Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • monzaw Autorytet

Wysłany: 31 maja, 16:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi93 wrote:
    Juz jesteśmy po , niestety nic nie znaleźli :(
    MałaMi, nie martw się 🙂 ważne, żeby potem sie znalazły 😘

8une9jcg62y9stzo.png
    Ona: 31l
    AMH: 3.85

On: 31l
    07.2019-pojedyncze plemniki 😦
    mikrodelecje AZFc.., wnętrostwo..

17.11.2019 - biopsja mtese,
    12.12.2019 - wynik: są plemniki😍
    23.01.2020 - transfer w 3 dobie
    Mamy ❄❄❄❄ 3dniowce
    11dpt - 284.3mlU/ml
    13dpt - 960mlU/ml
    18dpt - 7063mlU/ml
    Baby girl🥰
  • MałaMi93 Przyjaciółka

Wysłany: 31 maja, 16:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    monzaw wrote:
    MałaMi, nie martw się 🙂 ważne, żeby potem sie znalazły 😘

Bardzo bym chciała zeby sie znalazły, ale wiesz zawsze była ta odrobina nadziei ze moze juz dzisiaj będziemy wiedzieć 🤷‍♀️

• Lilly_e Znajoma

Wysłany: 31 maja, 16:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi93 wrote:
    Bardzo bym chciała zeby sie znalazły, ale wiesz zawsze była ta odrobina nadziei ze moze juz dzisiaj będziemy wiedzieć 🤷‍♀️

Trzymam za Was kciuki. I wiem co to znaczy rozczarowanie.
    Przesylam sily

• monzaw Autorytet

Wysłany: 31 maja, 17:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi93 wrote:
    Wiem wiem. Sama miałam taką nadzieję jeszcze niedawno temu😘

8une9jcg62y9stzo.png
    Ona: 31l
    AMH: 3.85

On: 31l
    07.2019-pojedyncze plemniki 😦
    mikrodelecje AZFc.., wnętrostwo..

17.11.2019 - biopsja mtese,
    12.12.2019 - wynik: są plemniki😍
    23.01.2020 - transfer w 3 dobie
    Mamy ❄❄❄❄ 3dniowce
    11dpt - 284.3mlU/ml
    13dpt - 960mlU/ml
    18dpt - 7063mlU/ml
    Baby girl🥰
  • MałaMi93 Przyjaciółka

Wysłany: 31 maja, 17:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje wam wszystkim dziewczyny ze dzielicie sie swoimi historiami i w ogóle wszystkim co piszecie . To naprawdę jest mega wsparcie i strasznie sie cieszę ze tu trafiłam 😘

monzaw, Nasza historia, Marta-kolejnekonto lubią tę wiadomość

• Andawka Znajoma

Wysłany: 31 maja, 18:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi93 wrote:
    Dziękuje wam wszystkim dziewczyny ze dzielicie sie swoimi historiami i w ogóle wszystkim co piszecie . To naprawdę jest mega wsparcie i strasznie sie cieszę ze tu trafiłam 😘

Też przeżyliśmy już takie rozczarowanie... Jestem z Tobą myślami. Mieliście TESE czy mTESE jeżeli mogę spytać? My czekamy na termin od dr Wolskiego. Aktualnie przegląda płytki z ostatniej biopsji w innej klinice i wtedy podejmie decyzję czy TESE czy mTESE.
    Ściskam Cię mocno:* trzymaj się.

• Nasza historia Ekspertka

Wysłany: 31 maja, 18:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi93 wrote:
    Jeszcze trochę cierpliwości, ostateczny wyniki będzie za kilka tygodni, trzymam kciuki!

MałaMi93 lubi tę wiadomość

• kababo Znajoma

Wysłany: 31 maja, 19:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi93 wrote:
    Juz jesteśmy po , niestety nic nie znaleźli :(
    Dużo siły do dalszej walki, musi być dobrze

Ona: 29 lat
    09.2019 - IVS8-5T

On: 31 lat
    06.2019 - azoospermia
    08.2019 - IVS8-5T
    04.2020 - biopsja Tese, mamy plemniki
  • MałaMi93 Przyjaciółka

Wysłany: 31 maja, 20:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Andawka wrote:
    Też przeżyliśmy już takie rozczarowanie... Jestem z Tobą myślami. Mieliście TESE czy mTESE jeżeli mogę spytać? My czekamy na termin od dr Wolskiego. Aktualnie przegląda płytki z ostatniej biopsji w innej klinice i wtedy podejmie decyzję czy TESE czy mTESE.
    Ściskam Cię mocno:* trzymaj się.

Mieliśmy mTese, juz sie trochę lepiej czuje psychicznie, najgorzej było tam na miejscu jak czekałam aż mąż wyjdzie bo przez koronawirusa nie można przebywać na sali , mogłam wejść do niego tylko na chwile, a potem Wolski dosyć szybko nas o wszystkim poinformował i jakos sie tak zdenerwowałam ze sie rozpłakałam w samochodzie 🤷‍♀️ Mam nadzieje ze na jutrzejszej wizycie będzie bardziej ludzki, bo dzisiaj pierwszy raz zrobił na mnie niemile wrażenie.

Wysłany: 31 maja, 20:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi93 wrote:
    Mieliśmy mTese, juz sie trochę lepiej czuje psychicznie, najgorzej było tam na miejscu jak czekałam aż mąż wyjdzie bo przez koronawirusa nie można przebywać na sali , mogłam wejść do niego tylko na chwile, a potem Wolski dosyć szybko nas o wszystkim poinformował i jakos sie tak zdenerwowałam ze sie rozpłakałam w samochodzie 🤷‍♀️ Mam nadzieje ze na jutrzejszej wizycie będzie bardziej ludzki, bo dzisiaj pierwszy raz zrobił na mnie niemile wrażenie.
    Nie przejmuj się, wiem. Mi tez powiedział może dwa zdania bo po nas miał jeszcze dwóch pacjentów. Jutro sprawdzi i zmieni opatrunek i pewnie tez niczego się nie dowiesz. Ostateczny wynik będzie z histopatu, on już nie ma na to wpływu.

Wysłany: 1 czerwca, 14:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta, jak wizyta? 😉

• Marta-kolejnekonto Autorytet

Wysłany: 1 czerwca, 19:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka.Wlasnie wrocilismy z Warszawy. Wizyta na plus.Ponowne zbadanie Amh dało wynik 1,5 więc jest okej:) Obraz usg zadowalający, przepisane leki i zaczynamy stymulacje w 2 dc:) Dr sprawił na nas bardzo dobre wrażenie:)Czerwiec bedzie pełen wyzwań;)

Nasza historia, monzaw lubią tę wiadomość

Wysłany: 1 czerwca, 20:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta-kolejnekonto wrote:
    Hejka.Wlasnie wrocilismy z Warszawy. Wizyta na plus.Ponowne zbadanie Amh dało wynik 1,5 więc jest okej:) Obraz usg zadowalający, przepisane leki i zaczynamy stymulacje w 2 dc:) Dr sprawił na nas bardzo dobre wrażenie:)Czerwiec bedzie pełen wyzwań;)
    Super, a zastanawiałaś się już jak to ogarnąć? W sensie jak będziesz stymulowana i punkcja z transferem. Będziesz w Warszawie? Ja nie wiem jak to ogarnąć ile urlopu wziąć i na ile zostać w Wawie.

Wysłany: 1 czerwca, 22:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez man troche z tym problem.Do 6 dhia cyklu bede sama robiła zastrzyki w domu. Pojade do Warszawy 6 dc i tam zostane wezme urlop na 2 tygodnie a później l4.To tak wstepnie

Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 czerwca, 22:09

Wysłany: 1 czerwca, 22:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Małami93 jak tam dzisiaj ?Tak jak mowia dziewczyny lekarz zrobił to co mógł, pozostaje uzbroic się w cierpliwość i zaczekać na wynik końcowy. Głowa do góry;)

• MałaMi93 Przyjaciółka

Wysłany: 2 czerwca, 07:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta-kolejnekonto wrote:
    Małami93 jak tam dzisiaj ?Tak jak mowia dziewczyny lekarz zrobił to co mógł, pozostaje uzbroic się w cierpliwość i zaczekać na wynik końcowy. Głowa do góry;)

Dzisiaj to mnie nawet tam nie wpuścili :D mimo ze prosiłam Panią przed wejściem ze chce wejść , ze mąż po zabiegu to zarządziła ze jak doktor mnie wezwie to wtedy będę mogła wejść, bo ograniczają liczbę osób ze względu na sytuacje epidemiologiczna. Także No dzisiaj sobie posiedziałam na ławce przed .
    Mężowi powiedział jednak ze jądra są trochę zniszczone i nie do końca rozwinięte, ale twierdził ze były kanaliki nasienne wiec miejmy nadzieje ze jakieś procesy w nich zachodzą i uda sie coś znaleźć.
    Powiedział mu tez ze jest duzo wyższe ryzyko raka No i ze w badaniu histo określa tez to jakie są te komórki wiec mam nadzieje tylko ze nic gorszego nas nie zaskoczy.

Wysłany: 2 czerwca, 09:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Warto zrobic biopsje wlasnie dla badania histopatologicznego właśnie po to aby upewnić się, że nic złego tam się niedzieje.Takze w przypadku azoospermi zawsze jest to dobra decyzja.

• szalona1106 Debiutantka

Wysłany: 5 czerwca, 15:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam was dziewczyny , :)

jestem nowa tutaj

moj mąż robił badania nasienia i brak plemników dodatku ma wysokie FSH 22 LH 10 i Prolaktyna 37 :/
    19.06 mamy termin u Andrologia

jest jakas szansa na biopsa ?

• szalona1106 Debiutantka

Wysłany: 5 czerwca, 15:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    zapomniałam dodać ze było dwóch Plemników bez ruchu

• MałaMi93 Przyjaciółka

Wysłany: 5 czerwca, 17:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    szalona1106 wrote:
    Witam was dziewczyny , :)

jestem nowa tutaj

moj mąż robił badania nasienia i brak plemników dodatku ma wysokie FSH 22 LH 10 i Prolaktyna 37 :/
    19.06 mamy termin u Andrologia

jest jakas szansa na biopsa ?

Cześć :)
    Myśle ze jeżeli były dwa martwe plemniki to jest duża szansa na znalezienie żywych w biopsji .
    Większość z dziewczyn tutaj chodziła do androloga dr Wolskiego w Warszawie w Novum najlepszy specjalista w Polsce .
    Wiec polecam Ci od razu skierować sie do niego zeby nie tracić czasu na pseudo andrologow .

‹‹ 407 408 409 410 411 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.