X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • Frytka Koleżanka
    Postów: 56 13

    Wysłany: 14 października 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ami... dlaczego idziesz akurat długim protokołem od czego to zależy?Pisałaś gdzieś że mieszkacie w Warszawie...czyli cały czas jestesvie oboje pod opieką novum...to super...czy dr W coś mówił o Waszych zamrożonych plemniczkach?

    Frytka
  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 14 października 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę długim protokołem,ponieważ jest trochę lepszy. Początkowo dr proponował protokół krótki z antagonista,ale mój mąż teraz wyjeżdża w delegację(taka zaplanowana od dawna i nie mógł odwołać)i jakbym szła krótkim to by nie zdążył wrócić na punkcje.
    Myślę,że uda Ci się połączyć podchodzenie do in vitro w W-wie z dojazdami z Poznania. Ja póki co byłam na wizycie wstępnej,startowej i jeszcze jednej. Teraz najbliższa to w następnym tygodniu i ewentualnie będzie jeszcze jedna i punkcja.

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 14 października 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaczęłam się zastanawiać nad tym co Wam dr W powiedział,bo u nas plemniki w mtese znalazł dopiero patolog(i te są zniszczone), należy wierzyć,że one tam będą w tym pozostałym materiale. Tylko jak się spytalismy dr czy one będą,bo się martwimy to powiedział,aby się nie martwić i ze na wizycie kontrolnej za pół roku męża ma nadzieję,że będę już w ciąży. Później ginekolog się pytał czy ewentualnie chcemy biopsje w dniu punkcji jakby nic nie było to my powiedzielismy,że nie. Mąż ma w tym dniu oddawać nasienie, bo 2x w ejakulcie były plemniki. I teraz się zastanawiam czy jednak nie rozważać tej biopsji... A gdyby plemników nie było w materiale z mtese i ejakulacie(w to nie wierzę,aby w nasieniu coś było) to powiedzielismy,że mrozimy moje jajeczka,że póki co dawce nie bierzemy (ginekolog pytał się czy chcemy mieć w zapasie dawce)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 października 2016, 21:46

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • Frytka Koleżanka
    Postów: 56 13

    Wysłany: 14 października 2016, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Ami rozumiem

    Frytka
  • Frytka Koleżanka
    Postów: 56 13

    Wysłany: 14 października 2016, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Informuj co u Ciebie...ja muszę wybrać klinikę w Poznaniu i się za to zabrać...za siebie w sumie teraz...

    Frytka
  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 14 października 2016, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli jednak póki co klinika w Poznaniu?
    Będę oczywiście pisać. Chciałabym, aby ta moja stymulacja się już zakończyła...wszystkim się martwię

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • Frytka Koleżanka
    Postów: 56 13

    Wysłany: 14 października 2016, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raczej Poznań...wierzę że się martwisz...bo już tyle się przeszło a końca jeszcze nie widać ach....powodzonka

    Frytka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 października 2016, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny.
    Mój P wczoraj zrobił konieczne badania przed zabiegiem.
    Nie wiem czy w końcu będzie musiał robić to szczepienie przeciw WZWB czy nie, bo kiedyś miał robione. Teraz musi iść do lekarza ogólnego żeby mu powiedział czy ta ilość przeciwciał jest wystarczająca (na moje tak) i dał zgodę na znieczulenie.

    ami87 lubi tę wiadomość

  • Frytka Koleżanka
    Postów: 56 13

    Wysłany: 14 października 2016, 22:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Joaszo jeśli miał robione już kiedyś to szczepienie to z tego co wiemi nie musi...bo robi się to tylko raz w życiu

    Frytka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 października 2016, 02:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no zalezy ile ma przeciwciał we krwi ;) mi się wydaje że wynik dobry :) teraz musi iśc do ogólnego i może umawiać się na zabieg...

  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 15 października 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie Joaszo, że działacie :)
    a ja dziś zrobiłam sobie pierwszy zastrzyk z menopuru, koszmar to odliczanie. genopeptyl to pikuś przy tym. Zaczęła się właściwa stymulacja. Mam milion myśli na minutę - czy coś wyprodukuję, czy mnie nie przestymulują, czy znajdą jakieś plemniki emka w tym materiale, czy z tego powstaną zarodki. Do tej pory myślałam optymistycznie, ale im głębiej w las tym bardziej sobie uświadamiam w jakiej beznadziejnej sytuacji jesteśmy

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • NiecierpliwaPannaAnna Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 17 października 2016, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, mam pytanie, a mianowicie jak długo trwa kuracja do mtese? Mąż ma azoospermię i jest po operacji żylaków. Wiadomo, że kolejne badanie po ok. 3 mcach... Później czeka nas biopsja mtese i zastanawiam się jak to będzie wyglądało czasowo... Z góry bardzo Wam dziękuję za odpowiedz ;*

    3jgxskjoz1ux77k8.png
  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 18 października 2016, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecierpliwaPannaAnna u nas trwało długo, bo od grudnia 2015 do lipca 2016 - 8 miesiecy +1 miesiac przerwy przed zabiegiem, ale wiem że u niektorych kuracja trwa 3 miesiace (to taki min.okres).

    NiecierpliwaPannaAnna lubi tę wiadomość

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • Frytka Koleżanka
    Postów: 56 13

    Wysłany: 18 października 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NiecerpliwaPannAnna.U mojego męża trudno to określić...bo już dwa lata to się kręci...2 biopsje potem mtese...a wszystko zależało od hormonów czy spadną do tego stopnia i się ustabilizuja te wyniki ale tak jak ami pisze minimum 3 mies...

    NiecierpliwaPannaAnna lubi tę wiadomość

    Frytka
  • Frytka Koleżanka
    Postów: 56 13

    Wysłany: 18 października 2016, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ami..trzymam kciuki...daj znać jak idzie...rozumiem że milion myślli ale ważne że idziecie dalej...ja zamiast się cieszyc5 że u nas coś znaleźli po mtese to zalapalam doła...niby super że coś jest jest szansa ale co z tego skoro to nadal wielki ?....

    Frytka
  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 19 października 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frytka mam to samo. Na początku bardzo się cieszyłam i byłam pewna (czułam taką siłę w sobie), że teraz się uda. Później jednak przyszły myśli, że to nie będzie takie łatwe i że dłuuuuga droga przed nami...
    Plus dnia dzisiejszego - kolejne zastrzyki zrobione - uff bez siniaka, bo po jednym zastrzyku mam taki spory

    Frytka mieliście dwie biopsje cienkoiglowe?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 października 2016, 09:22

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • Frytka Koleżanka
    Postów: 56 13

    Wysłany: 19 października 2016, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ami..to super kolejny zastrzyk zaliczony brawo

    Frytka
  • Frytka Koleżanka
    Postów: 56 13

    Wysłany: 19 października 2016, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znów mi ucieło

    Frytka
  • Frytka Koleżanka
    Postów: 56 13

    Wysłany: 19 października 2016, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Frytka
  • NiecierpliwaPannaAnna Koleżanka
    Postów: 72 14

    Wysłany: 20 października 2016, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ami i Frytka, dziewczyny bardzo dzięki za info :). Mam nadzieję, że po 2 mcach będziemy mogli działać :/. Frytka, czy dobrze rozumiem, że w tradycyjnej biopsj brak plemników a w mtese plemniki się znalazły?
    Dziewczyny, trzymam za Wam bardzo mocno kciuku :*

    3jgxskjoz1ux77k8.png
‹‹ 137 138 139 140 141 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ