Promocja!

Wykup abonament OvuFriend, a otrzymasz od nas prezent!

Przy zakupie abonamentu Premium na:

1 miesiąc - otrzymasz 15 dni w prezencie

3 miesiące - otrzymasz 1 miesiąc w prezencie

12 miesiący - otrzymasz 2 miesiące w prezencie

Jeżeli wykupisz abonament Premium w OvuFriend i zajdziesz w ciążę, będziesz mogła wykorzystać swój abonament w BellyBestFriend – niesamowitym, w pełni spersonalizowanym, inteligentnym kalendarzu Twojej ciąży!

Promocja trwa do 30.11.2018.

Wykup abonament Zamknij
Rozpocznij Kalendarz Owulacji - zajdź w ciążę 2 X szybciej
Oceń ten wątek:
AUTOR
WIADOMOŚĆ

Megi'87
Przyjaciółka
24

Wysłany: 27 października, 18:10
Cytuj | (0) | Zgłoś
AgaP83 napisała:
Megi ja też gratuluję z całego serca. A mogłabyś napisać dlaczego tyle trwa wizyta u tego d-ra? I ile razy u niego byliście. Zastanawiam się nad wizytą u niego.
Byliśmy u niego tylko raz. Wizyta tyle trwa bo wszystko wnikliwie analizuje :)

Szapiro
Autorytet
123

Wysłany: 30 października, 22:27
Cytuj | (0) | Zgłoś
Megi'87 napisała:
3 lata starań o ciąże i nic :(
Test HBA 41 % :(
Dr Paliga zaproponowała, aby włączyć suplementy i we wrześniu ponowne badanie i mamy zdecydować co dalej. Dała nam 10 % na poprawę wyniku testu HBA.
Tu piszesz ze wlaczyla suplementy ciekawe poco skoro nie wierzyla w poprawe

Szs

Megi'87
Przyjaciółka
24

Wysłany: 31 października, 08:38
Cytuj | (0) | Zgłoś
Szapiro napisała:
Pani dr powiedziała, że mamy 10% szansy na to, że HBA wzrośnie o pare procent i decyzja należała do nas czy już przystępujemy do in vitro czy czekamy 3 miesiące na poprawę wyników, i podjeliśmy decyzję, ze czekamy. Pani dr włączyła wit. C i E, a my w między czasie byliśmy u urologa, który dołączył reszte suplementów i stwierdził, że HBA da się łatwo poprawić i że to nie jest problem, powiedział też, że już do niego nie wrócimy bo wyniki będą ok, nie chciałam w to wierzyć, myślałam, że podnosi nas tylko na duchu, ale badania i ciąża potwierdziły jego słowa :)

Megi'87
Przyjaciółka
24

Wysłany: 31 października, 08:46
Cytuj | (0) | Zgłoś
Anuśla napisała:
Ale sie cieszę, serio, nie znam Cie ale tak sie ciesze! Jesteś dla mnie nadzieja, w poniedziałek się zapisujemy do tego doktorka.
Zapisłaś się na wizyte do dr Lachowicza?? Na kiedy macie termin ??

Megi'87
Przyjaciółka
24

Wysłany: 31 października, 09:13
Cytuj | (0) | Zgłoś
Szapiro napisała:
I jeszcze najważniejsza rzecz Pani dr nie jest urologiem/andrologiem !!! Ona jest ginekologiem i endokrynologiem także nie jest lekarzem od męskich spraw czyli męskiej niepłodności tylko kobiecej, także w temacie nasienia nie polegajcie tylko na niej, zresztą nam mówiła na wizycie, że dobrze by było skonsultować wyniki z urologiem/andrologiem.

Anuśla
Autorytet
149

Wysłany: 31 października, 17:10
Cytuj | (0) | Zgłoś
Dziewczyny nie wiem czego sie czepiacie. To jakies wasze bostwo ta pani dr? Jest czlowiekiem, jej ocena okazala sie niesluszna skoro dawala 10% i ja w to wierze, że nie byla zadowolona,bo nie sprawdzily sie jej slowa, wiec to normalna reakcja. Nie mówcie, ze kliniki nie sa nastawione na in vitro, bo sa. To oczywisty zysk, lekarz praca jak kazda inna, pomaga, ale kase tez z tego ma. Zawsze mozna miec wiecej. Meg87, tak, umowilismy sie na 5.11, ale musze odwolac, bo maz juz nie zdazy powtórzyć HBA, a wynik mamy z zeszlego roku.

Staramy się od lipca 2016
27.04.2018-1IUI :(
22.05.2018-2 IUI :(
12.09.2018-3 IUI :(
Przerwa. Bedę szukać, aż znajdę.

Megi'87
Przyjaciółka
24

Wysłany: 31 października, 20:30
Cytuj | (0) | Zgłoś
Anuśla napisała:
Dziewczyny nie wiem czego sie czepiacie. To jakies wasze bostwo ta pani dr? Jest czlowiekiem, jej ocena okazala sie niesluszna skoro dawala 10% i ja w to wierze, że nie byla zadowolona,bo nie sprawdzily sie jej slowa, wiec to normalna reakcja. Nie mówcie, ze kliniki nie sa nastawione na in vitro, bo sa. To oczywisty zysk, lekarz praca jak kazda inna, pomaga, ale kase tez z tego ma. Zawsze mozna miec wiecej. Meg87, tak, umowilismy sie na 5.11, ale musze odwolac, bo maz juz nie zdazy powtórzyć HBA, a wynik mamy z zeszlego roku.
Nie wiem skąd jesteście, ale w Katowicach jest laboratorium CYTOLAB- które bardzo polecam i wyniki HBA są w tym samym dniu.

Szapiro
Autorytet
123

Wysłany: 31 października, 22:28
Cytuj | (0) | Zgłoś
Anuśla napisała:
Chyba nie rozumiesz procentów i szans ..
10%...interpretacja jest wiec taka ze u 10%par się poprawi czyli miala racje..dla dr to nie praca a powołanie ..sorki nie mow o osobach których nie znasz

Wiadomość wyedytowana przez autora 31 października, 22:31

Szs

Megi'87
Przyjaciółka
24

Wysłany: 5 listopada, 09:02
Cytuj | (0) | Zgłoś
Szapiro napisała:
Chyba nie rozumiesz procentów i szans ..
10%...interpretacja jest wiec taka ze u 10%par się poprawi czyli miala racje..dla dr to nie praca a powołanie ..sorki nie mow o osobach których nie znasz
Pani dr dała nam 10% szans na jakąkolwiek poprawe o parę % HBA, a nam wyniki poprawiły się o 32%: z 41% na 73%.

Anuśla
Autorytet
149

Wysłany: 14 listopada, 16:56
Cytuj | (1) | Zgłoś
U mojego HBA 80%. Rok temu bylo 67%. Niech mi nikt nie mówi, że sie nie da.

Pracowita pszczółka lubi tę wiadomość

oska_m
Ekspertka
55

Wysłany: 14 listopada, 19:20
Cytuj | (1) | Zgłoś
Anuśla napisała:
U mojego HBA 80%. Rok temu bylo 67%. Niech mi nikt nie mówi, że sie nie da.

a coś suplementowaliście?

Pracowita pszczółka lubi tę wiadomość

Anuśla
Autorytet
149

Wysłany: 15 listopada, 06:26
Cytuj | (0) | Zgłoś
Maz suplementowal jakis czas ExtraSperm. Potem kwas foliowy i wit. C. Teraz bierze selen, tribulus, mace i ashwagandha. Trudno mi powiedziec co konkretnie pomoglo. Zmienil tez tryb zycia, regularnie uprawia sport, zero papierosow, luzne majtki.

Hugo87
Koleżanka
3

Wysłany: 20 listopada, 17:47
Cytuj | (0) | Zgłoś
Hej dziewczyny. Rok temu robiliśmy pierwsze badanie nasienia. Dziś M robił kolejne z testem HBA. Wynik piwrwszy to wynik z tamtego roku, drugi z dziś. Hba wyszło 70%. Czy przy takich wynikach jest szansa na ciążę? Staramy się o drugie dziecko już 2 lata. Pierwsze zdarzyło nam. Się poprostu bez starań.
Koncentracja 150 mln - 87 mln
Całkowita liczba 300 mln - 182,7
Ruch postępów 37% - 38%
Morfologia 4%- 7%
Zywotnosc 80% - 87%.

Będę wdzięczna za każdą odpowiedź. Może jakieś suplementy?

Zajdź w ciążę dwa razy szybciej

Sprawdź OvuFriend Premium

• wyznaczanie dni płodnych
  • dieta płodności
  • innowacyjny algorytm

Wypróbuj miesiąc za darmo, potem tylko 29 zł / mies.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)