X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • Marta-kolejnekonto Autorytet
    Postów: 280 133

    Wysłany: 1 lipca 2020, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!Nie wchodziłam kilka dni, musiałam się wyłączyć:)
    Tak robilam test juz przedwczoraj,blada kreska,wczoraj blada kreska,dzisiaj test strumieniowy,dość wyrazna kreska.Widac ja bez wiekszego przeglądania się. Jutro zrobie bete to będzie 9dpt także stersik jest:)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 1 lipca 2020, 11:12

    MałaMi93, monzaw, Sisska, Nasza historia, Krąsi, Andawka lubią tę wiadomość

  • Marta-kolejnekonto Autorytet
    Postów: 280 133

    Wysłany: 1 lipca 2020, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj minęło 15 dni od zastrzyku wyzwalajacego,także to juz chyba nie sa pozostalosci po nim

  • Marta-kolejnekonto Autorytet
    Postów: 280 133

    Wysłany: 1 lipca 2020, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasza historia niech będzie 8 ale zeby byly dojrzałe i żeby sie ladnie zaplodnily to jest ważne. Najwawzniejsza jakość;) mamy zamrozona jedna blastke,reszta nie dotrwała.

    Nasza historia lubi tę wiadomość

  • MałaMi93 Autorytet
    Postów: 288 207

    Wysłany: 1 lipca 2020, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta-kolejnekonto wrote:
    Cześć dziewczyny!Nie wchodziłam kilka dni, musiałam się wyłączyć:)
    Tak robilam test juz przedwczoraj,blada kreska,wczoraj blada kreska,dzisiaj test strumieniowy,dość wyrazna kreska.Widac ja bez wiekszego przeglądania się. Jutro zrobie bete to będzie 9dpt także stersik jest:)

    Ale sie cieszę ❤️❤️❤️ Mocne kciuki za betę !

    Marta-kolejnekonto lubi tę wiadomość

  • Nasza historia Autorytet
    Postów: 803 388

    Wysłany: 1 lipca 2020, 11:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martusia, masz racje. Ale sam wiesz, nerwy, stres. Od poniedziałku jesteśmy w wawie, jutro kolejny podglad. Mąż pracuje zdalnie, a ja z nudów czytam na necie wszystko co możliwe i sama się nakręcam. Do tego tak średnio możemy wyjść pozwiedzać, bo mój mąż ma rwę udowa, ledwo siedzi i pracuje, do tego właśnie się dowiedziałam, ze mój brat pojechał na sor bo coś nie tak z sercem, a ja 300km od domu i ani mamę pocieszyć ani pomoc. Same zmartwienia..
    Daj znać jaka beta jutro, oby wysoka✊✊✊

    Marta-kolejnekonto lubi tę wiadomość

  • monzaw Autorytet
    Postów: 1066 952

    Wysłany: 1 lipca 2020, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Listek wrote:
    Mona, tak z ciekawosci, jakim protokolem szłas? Dlugim czy krotkim?
    Krótkim 🙂

    43ktpx9i26rpbwqn.png
    Ona
    AMH: 3.85 (2020)

    On:
    07.2019-pojedyncze plemniki 😦
    mikrodelecje AZFc.., wnętrostwo..

    17.11.2019 - biopsja mtese,
    12.12.2019 - wynik: są plemniki😍
    23.01.2020 - transfer w 3 dobie
    Mamy ❄❄❄❄ 3dniowce
    11dpt - 284.3mlU/ml, 13dpt - 960mlU/ml, 18dpt - 7063mlU/ml
    06.10.2020 - nasza Gabusia :)

    10.2022 - początek starań o rodzeństwo
    5.11.2022- transfer
    10dpt- 61♡
    12dpt- 96..
    14dpt- 138..
    19dpt-170..
    24dpt-325..szpital, podejrzenie cp, (methotrexate, cytotec)

    Przerwa 6 miesięcy- do czerwca 2023❤
  • monzaw Autorytet
    Postów: 1066 952

    Wysłany: 1 lipca 2020, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O Boże Martus jak cudownie😍😍 tak się cieszę, że kreska się pojawiła. Byleby teraz beta szła dobrze. Czekamy na dalsze dobre wiadomości. Już nie powinny być to leki, jak krecha wyraźniejsza to raczej ciąża.
    Nasza historia nie dołuj sie wpisami na necie. Myśl, że się wszystko będzie dobrze. Który to już dzień stymulacji?

    Nasza historia, Marta-kolejnekonto lubią tę wiadomość

    43ktpx9i26rpbwqn.png
    Ona
    AMH: 3.85 (2020)

    On:
    07.2019-pojedyncze plemniki 😦
    mikrodelecje AZFc.., wnętrostwo..

    17.11.2019 - biopsja mtese,
    12.12.2019 - wynik: są plemniki😍
    23.01.2020 - transfer w 3 dobie
    Mamy ❄❄❄❄ 3dniowce
    11dpt - 284.3mlU/ml, 13dpt - 960mlU/ml, 18dpt - 7063mlU/ml
    06.10.2020 - nasza Gabusia :)

    10.2022 - początek starań o rodzeństwo
    5.11.2022- transfer
    10dpt- 61♡
    12dpt- 96..
    14dpt- 138..
    19dpt-170..
    24dpt-325..szpital, podejrzenie cp, (methotrexate, cytotec)

    Przerwa 6 miesięcy- do czerwca 2023❤
  • Nasza historia Autorytet
    Postów: 803 388

    Wysłany: 1 lipca 2020, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monzaw wrote:
    O Boże Martus jak cudownie😍😍 tak się cieszę, że kreska się pojawiła. Byleby teraz beta szła dobrze. Czekamy na dalsze dobre wiadomości. Już nie powinny być to leki, jak krecha wyraźniejsza to raczej ciąża.
    Nasza historia nie dołuj sie wpisami na necie. Myśl, że się wszystko będzie dobrze. Który to już dzień stymulacji?
    Dzisiaj 7 dzień. Od dzisiaj doszedł menopur i orangutlan na niepekanie pęcherzyków. Ale dawki gonal i menopur małe, w sumie 125j. Nic mi nie zwiększyli, jutro drugi podglad to zobaczymy czy coś urosło albo pojawiło się więcej, już nie mam na to wpływu.. Monzaw bardzo Ci zazdroszczę 😉 oczywiście w pozytywnym sensie, ze masz już za sobą ta cała nieszczęsna przygodę, a jeszcze córeczka to już w ogóle spełnienie marzeń ❤️

    monzaw lubi tę wiadomość

  • Marta-kolejnekonto Autorytet
    Postów: 280 133

    Wysłany: 1 lipca 2020, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jasne, dam znać;)
    Nasza historia to jest krótki protokół prawda?

    Nasza historia lubi tę wiadomość

  • monzaw Autorytet
    Postów: 1066 952

    Wysłany: 1 lipca 2020, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasza historia wrote:
    Dzisiaj 7 dzień. Od dzisiaj doszedł menopur i orangutlan na niepekanie pęcherzyków. Ale dawki gonal i menopur małe, w sumie 125j. Nic mi nie zwiększyli, jutro drugi podglad to zobaczymy czy coś urosło albo pojawiło się więcej, już nie mam na to wpływu.. Monzaw bardzo Ci zazdroszczę 😉 oczywiście w pozytywnym sensie, ze masz już za sobą ta cała nieszczęsna przygodę, a jeszcze córeczka to już w ogóle spełnienie marzeń ❤️
    Powiem Ci, że zmartwień potem coraz więcej.. kurcze ja dalej chodzę ze stresem na każde usg😉 każdy jakiś inny objaw i już panika. I już powoli panika mi się włącza, że poród tak blisko- a ja jestem taka zielona we wszystkim🤣

    Nasza historia lubi tę wiadomość

    43ktpx9i26rpbwqn.png
    Ona
    AMH: 3.85 (2020)

    On:
    07.2019-pojedyncze plemniki 😦
    mikrodelecje AZFc.., wnętrostwo..

    17.11.2019 - biopsja mtese,
    12.12.2019 - wynik: są plemniki😍
    23.01.2020 - transfer w 3 dobie
    Mamy ❄❄❄❄ 3dniowce
    11dpt - 284.3mlU/ml, 13dpt - 960mlU/ml, 18dpt - 7063mlU/ml
    06.10.2020 - nasza Gabusia :)

    10.2022 - początek starań o rodzeństwo
    5.11.2022- transfer
    10dpt- 61♡
    12dpt- 96..
    14dpt- 138..
    19dpt-170..
    24dpt-325..szpital, podejrzenie cp, (methotrexate, cytotec)

    Przerwa 6 miesięcy- do czerwca 2023❤
  • Nasza historia Autorytet
    Postów: 803 388

    Wysłany: 1 lipca 2020, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta-kolejnekonto wrote:
    Jasne, dam znać;)
    Nasza historia to jest krótki protokół prawda?
    Tak krótki, jutro podglad i w sobotę, 12dc wychodzi w poniedziałek i jakby punkcja wg moich wyliczeń. Zobaczymy co mi jutro powiedzą, oby przestali się już tak ciagle spieszyć. Albo ja tak trafiam albo te skrócone godziny pracy w novum ich tak poganiaja. Niby od lipca klinika miała wracac już do normalności i pracować do 20 godz. Dam znać jutro, co po usg.

    monzaw lubi tę wiadomość

  • Nasza historia Autorytet
    Postów: 803 388

    Wysłany: 1 lipca 2020, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    monzaw wrote:
    Powiem Ci, że zmartwień potem coraz więcej.. kurcze ja dalej chodzę ze stresem na każde usg😉 każdy jakiś inny objaw i już panika. I już powoli panika mi się włącza, że poród tak blisko- a ja jestem taka zielona we wszystkim🤣
    Wyobrażam sobie, najpierw stres żeby być w ogóle w ciąży, a później stres o dziecko. Dasz radę, już tyle przeszłaś nerwów, stresów wiec i poród powinien już pójść z górki, to już będzie ostatnia prosta 😉♥️

  • MałaMi93 Autorytet
    Postów: 288 207

    Wysłany: 2 lipca 2020, 17:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasza historia widziałam Twój post na grupie Novum, a nie chciałam sie tam wtrącać w rozmowę, ale do rzeczy, tez mam nadzerke i jak powiedziałam o tym Wojewódzkiemu to powiedział ze przed pierwsza ciaza nie zaleca sie nic z tym robić i nie ma wpływu na ciąże. Tak mówil tez o tym ginekolog z mojeg miasta. Wiec nie martw sie dodatkowo, będzie dobrze 😘

    Nasza historia lubi tę wiadomość

  • Nasza historia Autorytet
    Postów: 803 388

    Wysłany: 2 lipca 2020, 17:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi93 wrote:
    Nasza historia widziałam Twój post na grupie Novum, a nie chciałam sie tam wtrącać w rozmowę, ale do rzeczy, tez mam nadzerke i jak powiedziałam o tym Wojewódzkiemu to powiedział ze przed pierwsza ciaza nie zaleca sie nic z tym robić i nie ma wpływu na ciąże. Tak mówil tez o tym ginekolog z mojeg miasta. Wiec nie martw sie dodatkowo, będzie dobrze 😘
    Dziękuje ci za wiadomość 😉 mój stres już jest coraz większy, bo co wizyta to jakaś nowość u mnie wychodzi. Chyba już do samego transferu będę fisiowac, zreszta taka tez moja natura panikary, ale jak pomyśle, ze te wywalczone plemniki miałyby się teraz zmarnować przeze mnie.. No ale już nic nie zrobię, trzeba iść dalej, do kolejnej wizyty. A ty kiedy masz wizytę w Novum? Na jakim etapie jesteście teraz?

  • MałaMi93 Autorytet
    Postów: 288 207

    Wysłany: 2 lipca 2020, 17:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasza historia wrote:
    Dziękuje ci za wiadomość 😉 mój stres już jest coraz większy, bo co wizyta to jakaś nowość u mnie wychodzi. Chyba już do samego transferu będę fisiowac, zreszta taka tez moja natura panikary, ale jak pomyśle, ze te wywalczone plemniki miałyby się teraz zmarnować przeze mnie.. No ale już nic nie zrobię, trzeba iść dalej, do kolejnej wizyty. A ty kiedy masz wizytę w Novum? Na jakim etapie jesteście teraz?

    Właśnie najciężej z tymi plemnikami zeby wszystko było wporzadku. Wszystkie mocno trzymamy za Ciebie kciuki wiec musi być tylko lepiej.
    Jeszcze nie wiem kiedy bo czekam na 1 dzień cyklu zeby sie zapisać 🤷‍♀️ Ale myśle ze startowa będzie koło 22.07 , narazie robię te wszystkie zalecone badania i staram sie nie denerwować . Naczytałam sie znowu o Wojewódzkim na tym forum i myśle czy nie zostać u Obuchowskiej na startowej lub ewentualnie u kogoś innego kto będzie wolny :( boje sie ze nas potraktuje tak jak inne dziewczyny

    Nasza historia lubi tę wiadomość

  • Nasza historia Autorytet
    Postów: 803 388

    Wysłany: 2 lipca 2020, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi93 wrote:
    Właśnie najciężej z tymi plemnikami zeby wszystko było wporzadku. Wszystkie mocno trzymamy za Ciebie kciuki wiec musi być tylko lepiej.
    Jeszcze nie wiem kiedy bo czekam na 1 dzień cyklu zeby sie zapisać 🤷‍♀️ Ale myśle ze startowa będzie koło 22.07 , narazie robię te wszystkie zalecone badania i staram sie nie denerwować . Naczytałam sie znowu o Wojewódzkim na tym forum i myśle czy nie zostać u Obuchowskiej na startowej lub ewentualnie u kogoś innego kto będzie wolny :( boje sie ze nas potraktuje tak jak inne dziewczyny
    Jak o nim czytałam to były różne opinie, większość była OK. Ciężko mi doradzić, bo ja zostałam przerzucona do dr Sowinskiej od dr Łukasiewicz, jedno co mogę powiedzieć, to ze oni chyba wszyscy lecą schematem i działają podobnie. Dobre opinie czytałam o dr Zamora, chciałam do niego ale miał długie terminy, jeśli Ci się uda, zapisz się do niego.

  • MałaMi93 Autorytet
    Postów: 288 207

    Wysłany: 3 lipca 2020, 08:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasza historia wrote:
    Jak o nim czytałam to były różne opinie, większość była OK. Ciężko mi doradzić, bo ja zostałam przerzucona do dr Sowinskiej od dr Łukasiewicz, jedno co mogę powiedzieć, to ze oni chyba wszyscy lecą schematem i działają podobnie. Dobre opinie czytałam o dr Zamora, chciałam do niego ale miał długie terminy, jeśli Ci się uda, zapisz się do niego.

    Właśnie wiem ze ma długie bo próbowałam ze wstępna. No nic Komuś zaufać trzeba, a ty w którym dniu jesteś cyklu ? Za ile dni punkcja ? 😍 mogłabyś mi jeszcze powiedzieć czy Ci lekarze rozmawiali z wami o dawcy ? Musicie jakiegoś wybrać przed punkcją w razie czego?

  • Nasza historia Autorytet
    Postów: 803 388

    Wysłany: 3 lipca 2020, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi93 wrote:
    Właśnie wiem ze ma długie bo próbowałam ze wstępna. No nic Komuś zaufać trzeba, a ty w którym dniu jesteś cyklu ? Za ile dni punkcja ? 😍 mogłabyś mi jeszcze powiedzieć czy Ci lekarze rozmawiali z wami o dawcy ? Musicie jakiegoś wybrać przed punkcją w razie czego?
    Dzisiaj 9 dzień, jutro 3 podglad usg i może wyznacza już mi punkcję. Do wtorku mam wynajęty nocleg, chciałabym już coś wiedzieć, żeby załatwiać nocleg dalej. Dr Łukasiewicz na wstępnej mi powiedziała, ze różnie może być po rozmrożeniu i dr Wolski tez tak powiedział dlatego mój mąż tez ma stymulację i on w dniu punkcji ma być gotowy na ewentualna biopsje igłowa. Mam nadzieje, ze to nie będzie potrzebne, bo mój mąż ma rwę udowa, bierze silne leki przeciwbólowe, ledwo chodzi i wczoraj to powiedziałam na podglądzie, to dr powiedziała ze te leki mogą osłabiać plemniki teraz. Eh... nigdy nic nie może być normalnie u nas.. oby wszystko zakończyło się dobrze, bo idzie zwariować.

  • MałaMi93 Autorytet
    Postów: 288 207

    Wysłany: 3 lipca 2020, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nasza historia wrote:
    Dzisiaj 9 dzień, jutro 3 podglad usg i może wyznacza już mi punkcję. Do wtorku mam wynajęty nocleg, chciałabym już coś wiedzieć, żeby załatwiać nocleg dalej. Dr Łukasiewicz na wstępnej mi powiedziała, ze różnie może być po rozmrożeniu i dr Wolski tez tak powiedział dlatego mój mąż tez ma stymulację i on w dniu punkcji ma być gotowy na ewentualna biopsje igłowa. Mam nadzieje, ze to nie będzie potrzebne, bo mój mąż ma rwę udowa, bierze silne leki przeciwbólowe, ledwo chodzi i wczoraj to powiedziałam na podglądzie, to dr powiedziała ze te leki mogą osłabiać plemniki teraz. Eh... nigdy nic nie może być normalnie u nas.. oby wszystko zakończyło się dobrze, bo idzie zwariować.

    A ile juz miałaś podglądów ? Są co dwa dni ? Bo ja zamierzam jednak dojeżdżać na te podglądy. My właśnie tez mamy być przygotowani do biopsji, ale Wojewódzki tez kazał przemyśleć kwestie dawcy gdyby sie nic nie znalazło i zastanawiałam sie czy to juz wcześniej sie jakos rezerwuje.

  • Nasza historia Autorytet
    Postów: 803 388

    Wysłany: 3 lipca 2020, 09:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi93 wrote:
    A ile juz miałaś podglądów ? Są co dwa dni ? Bo ja zamierzam jednak dojeżdżać na te podglądy. My właśnie tez mamy być przygotowani do biopsji, ale Wojewódzki tez kazał przemyśleć kwestie dawcy gdyby sie nic nie znalazło i zastanawiałam sie czy to juz wcześniej sie jakos rezerwuje.
    To chyba zależy jakim protokołem będziesz szła, u mnie krótki. Na pierwszej wizycie dr Łukasiewicz napisała mi, ze podglad 6dc, 8 i 10. 12 dnia punkcja, ale czy tak będzie to może dowiem się jutro. Myśle, ze będzie Ok 12/13 dnia. Po punkcji pielęgniarka radziła jeden dzień odpoczywać, a nie jechać autem. Zależy ile macie km, my mamy ponad 300 i takie jeżdżenie co drugi dzień, to nie dalibyśmy rady. Tymbardziej, ze mój mąż ma ta rwę udowa i ledwo siedzi na tyłku. A z dawca to niestety nie pomogę, nam tez kazała przemyśleć ta kwestie, w umówie zaznaczyłam, żeby zamrażać ewentualnie komórki, a my będziemy się zastanawiać co dalej.

‹‹ 417 418 419 420 421 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ