X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Kraków i okolice- dobry androlog
Odpowiedz

Kraków i okolice- dobry androlog

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Miasa Koleżanka
    Postów: 76 6

    Wysłany: 5 lutego 2021, 15:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2022, 09:02

  • Nadziana Przyjaciółka
    Postów: 86 155

    Wysłany: 6 lutego 2021, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miasa wrote:
    Tez odradzam Jacka Drabinę zalecił urospet przy podwyższonej agregacji i liczbie leukocytów. Z posiewu wyszła bakteria ale stwierdził że jej nie zna i że to zanieczyszczenie. Nie chciał przepisać nic konkretnego 😔

    No widzisz u nas też się okazało że mąż ma bakterie i dlatego tak słabe wyniki, dostał antybiotyk na miesiąc czasu 🙈 i teraz coś ruszyło, zobaczymy co będzie dalej..

  • anulla91 Autorytet
    Postów: 758 598

    Wysłany: 1 marca 2021, 13:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć:)

    Polecałam Wam kiedyś androloga dr Wiatr- a teraz sama nie wiem co o nim mam myśleć...
    Mąż chodził do niego od maja 2020.
    Powód: słabe nasienie.
    USG wykluczyło żylaki.
    Zrobiliśmy wszystkie możliwe badania dotyczące bakterii bo dr się uparł że napewno to bakteria niestety nic nie wyszło wszystkie wyniki ujemne.
    Wyniki męża skoczyły do góry ale tylko dlatego że ja dużo czytam co poprawia nasienie i kupuję różne suplementy.
    Mąż był u dr w lutym- to była jego ostatnia wizyta.
    Dr sam zapytał się co planujemy dalej????? bo on już nic nie pomoże bo wszytsko co mógł to zrobił....
    Proponuje inseminację a później in vitro...
    Dziewczyny mąż ma obniżoną ruchliwość:
    - 38 % ruchliwych
    - 62 % brak ruchu
    - Całość ok 40 mln
    - Koncentracja 22 mln
    - morfologia 2%
    - Żywotność: 70%
    - mamy problem z lepkością spadła teraz ++
    - HBA 74%
    - chromatyna DFI: 14%
    Naprawdę myślicie że nam się naturalnie nie uda?
    hm myslimy jeszcze żeby poczekać dwa miesiące i uderzyć w inseminację.
    Dwa miesiące dlatego że wdrożyliśmy od lutego:
    - likpen 40 mg
    - astaksantyna - 12 mg
    - NAC - podobno dobry na lepkość
    Słyszałam wiele dobrego o tych suplementach dlatego mam jeszcze nadzieje że one pomogą.

    Anulaa
    Wiek 31 lat
    05.2022 - początek stymulacji in vitro
    06.2022 - punkcja
    1 zarodek
    08.2022 - transfer
    beta 7dpo - 46,5
    beta 9dpo 125
    13.04.2023 Kaja 💕
    9d2ce3d20b.png[/ur
  • Reikja Autorytet
    Postów: 318 449

    Wysłany: 1 marca 2021, 14:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulla91 wrote:
    Cześć:)

    Polecałam Wam kiedyś androloga dr Wiatr- a teraz sama nie wiem co o nim mam myśleć...
    Mąż chodził do niego od maja 2020.
    Powód: słabe nasienie.
    USG wykluczyło żylaki.
    Zrobiliśmy wszystkie możliwe badania dotyczące bakterii bo dr się uparł że napewno to bakteria niestety nic nie wyszło wszystkie wyniki ujemne.
    Wyniki męża skoczyły do góry ale tylko dlatego że ja dużo czytam co poprawia nasienie i kupuję różne suplementy.
    Mąż był u dr w lutym- to była jego ostatnia wizyta.
    Dr sam zapytał się co planujemy dalej????? bo on już nic nie pomoże bo wszytsko co mógł to zrobił....
    Proponuje inseminację a później in vitro...
    Dziewczyny mąż ma obniżoną ruchliwość:
    - 38 % ruchliwych
    - 62 % brak ruchu
    - Całość ok 40 mln
    - Koncentracja 22 mln
    - morfologia 2%
    - Żywotność: 70%
    - mamy problem z lepkością spadła teraz ++
    - HBA 74%
    - chromatyna DFI: 14%
    Naprawdę myślicie że nam się naturalnie nie uda?
    hm myslimy jeszcze żeby poczekać dwa miesiące i uderzyć w inseminację.
    Dwa miesiące dlatego że wdrożyliśmy od lutego:
    - likpen 40 mg
    - astaksantyna - 12 mg
    - NAC - podobno dobry na lepkość
    Słyszałam wiele dobrego o tych suplementach dlatego mam jeszcze nadzieje że one pomogą.

    Hej, Mój M. był u Wiatra raz i stwierdził podobnie jak Drabina, ze żylaki mąż ma malutkie - nie do operowania. Z kolei Pilch i Wolski stwierdzili, ze tzreba operować, bo jest 3 stopień plus wodniak (mąż jest właśnie po mikro u Wolskiego i dr. stwierdził, ze zdecydowanie operacja sie należała. zresztą widać, że dużo z tej moszny ubyło, więc rzeczywiscie wygląda na to, że sporo miał maż naddatku).
    Naszym głównym andrologiem jest dr. Bergier i to on wąłśnie polecił nam aby jechać do Wolskiego (a nawet nas z nim skontaktował), bo on w sprawie żylaków jest wyrocznią.
    Generalnie póki co maż zadowolony. Operacja przebiegła bez komplikacji no i regeneruje się wszystko bardzo szybko. Wyniki bedziemy powtarzać za 3 miesiace i zobaczymy co w trawie piszczy - mamy nadzieję na poprawę.

    Jesli chodzi o Wasze wyniki to myślę, ze są ok. Generalnie najgorsza zwiekszona lepkość. Skoro maż bierze teraz NAC (lub jak kto woli acc optima) to mam nadzieję, ze ta lepkość sie Wam poprawi. Pzrede wszystkim niech duuużo pije :)

    U Ciebie wszystko w porządku? jak hormony? Drożność robiłaś??

  • anulla91 Autorytet
    Postów: 758 598

    Wysłany: 1 marca 2021, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reikja wrote:
    Hej, Mój M. był u Wiatra raz i stwierdził podobnie jak Drabina, ze żylaki mąż ma malutkie - nie do operowania. Z kolei Pilch i Wolski stwierdzili, ze tzreba operować, bo jest 3 stopień plus wodniak (mąż jest właśnie po mikro u Wolskiego i dr. stwierdził, ze zdecydowanie operacja sie należała. zresztą widać, że dużo z tej moszny ubyło, więc rzeczywiscie wygląda na to, że sporo miał maż naddatku).
    Naszym głównym andrologiem jest dr. Bergier i to on wąłśnie polecił nam aby jechać do Wolskiego (a nawet nas z nim skontaktował), bo on w sprawie żylaków jest wyrocznią.
    Generalnie póki co maż zadowolony. Operacja przebiegła bez komplikacji no i regeneruje się wszystko bardzo szybko. Wyniki bedziemy powtarzać za 3 miesiace i zobaczymy co w trawie piszczy - mamy nadzieję na poprawę.

    Jesli chodzi o Wasze wyniki to myślę, ze są ok. Generalnie najgorsza zwiekszona lepkość. Skoro maż bierze teraz NAC (lub jak kto woli acc optima) to mam nadzieję, ze ta lepkość sie Wam poprawi. Pzrede wszystkim niech duuużo pije :)

    U Ciebie wszystko w porządku? jak hormony? Drożność robiłaś??

    U mnie tylko problem z prolaktyna mam lek. Miałam robioną laparoskopię i wszystko jest ok. Jajowody drożne brak endometriozy.
    Badania USG potwierdzają owulację AMH też nie najgorsze 2,89 więc wydaje się okej a ciąży dalej nie ma...
    Kurcze ja też się zastanawiałam nad Wolskim żeby się do niego wybrać tak skontrolować nawet czy na pewno wszystko okej. Kurcze tylko do Warszawy mamy bardzo daleko i sama nie wiem....

    Anulaa
    Wiek 31 lat
    05.2022 - początek stymulacji in vitro
    06.2022 - punkcja
    1 zarodek
    08.2022 - transfer
    beta 7dpo - 46,5
    beta 9dpo 125
    13.04.2023 Kaja 💕
    9d2ce3d20b.png[/ur
  • Reikja Autorytet
    Postów: 318 449

    Wysłany: 1 marca 2021, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No my z Krakowa do Wolskiego wybraliśmy się żeby wiedzieć na czym stoimy. w wakacje byliśmy nawet w Szczecinie na badaniach nasienia, na które wysłał nas dr Bergier. Wszystko po to żeby jednak ruszać do przodu. Czy wszystkie podstawowe wyniki badań macie ok? jakąś immunologię robiliście?

  • anulla91 Autorytet
    Postów: 758 598

    Wysłany: 1 marca 2021, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reikja wrote:
    No my z Krakowa do Wolskiego wybraliśmy się żeby wiedzieć na czym stoimy. w wakacje byliśmy nawet w Szczecinie na badaniach nasienia, na które wysłał nas dr Bergier. Wszystko po to żeby jednak ruszać do przodu. Czy wszystkie podstawowe wyniki badań macie ok? jakąś immunologię robiliście?
    Właśnie z immunologi tylko przeciw ciała i nic nie wyszło. Ginekolog mówi że nie ma wskazań do pełnej diagnostyki miałam 4 cykle stymulowane lekami i beta ani drgnęła .... Cała genetyka też prawidłową bo robiliśmy w sumie lekarze twierdzą że u męża tylko i wyłącznie niedobory witamin

    Anulaa
    Wiek 31 lat
    05.2022 - początek stymulacji in vitro
    06.2022 - punkcja
    1 zarodek
    08.2022 - transfer
    beta 7dpo - 46,5
    beta 9dpo 125
    13.04.2023 Kaja 💕
    9d2ce3d20b.png[/ur
  • Reikja Autorytet
    Postów: 318 449

    Wysłany: 1 marca 2021, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulla91 wrote:
    Właśnie z immunologi tylko przeciw ciała i nic nie wyszło. Ginekolog mówi że nie ma wskazań do pełnej diagnostyki miałam 4 cykle stymulowane lekami i beta ani drgnęła .... Cała genetyka też prawidłową bo robiliśmy w sumie lekarze twierdzą że u męża tylko i wyłącznie niedobory witamin

    A rzeczywiscie wyznaczał poziom jakiś witamin? przynajmniej wit. D? Zwykłe badania krwi typu morfologia, glukoza, insulina, ferrytyna itd. macie w normie?? Ja np. od roku walczę z ferrytyną i póki co dopiero drgnęła...

    anulla91 lubi tę wiadomość

  • anulla91 Autorytet
    Postów: 758 598

    Wysłany: 1 marca 2021, 19:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reikja wrote:
    A rzeczywiscie wyznaczał poziom jakiś witamin? przynajmniej wit. D? Zwykłe badania krwi typu morfologia, glukoza, insulina, ferrytyna itd. macie w normie?? Ja np. od roku walczę z ferrytyną i póki co dopiero drgnęła...
    Wiesz co miałam wszystkie badania typu morfologia robione rok temu i było wszystko w normie. Hm mąż jeśli chodzi o Wit to chyba prawda bo odkąd zaczął brać witaminy to nasienie bardzo skoczyło ... No ale ciąży dalej brak dlatego chyba pójdziemy w inseminację... Bo już bardzo młodzi nie jesteśmy i już czas się już zaczyna liczyć ...

    Reikja lubi tę wiadomość

    Anulaa
    Wiek 31 lat
    05.2022 - początek stymulacji in vitro
    06.2022 - punkcja
    1 zarodek
    08.2022 - transfer
    beta 7dpo - 46,5
    beta 9dpo 125
    13.04.2023 Kaja 💕
    9d2ce3d20b.png[/ur
1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ