X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Bezplemnikowcy - TESE/mTESE
Odpowiedz

Bezplemnikowcy - TESE/mTESE

Oceń ten wątek:
  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 13 października 2015, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O a mnie za chwile jakas polonistka zlinczuje :-D
    Ale prze pani to nie ja! Nie ja! To mi telefon takie psikusy robi ;)

    Ania_84, Lianna lubią tę wiadomość

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 13 października 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    co za fizda.. :?
    pindy jedna jako pedagog fizyki mowie ze nie ladnie sie zachowala nie powiennna tak na srode i takiego glosowania robic :? owszem mogla po porstu zapytac ja jakby normlanie odp ale nie w taki sposo po zatym..od kiedy brak podrecznika jest az tak wymagany :P cwiczeniowka rozumiem..podrecznik w lawce nie raz specjalnie sie mowi zebydzieci po jednym na lawce mialy i nie dziwgaly duzo :)

    Lena_83 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 13 października 2015, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dwa jest cos takiego jak nieprzygotowanie, co obejmuje zarówno brak podrecznika jak i po porstu nie nauczylem sie na dzisiaj :/

    Lena_83 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 13 października 2015, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No z całym szacunkiem do szkoły ...
    Nie. Inaczej bo ja dawno juz takiego szacunku nie mam. Bez obrazy dla znajdującego sie grona pedagogicznego bo pewnie jest go tu troche.....- to nic osobistego.

    Ale mnie zaczynaja wkurzać.
    2 stówy na repetytoria sobie zarządzili bo musza miec z czego uczyc do egzaminu klas VI. A to podręczników nie mają? Ksero idzie zrobic. Poza tym teraz dzieci repetytoria w domu robia po 25 stron na weekend do domu. To w koncu oni nie mieli z czego uczyc czy myśleli ze ja z dzieckiem nie mam co robic?

    Ale hit to było pierwsze zebranie w tym roku. Wychodzi polonistka na środek i omawia próbny egzamin z Polaka ktory pisali na koniec V klasy. Ze dzieci dno totalne, ze ortografii podstawowej nie znają, ze gramatyki ... No nic! Wynik ogólny klasy to 28%.
    A ja tak siedze i patrze i nie dowierzam. Jak ja mam cis do zrobienia w pracy to mnie z tego rozliczają z %. To kogo to jest wynik jak nie jej? No przeciez na tyle klasę nauczyła! Komu ona tam na srodku ocenę wystawiła. Wg mnie głownie sobie ....
    I zeby było jasne - pisze to nie z perspektywy "pokrzywdzonego" roznica bo akurat moja miala najlepszy wynik w klasie 80%.

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 14 października 2015, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :( Lena :(
    No... przykro mi bardzo... :( wywołana do tablicy się czuję ;)

    Ja brak podręcznika kwituję standardowym tekstem, że w takim razie dziecko będzie dziś pracowało z kolegą, koleżanką. Koniec.
    Wstyd mi jako przedstawicielce zawodu.

    A 28 %... taki wynik to mi się nie trafił nigdy, nawet w bardzo, naprawdę bardzo słabych klasach :( Nie do wiary :(

    Lena... ale są fajni nauczyciele. Serio ;) I są takie klasy, które poproszone o dokończenie zdania: Gdyby nie było szkoły, to... w całości zgodnie twierdzą, że byłoby strasznie... Z autopsji znam...

    PWZJp2.png
  • Lianna Autorytet
    Postów: 1072 2220

    Wysłany: 14 października 2015, 00:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurczę, z tego wszystkiego nie odpisałam Ani... Aniu. Ściskam Cię mocno. Cieszę się, że spotkanie z nowym członkiem rodziny doprowadziło Was do pozytywnych wniosków <3

    PWZJp2.png
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 14 października 2015, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianna dokładnie wynik 28% ..ojjj to juz chyba dyrektor powinien sie zastanwoic czy warto miec takiego nauczyciela :?

    ja aktywnie nie pracuje jako nauczyciel , przez jakis czasu uczułam fizyki , pozniej informatyki ..ale raczej bym sie zalamala ze moja klas ama taki wynik.. nam nasz wykladowca zawsze mówil to jakim jestem nauczyciele odwzwierciedlacie WY ... bo to wam przekazuje wiedze ..to byl jeden z lepszych pedagogów i nauczycieli :) teraz bede uczyła fizyki w liceum dla dorosłych od listopada.. ehh to bedzie wyzwanie ;)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5552 2283

    Wysłany: 14 października 2015, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej... podczytuje Was czasem...i pomyślałam że wtrącę swoje 3 grosze apropos podobieństwa... poza podobieństwem typu kolor oczu włosów, oczu kształt twarzy itd jest jeszcze inny rodzaj podobieństwa... to mimika, gesty itd. to wszystko czego dziecko się uczy przebywając z rodzicami, dorastając i naśladując...

    Mam siostrzeńca (w zasadzie to syn mojej kuzynki), jest mega podobny do swojego taty i wszyscy tak twierdzą. No po prostu wiadomo od razu, że to ojciec i syn. Tylko, ze jego tata to jest jego ojczym tak naprawdę... Mają inną karnacje i kolor oczu, a jednak są tak do siebie podobni...

    Życzę Wam wszystkim powodzenia...

    Ania_84, Lianna, ami87 lubią tę wiadomość

    2020 :)
    2023 :)
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 14 października 2015, 17:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ehh no niby tak..ale i tak jak sie korzysta z dawcy to zawsze czlowiek sie zastanwia czy inni sie nie zorientuja :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5552 2283

    Wysłany: 14 października 2015, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania_84 wrote:
    Ehh no niby tak..ale i tak jak sie korzysta z dawcy to zawsze czlowiek sie zastanwia czy inni sie nie zorientuja :)

    To się nie zastanawiaj, dzieci czasem są podobne do rodziców, a czasem nie sa i tyle... z reszta ludzie zwykle widza to co chca zobaczyc, takze na pewno sie jakiegoś podobieństwa doszukaja, czy ono bedzie czy nie...

    Ania_84, Lianna lubią tę wiadomość

    2020 :)
    2023 :)
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 14 października 2015, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajka wrote:
    To się nie zastanawiaj, dzieci czasem są podobne do rodziców, a czasem nie sa i tyle... z reszta ludzie zwykle widza to co chca zobaczyc, takze na pewno sie jakiegoś podobieństwa doszukaja, czy ono bedzie czy nie...
    wiem.. :D
    probuje choc i ak gdzes zawsze to zostaje w glowie :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 14 października 2015, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lianna wrote:
    :( Lena :(
    No... przykro mi bardzo... :( wywołana do tablicy się czuję ;)

    Ja brak podręcznika kwituję standardowym tekstem, że w takim razie dziecko będzie dziś pracowało z kolegą, koleżanką. Koniec.
    Wstyd mi jako przedstawicielce zawodu.

    A 28 %... taki wynik to mi się nie trafił nigdy, nawet w bardzo, naprawdę bardzo słabych klasach :( Nie do wiary :(

    Lena... ale są fajni nauczyciele. Serio ;) I są takie klasy, które poproszone o dokończenie zdania: Gdyby nie było szkoły, to... w całości zgodnie twierdzą, że byłoby strasznie... Z autopsji znam...

    Alez ja nie watpie ze gdzies tam za siedmioma górami i siedmioma lasami sa fajni nauczyciele z powołania i zadowolone dzieciaki.

    Nam sie niestety nie trafiło :(

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 14 października 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko z tym dawstwem :( a ja tak poskórnie czuję, że u nas z tą mTese będzie lipa. Aniu_84 wspieram Cię myślami!!!

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • ami87 Autorytet
    Postów: 531 191

    Wysłany: 16 października 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny mam pytanie: myślicie, że mam prawidłowe skierowanie do poradni genetycznej od lekarza NFZ? Pan Doktor wypisał mi skierowanie do poradni genetycznej:
    1. automatycznie wyskoczyło mu Pomorska 251 Łódź (poprosiłam, żeby to skreślił, bonie wiem czy się tam dostanę i skreślił tę konkretną i się parafował + pieczątka)-tam gdzie udało mi się zapisać do genetyka na NFZ pani powiedziała, żeby nie było wskazanej konkretniej przychodni, myślicie że u mnie jest ok z tym przekreśleniem?
    2. powiedziałam, że u męża azo, ale on mi wpisał w skierowaniu kod N97,9 Niepłodność kobieca,nie określona i uzasadnił: "Proszę o diagnostykę genetyczną niepłodności, pacjentka starająca się o dziecko od ponad roku, ujemny wywiad rodzinny. dziękuję" - myślicie, że ten kod ok?
    3. mam skierowanie z NFZ z innego województwa niż wybieram się do genetyka (inne województwo) -to nie stanowi przeszkody?
    4. mamy wyniki już męża kariotypu, azf, cftr (prywatnie robiliśmy) + mój CFTR (bo u emka był ten nieprawidłowy wariant, więc ja też zrobiłam prywatnie) - myślicie, że to zabrać z sobą?
    5. chętnie dają genetycy skierowanie na kariotyp? bo tak naprawdę na to chcę dostać skierowanie
    Wiem, że dużo pytań- z góry dziękuję za pomoc :)

    Ania_84 lubi tę wiadomość

    Jesteśmy rodzicami cudownego synka <3
    Wracamy i walczymy dalej...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2015, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, mogłybyście rzucić okiem na mój test, bo sama nie wiem co o tym myśleć. Dwie kreski są ale druga taka jasna... Ostatnio też tak miałam i skończyło się biochemicznie... Trochę się boję...
    https://cdn.ovufriend.pl/cms/File/gallery_tests/b6548abfd0edeec3e5cbe83ca4941443.jpg

    Ania_84, Lena_83, Lianna lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 17 października 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiktoria powoli gratuluje dajesz mi dziweczyno nadzieje ze udaje sie :)

    Ami
    1. spokojnie jesli jest parafka luz..ewentulnie jak im nie bedzie pasilo to poprosisz o wydanie jeszcze raz ;) a tamto bedzie wazne pozniej tylko doniesiesz choc watpie zeby robili problem.

    2. kod jak najbardiej ok :)
    3. nie skierowanie dziala na obszarze calej Polski :) My jestesmy ze swietokrzyskiego.. genetyke robilismy w Łodzi :)
    4.Zabierz wszystkie wyniki :)
    5. my na pierwszej wizycie u genetyka dostalismy komplet i od razu nam pobrali krew :)

    ami87 lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2015, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie, dziewczyny!

    Napiszcie mi, proszę, co możemy zrobić, jeśli w seminogramie wyszło wysokie pH = 9,0 (przy normie 7,2-8,0), a leukocytów i krwinek czerwonych nie było, więc rozumiem, że to raczej nie infekcja jest przyczyną. Zupełnie nie wiem, jak się do tego zabrać.

  • Lena_83 Autorytet
    Postów: 357 209

    Wysłany: 17 października 2015, 16:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie szedł na to badanie przeziębiony?

    Ja bym i tak zrobiła posiew nasienia i z cewki moczowej.

    Zapiski Czekającej --->>> http://ovufriend.pl/pamietnik/zapiski-czekajacej,2153.html
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 października 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Był zdrowy, ale od kilku miesięcy mamy bardzo dużo stresów. Leukocytów nie ma, więc może to nie jest infekcyjne?

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 17 października 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    impresja leukosyty to nie norma przy infekcjachmoj jak mial bakterie to w 1 abaniu wyszl bardzo liczne a w drugikm nic :?a jeszcze dwie bakterie wytedy zostaly :?
    jak dlamnie lepiej wykluczyc niz pozniej myslec czy t moze nie bylo powodem problemow :)

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
‹‹ 81 82 83 84 85 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ