Forum Męskie sprawy HBA
Odpowiedz

HBA

Oceń ten wątek:
  • Wik89 Autorytet

Wysłany: 28 stycznia, 22:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy a może powkladaj mu do takiego pudelka dozownika lekow na caly tydzien i niech lyka 😁 a tak serio to mysle, ze jednak lepiej to skonsultowac z lekarzem, mozesz sobie je spisac i spytajcie o nie lekarza.
    My zobacYmy za 3 miesiace czy operacja jakkolwiek wplynela na wynik hba..

hormony OK, obustronna drożność, X 2019 histeroskopia, X 2019 morfologia 1%, HBA 36%, I 2020 operacja żpn

yTQop1.png
  • Megi'87 Przyjaciółka

Wysłany: 5 lutego, 17:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wynik HBA z 27.11.2019: 19% , po włączonej suplementacji wynik z 05.02.2020: 49%.
    Podniosło się o 30% !! Ostatnio przy wyniku 73% bylam w ciąży, mam nadzieję, że HBA dalej będzie się tak ładnie podnosić :)

• msvit Debiutantka

Wysłany: 6 lutego, 10:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi'87 wrote:
    Wynik HBA z 27.11.2019: 19% , po włączonej suplementacji wynik z 05.02.2020: 49%.
    Podniosło się o 30% !! Ostatnio przy wyniku 73% bylam w ciąży, mam nadzieję, że HBA dalej będzie się tak ładnie podnosić :)
    Witam, te same suplementy z podkowa?

Wiadomość wyedytowana przez autora 6 lutego, 10:41

• Megi'87 Przyjaciółka

Wysłany: 7 lutego, 17:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    msvit wrote:
    Witam, te same suplementy z podkowa?
    Poniżej lista suplementów, które przyjmuje mój mąż:
    Podkowa:
    -Witamina B kompleks- 1x1
    -Cytrynian magnezu + witamina B6 -1x1
    -Astaksantyna -1x1
    -Koenzym Q10 -1x2
    -Beta karoten -1x1
    -Witamina D3+K2 (trzeba zbadać poziom, żeby dobrać dawkę)
    -Acerola -1x2
    -Witamina E -2x1
    ForMeds:
    -Cynk -1x1
    -Selen -1x1
    Now:
    -Nac 600 mg -2x1
    +Kwas foliowy 5 mg -1x1 (jest na receptę)
    +Tranol Visanto 20 ml -raz w tygodniu.

Niestety mąż pali i nie chce rzucić, alkohol piję raz w tygodniu, ma pracę fizyczną.

• Esperanza Mia Autorytet

Wysłany: 7 lutego, 21:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekamynadzidzie wrote:
    Heheh szukałam informacji o hba i natrafiłam na wasz wątek :) kurde mój ma hba 70% i się ciągle zastanawiam czy to przez to może się nie udawać :( no bo już kurde nie mam pomysłu. Może te suple dla konia (hehe) nie takie złe. Tylko nie wiem jak miałabym mojego przekonać żeby to jadł. Jak wyczyta, że to dla konia to koniec :D jeszcze stwierdzi, że chcę go otruć :D
    Mój brał te suple od koni, ale nic nie dało. Nawet hba spadło.. Brał 3 miechy. Widocznie nie na każdego działają.
    Ale nie wiedział że to dla koni bo by nie łykał 😄 opakowanie chowaj i tylko wykładają to jedyny sposób 😄
    A 70% to bardzo ładny wynik, nie uniemożliwia ciąży.

Wiadomość wyedytowana przez autora 7 lutego, 21:36

nzjdflw1tblzn6r5.png
    "Cokolwiek zasiejesz, po jakimś czasie zbierzesz ! Twoje myśli to ziarno i od nich będą zależeć żniwa ".
    02.01.2020 *IVF *ICSI MACS
    15.01.2020 punkcja ❄❄
    15.02.2020 transfer 3AA
    6 dpt 49,5
    9 dpt 181,5
    11 dpt 286
    13 dpt 446
    16 dpt 1446
    19 dpt 3893
    26 dpt ❤️ 12.03.2020
    01.2020 AMH 2,90
    08.2019 AMH 1,89
    04.2919 AMH 1,00
    07.2017 AMH 2,66
    2018 HSG ok,
    2018 histero ok,
    IO, MTHFR A1298C,
    21.02.2020 NK 15%
    09.2019 NK 25% , KIR BX brak 2DS1 2DS5 3DS1 HLA-C : C1 i C2
    On: HBA 48% morfologia 0-5% DFI 14%
‹‹ 3 4 5 6 7
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność męska a stres oksydacyjny w plemnikach

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

Projekt OvuFriend: "Opracowanie nowych w skali światowej rozwiązań w obszarze uczenia maszynowego wspierających w planowaniu rodziny i pokonywaniu problemu niepłodności" współfinansowany przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju w ramach programu Inteligentny Rozwój 2014-2020.

UTWÓRZ KONTO

Twoje dane są u nas bezpieczne. Nigdy nie udostępnimy nikomu Twojego adresu e-mail ani bez Twojego pozwolenia nie będziemy wysyłać do Ciebie wiadomości. My również nie lubimy spamu!

Twój adres e-mail: 
OK Anuluj
Dziękujemy za dołączenie do OvuFriend!

Wysłaliśmy do Ciebie wiadomość z linkiem aktywacyjnym.

Aby aktywować konto przejdź do swojej poczty email , a następnie kliknij na link aktywacyjny, który do Ciebie wysłaliśmy.

Jeśli nie widzisz naszej wiadomości, zajrzyj proszę do folderu Spam.

OK (15)