X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 10 października 2015, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena... <3 Trzeba tych naszych facetów wspierać, nawet jak się wydaje, że temat już przerobiony. Bezustannie. A jak już będziecie mieli maleńką istotkę taką wyczekaną... to wtedy pewnie będzie koniec takich komentarzy.
    A co tak super wyszło? Pochwal się :)

    Aniu, dzięki! Czasem przyjeżdżamy do Warszawy czy do Białegostoku, może uda nam się załapać. Będę patrzeć.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 października 2015, 19:58

    PWZJp2.png
  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 10 października 2015, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach no niby bylismy u psychologa po nieudanej biopsji ale .....
    Nie wiem jak mam jeszcze wspierać. Ciezko patrzec jak cierpi .... :(

    Jesli chodzi o badania to miałam dzis bardzo szczegółowe USG. Ja bardzo sie balam i boje endometriozy - jestem po cesarce i jakbys posłuchała moich objawów jako lekarz to bys tez stwierdziła na 99% ze ja mam. Dzis tez lekarz tak stwierdził - widzialam to po jego minie ze idzie do tego USG wlasnie z takim nastawieniem. Chyba sam nie wierzył ze nic znalezc nie moze bo robił mi to USG ponad pol godziny.
    No i drugi lekarz w ciagu roku potwierdził mi brak tego choróbska. Po pierwszej wizycie nie dowierzałam. No i ogolnie dr stwierdził ze tam w srodku wszystko zdrowo i książkowo. No oprocz małej infekcji (2 w zyciu i zarazem w tym roku ktora nie wiem czemu mnie nawiedza w ogole ale chyba poprzedni gin zle do tego podszedł bo dał leki tylko mi a ten nam obojgu i mam nadzieje ze bedzie git za 6 dni).

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 10 października 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba nie ma innego sposobu, tylko dawać mu cały czas odczuć, jaki jest ważny - on, a nie jego plemniki czy ich brak. Zawsze może się zdarzyć chwila zwątpienia...

    No to życzę szybkiego wyleczenia infekcji :)

    PWZJp2.png
  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 11 października 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Dziś jest zdecydowanie lepiej. Musiał zwyczajnie powstać i otrzepać kolana bo mu kobieta dola złapała. Chora jestem, jesien idzie, staro sie czuje .....
    No i obiad musiał zrobic. Mielismy w niedziele na obiad kapuśniak !!!!

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 11 października 2015, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To i tak dobrze :-) mój umie ugotować... Kanapki.

    ami87, Joaszo lubią tę wiadomość

    ckaik0s3070dl07t.png
  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 11 października 2015, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój M. też ma obniżone poczucie wartości przez azoo. W nocy z piątku na sobotę miał sen, że z kimś go zdradzałam i opowiadał mi w sobotę od razu po przebudzeniu, że on temu facetowi w śnie nagadał, żeby nas zostawił w spokoju... Skomentowałam, że to tylko sen i że go kocham i zapomniałam o tym:) a on wieczorem znowu zaczął mówić o tym śnie... więc weszłam na sennik (czasami sprawdzam sny) i tam "
    Jeżeli jednak w tym śnie, to ty jesteś osobą zdradzoną, możesz odetchnąć pełną piersią. Twoje smutki powinny już niedługo zniknąć. Sprawy, które od jakiegoś czasu nie pozwalały ci spać znikną, a dokładniej mówiąc rozwiążą się w jakiś sposób, czy to niezależnie czy też zależnie od ciebie. Najważniejsze to to, że świat znowu wyda ci się piękny."
    i przeczytałam mu to i od razu humor mu się poprawił :)
    A ja w weekend zrobiłam placuszki z dynii ze śmietaną i cukrem- pychotka :) a dziś upiekłam ciasto dyniowe z bakaliami i orzechami. Także dynia -symbol jesieni- rulez :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2015, 21:43

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 11 października 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nigdy nie robiłam nic z dyni - i nie jadłam. Nie mam pojęcia jak bym się miała zabrać za jej "rozbiór"... Ja wczoraj znalazłam artykuł, który mnie zaciekawił. Pisze w nim że przy azoospermii wrodzonej zdarza się rzadko, że dziecko rodzi się bez nerki i nasieniowodu. Mąż nie ma nerki - tak się urodził.. Więc to chyba raczej nie świnka i nie wetrostwo..

    ckaik0s3070dl07t.png
  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 11 października 2015, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maka myślisz,że u Was azo jest wrodzona?

    Faktycznie z dynią trzeba się trochę namęczyć- przekroić, obrać ze skórki, usunąć ze środka pestki.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 października 2015, 22:01

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 11 października 2015, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No troszkę dziwne że azoo i brak nerki... Poza tym chormony w normie itp. Wszystko na to wskazuje. Tylko dziwi mnie jedno.. Dlaczego nic nie wyszlo w genetyce? I czy plemniki pobrane z biopsji w tej sytuacji są w stanie stworzyć zdrowy zarodek i dać zdrową ciążę i dziecko...

    ckaik0s3070dl07t.png
  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 11 października 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    maka ja czytałam taki artykuł, że zespół samych komórek sertoliego (brak regeneracji nabłonka plemnikotwórczego) może być wrodzony (coś się zadziało na etapie życia płodowego) bądź nabyty (np. w wyniku nieleczonego wcześnie wnętrostwa) i tutaj genetyka nie ma nic wspólnego. Z tym zespołem to jest też tak, że może dotyczyć całego jądra albo jego części

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • Maka Autorytet
    Postów: 2316 3079

    Wysłany: 11 października 2015, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jutro wrzucę Wam ten artykuł a raczej taką prezentacje. Teraz oglądam mecz :-) i pisze z tel. Jak kiedyś kupie dynie zglosze się po jakieś przepisy i instrukcje obsługi dyni, bo ciekawi mnie to warzywo :-)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    ckaik0s3070dl07t.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 11 października 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej kochane ja dzis sporo pracowalam ..musialam zabic mysli

    ojj dynie kocham pod kazda postaciea najczesciej jednak zupa krem z chili ;D

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 11 października 2015, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polska wygrała jupi:)

    Maka lubi tę wiadomość

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 11 października 2015, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu_84 co porabiałaś dziś? :*

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • Babyboom Ekspertka
    Postów: 242 112

    Wysłany: 12 października 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo kremik z dyni tez polecam :) zrobiłam pierwszy raz w życiu ale wyszedł bardzo dobry, ale przy obieraniu trzeba się napocić!:p

  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 12 października 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z dyni to ja tylko zupe- krem dyniowo-marchwiowy. U mnie łącznie ze mną wielkich amarorów dyni nie ma a takie połączenie wszystkim smakuje ;).


    Wczoraj mnie z lekka rozlozylo przeziębienie. Dzisiaj sie zmusiłam po urlopie wrocic do pracy..... A tu ogrzewanie wysiadło i miałam w biurze 15 stopni. Od godziny leze w lozku i dogrzać sie nie moge.

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 12 października 2015, 22:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żeby Cię tylko tak na całego nie rozłożyło- czosnek zjeść i rutinoscorbin połknąć :) Swoją drogą zrobiło się strasznie zimno brr

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 12 października 2015, 22:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrobiłam kiedyś tartę z dynią. Wyszła smaczna :)

    Też dziś czuję, że mnie coś rozkłada... Właśnie się wybieram do łózka, trzeba to wygrzać.

    Spokojnej nocy :)

    PWZJp2.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 13 października 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kchane ja mialam ostatnio bardzo zly okres.. duzo pracy i mysli glupie jak nigdy dotad generlanie mialam ochote odpasc i zrezygowac z macierzynstwa :/

    ale to chyba dlatego ze w piatek urodzil sie siostrzeniec M .. zle to znioslam..plus mialam owulacje wiec wtedy m taki dol z emasakra ;)

    My bylismy lasnie u suistry Michala Macius jest cudny :D Michal stal nad nim i gadal gawrzyli :0 jak go zobaczylam to az mi sie cieplo zrobilo na serduchu :)
    wiecie co jest najsmieszniejesze o ile bratanek Michala jest i bylo od razu po porsodzie wypany Michal tak siostrzeniec Mihala jest wogole nie podobny do nikgo ani do mmay ani do taty ani nawet rodziny ;)
    Michal wychodza c powiedzial widzisz .. u nas nawet sie nie zjarna ze z dawstwa :D
    Przy okazji nie omieszkalam podejsc na IP tamtejsza zapytac sie o histeroskopie ..jakie bylo moje zdziwienie gdy pani powiedziala " niech pani przyzjdzie w godzinach dopoludniowych obojetnie ktorego dnia lekarz Pania zbadaustali histeroskopie okolo tygodnia czasu maxymalnie czekac trzeba w wyznaczoym temrinie pani przyjdzie o 7 na doddzial .. i zrobia bez problemu ... tyle ze bede musiala na dobe zosta czyli ide na 7 rano wychodze o 7 rano nastepnego dnia :O

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 13 października 2015, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu - przytulam na te chandrę i nadmiar pracy.

    Mnie powrót do pracy kompletnie rozwalił - nie moge sie zorganizowac zupełnie. Mam poczucie ze mam zaległości za milion lat i nigdy tego nie nadrobie.

    A teraz niusy szkolne z VI a czyli o dziecię chodzi. Dzisiaj moja zapominalska zapomniała podręcznika z histori. Pani nauczycielka wiec ja i drugiego zapominalskiego wziela na środek. Po czym zapytała klasy w firmie publicznego głodowania czy ma zapominalskich pytac za to ze nie maja podręcznika (głosowanie przez podniesienie ręki). Oczywiscie ze wiadomo jak klasa zagłosowała bo gdyby ich nie zapytała to kogos innego by wzięła do odpowiedzi. Wiec moje dziecko z tego stresu i zawodu ze klasa tak zareagowała rozpłakała sie i nie odpowiedziała nic. Dostała 1. A wiem ze cos tam umiała przynajmniej na 3. Czy to ze mna jest cos nie hallo ze sadze ze nauczycielka przegięła urządzając sobie "publiczny lincz" za brak podręcznika? Moje dziecko jest ogolnie bardzo wrażliwe do tego wiek taki ze bardzo przejmuje sie rówieśnikami - rozbiło ja to niesamowicie.
    Na przerwie po tej lekcji chciala do mnie zadzwonic i wyszla do takiego przedsionka szkolnego zeby to zrobic. Oni maja w statucie szkoły ze na terenie budynku nie moga używać telefonu. Jak wychodza na przerwe to moga na boisku. Od kilku dni na boisko na przerwy nie wychodza bo niby za zimno wiec teoretycznie dzwonic nie moga. Ale co to komu przeszkadza ze dziecko dzwoni do rodzicow na przerwie? Pani wziela jej telefon i musze go jutro odebrac w sekretariacie. Mam ciśnienia tysiac dwieście !!!!!

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
‹‹ 80 81 82 83 84 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ