X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy INHIBINA B !
Odpowiedz

INHIBINA B !

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 12 października 2014, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witajcie! czy któryś z Waszych mężczyzn robił takie badanie? jaki wynik powinien być w normie?

    <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 października 2014, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    z tego co wiem inhibina b to na określenie rezerwy jajnikowej, pierwszy raz sie z tym spotykam ze facet ma je wykonać, co u faceta ma to badanie określić?:)

  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 12 października 2014, 14:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    inhibina b występuje u kobiet i i mężczyzn tylko jest odpowiedzialna u każdej z płci za coś innego,U mężczyzn poziom inhibiny B wpływa na funkcję komórek Sertoliego, stanowi marker spermatogenezy i funkcjonowania jąder.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 października 2014, 15:30

    <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 października 2014, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aipoite wrote:
    inhibina b występuje u kobiet i i mężczyzn tylko jest odpowiedzialna u każdej z płci za coś innego,U mężczyzn poziom inhibiny B wpływa na funkcję komórek Sertoliego, stanowi marker spermatogenezy i funkcjonowania jąder.
    dzieki za wyjasnienie:)

  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 14 października 2014, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    proszę ;-) tylko szkoda że nikt nic nie wie w tym temacie, no nic będę musiała poczekać do następnej wizyty u androloga.

    <3
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 14 października 2014, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Norma jest powyżej 20, my właśnie odebraliśmy wyniki męża i mamy 7.9 :( jestem załamana, nie wiem czy da się coś z tym zrobic

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 15 października 2014, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus3004 wrote:
    Norma jest powyżej 20, my właśnie odebraliśmy wyniki męża i mamy 7.9 :( jestem załamana, nie wiem czy da się coś z tym zrobic

    hej! mój M robił badanie w invicta w Gdańsku i na badaniu jest napisane mniej niż 400 wartość referencyjna, a Ty piszesz że ma być więcej od 20 więc już nie wiem o co chodzi a Ty to wiesz od lekarza???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2014, 13:02

    <3
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 15 października 2014, 09:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak mamy na wyniku badania. >20pg/ml norma. Jak szukalam w necie to też znalazłam taką informacje. Kiedy macie wizyte?

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 15 października 2014, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    właśnie to dziwne to jest kilka norm? nie rozumiem, mój M ma wynik 74,6 i wartość referencyjna oznaczona jest tak <400. Bo chyba ten znak < oznacza MNIEJ bo już się zakręciłam. Wizytę będziemy mieć dopiero w styczniu ze względu na pracę mojego M ;-( a Wy szybciej będziecie u androloga?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2014, 13:03

    <3
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 15 października 2014, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czyli Twój M na w normie bo u Was norma jest poniżej 400 podana a u nas powyżej 20, czyli u Was jest ok

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 15 października 2014, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Myślałam że to trochę mało jak wynik jest 74,6, a na tą inhibine B słyszałam że leczy się farmakologicznie, mój ma jeszcze kilka badań do zrobienia hormony i genetyczne bo plemniki są tylko pojedyńcze ;-( i nie wiemy co dalej.

    <3
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 15 października 2014, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest w normie wiec wydaje mi się ze nie macie się czym martwic, my mamy wizytę 27, ciekawe co nam lekarz powie

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 15 października 2014, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    może tym wynikiem nie musimy się martwić, ale najgorsze jest to że żołnierzyków prawie nie ma są ale kilka lub kilkanaście :-( zobaczymy jak wyjdą dalsze badania no i ten czas długi oczekiwania do następnej wizyty u androloga... mam nadzieję że przepisze jakieś "cudowne" tabletki żeby żołnierzyków było więcej. Trzymam kciuki za Was, żeby lekarz Wam pomógł!

    <3
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 15 października 2014, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rzeczywiscie czas do wizyty macie mega dlugi, my tez mielismy czekac do polowy listopada bo kiepsko w tym miesiacu z kasa, ale jakos damy rade, bo ja nie wytrzymam tak dlugo, musze wiedziec na czym stoimy

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • AVI Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 15 października 2014, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sprawdzilam u mojego m wynik Inhibiny B

    ma 98 pg/ml a norma jest >100 pg/ml

    nie wiem dlaczego kazda z nas ma inne referencje...

  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 15 października 2014, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agus3004 wrote:
    Rzeczywiscie czas do wizyty macie mega dlugi, my tez mielismy czekac do polowy listopada bo kiepsko w tym miesiacu z kasa, ale jakos damy rade, bo ja nie wytrzymam tak dlugo, musze wiedziec na czym stoimy


    rozumiem Cię też bym chciała wszystko szybko wiedzieć ale niestety nie mogę tego przyśpieszyć, praca mojego M jest tak zajmująca, że wolny termin najszybciej to styczeń i to tylko sobota, a z kasą dobrze piszesz My też dopiero praktycznie zaczynamy się leczyć a już tyle stówek poszło...

    <3
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 15 października 2014, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AVI wrote:
    sprawdzilam u mojego m wynik Inhibiny B

    ma 98 pg/ml a norma jest >100 pg/ml

    nie wiem dlaczego kazda z nas ma inne referencje...


    Faktycznie nie rozumiem tego każdy z naszych partnerów ma inną normę, nie wiem od czego do zależy, nazwa taka sama...

    <3
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 15 października 2014, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My wydaliśmy już ponad 1000 zł, ale dla dziecka jestem w stanie wydać każdą sumę, chciałabym tylko mieć magiczną kule i dowiedzieć się ile to jeszcze będzie trwało

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
  • aipoite Ekspertka
    Postów: 279 85

    Wysłany: 15 października 2014, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też jestem takiego zdania wszystkie pieniądze świata dałabym za to żeby w końcu być w ciąży... bo to już 2 lata i nic, też chciałabym wiedzieć kiedy to się stanie i czy w ogóle się stanie!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 października 2014, 14:01

    <3
  • agus3004 Autorytet
    Postów: 677 637

    Wysłany: 15 października 2014, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My staramy sie od poczatku roku a ja powoli trace sily

    Moja miłość <3 IGOREK <3
    f2wlx1hp21wq3sfq.png
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ