X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • MałaMi93 Autorytet
    Postów: 288 207

    Wysłany: 31 maja 2020, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monzaw wrote:
    MałaMi, nie martw się 🙂 ważne, żeby potem sie znalazły 😘

    Bardzo bym chciała zeby sie znalazły, ale wiesz zawsze była ta odrobina nadziei ze moze juz dzisiaj będziemy wiedzieć 🤷‍♀️

  • Lilly_e Autorytet
    Postów: 284 280

    Wysłany: 31 maja 2020, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi93 wrote:
    Bardzo bym chciała zeby sie znalazły, ale wiesz zawsze była ta odrobina nadziei ze moze juz dzisiaj będziemy wiedzieć 🤷‍♀️


    Trzymam za Was kciuki. I wiem co to znaczy rozczarowanie.
    Przesylam sily

  • monzaw Autorytet
    Postów: 1066 952

    Wysłany: 31 maja 2020, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi93 wrote:
    Bardzo bym chciała zeby sie znalazły, ale wiesz zawsze była ta odrobina nadziei ze moze juz dzisiaj będziemy wiedzieć 🤷‍♀️
    Wiem wiem. Sama miałam taką nadzieję jeszcze niedawno temu😘

    43ktpx9i26rpbwqn.png
    Ona
    AMH: 3.85 (2020)

    On:
    07.2019-pojedyncze plemniki 😦
    mikrodelecje AZFc.., wnętrostwo..

    17.11.2019 - biopsja mtese,
    12.12.2019 - wynik: są plemniki😍
    23.01.2020 - transfer w 3 dobie
    Mamy ❄❄❄❄ 3dniowce
    11dpt - 284.3mlU/ml, 13dpt - 960mlU/ml, 18dpt - 7063mlU/ml
    06.10.2020 - nasza Gabusia :)

    10.2022 - początek starań o rodzeństwo
    5.11.2022- transfer
    10dpt- 61♡
    12dpt- 96..
    14dpt- 138..
    19dpt-170..
    24dpt-325..szpital, podejrzenie cp, (methotrexate, cytotec)

    Przerwa 6 miesięcy- do czerwca 2023❤
  • MałaMi93 Autorytet
    Postów: 288 207

    Wysłany: 31 maja 2020, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje wam wszystkim dziewczyny ze dzielicie sie swoimi historiami i w ogóle wszystkim co piszecie . To naprawdę jest mega wsparcie i strasznie sie cieszę ze tu trafiłam 😘

    monzaw, Nasza historia, Marta-kolejnekonto lubią tę wiadomość

  • Andawka Przyjaciółka
    Postów: 78 63

    Wysłany: 31 maja 2020, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi93 wrote:
    Dziękuje wam wszystkim dziewczyny ze dzielicie sie swoimi historiami i w ogóle wszystkim co piszecie . To naprawdę jest mega wsparcie i strasznie sie cieszę ze tu trafiłam 😘

    Też przeżyliśmy już takie rozczarowanie... Jestem z Tobą myślami. Mieliście TESE czy mTESE jeżeli mogę spytać? My czekamy na termin od dr Wolskiego. Aktualnie przegląda płytki z ostatniej biopsji w innej klinice i wtedy podejmie decyzję czy TESE czy mTESE.
    Ściskam Cię mocno:* trzymaj się.

  • Nasza historia Autorytet
    Postów: 803 388

    Wysłany: 31 maja 2020, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi93 wrote:
    Dziękuje wam wszystkim dziewczyny ze dzielicie sie swoimi historiami i w ogóle wszystkim co piszecie . To naprawdę jest mega wsparcie i strasznie sie cieszę ze tu trafiłam 😘
    Jeszcze trochę cierpliwości, ostateczny wyniki będzie za kilka tygodni, trzymam kciuki!

    MałaMi93 lubi tę wiadomość

  • kababo Ekspertka
    Postów: 121 106

    Wysłany: 31 maja 2020, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi93 wrote:
    Juz jesteśmy po , niestety nic nie znaleźli :(
    Dużo siły do dalszej walki, musi być dobrze

    MałaMi93 lubi tę wiadomość

    Ona: 29 lat
    09.2019 - IVS8-5T

    On: 31 lat
    06.2019 - azoospermia
    08.2019 - IVS8-5T
    04.2020 - Artvimed - biopsja Tese, mamy plemniki

    f2w3rjjgzj834jjq.png

    07.2020 - Kraków Artvimed- I podejście do In Vitro - zapłodniono 13 kumulusów, zapłodniło się 4. W rezultacie nie uzyskano żadnego zarodka.

    11.2020 - Warszawa - Novum - II podejście do In Vitro i biopsja TESE
    Mamy ❄️❄️❄️

    15.12.2020 - transfer ❄️
    beta 13 dpt 1345
    beta 15 dpt 4034
  • MałaMi93 Autorytet
    Postów: 288 207

    Wysłany: 31 maja 2020, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andawka wrote:
    Też przeżyliśmy już takie rozczarowanie... Jestem z Tobą myślami. Mieliście TESE czy mTESE jeżeli mogę spytać? My czekamy na termin od dr Wolskiego. Aktualnie przegląda płytki z ostatniej biopsji w innej klinice i wtedy podejmie decyzję czy TESE czy mTESE.
    Ściskam Cię mocno:* trzymaj się.

    Mieliśmy mTese, juz sie trochę lepiej czuje psychicznie, najgorzej było tam na miejscu jak czekałam aż mąż wyjdzie bo przez koronawirusa nie można przebywać na sali , mogłam wejść do niego tylko na chwile, a potem Wolski dosyć szybko nas o wszystkim poinformował i jakos sie tak zdenerwowałam ze sie rozpłakałam w samochodzie 🤷‍♀️ Mam nadzieje ze na jutrzejszej wizycie będzie bardziej ludzki, bo dzisiaj pierwszy raz zrobił na mnie niemile wrażenie.

  • Nasza historia Autorytet
    Postów: 803 388

    Wysłany: 31 maja 2020, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi93 wrote:
    Mieliśmy mTese, juz sie trochę lepiej czuje psychicznie, najgorzej było tam na miejscu jak czekałam aż mąż wyjdzie bo przez koronawirusa nie można przebywać na sali , mogłam wejść do niego tylko na chwile, a potem Wolski dosyć szybko nas o wszystkim poinformował i jakos sie tak zdenerwowałam ze sie rozpłakałam w samochodzie 🤷‍♀️ Mam nadzieje ze na jutrzejszej wizycie będzie bardziej ludzki, bo dzisiaj pierwszy raz zrobił na mnie niemile wrażenie.
    Nie przejmuj się, wiem. Mi tez powiedział może dwa zdania bo po nas miał jeszcze dwóch pacjentów. Jutro sprawdzi i zmieni opatrunek i pewnie tez niczego się nie dowiesz. Ostateczny wynik będzie z histopatu, on już nie ma na to wpływu.

  • Nasza historia Autorytet
    Postów: 803 388

    Wysłany: 1 czerwca 2020, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, jak wizyta? 😉

  • Marta-kolejnekonto Autorytet
    Postów: 280 133

    Wysłany: 1 czerwca 2020, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka.Wlasnie wrocilismy z Warszawy. Wizyta na plus.Ponowne zbadanie Amh dało wynik 1,5 więc jest okej:) Obraz usg zadowalający, przepisane leki i zaczynamy stymulacje w 2 dc:) Dr sprawił na nas bardzo dobre wrażenie:)Czerwiec bedzie pełen wyzwań;)

    Nasza historia, monzaw lubią tę wiadomość

  • Nasza historia Autorytet
    Postów: 803 388

    Wysłany: 1 czerwca 2020, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta-kolejnekonto wrote:
    Hejka.Wlasnie wrocilismy z Warszawy. Wizyta na plus.Ponowne zbadanie Amh dało wynik 1,5 więc jest okej:) Obraz usg zadowalający, przepisane leki i zaczynamy stymulacje w 2 dc:) Dr sprawił na nas bardzo dobre wrażenie:)Czerwiec bedzie pełen wyzwań;)
    Super, a zastanawiałaś się już jak to ogarnąć? W sensie jak będziesz stymulowana i punkcja z transferem. Będziesz w Warszawie? Ja nie wiem jak to ogarnąć ile urlopu wziąć i na ile zostać w Wawie.

  • Marta-kolejnekonto Autorytet
    Postów: 280 133

    Wysłany: 1 czerwca 2020, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez man troche z tym problem.Do 6 dhia cyklu bede sama robiła zastrzyki w domu. Pojade do Warszawy 6 dc i tam zostane wezme urlop na 2 tygodnie a później l4.To tak wstepnie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca 2020, 22:09

  • Marta-kolejnekonto Autorytet
    Postów: 280 133

    Wysłany: 1 czerwca 2020, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małami93 jak tam dzisiaj ?Tak jak mowia dziewczyny lekarz zrobił to co mógł, pozostaje uzbroic się w cierpliwość i zaczekać na wynik końcowy. Głowa do góry;)

  • MałaMi93 Autorytet
    Postów: 288 207

    Wysłany: 2 czerwca 2020, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta-kolejnekonto wrote:
    Małami93 jak tam dzisiaj ?Tak jak mowia dziewczyny lekarz zrobił to co mógł, pozostaje uzbroic się w cierpliwość i zaczekać na wynik końcowy. Głowa do góry;)

    Dzisiaj to mnie nawet tam nie wpuścili :D mimo ze prosiłam Panią przed wejściem ze chce wejść , ze mąż po zabiegu to zarządziła ze jak doktor mnie wezwie to wtedy będę mogła wejść, bo ograniczają liczbę osób ze względu na sytuacje epidemiologiczna. Także No dzisiaj sobie posiedziałam na ławce przed .
    Mężowi powiedział jednak ze jądra są trochę zniszczone i nie do końca rozwinięte, ale twierdził ze były kanaliki nasienne wiec miejmy nadzieje ze jakieś procesy w nich zachodzą i uda sie coś znaleźć.
    Powiedział mu tez ze jest duzo wyższe ryzyko raka No i ze w badaniu histo określa tez to jakie są te komórki wiec mam nadzieje tylko ze nic gorszego nas nie zaskoczy.

  • Marta-kolejnekonto Autorytet
    Postów: 280 133

    Wysłany: 2 czerwca 2020, 09:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto zrobic biopsje wlasnie dla badania histopatologicznego właśnie po to aby upewnić się, że nic złego tam się niedzieje.Takze w przypadku azoospermi zawsze jest to dobra decyzja.

    MałaMi93 lubi tę wiadomość

  • szalona1106 Koleżanka
    Postów: 100 13

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was dziewczyny , :)

    jestem nowa tutaj

    moj mąż robił badania nasienia i brak plemników dodatku ma wysokie FSH 22 LH 10 i Prolaktyna 37 :/
    19.06 mamy termin u Andrologia

    jest jakas szansa na biopsa ?

    1 AID🍷
    2 AID 🍷
    3 AID nie udany
    4 AID nie udany
    In Vitro
    13.04 1. Transfer
  • szalona1106 Koleżanka
    Postów: 100 13

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapomniałam dodać ze było dwóch Plemników bez ruchu

    1 AID🍷
    2 AID 🍷
    3 AID nie udany
    4 AID nie udany
    In Vitro
    13.04 1. Transfer
  • MałaMi93 Autorytet
    Postów: 288 207

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 17:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szalona1106 wrote:
    Witam was dziewczyny , :)

    jestem nowa tutaj

    moj mąż robił badania nasienia i brak plemników dodatku ma wysokie FSH 22 LH 10 i Prolaktyna 37 :/
    19.06 mamy termin u Andrologia

    jest jakas szansa na biopsa ?

    Cześć :)
    Myśle ze jeżeli były dwa martwe plemniki to jest duża szansa na znalezienie żywych w biopsji .
    Większość z dziewczyn tutaj chodziła do androloga dr Wolskiego w Warszawie w Novum najlepszy specjalista w Polsce .
    Wiec polecam Ci od razu skierować sie do niego zeby nie tracić czasu na pseudo andrologow .

  • Nasza historia Autorytet
    Postów: 803 388

    Wysłany: 5 czerwca 2020, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi93 wrote:
    Cześć :)
    Myśle ze jeżeli były dwa martwe plemniki to jest duża szansa na znalezienie żywych w biopsji .
    Większość z dziewczyn tutaj chodziła do androloga dr Wolskiego w Warszawie w Novum najlepszy specjalista w Polsce .
    Wiec polecam Ci od razu skierować sie do niego zeby nie tracić czasu na pseudo andrologow .
    Dokładnie, tak jak pisze MalaMi.
    Polecamy dr Wolskiego z Novum.
    Sama podczytywałam to forum i na tamten czas myślałam, ze wystarczy nam pierwsza lepsza klinika niepłodności albo androlog, straciliśmy 5 miesięcy, pieniądze, a i tak wylądowaliśmy u dr Wolskiego.

‹‹ 407 408 409 410 411 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ