X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • Baniusia Autorytet

Wysłany: 3 października, 20:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    utd wrote:
    Hej! Tak to wygląda w wypadku naszego 3-dniowca. Dziś 10DPT, wyniki z Alabu.

B-HCG: 19,1 U/L (co to za jednostki? Zazwyczaj chyba jest mlU/ml)

Prog: 192,7 nmol/L

Mam obawy czy to nie jest za nisko. Choć chyba wszystko zależy od przyrostów. Jutro telefon do Novum.

Jest dobrze. Beta pozytywna. Najważniejsze są przyrosty. Czekamy na kolejną betę✊️✊️🍍🍍🍀🍀.

Jednostki stosowane są zamiennie. Nie zwracajcie na nie uwagi.

No ale prog to macie zacny 😁. Nie męczą wzdęcia przy takim progu? Ja przy o wiele wiele wiele niższym byłam cała zagazowana, aż do bólu.

utd lubi tę wiadomość

Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️

476a5abebd.png
  • utd Koleżanka

Wysłany: 3 października, 20:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żona stara się odżywiać lekkostrawnie, sporo się rusza więc jest ok, wzdęć raczej specjalnie nie ma. Fajnie ze ta beta jest pozytywna, ale najgorzej że człowiek nie może się jeszcze cieszyć. Mam nadzieję że to takie sobie początki czegoś wspaniałego. Dziękuję Wam za wsparcie :)

• Baniusia Autorytet

Wysłany: 3 października, 21:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    utd wrote:
    Żona stara się odżywiać lekkostrawnie, sporo się rusza więc jest ok, wzdęć raczej specjalnie nie ma. Fajnie ze ta beta jest pozytywna, ale najgorzej że człowiek nie może się jeszcze cieszyć. Mam nadzieję że to takie sobie początki czegoś wspaniałego. Dziękuję Wam za wsparcie :)

Heh. Teraz się martwicie o wysokość bety. Później czy przyrosty prawidłowe. Później czy serduszko zabije. Później czy maluch prawidłowo rośnie. Później o wyniki pappy czy tam nifty. Później o połówkowe, itd. Święty spokój właśnie Wam się skończył😊.

utd lubi tę wiadomość

Starania od 2020. Ovi
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️

476a5abebd.png
  • utd Koleżanka

Wysłany: 3 października, 21:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby to się tak potoczyło, oczywiście z dobrym zakończeniem. Nie będę ukrywał że po dwóch latach od diagnozy azo, ucieszyłbym się w końcu z tego świętego spokoju ;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 3 października, 21:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Heh. Teraz się martwicie o wysokość bety. Później czy przyrosty prawidłowe. Później czy serduszko zabije. Później czy maluch prawidłowo rośnie. Później o wyniki pappy czy tam nifty. Później o połówkowe, itd. Święty spokój właśnie Wam się skończył😊.

O to to ! 👍

utd, Baniusia lubią tę wiadomość

• lindalia Autorytet

Wysłany: 4 października, 13:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Utd, trzymam kciuki za przyrosty ! Dla każdego z azoo w końcu zaczyna świecić słońce 😊

utd lubi tę wiadomość

08.2020 - diagnoza : azoospermia (brak plemników)
    12.2020 - Invimed Poznań, biopsja TESE, mamy plemniki !
    04.2021 - stymulacja do IVF - nieudana
    06.2021 - II stymulacja do IVF, punkcja - mamy trzy zarodki
    07.2021 - transfer blastocysty 3BB, udany
    04.2022 - rodzi się nasz syn ❤
  • utd Koleżanka

Wysłany: 4 października, 13:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziś mieliśmy rozmowę z lekarzem i jakoś tak trochę chyba entuzjazm zleciał, zobaczymy co powie jutrzejsza beta, mógłby się kropek tam postarać. Dziś żona odczuwa jakieś bóle brzucha przy siadaniu, itp., obawia się że to coś złego, ja natomiast liczę na jakiś cud, że to może jednak coś dobrego.

• nick nieaktualny

Wysłany: 4 października, 14:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    utd wrote:
    Dziś mieliśmy rozmowę z lekarzem i jakoś tak trochę chyba entuzjazm zleciał, zobaczymy co powie jutrzejsza beta, mógłby się kropek tam postarać. Dziś żona odczuwa jakieś bóle brzucha przy siadaniu, itp., obawia się że to coś złego, ja natomiast liczę na jakiś cud, że to może jednak coś dobrego.

Dlaczego entuzjazm zleciał ?
    Ja odczuwałam po transferze kłucia takie bóle, ze czasem jak szlam to musiałam się zatrzymać na chwile.

• utd Koleżanka

Wysłany: 4 października, 14:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co, chyba głównie że sporo się naczytaliśmy i faktycznie ta beta 19,1 10DPT nie wygląda imponująco, rano jeszcze zrobiliśmy sikacza, niestety ten nieszczęsny PINK o rzekomo wysokiej czułości i jedna kreska. Jak się zacząłem przyglądać to było widać cień, bądź też cień cienia. Później jeszcze konsultacja z doktorem Wojewódzkim i tak się trochę czujemy że to jeszcze nie teraz... Żona wcześniej raczej jakiś konkretnych objawów nie miała.

• Krysia23 Autorytet

Wysłany: 4 października, 15:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    utd wrote:
    Wiesz co, chyba głównie że sporo się naczytaliśmy i faktycznie ta beta 19,1 10DPT nie wygląda imponująco, rano jeszcze zrobiliśmy sikacza, niestety ten nieszczęsny PINK o rzekomo wysokiej czułości i jedna kreska. Jak się zacząłem przyglądać to było widać cień, bądź też cień cienia. Później jeszcze konsultacja z doktorem Wojewódzkim i tak się trochę czujemy że to jeszcze nie teraz... Żona wcześniej raczej jakiś konkretnych objawów nie miała.
    Z tego co czytam na wątkach miesięcznych to Pinki to najgorsze testy! Słabo się wybrawiają nawet przy wysokiej becie. Najlepsze są facelle paskowe 😊
    Nadzieja umiera ostatnia 🤞

utd lubi tę wiadomość

👩‍🔬 26l. 👨🏼‍💼28l.
    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia (wysokie FSH, prawdopodobnie obustronne wnętrostwo) -> stymulacja CLO, ovitrelle
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • utd Koleżanka

Wysłany: 4 października, 15:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia, żona cały czas mnie namawiała żebym też się do Ciebie zwrócił, wiem że walczycie i jesteście jeszcze na etapie przed MTESA. Dlaczego musieliście robić rezonans dla męża? Moja żona też musiała robić rezonans bądź tomograf przysadki mózgowej nie tak dawno temu z powodu wysokiej prolaktyny, żeby wykluczyć guza bądź gruczolaka przysadki, może już trochę mieszam. Oczywiście zawsze jak to bywa, wynik był niejednoznaczny, czyli z jednej strony niby było ok, ale też było wspomniane że może występować jakiś mikro gruczolak czy tam guzik. Następnie żona miała konsultację z endokrynologiem w Novum (telewizyta odbyła się wyjątkowo porządnie w żony odczuciu) doktor uspokoiła że jest wszystko ok i za jakiś czas warto skontrolować. Może u Was będzie identyczna historia? :)

• lindalia Autorytet

Wysłany: 4 października, 15:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja pinka zrobiłam sobie na pamiątkę, już po badaniach bety, chyba w 12 albo 14 dniu po transferze. Musiałam pod światło szukać drugiej kreski, gdzie beta była powyżej 1000 już.
    Potwierdzam, że te pinki to oszusty.

utd lubi tę wiadomość

08.2020 - diagnoza : azoospermia (brak plemników)
    12.2020 - Invimed Poznań, biopsja TESE, mamy plemniki !
    04.2021 - stymulacja do IVF - nieudana
    06.2021 - II stymulacja do IVF, punkcja - mamy trzy zarodki
    07.2021 - transfer blastocysty 3BB, udany
    04.2022 - rodzi się nasz syn ❤
  • nick nieaktualny

Wysłany: 4 października, 16:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak Pinki to lipa !
    Ja facelle miałam ładna kreskę a Pink ledwo widoczny!

utd lubi tę wiadomość

• Krysia23 Autorytet

Wysłany: 4 października, 16:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    utd wrote:
    Krysia, żona cały czas mnie namawiała żebym też się do Ciebie zwrócił, wiem że walczycie i jesteście jeszcze na etapie przed MTESA. Dlaczego musieliście robić rezonans dla męża? Moja żona też musiała robić rezonans bądź tomograf przysadki mózgowej nie tak dawno temu z powodu wysokiej prolaktyny, żeby wykluczyć guza bądź gruczolaka przysadki, może już trochę mieszam. Oczywiście zawsze jak to bywa, wynik był niejednoznaczny, czyli z jednej strony niby było ok, ale też było wspomniane że może występować jakiś mikro gruczolak czy tam guzik. Następnie żona miała konsultację z endokrynologiem w Novum (telewizyta odbyła się wyjątkowo porządnie w żony odczuciu) doktor uspokoiła że jest wszystko ok i za jakiś czas warto skontrolować. Może u Was będzie identyczna historia? :)
    Rezonans przysadki musieliśmy zrobić, bo FSH nie spadło po ovitrelle, więc lekarz podejrzewał, że mogą być gruczolaki produkujące FSH, jednak nic takiego nie znaleziono.
    Znaleziono przypadkiem inne zmiany, które teraz musimy skontrolować i właśnie siedzimy na poczekalni do rezonansu 😵‍💫😵‍💫😵‍💫 a w czwartek wizyta u neurochirurga. Uda nam się wziąć płytkę bez opisu, więc nie będziemy się stresować 😁

A u Ciebie była stymulacja ovitrelle bez clostybegytu? Doktor włączył go dopiero później, prawda?

👩‍🔬 26l. 👨🏼‍💼28l.
    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia (wysokie FSH, prawdopodobnie obustronne wnętrostwo) -> stymulacja CLO, ovitrelle
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
  • utd Koleżanka

Wysłany: 4 października, 17:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie cała ta stymulacja była bardzo długa i kręta. Clostilbegyt wszedł na dużo późniejszym etapie, najpierw było Ovitrelle. Tutaj udało mi się znaleźć odrobinę historii z dawnych wiadmości prywatnych z koleżanką z tego forum. Mi bardzo siadł testosteron po bemfoli.

30.09: FSH: 22,01; LH: 11,15; Testosteron: 3,40
    05.01: FSH: 29,72; LH: 12,12; Testosteron: 3,81
    17.02: FSH: 0,42; LH: 0,36; Testosteron 9,4 (po pierwszych 6 tygodniach, tylko ovitrelle). FSH i LH nie wiem czy nie za niskie, ale doktor był zadowolony z reakcji.
    06.04: FSH: 4,14; LH: 0,59; Testosteron: 0,95 (tutaj doszła bemfola) FSH i LH chyba ok, doktor nic nie narzekał, choć moze LH powinno być wyższe? No ale ten testosteron nagle....
    01.06: FSH: 1,54; LH 0,11; Testosteron: 2,76 - kolejne 6 tyg bemfol i ovitrelle plus androtop (który źle wcierałem)
    28.06: FSH - 20,53; dość wysoko, ale nie wiem czy czasem tak nie było u innych, że przed samą biopsją wynik rósł? Nie wiem czy to też nie jest efekt Clostilbegytu.
    LH - 3,54; wydaje mi się że po tych zastrzykach miałem wręcz za niską, ta chyba jest ok.
    Testosteron - 9,58; teraz wystrzelił w góre.
    02-09: FSH: 33,10; LH: 10,34; Testosteron 12,38
    15-09: FSH: 55,75; LH 24,51; Testosteron 9,18

i potem już biopsja.

• Krysia23 Autorytet

Wysłany: 4 października, 17:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To masz bardzo podobne wyniki jak mój mąż 😊

Wyniki na początku:
    FSH 30,70 mIU/ml
    LH 13,00 mIU/ml
    Testosteron 423ng/dl

Po miesiącu stosowania Clostybegyt
    FSH 44,60 mIU/ml
    LH 21,70 mIU/ml
    Testosteron 825 ng/dl
    Estradiol 73,50 PG/ml

Po trzech zastrzykach Ovitrelle, Clostybegyt dalej 0,5 tabletki co drugi dzień (3dni po zastrzyku / 6 dni po zastrzyku)
    FSH 27,60 mIU/ml / 31,90
    LH 15,80 mIU/ml / 16,80
    Testosteron 1087 ng/dl / 86,70
    Estradiol 113 PG/ml / 917

Na razie utrzymujemy ten Clostybegyt, ale no będziemy chcieli powtórzyć ovitrelle w większej dawce i odstawić CLO.
    A robiłeś w trakcie tej stymulacji jeszcze seminogram? Czy coś tam się pojawiło?

👩‍🔬 26l. 👨🏼‍💼28l.
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
  • Baniusia Autorytet

Wysłany: 5 października, 08:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem dziś znów na krzywej cukrowej.
    Wypiłam już glukozę.
    Na razie jestem w pionie, ale już czuję, że to będzie powtórka z rozrywki.

Edit:już leżę

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 października, 08:14

Starania od 2020. Ovi
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️

476a5abebd.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 października, 08:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Jestem dziś znów na krzywej cukrowej.
    Wypiłam już glukozę.
    Na razie jestem w pionie, ale już czuję, że to będzie powtórka z rozrywki.

Edit:już leżę

Trzymaj się tam !

Baniusia lubi tę wiadomość

• Baniusia Autorytet

Wysłany: 5 października, 09:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda wrote:
    Trzymaj się tam !

No dziś lepiej. Pierwszą godzinę przeleżałam walcząc aby nie zwymiotować, ale za to drugą już przesiedzialam 😊. Znaczy jeszcze 10 minut, pobranie i do domu.

@Utd, czekamy na przyrosty. Będzie dobrze. Musi być 🍀🍀✊️✊️🍀🍀💕

utd lubi tę wiadomość

Starania od 2020. Ovi
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️

476a5abebd.png
  • Baniusia Autorytet

Wysłany: 5 października, 09:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Ananasku, a u Ciebie? @ jest? Procedura rozpoczętą?

Starania od 2020. Ovi
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️

476a5abebd.png
‹‹ 572 573 574 575 576 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ