumiem co czujesz, ja się cykam czy wszystko w porządku po odstawieniu heparyny. Chyba dzisiaj wjedzie detektor tętna na uspokojenie.


    A lekarz tylko powie że trzeba zaufać naturze. Jakbym tak ufała naturze to w ciąży bym napewno nie była. 😜🤡

    Kiedy odstawilaś hepke? Zastanawiałam sie nad detektorem ale boję się że się w tym zakręcę jak bączek. 🙄

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1237 2825

    Wysłany: 24 listopada 2025, 15:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, niestety beta <0.2 więc kropek nawet nie próbował się wgryźć 😢 jest to 7dpt (transfer o 12, więc bez 5h) ale no jakby było chociaż 5 to by była inna rozmowa a tak to nie mam już złudzeń 😢

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Malowybitna Autorytet
    Postów: 760 1353

    Wysłany: 24 listopada 2025, 16:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    Hej dziewczyny, niestety beta <0.2 więc kropek nawet nie próbował się wgryźć 😢 jest to 7dpt (transfer o 12, więc bez 5h) ale no jakby było chociaż 5 to by była inna rozmowa a tak to nie mam już złudzeń 😢

    Bardzo mi przykro :( trzymaj się jakoś, a jak będziesz gotowa to popraw koronę i walczymy dalej 💪🏼💪🏼💪🏼


    Sikoreczko odstawiłam w czwartek. No dla mnie po poronieniu zatrzymanym detektor daje dużą ulgę w gorszych chwilach ale nie namawiam 😀

    starania od 2022
    🙍‍♀️'92
    AMH - 7,48
    ❌PCOS w obrazie usg
    ❌MTHTR A1298 homo
    ❌PAI hetero
    ✅homocysteina - 7
    ✅ASA, ANA1, ANA3, APS
    ✅KIR 4/5 brak 2DS5
    ✅HLA-C oboje C1
    ✅kariotyp
    ✅cd138
    🙍‍♂️'90
    ❌Koncentracja 2,1 mln/ml
    ✅Morfologia 4%
    ❌FSH - 15,64
    ✅kariotyp, CFTR, usg jąder

    I IVF (menopur 150, orgalutran)
    11.2024 - punkcja: 19 pobranych, 12 dojrzałych, 8 zapłodnionych, ❄️❄️❄️❄️

    12.12.24 FET I (CS) (estrofem, cyclogest, duphaston, clexane), 9w6d poronienie zatrzymane (8+2) 💔.

    4.8.25 🌈 FET II (CN) 6 dpt ⏸️, 7 dpt beta 55, 9 dpt beta 130, 12dpt beta 685 15 dpt beta 2389 23 dpt GS 1,55 cm, CRL 0,24 cm i ❤️, 7+4 CRL 1,49 cm, 9+1 CRL 2,65 cm, 11+4 5,2 cm, 12+5 prenatalne ✅,
    15+5 nifty: zdrowa dziewczynka 🩷🩷🩷

    age.png
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3480 4413

    Wysłany: 24 listopada 2025, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małowybitna ciągle się waham. 😁

    Adirella bardzo mi przykro. 😥

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Fler Autorytet
    Postów: 552 812

    Wysłany: 24 listopada 2025, 16:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    Hej dziewczyny, niestety beta <0.2 więc kropek nawet nie próbował się wgryźć 😢 jest to 7dpt (transfer o 12, więc bez 5h) ale no jakby było chociaż 5 to by była inna rozmowa a tak to nie mam już złudzeń 😢

    Bardzo mi przykro 😞 zwłaszcza, że wiem co czujesz 😢 daj sobie teraz trochę czasu ❤️
    Mocno przytulam 🫂 w razie co to śmiało wylewaj frustracje ❤️

    Starania od 11.2023
    👩🏼 niedrożny jajowód
    Amh 11.2024 r. 1.9, 09.2025 r. 2.3 💪
    🧔🏻‍♂️5.2024 operacja żpn- brak wielkiej poprawy. Obecnie:
    Koncentracja 4 mln
    Maj 2025 IUI
    09.2025 kwalifikacja do ivf
    ❄️ 3AA, 2x❄️5 BA
    FET 5BA 10.2025 ❌ 8 dpt beta 12, 10 dpt beta 5
    FET 5BA 5.12.2025 ❌ 8 dpt beta 62, 10 dpt beta 68
    Cd138 ❌ poniżej 5/10, cd56 10%➡️ doksy+metronidazol ⏳➡️
    biopsja kontrolna- pogorszenie- cd 138 5-10/10, cd56 10%➡️dalacin+metronidazol➡️3 biopsja- brak stanu zapalnego
    KIR Bx (2DS2)
    HLA-C 🧔🏻‍♂️ C1C2, ANA- dodatni, ANA 3 ✅, Profil cytokin ✅, Fenotyp komórek NK ✅, Białko C i S ✅
    Trombofilia ✅, Homocysteina 7
    B12 975,cross-match- 15%
    FET 7.05.2026 3.1.1. (Cyclogest, Luteina, accofil)
    5 dpt ⏸️ , 6 dpt beta 38, 8 dpt beta 121, 11 dpt beta 812, 13 dpt beta 2478, 20 dpt beta 22057
    22 dpt crl 4 mm 💗
    8w2d crl 1,7 cm ❤️
  • Chmurka21 Autorytet
    Postów: 1140 1391

    Wysłany: 24 listopada 2025, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    Hej dziewczyny, niestety beta <0.2 więc kropek nawet nie próbował się wgryźć 😢 jest to 7dpt (transfer o 12, więc bez 5h) ale no jakby było chociaż 5 to by była inna rozmowa a tak to nie mam już złudzeń 😢

    Bardzo mi przykro i przytulam mocno 🫂

    👩31l.
    👱‍♂️34l.
    👩🏻‍🤝‍👨🏼od 2015r.
    👰🤵2021r.

    Starania od 06.2023
    27cs

    Ona: hormony, usg- wszystko w normie
    On: ciężki OAT

    beta 9dpt: 248,1. 11dpt: 735,4 🥰

    age.png
  • Estera95 Autorytet
    Postów: 551 846

    Wysłany: 24 listopada 2025, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    U mnie wlasnie ferrytyna leży. Nic idę po wołowinę i bede wcinać gulasz. 🫢 za 3 tygodnie mam wizytę wiec bede pytać doktorka co i jak.

    Zbadałam sobie dzis też progesteron i jest 27 bez leków. Trochę sie cykam odstawić te moje globulki więc chyba trochę to poprzeciągam.. 🤐

    Ja w 2 miesiace podnioslam ferrytyne z 27 na 53, bralam laktoferyne

    👧🏼31
    AMH: 6,12 (06.2025)

    🧑🏽 33
    Oligoteratozoospermia.

    Hormony:
    ❌️FSH: 22
    ❌️SHBG: 11,6

    Genetyka:
    ✅️ kariotyp
    ✅️ AZF
    ✅️ CFTR
    _____________________
    15.07 - kwalifikacja do IVF

    I IVF:
    1.08 - punkcja -> ❄️ 5.1.1
    4.10 - FET (+EG)

    6dpt ⏸️ 53,9| 10dpt 498,8 | 14dpt 3218| 17dpt 10606 | 18dpt pęcherzyk żółtkowy | 25dpt zarodek 0,55 cm z akcją ❤️
    5.11 - usg serduszkowe, 1,07cm 🫐, tetno 160
    28.11 - NIPT: niskie ryzyka, córka 👧🏼🩷
    10.12 - usg prenatalne ✅️
    5.02 - połówkowe, 330g 🥭✅️
    16.04 - III prenatalne, 1745g 🍍✅️

    10.06 - Anielka, 3490 kg 🥲🥰
  • Estera95 Autorytet
    Postów: 551 846

    Wysłany: 24 listopada 2025, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    Hej dziewczyny, niestety beta <0.2 więc kropek nawet nie próbował się wgryźć 😢 jest to 7dpt (transfer o 12, więc bez 5h) ale no jakby było chociaż 5 to by była inna rozmowa a tak to nie mam już złudzeń 😢

    Bardzo mi przykro :( 🫂🫂🫂
    Nie traccie nadziei, konsultowaliscie sie juz z lekarzem?

    👧🏼31
    AMH: 6,12 (06.2025)

    🧑🏽 33
    Oligoteratozoospermia.

    Hormony:
    ❌️FSH: 22
    ❌️SHBG: 11,6

    Genetyka:
    ✅️ kariotyp
    ✅️ AZF
    ✅️ CFTR
    _____________________
    15.07 - kwalifikacja do IVF

    I IVF:
    1.08 - punkcja -> ❄️ 5.1.1
    4.10 - FET (+EG)

    6dpt ⏸️ 53,9| 10dpt 498,8 | 14dpt 3218| 17dpt 10606 | 18dpt pęcherzyk żółtkowy | 25dpt zarodek 0,55 cm z akcją ❤️
    5.11 - usg serduszkowe, 1,07cm 🫐, tetno 160
    28.11 - NIPT: niskie ryzyka, córka 👧🏼🩷
    10.12 - usg prenatalne ✅️
    5.02 - połówkowe, 330g 🥭✅️
    16.04 - III prenatalne, 1745g 🍍✅️

    10.06 - Anielka, 3490 kg 🥲🥰
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 3480 4413

    Wysłany: 24 listopada 2025, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estera95 wrote:
    Ja w 2 miesiace podnioslam ferrytyne z 27 na 53, bralam laktoferyne

    Ja też brałam kiedyś laktoferyne przed ciąża. Ale zastanawiam się czy teraz moge ją brać. 🫠

    Starania od 06.2022

    👦
    ciężka oligospermia - brak przyczyny 🔴 hormony, genetyka,usg OK.
    👩
    torbiele w piersiach 🔴
    cykle regularne 27 dni potwierdzone owulacje, niski progesteron 7dpo
    hormony 3dc 🟢
    udrożniony jajowód🟢
    TSH 2,8 ➡️ Letrox25 🔴
    I INV 10 komórek ➡️ 3 ❄️4BA 2x2BB

    Transfer 4BA 💚
    6dpt beta 35 prog 29
    8dpt beta 112 prog 35,5
    12dpt Beta 513 prog 36,7

    Sanco - zdrowy chłopczyk
    👶🏻🧸♂️ 💙

    18.11 6,8 cm akrobaty 🏋‍♂️
    28.01 600g cudu 🧸
    15.04 2200 g misia 🐻

    🍀🍀🍀🍀

    age.png
  • Estera95 Autorytet
    Postów: 551 846

    Wysłany: 24 listopada 2025, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pytalam dr i powiedziala, ze bez problemu

    Sikoreczkaaa lubi tę wiadomość

    👧🏼31
    AMH: 6,12 (06.2025)

    🧑🏽 33
    Oligoteratozoospermia.

    Hormony:
    ❌️FSH: 22
    ❌️SHBG: 11,6

    Genetyka:
    ✅️ kariotyp
    ✅️ AZF
    ✅️ CFTR
    _____________________
    15.07 - kwalifikacja do IVF

    I IVF:
    1.08 - punkcja -> ❄️ 5.1.1
    4.10 - FET (+EG)

    6dpt ⏸️ 53,9| 10dpt 498,8 | 14dpt 3218| 17dpt 10606 | 18dpt pęcherzyk żółtkowy | 25dpt zarodek 0,55 cm z akcją ❤️
    5.11 - usg serduszkowe, 1,07cm 🫐, tetno 160
    28.11 - NIPT: niskie ryzyka, córka 👧🏼🩷
    10.12 - usg prenatalne ✅️
    5.02 - połówkowe, 330g 🥭✅️
    16.04 - III prenatalne, 1745g 🍍✅️

    10.06 - Anielka, 3490 kg 🥲🥰
  • letnia Autorytet
    Postów: 295 615

    Wysłany: 24 listopada 2025, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    Hej dziewczyny, niestety beta <0.2 więc kropek nawet nie próbował się wgryźć 😢 jest to 7dpt (transfer o 12, więc bez 5h) ale no jakby było chociaż 5 to by była inna rozmowa a tak to nie mam już złudzeń 😢
    Bardzo mi przykro 😔🫂

    Starania od 09.2023

    👩🏻 30l
    Owulacja prawidłowa
    Hormony prawidłowe
    Drożne jajowody

    🧔🏻‍♂️ 31l
    Hormony w normie
    USG w normie
    Oligoospermia
    Koncentracja 08.2025 - 0.3 mln
    Koncentracja 10.1025 - 4.9 mln (poprawa po Clostilbegyt)

    08.2025 - kwalifikacja do programu in vitro
    11.10.2025 - punkcja, 19x🥚➡️ 6 zarodków
    ❄️4AA ❄️4AB ❄️3AA ❄️3AB ❄️3BB ❄️3BC

    06.11.2025 - FET 3AA & 3AB
    6dpt - beta 44
    8dpt - beta 144
    11dpt - beta 682
    14dpt - beta 3351
    18dpt - beta 14171, GS 1.76, YS 0.3
    30dpt - CRL 0,97 ❤️
    10w2d - Nifty: niskie ryzyka, dziewczynka 🩷🥰
    12w6d - I prenatalne ✅
    20w5d - II prenatalne ✅
    30w2d - III prenatalne ✅


    preg.png
  • Adirella Autorytet
    Postów: 1237 2825

    Wysłany: 24 listopada 2025, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Estera95 wrote:
    Bardzo mi przykro :( 🫂🫂🫂
    Nie traccie nadziei, konsultowaliscie sie juz z lekarzem?

    Nie, betę miałam robić w środę i zrobię wg zaleceń. Jak wynik się powtórzy to odstawiam leki i czekam na 🐒. Teleporade z lekarzem mam w czwartek i już nie będę przekładać. Mam nadzieję, że ustalimy jakiś plan co dalej :)

    Rezygnacja z antykoncepcji 11.2022
    Starania od początku 2023
    Październik 2023 - wizyta w klinice Gameta Bydgoszcz

    Czynnik męski - kryptozoospermia (pojedncze plemniki)
    Czynnik żeński - Hashimoto i niedoczynność tarczycy, insulinooporność

    Pierwsza próba grudzień 2024 ❌️
    USG piersi wykazało niewielki guzek - badania w styczniu ✅
    I IVF 27.02.25 6x🥚 zamrożonych i czekają na małża 🥺
    II IVF - 28.08.25 23x🥚 + 4🥚 -> (2 doba) 14 🦠 -> 1x❄️4.2.2 -> PGT-a (30.09) ZDROWY 🥹
    17.11 transfer🍍-> 26.11 beta <0.2 😢
    III IVF - 26.02.26 16🥚 -> 4❄️
    31.03 transfer 🍍 -> 8.04 beta <0.2 😢
    7.05 histeroskopia - NK < 10%; brak stanu zapalnego
  • Ememm Autorytet
    Postów: 325 146

    Wysłany: 24 listopada 2025, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Adirella wrote:
    Nie, betę miałam robić w środę i zrobię wg zaleceń. Jak wynik się powtórzy to odstawiam leki i czekam na 🐒. Teleporade z lekarzem mam w czwartek i już nie będę przekładać. Mam nadzieję, że ustalimy jakiś plan co dalej :)
    Kochana, przykro mi. Powiedz proszę dlaczego miałaś mrożone jajeczka? Jednak przy tak ciężkim problemie męskim warto zwiększyć szansę i komórki powinny być świeże. Może pomyśl o tym następnym razem?
    Na jakim etapie odpadały u Was zarodki? U nas podobno sytuacja, też mamy jeden zarodek po stymulacji, przy azoospermii.

    34 lata

    Azoospermia- udana biopsja mTese

    2019-ICSI 🧡
    2025- II ICSI - walka o drugie 🧡
    2026- III ICSI
‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ