X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bardzo kiepskie wyniki nasienia a happyend :)
Odpowiedz

Bardzo kiepskie wyniki nasienia a happyend :)

Oceń ten wątek:
  • Valie05 Ekspertka
    Postów: 132 153

    Wysłany: 5 września, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sikoreczkaaa wrote:
    Valie trzymam kciuki za kropki. Niech będą silne i rosną. Daj znać jak już będziesz wiedzieć jaka ostatecznie jest ich liczba! :)

    Powiem wam życie jest dziwne.. w pracy na przeciwko mnie siedzi dziewczyna w 6 msc ciąży. Wpadka. Dziewczyna mocno zaskoczona i w sumie nie cieszy się z ciąży. Ja oddałabym wszystko za ten stan. No ale takie życie.

    Chyba jednak to suplementowanie u mnie jakoś podziałało, bo z 2 dojrzałych komórek mamy 2 zarodki :) zarodki poszły do mrożenia bo miałam za wysoki progesteron. Poczekają do listopada, bo w październiku wyjeżdżamy.

    Chmurka21, Nelsa28 lubią tę wiadomość

    Starania od marzec 2023; ręce pełne roboty z 4x 🐈
    👩🏼 91’ (33)
    Amh- 2.3 (01.2024) 1.6 (07.2024) - inne labo
    hormony (dostinex - hiperprolaktynemia) ✅ tarczyca, insulina ✅ MUCHa ✅ Wit. D, B12, homocysteina, ferrytyna ✅ Kariotypy ✅ pasożyty - wyleczona glista ludzka; hipoglikemia reaktywna ❌ cytokiny ❌ przewlekłe EBV ❌ Czynnik V Leiden - hetero ❌ MTHFR ❌ PAI - hetero (4G/5G); 07.2024 histeroskopia usunięty polip; wynik CD138 ✅

    🧔🏻‍♂️ 89’ (35 lat)
    usunięte żylaki powrózka nasiennego ✅ - brak poprawy; kariotyp ✅ CFTR, AZF ✅ hormony ✅ posiew ✅
    ciężki czynnik męski oligoasthenoteratonecrozoospermia

    I procedura IVF
    08.2024 Gonal F, Mensinorm, Orgulatran - 3 🥚
    Mamy 2 ❄️❄️ (4BB, 3BB)
    FET w listopadzie?
  • Sikoreczkaaa Autorytet
    Postów: 440 383

    Wysłany: 5 września, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Świetna wiadomość! :)

    Valie05 lubi tę wiadomość

  • Chmurka21 Autorytet
    Postów: 636 929

    Wysłany: 5 września, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Valie05 wrote:
    Chyba jednak to suplementowanie u mnie jakoś podziałało, bo z 2 dojrzałych komórek mamy 2 zarodki :) zarodki poszły do mrożenia bo miałam za wysoki progesteron. Poczekają do listopada, bo w październiku wyjeżdżamy.

    Super!!!

    Valie05 lubi tę wiadomość

    👩30l.
    👱‍♂️33l.
    👩🏻‍🤝‍👨🏼od 2015r.
    👰🤵2021r.

    Starania od 06.2023
    12cs

    Ona: hormony, usg- wszystko w normie
    On: kiepskie wyniki nasienia (morfologia, ilość i ruchliwość)

    Walczymy dalej!
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3054 1301

    Wysłany: 6 września, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - po jakim czasie dostaliście wyniki DNA fragmentacji plemnika? U nas tragiczny wynik 88, ale wynik był po 2 dniach, może 3. Wszędzie czytam że czeka się ok 2 tyg. Stąd moje zastanowienie, że może laboratorium średnie czy coś. Próbuje złapać się czegokolwiek

  • AnneMarie1234 Znajoma
    Postów: 29 3

    Wysłany: 6 września, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nelsa28 wrote:
    A czemu libido spada? Zgadzam się, że szkoda czasu, energii i kasy na iui jeśli za mało jest plemników, też tak myślałam, ale teraz jak się w sumie potroiły to mam więcej nadziei, może będzie jeszcze trochę lepiej… dajcie sobie jeszcze 3 miesiące po tym przeleczeniu żeby się wytworzyło to co się ma wytworzyć. A kiedy operacja?
    Niestety przyczyny spadku libido nie znamy... Lekarz też za bardzo na to nic nie powiedział, wszystko może być przyczyną.. podwyższone FSH, spadek testosteronu, żylaki i jeszcze bakteria się przyplątała... Nie wiemy 😔

  • bluebell Przyjaciółka
    Postów: 79 55

    Wysłany: 7 września, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Dziewczyny - po jakim czasie dostaliście wyniki DNA fragmentacji plemnika? U nas tragiczny wynik 88, ale wynik był po 2 dniach, może 3. Wszędzie czytam że czeka się ok 2 tyg. Stąd moje zastanowienie, że może laboratorium średnie czy coś. Próbuje złapać się czegokolwiek

    My czekaliśmy ponad tydzień, robiliśmy w klinice leczenia niepłodności

    Starania od 06.2022

    👩🏼 32
    Niedoczynnosc tarczycy, hiperprolaktynemia
    Prawidłowe owulacje

    AMH 2,20
    Sono HSG ok

    💊 letrox, dostinex, fertistim, magnez, omega 3, wiesiołek

    👨🏻 32
    Morfologia 1%, reszta zmienna ale w miarę ok.
    Brak żylaków, hormony ok, posiew ok, fragmentacja ok

    💊 supramen, maca, wit C, omega 3


    Kwiecien 2024 1 IUI 😭
    Maj 2024 2 IUI 🥳🙏🏻
  • AnneMarie1234 Znajoma
    Postów: 29 3

    Wysłany: 7 września, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnneMarie1234 wrote:
    Niestety przyczyny spadku libido nie znamy... Lekarz też za bardzo na to nic nie powiedział, wszystko może być przyczyną.. podwyższone FSH, spadek testosteronu, żylaki i jeszcze bakteria się przyplątała... Nie wiemy 😔
    Nie mamy jeszcze terminu operacji, aktualnie leczymy się z bakterii

  • blazi Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 9 września, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aga.just wrote:
    Dziewczyny - po jakim czasie dostaliście wyniki DNA fragmentacji plemnika? U nas tragiczny wynik 88, ale wynik był po 2 dniach, może 3. Wszędzie czytam że czeka się ok 2 tyg. Stąd moje zastanowienie, że może laboratorium średnie czy coś. Próbuje złapać się czegokolwiek

    Ja dostałem tego samego dnia. Klinika Bocian.

‹‹ 13 14 15 16 17
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ