X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 29 września 2022, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @utd, trzymam kciuki ✊️✊️. Wszyscy wiemy jakie to trudne. Musi się udać 😊. Jesteście i tak w bardzo komfortowej sytuacji, gdyż macie kilka śnieżynek. Ja bym musiała kolejną procedurę od początku przechodzić. Mój M. wyznał mi ostatnio, że do kolejnej procedury już by nie podszedł. Juz był bardzo wyczerpany psychicznie.

    @Gmagda, ja tam się z CC bardzo cieszę. Miałam już 5 operacji - w tym 4 klasyczne (cięte) I 1 laparo. Mi tam kolejna blizna nie robi żadnej różnicy. Ból po CC. Nie sądzę. Miałam 3 operację kręgosłupa. Po żadnej z nich nie odczuwałam bólu.

    Wiecie dziewczyny jak to jest. Czy CC czy SN, każdy sposób ma swoje wady i zalety. Dla mnie CC ma więcej zalet. Boje się jedynie o karmienie piersią, bo bardzo tego chcę. Lekarz informował mnie, żebym się nie martwiła bo mają super specjalistki od laktacji i pomogą, pokażą i takie tam.

    Mojemu M. tez zależy abym miała CC. Mamy niedaleko na osiedlu parę znajomych rodzin, gdzie dzieci podczas naturalnego porodu zostały "uszkodzone" i on też się tego boi. Dzieci te mają bardzo lekkie i lekkie upośledzenia. No ale wiadomo, że chcemy dzieci beż żadnych.

    @Ananasku, co z tą małpą? Jedzie powoli?

    @Krysia, u Ciebie czekamy na rezonans i konsultację po rezonansie?

    utd lubi tę wiadomość

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • lindalia Autorytet
    Postów: 2316 1374

    Wysłany: 30 września 2022, 00:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sposób przyjścia na świat nie jest ważny, tylko ważny jest efekt. Zdrowe dziecko. Za duzo tych wojenek :sn czy cc, karmienie piersia czy mieszanka. Jakby to cokolwiek definiowało. Jedno z pierwszych pytań jakie zadaje się matce "karmisz?". Nie, szanowna pani, głodzę. 😆
    I zgadzam się, dobre panie od laktacji to skarb.
    Nasz synek pierwsze co wypił jak przyszedł na świat, to Bebilon, z uwagi na covida zabrali mi go na noc i oddali dopiero rano.
    Ostatnio pytałam tatę czy mama karmiła mnie piersią, dowiedziałam się, że tylko chwilę po przyjściu ze szpitala. A potem wjechały kaszki. Na tłustym mleku krowim, bo też dostęp do mm na początku lat 90 był średni. Ale tez nasze mamy wtedy dostawały rozpiskę ze szpitala, że ich mleko jest niewartościowe i jak najszybciej trzeba dawać dziecku stale pokarmy (owoce w 2 miesiącu, zupy w czwartym 🤦‍♀️).

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 30 września 2022, 08:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lindalia wrote:
    Sposób przyjścia na świat nie jest ważny, tylko ważny jest efekt. Zdrowe dziecko.

    Taka prawda 🙂

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2022, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @lindalia @baniusia
    Właśnie ja myśle o tym tez tak, wyznaczony termin cesarki jadę, wyciągają zdrowego pięknego bobasa, jak matka będzie nie na siłach to mój mąż już wie dobrze, ze on będzie się dzieckiem zajmował, w szpitalu mam nadzieje, ze tez mi bardzo pomogą, jak nie to już mówiłam, ze moja lekarka ma chody i już obiecała mi najlepszą opiekę, moja mama tez na bank będzie pomagać o to się nie martwię kompletnie, ja jak przeżyłam 1 trymestr i to co się zemną działo po punkcji to myśle, ze ból po cc zawsze jest do złagodzenia przeciwbólowymi.

    Boje się tego oczekiwania na poród, ze w między czasie coś się stanie, myśle, ze bezpieczniej się będę czuć ze świadomością, ze jadę danego dnia i zaraz będę tulić bobaska 😍🥹
    Baniusia ile przed terminem masz cc ?

    Ps: jeżeli chodzi o karmienie, moja położna jest tez super certyfikowanym doradcą laktacyjnym myśle, ze jakoś to ogarniemy
    🤍

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 30 września 2022, 08:51

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 30 września 2022, 11:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gmagda wrote:
    Baniusia ile przed terminem masz cc ?

    Ps: jeżeli chodzi o karmienie, moja położna jest tez super certyfikowanym doradcą laktacyjnym myśle, ze jakoś to ogarniemy
    🤍

    Termin "ustawowo" miałam na 20.01.2023. Faktycznie mam wyznaczony 13.01.2023. Lekarz mówi, że CC można najwcześniej w 39 tc wykonać. Jak zapytałam czy możemy cofnąć jeszcze 2 dni do 11.01.2023, to lekarz powiedział, że nie ma takiej opcji, ponieważ żaden neonatolog nie zgodzi mu się na CC zdrowej ciąży w 38 tc .

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • Ananasova Autorytet
    Postów: 600 566

    Wysłany: 30 września 2022, 12:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:



    @Ananasku, co z tą małpą? Jedzie powoli?

    A no chyba się zbliża 🙈 bo pochłaniam wszystko co spotykam na swej drodze czy to słodkie czy słone 😀myśle ze po weekendzie się pojawi planowo:)
    Nie wiedziałam ze można tak oczekiwać na okres 😆
    Ale wraz ze zbliżająca się @ rośnie stresik przed zastrzykami i punkcja 🙈 powiedzcie mi proszę o waszym samopoczuciu podczas stymulacji i po punkcji , czy byłyście np na l4 lub urlopie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2022, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baniusia wrote:
    Termin "ustawowo" miałam na 20.01.2023. Faktycznie mam wyznaczony 13.01.2023. Lekarz mówi, że CC można najwcześniej w 39 tc wykonać. Jak zapytałam czy możemy cofnąć jeszcze 2 dni do 11.01.2023, to lekarz powiedział, że nie ma takiej opcji, ponieważ żaden neonatolog nie zgodzi mu się na CC zdrowej ciąży w 38 tc .

    Zobaczymy co mi powie: ja jeszcze wam przytoczę historie w mojej rodzinie, która tym bardziej skłania mnie do cc, podczas porodu mały nie chciał wyjść, próbowali na sile go wyciągnąć, zrobili mu krwiaka na czubku głowy, który odrazu pękł, mały miał ranę na glowie teraz w tym miejscu bliznę na której nie będą mu rosnąć włosy. Myśle, ze szczęście w nieszczęściu, ze tylko tak to się skończyło.

  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 614 508

    Wysłany: 30 września 2022, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas bez zmian, życie nas dojeżdża walcem. Dziś rano mieliśmy termin na ten rezonans (to już 3 termin, bo najpierw było przełożenie na sobotę za tydzień, a potem się znalazł ten dzisiejszy), ale "nie ruszył aparat" więc zaproponowali znowu ten termin w sobotę za tydzień, gdzie ja już znalazłam wizytę u tego neurochirurga na czwartek, na szczęście znaleźli termin na wtorek, o ile uruchomią ten rezonans 🤦🏻‍♀️

    Chcieliśmy tylko mieć dziecko, to chyba nic złego, a wylądowaliśmy z podejrzeniem guza w mózgu (czy jak to napisała ta pani neurolog w rozpoznaniu "nowotworem mózgu").

    W tej chwili ta nasza niepłodność wydaje mi się tak trywialnym problemem 🤦🏻‍♀️ równocześnie jestem załamana jak nigdy tym, że może nam się nie udać znaleźć plemników, po czym znowu myślę, że to nieważne, żeby tylko te guzy okazały się niegroźne. Najchętniej schowała bym się pod kołdrę na najbliższy tydzień.

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • Ananasova Autorytet
    Postów: 600 566

    Wysłany: 30 września 2022, 15:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    U nas bez zmian, życie nas dojeżdża walcem. Dziś rano mieliśmy termin na ten rezonans (to już 3 termin, bo najpierw było przełożenie na sobotę za tydzień, a potem się znalazł ten dzisiejszy), ale "nie ruszył aparat" więc zaproponowali znowu ten termin w sobotę za tydzień, gdzie ja już znalazłam wizytę u tego neurochirurga na czwartek, na szczęście znaleźli termin na wtorek, o ile uruchomią ten rezonans 🤦🏻‍♀️

    Chcieliśmy tylko mieć dziecko, to chyba nic złego, a wylądowaliśmy z podejrzeniem guza w mózgu (czy jak to napisała ta pani neurolog w rozpoznaniu "nowotworem mózgu").

    W tej chwili ta nasza niepłodność wydaje mi się tak trywialnym problemem 🤦🏻‍♀️ równocześnie jestem załamana jak nigdy tym, że może nam się nie udać znaleźć plemników, po czym znowu myślę, że to nieważne, żeby tylko te guzy okazały się niegroźne. Najchętniej schowała bym się pod kołdrę na najbliższy tydzień.

    Krysia nawet nie chce sobie wyobrażać jak się stresujecie.. co za ironia losu ze gdyby nie niepłodność to nawet byście o tym nie wiedzieli bo i skąd .. rozumiem ze mąż nie ma żadnych dolegliwości ze strony glowy ?
    Trzymajcie się z pewnością dacie rade ❤️
    Oby wszystko szybko się wyjaśniło i żebyś nam przekazywała same dobre wieści ✊✊

  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 614 508

    Wysłany: 30 września 2022, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ananasova wrote:
    Krysia nawet nie chce sobie wyobrażać jak się stresujecie.. co za ironia losu ze gdyby nie niepłodność to nawet byście o tym nie wiedzieli bo i skąd .. rozumiem ze mąż nie ma żadnych dolegliwości ze strony glowy ?
    No właśnie nie, głowa go boli może raz na pół roku. W badaniu neurologicznym wszystko ok.

    A mam takie pytanie, dlaczego u Was doktor Wolski zrobił TESE, nie zalecał mTESE od razu?

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • Ananasova Autorytet
    Postów: 600 566

    Wysłany: 30 września 2022, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    No właśnie nie, głowa go boli może raz na pół roku. W badaniu neurologicznym wszystko ok.

    A mam takie pytanie, dlaczego u Was doktor Wolski zrobił TESE, nie zalecał mTESE od razu?

    Bo stwierdził, ze on zleca mTESE w przypadku zbyt małych jąder, hipogonadyzmu, lub gdy z badań genetycznych wyszło coś nie tak np zespół Klinefeltera itp. U nas niczego takiego nie było , genetyka ok, obraz jąder na usg tez prawidłowy , stan po żpn - wyniki uległy nawet lekkiej poprawie wiec uznał ze TESE będzie najbardziej odpowiednia i wszystko nam pokaże w którym kierunku iść . Tak tez się stało .

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 30 września 2022, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krysia23 wrote:
    U nas bez zmian, życie nas dojeżdża walcem. Dziś rano mieliśmy termin na ten rezonans (to już 3 termin, bo najpierw było przełożenie na sobotę za tydzień, a potem się znalazł ten dzisiejszy), ale "nie ruszył aparat" więc zaproponowali znowu ten termin w sobotę za tydzień, gdzie ja już znalazłam wizytę u tego neurochirurga na czwartek, na szczęście znaleźli termin na wtorek, o ile uruchomią ten rezonans 🤦🏻‍♀️

    Chcieliśmy tylko mieć dziecko, to chyba nic złego, a wylądowaliśmy z podejrzeniem guza w mózgu (czy jak to napisała ta pani neurolog w rozpoznaniu "nowotworem mózgu").

    W tej chwili ta nasza niepłodność wydaje mi się tak trywialnym problemem 🤦🏻‍♀️ równocześnie jestem załamana jak nigdy tym, że może nam się nie udać znaleźć plemników, po czym znowu myślę, że to nieważne, żeby tylko te guzy okazały się niegroźne. Najchętniej schowała bym się pod kołdrę na najbliższy tydzień.

    Przy moich ciążowych hormonach mam łzy w oczach jak czytam.
    Nie wiem co mam napisać.

    Czasami życie potrafi tak dać w dupe.
    Ja myśle i mam nadzieje, ze to się nie okaże nic groźnego, ale najgorsze jest to oczekiwanie, stres i nagle inne problemy wydają się nic nie znaczące.

    Kochana zobaczysz, wszystko będzie dobrze, wiem, ze łatwo mi mówić, ale masz nas tutaj i zawsze możesz się nam wygadać i tyle co będziemy mogły napewno pomożemy.

    Trzymamy kciuki! Dawaj nam znać odrazu jak tylko będziecie coś wiedzieć my tutaj czekamy 🤍

    Baniusia lubi tę wiadomość

  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 614 508

    Wysłany: 3 października 2022, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam dziewczyny! U mnie weekend minął na szczęście szybko i na innych sprawach, bo życie, czy chce czy nie, toczy się dalej.

    @Utd dziś beta? Dawajcie znać! 🤞🤞🤞🤞

    utd lubi tę wiadomość

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 3 października 2022, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    utd wrote:
    Zgadza się 23.09 był 3-dniowiec, betę chyba zgodnie z zaleceniami zrobimy 10 dnia, więc poniedziałek 3.10.

    Czekamy😊😊 ✊️✊️🍍🍍🍀🍀💕

    utd lubi tę wiadomość

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • utd Przyjaciółka
    Postów: 68 104

    Wysłany: 3 października 2022, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! Tak to wygląda w wypadku naszego 3-dniowca. Dziś 10DPT, wyniki z Alabu.

    B-HCG: 19,1 U/L (co to za jednostki? Zazwyczaj chyba jest mlU/ml)

    Prog: 192,7 nmol/L

    Mam obawy czy to nie jest za nisko. Choć chyba wszystko zależy od przyrostów. Jutro telefon do Novum.

    Baniusia lubi tę wiadomość

    👩33, 🧔 33
    08.2020 - azospermia
    10.2021 - m-TESE, Novum - mamy plemniki
    11.2021 - pierwsza wizyta IVF - torbiel,
    02.2022 - punkcja torbieli
    04.2022 - I IVF, Novum, (AMH 3.16) 2 komórki, 2 zarodki, 1 podany, 2 zostawiony do 5 doby ❌04.2022 - beta 0 ❌
    06.2022 - histeroskopia, usunięcie polipa, stany zapalne w endo, amotaks
    09.2022 - II IVF (AMH 2.74) 16 komórek, 8 zarodków, 1 ❌,❄️❄️(M2, M3), ❄️❄️❄️❄️(4.1.1., 4.1.2, 4.2.2, 4.2.3)
    10.2022 - puste jajo ❌
    01.2023 - krio - cykl naturalny, ovitrele, niepękające pęcherzyki, torbiel krwotoczna, torbiel surowicza - transfer odwołany, 02.2023 - krio - cykl sztuczny, słabe endo 7mm - transfer odwołany
    03.2023 - krio - cykl naturalny, ovitrele, transfer bl. 4.1.1 - beta 0 ❌
    04.2023 - krio - cykl sztuczny, transfer M2
    ~ 10 dpt - II ~ 11 dpt - 500~ 13 dpt - 3 370~ 17 dpt - 10 192 ~ 25 dpt - jest ❤️
    06.2023 Pappa - Niskie ryzyka, 80-90% syn 💙
  • Krysia23 Autorytet
    Postów: 614 508

    Wysłany: 3 października 2022, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś się dzieje! Tak jak mówisz, najważniejsze są przyrosty 🤞🤞

    utd lubi tę wiadomość

    23.06.22 - Diagnoza - Azoospermia
    10.11.22 - Biopsja mTESE z równoczesną punkcją i zapłodnieniem (brak plemników, 18 komórek)
    15.11.22 - ❄️❄️❄️❄️
    27.12.22 - transfer 4.1.1 - EG + AH, cykl sztuczny
    6dpt - II, 7dpt - 65, 9dpt - 187, 11dpt - 432, 13dpt - 1115, 20dpt - 10135, widoczny pęcherzyk, 29dpt - 🤍🤍
    7tc - 🤍💔 9tc - 💔
    👼🏼💕👼🏼 Czekają na nas 🌈🌈🌈
    Bóg nigdy nie da mi więcej, niż mogę znieść.
    Szkoda, że tak bardzo we mnie wierzy...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 października 2022, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    utd wrote:
    Hej! Tak to wygląda w wypadku naszego 3-dniowca. Dziś 10DPT, wyniki z Alabu.

    B-HCG: 19,1 U/L (co to za jednostki? Zazwyczaj chyba jest mlU/ml)

    Prog: 192,7 nmol/L

    Mam obawy czy to nie jest za nisko. Choć chyba wszystko zależy od przyrostów. Jutro telefon do Novum.

    Beta jest pozytywna, zobaczymy w środę co tam się dzieje :) mógł się późno zaimplantować, najważniejszy przyrost 🙂👍 kciuki i czekamy

    utd lubi tę wiadomość

  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 3 października 2022, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    utd wrote:
    Hej! Tak to wygląda w wypadku naszego 3-dniowca. Dziś 10DPT, wyniki z Alabu.

    B-HCG: 19,1 U/L (co to za jednostki? Zazwyczaj chyba jest mlU/ml)

    Prog: 192,7 nmol/L

    Mam obawy czy to nie jest za nisko. Choć chyba wszystko zależy od przyrostów. Jutro telefon do Novum.

    Jest dobrze. Beta pozytywna. Najważniejsze są przyrosty. Czekamy na kolejną betę✊️✊️🍍🍍🍀🍀.

    Jednostki stosowane są zamiennie. Nie zwracajcie na nie uwagi.

    No ale prog to macie zacny 😁. Nie męczą wzdęcia przy takim progu? Ja przy o wiele wiele wiele niższym byłam cała zagazowana, aż do bólu.

    utd lubi tę wiadomość

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
  • utd Przyjaciółka
    Postów: 68 104

    Wysłany: 3 października 2022, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żona stara się odżywiać lekkostrawnie, sporo się rusza więc jest ok, wzdęć raczej specjalnie nie ma. Fajnie ze ta beta jest pozytywna, ale najgorzej że człowiek nie może się jeszcze cieszyć. Mam nadzieję że to takie sobie początki czegoś wspaniałego. Dziękuję Wam za wsparcie :)

    👩33, 🧔 33
    08.2020 - azospermia
    10.2021 - m-TESE, Novum - mamy plemniki
    11.2021 - pierwsza wizyta IVF - torbiel,
    02.2022 - punkcja torbieli
    04.2022 - I IVF, Novum, (AMH 3.16) 2 komórki, 2 zarodki, 1 podany, 2 zostawiony do 5 doby ❌04.2022 - beta 0 ❌
    06.2022 - histeroskopia, usunięcie polipa, stany zapalne w endo, amotaks
    09.2022 - II IVF (AMH 2.74) 16 komórek, 8 zarodków, 1 ❌,❄️❄️(M2, M3), ❄️❄️❄️❄️(4.1.1., 4.1.2, 4.2.2, 4.2.3)
    10.2022 - puste jajo ❌
    01.2023 - krio - cykl naturalny, ovitrele, niepękające pęcherzyki, torbiel krwotoczna, torbiel surowicza - transfer odwołany, 02.2023 - krio - cykl sztuczny, słabe endo 7mm - transfer odwołany
    03.2023 - krio - cykl naturalny, ovitrele, transfer bl. 4.1.1 - beta 0 ❌
    04.2023 - krio - cykl sztuczny, transfer M2
    ~ 10 dpt - II ~ 11 dpt - 500~ 13 dpt - 3 370~ 17 dpt - 10 192 ~ 25 dpt - jest ❤️
    06.2023 Pappa - Niskie ryzyka, 80-90% syn 💙
  • Baniusia Autorytet
    Postów: 1136 300

    Wysłany: 3 października 2022, 21:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    utd wrote:
    Żona stara się odżywiać lekkostrawnie, sporo się rusza więc jest ok, wzdęć raczej specjalnie nie ma. Fajnie ze ta beta jest pozytywna, ale najgorzej że człowiek nie może się jeszcze cieszyć. Mam nadzieję że to takie sobie początki czegoś wspaniałego. Dziękuję Wam za wsparcie :)

    Heh. Teraz się martwicie o wysokość bety. Później czy przyrosty prawidłowe. Później czy serduszko zabije. Później czy maluch prawidłowo rośnie. Później o wyniki pappy czy tam nifty. Później o połówkowe, itd. Święty spokój właśnie Wam się skończył😊.

    utd lubi tę wiadomość

    Starania od 2020. Ovi
    1 procedura: transfer 2x3 dniowce - beta 0
    2 procedura: transfer 1 x 3 dniowiec - beta 0
    3 procedura: transfer moruli z 5 dnia - beta 0
    4 procedura: transfer 7BC - beta 0
    Zmiana kliniki na Invicta.
    5 procedura: transfer 04.05.2022 2BB + Encorton + Neoparin + Relanium + 1/2 Ovitrelle
    ~7dpt - beta 44 🙏
    ~ 9dpt - beta 151🙏
    ~ 11dpt - beta 377🙏
    ~ 13dpt - beta 850 🙏
    ~ 15 dpt - beta 2131 🙏🥰
    ~ 26 dpt - jest ❤
    Nifty pro - Niskie ryzyka.
    Pappa - Niskie ryzyka
    Córka ❤️👧❤️
    02.01.2023. Jesteś już na świecie ❤️
‹‹ 571 572 573 574 575 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ