X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Fertilman
Odpowiedz

Fertilman

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Poziomka6 Autorytet
    Postów: 738 354

    Wysłany: 21 października 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas wszyscy znajomi już mają dzieci. Na początku przez ponad rok, gdy dowiadywałam się, że ktoś znowu jest w ciąży to reagowałam płaczem, ale po 1,5 roku mi przeszło. Z czasem jest łatwiej

    Starania od 2015.
    Morfologia 07.2017 - 0,9%
    Morfologia 03.2018 - 4%
    Morfologia 04.2019 - 5%
    Laparaskopowe usunięcie mięśniaka 07.2018
    Hsg -ok
    IUI 24.04.2019
    Histeroskopia 11.2019
    Kariotypy - ok
    IVF start 03.2020
    ICSI - beta w 7 dpt 34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2018, 18:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Znajomi spoko ale najgorsze dla mnie jest kiedy rodzina gada, szwagierka najlepsza wysyła mi zdjęcia swojego synka co miesiąc z dopiskiem ile ma miesięcy i co już potrafi. Ja wiem że to radość dla niej ale ona wie jaka jest sytuacja u nas a mimo to ciągle tak robi. Dla mnie to smutne bo cały czas myślę o naszym dziecku, jak mogłoby teraz wyglądać i co potrafić i jak równie dobrze ja mogłabym się nim chwalić. Niby czas leczy rany ale ta rana dla mnie nigdy nie zostanie uleczona...

  • Poziomka6 Autorytet
    Postów: 738 354

    Wysłany: 21 października 2018, 18:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jak dłgo staracie się?

    Starania od 2015.
    Morfologia 07.2017 - 0,9%
    Morfologia 03.2018 - 4%
    Morfologia 04.2019 - 5%
    Laparaskopowe usunięcie mięśniaka 07.2018
    Hsg -ok
    IUI 24.04.2019
    Histeroskopia 11.2019
    Kariotypy - ok
    IVF start 03.2020
    ICSI - beta w 7 dpt 34
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 października 2018, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już ponad 3 lata :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2018, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rose87 wrote:
    Już ponad 3 lata :(
    U Nas beda 2 lata staran w styczniu:(maz jest po operacji zylakow. Jak to nie pomoze to zostaje in vitro, bo na inseminacje szkoda i czasu i pieniedzy przy slabych wynikach meza:(
    Jestem zla na caly swiat ze akurat Nas to spotkalo. Myslami jestem juz przy pdocedurach im vitro, nie umiem uwierzyc ze moze sie naturalnie udac.
    Sama wiesz ze po tylu latach staran to juz brak wiary w Cuda

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 października 2018, 08:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja to w naturalne zajście w ciążę to już dawno zwątpiłam, nawet nie myślę o tym. Mam nadzieję że operacja mojego męża będzie jak najszybciej i też coś pomoże bo teraz nie jest za wesoło. Niestety życie jest niesprawiedliwe :(

  • Poziomka6 Autorytet
    Postów: 738 354

    Wysłany: 22 października 2018, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tiki92 wrote:
    U Nas beda 2 lata staran w styczniu:(maz jest po operacji zylakow. Jak to nie pomoze to zostaje in vitro, bo na inseminacje szkoda i czasu i pieniedzy przy slabych wynikach meza:(
    Jestem zla na caly swiat ze akurat Nas to spotkalo. Myslami jestem juz przy pdocedurach im vitro, nie umiem uwierzyc ze moze sie naturalnie udac.
    Sama wiesz ze po tylu latach staran to juz brak wiary w Cuda
    Ja liczyłam ile zajmie nam odłożenie na in vitro, no i za długo. Nie potrafię już czekać. Już dawno straciłam cierpliwość do wszystkiego.Dlatego jak tylko będziemy mogli to na wiosne 2 razy inseminacja, a potem kredyt na in vitro. Na razie goi mi się macica, więc starania odłożone

    Starania od 2015.
    Morfologia 07.2017 - 0,9%
    Morfologia 03.2018 - 4%
    Morfologia 04.2019 - 5%
    Laparaskopowe usunięcie mięśniaka 07.2018
    Hsg -ok
    IUI 24.04.2019
    Histeroskopia 11.2019
    Kariotypy - ok
    IVF start 03.2020
    ICSI - beta w 7 dpt 34
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ