Forum Męskie sprawy Kraków i okolice- dobry androlog
Odpowiedz

Kraków i okolice- dobry androlog

• AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Kate28 Autorytet

Wysłany: 4 listopada 2020, 13:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim🙂 nie wiem czy już był taki wątek, ale nóż widelec... Szukam dobrego, konkretnego i znającego się na rzeczy andrologia. Czy ktoś mógłby polecić jakiegoś z Krakowa bądź okolic? Na znanylekarz.pl znalazłam dr Tomasza Wiatr. Czy ktoś z Was się u niego leczył?

💔 Aniołek - 05.11.2018 - 7tyg

👩🏼
    ✅ TSH 1,170 μIU/ml,
    ✅ FT3 3,40 pg/ml,
    ✅ FT4 1,18 ng/dl,
    ✅ Toxoplazma gondi IgM 0.2 COI,
    ✅ Toxoplazma gondi IgG <0.1IU/ml,
    ✅ OB 4.0 mm/h,
    ✅ Glukoza 4,81 mmol/l,
    ✅ Morfologia -> leukocyty 4,90.
    ❌Progesteron (faza lutealna) 72,50 ng/ml (norma 1,2-15,9),
    ✅Cytologia (grupa II),
    ✅Prolaktyna 10,00
    ✅FHS 9,63
    ✅LH 7,54
    ✅Estradiol 75,10,
    ✅Testosteron 30,50.

🧔🏼:
    ✅FSH 5,05
    ✅ LH 7,59
    ✅Testosteron 570
    ✅TSH 1,569
    ✅Prolaktyna 11,86.

💊BYŁO: Duphaston, Unidox Solutab, Distraptaza, Kwas foliowy // Distraptaza ,Kwas foliowy, Clostibegyt
    💊JEST: kwas foliowy

,,Ciężko jest czekać na coś, co może się nigdy nie przydarzyć. Ale jeszcze ciężej jest z tego zrezygnować, kiedy wiesz, że to jedyna rzecz, której pragniesz"
  • boo123 Autorytet

Wysłany: 4 listopada 2020, 15:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja polecam Jacka Drabinę, pracuje w klinice na Kopernika i prywatnie w ars medica.
    Bardzo empatyczny lekarz, mąż się stresował wizytą, a wyszedł zadowolony.

2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

Starania o rodzeństwo od 05.2018

05.2020 9tc 💔
  • Kate28 Autorytet

Wysłany: 4 listopada 2020, 18:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    boo123 wrote:
    Ja polecam Jacka Drabinę, pracuje w klinice na Kopernika i prywatnie w ars medica.
    Bardzo empatyczny lekarz, mąż się stresował wizytą, a wyszedł zadowolony.
    Właśnie zależy mi również na tym aby wizyta przebiegła w miłej i niestresujacej atmosferze, ponieważ mąż jest sceptycznie nastawiony... :/.

boo123 lubi tę wiadomość

👩🏼
    ✅ TSH 1,170 μIU/ml,
    ✅ FT3 3,40 pg/ml,
    ✅ FT4 1,18 ng/dl,
    ✅ OB 4.0 mm/h,
    ✅ Glukoza 4,81 mmol/l,
    ✅Cytologia (grupa II),
    ✅Prolaktyna 10,00
    ✅FHS 9,63
    ✅LH 7,54
    ✅Estradiol 75,10,
    ✅Testosteron 30,50.

🧔🏼:
    ✅FSH 5,05
    ✅ LH 7,59
    ✅Testosteron 570
    ✅TSH 1,569
    ✅Prolaktyna 11,86.

💊BYŁO: Duphaston, Unidox Solutab, Distraptaza, Kwas foliowy // Distraptaza ,Kwas foliowy, Clostibegyt

,,Ciężko jest czekać na coś, co może się nigdy nie przydarzyć. Ale jeszcze ciężej jest z tego zrezygnować, kiedy wiesz, że to jedyna rzecz, której pragniesz"
  • Reikja Autorytet

Wysłany: 4 listopada 2020, 22:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    My chodzimy do dr. Bergiera. U dr Drabiny byliśmy, ale kazał prowadzić zdrowszy tryb życia - w sensie nie pomógł, nie zaszkodził. Teraz jeszcze mąż wybiera sie do dr Pilcha na USG. Pozdrawiam

Kate28 lubi tę wiadomość

On: 32 lata, słaba jakość nasienia, 0,4-3,6 miliona/ml, słaba ruchliwość, morfologia 0-3%❌
    Suple: chwilowo odstawione
    Hormony ok
    Żelazo ✔️
    Ferrytyna✔️
    Kariotyp prawidłowy✔️
    AZF i cftr prawidłowy ✔️
    P-ciała przeciwplemnikowe ujemne ✔️
    P-ciała przeciw komórkowy leydiga ujemne ✔️
    Wit. D✅
    cholesterol ✔️
    Podwyższone próby watrobowe❌
    3 st. żylaki powrózka, operacja 24.02❌
    Ona: 30 lat, cykle ponad 30d, PCOS?
    prolaktyna 15 ng/L ✔️
    tsh 1 ✔️
    Hormony 3dc ✔️
    Wit. D ✔️
    żelazo ✔️
    kwas foliowy ✔️ b12 ✔️
    ferrytyna 20 ✔️
    Posiewy ujemne ✔️
    ANA ujemne ✔️
    Jajowody drożne ✔️
    Przeciwciała przeciwplemnikowe ujemne ✔️
    P-ciała przeciwjajnikowe ujemne ✔️
    C-peptyd✔️
    Elektrolity✔️
    Kariotyp ✔️
    MTHFR_677C homo ❌
    Pai hetero ❌
    Wit. D 4000j, letrox 50, omega 3, metformina 2g, magnez, tardyferon fol
  • Monka9016 Koleżanka

Wysłany: 5 listopada 2020, 19:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja bardzo polecam dr Wiatra. Parę lat temu mąż chodził do Jacka Drabiny, zrobił mężowi biopsję i wtedy nic nie wyszło z niej, niby mily lekarz ale sugerując się nim powiedział że już nic mężowi nie pomoże przy braku plemników i rozłożył ręce że już nic się nie da zrobić i że jak przy biopsji nic nie było to że w nasieniu możemy pomarzyc i to by był cud. Odpuściliśmy wszystko po takiej diagnozie. Po 6 latach mąż zrobił ponownie badanie nasienia i wyszło że pojawiły się plemniki! Poszliśmy do dr Wiatra i dał mężowi kurację na 3 miesiące i mam nadzieję że to pomoze żeby nam się udało 🙂 Osobiście polecamy tylko dr Wiatra 🙂

• Kate28 Autorytet

Wysłany: 6 listopada 2020, 10:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziękuję bardzo za odzew 🙂 u nas jest problem z morfologia 0% i ruchliwością.... Poczytam opinie w tej ,,dziedzinie" u lekarzy których mi polecilyscie.
    Monka9016 trzymam za Was kciuki. Mam nadzieję, że kuracja pomoże. 🙂
    Reikja, można wiedziec co u Was, z jakim problemem się borykacie?

Monka9016 lubi tę wiadomość

👩🏼
    ✅ TSH 1,170 μIU/ml,
    ✅ FT3 3,40 pg/ml,
    ✅ FT4 1,18 ng/dl,
    ✅ OB 4.0 mm/h,
    ✅ Glukoza 4,81 mmol/l,
    ✅Cytologia (grupa II),
    ✅Prolaktyna 10,00
    ✅FHS 9,63
    ✅LH 7,54
    ✅Estradiol 75,10,
    ✅Testosteron 30,50.

🧔🏼:
    ✅FSH 5,05
    ✅ LH 7,59
    ✅Testosteron 570
    ✅TSH 1,569
    ✅Prolaktyna 11,86.

• Reikja Autorytet

Wysłany: 6 listopada 2020, 16:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monka9016 wrote:
    Ja bardzo polecam dr Wiatra. Parę lat temu mąż chodził do Jacka Drabiny, zrobił mężowi biopsję i wtedy nic nie wyszło z niej, niby mily lekarz ale sugerując się nim powiedział że już nic mężowi nie pomoże przy braku plemników i rozłożył ręce że już nic się nie da zrobić i że jak przy biopsji nic nie było to że w nasieniu możemy pomarzyc i to by był cud. Odpuściliśmy wszystko po takiej diagnozie. Po 6 latach mąż zrobił ponownie badanie nasienia i wyszło że pojawiły się plemniki! Poszliśmy do dr Wiatra i dał mężowi kurację na 3 miesiące i mam nadzieję że to pomoze żeby nam się udało 🙂 Osobiście polecamy tylko dr Wiatra 🙂
    Hej, u nas generalnie prawie wszystko poniżej normy - najgorzej ilosc. Póki co, nie znaleziono żadnej przyczyny i szukamy dalej.

Kate28 lubi tę wiadomość

On: 32 lata, słaba jakość nasienia, 0,4-3,6 miliona/ml, słaba ruchliwość, morfologia 0-3%❌
    Suple: chwilowo odstawione
    Hormony ok
    Żelazo ✔️
    Ferrytyna✔️
    Kariotyp prawidłowy✔️
    AZF i cftr prawidłowy ✔️
    P-ciała przeciwplemnikowe ujemne ✔️
    P-ciała przeciw komórkowy leydiga ujemne ✔️
    Wit. D✅
    cholesterol ✔️
    Podwyższone próby watrobowe❌
    3 st. żylaki powrózka, operacja 24.02❌
    Ona: 30 lat, cykle ponad 30d, PCOS?
    prolaktyna 15 ng/L ✔️
    tsh 1 ✔️
    Hormony 3dc ✔️
    Wit. D ✔️
    żelazo ✔️
    kwas foliowy ✔️ b12 ✔️
    ferrytyna 20 ✔️
    Posiewy ujemne ✔️
    ANA ujemne ✔️
    Jajowody drożne ✔️
    Przeciwciała przeciwplemnikowe ujemne ✔️
    P-ciała przeciwjajnikowe ujemne ✔️
    C-peptyd✔️
    Elektrolity✔️
    Kariotyp ✔️
    MTHFR_677C homo ❌
    Pai hetero ❌
    Wit. D 4000j, letrox 50, omega 3, metformina 2g, magnez, tardyferon fol
  • anulla91 Przyjaciółka

Wysłany: 6 listopada 2020, 16:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też poleć dr Wiatr mąż się u niego leczy ... Na razie ciąży brak ale poprawa w wynikach jest

Kate28, Reikja lubią tę wiadomość

Anulaa
    Wiek 28 lat
  • Kate28 Autorytet

Wysłany: 7 listopada 2020, 10:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulla91, pierwsza wizyta u dr Wiatra z czym jest związana? Tylko analiza dotychczasowych wyników badań i przepisanie suplementów? Pytam, ponieważ nie wiem na co się nastawić i jak przygotować psychicznie męża. 🙈 Ps trzymam kciuki żeby leczenie przyniosło skutki 🙂

👩🏼
    ✅ TSH 1,170 μIU/ml,
    ✅ FT3 3,40 pg/ml,
    ✅ FT4 1,18 ng/dl,
    ✅ OB 4.0 mm/h,
    ✅ Glukoza 4,81 mmol/l,
    ✅Cytologia (grupa II),
    ✅Prolaktyna 10,00
    ✅FHS 9,63
    ✅LH 7,54
    ✅Estradiol 75,10,
    ✅Testosteron 30,50.

🧔🏼:
    ✅FSH 5,05
    ✅ LH 7,59
    ✅Testosteron 570
    ✅TSH 1,569
    ✅Prolaktyna 11,86.

• anulla91 Przyjaciółka

Wysłany: 7 listopada 2020, 20:59

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate28 wrote:
    Anulla91, pierwsza wizyta u dr Wiatra z czym jest związana? Tylko analiza dotychczasowych wyników badań i przepisanie suplementów? Pytam, ponieważ nie wiem na co się nastawić i jak przygotować psychicznie męża. 🙈 Ps trzymam kciuki żeby leczenie przyniosło skutki 🙂
    Mój mąż był z wynikami nasienia hormonami i posiewem . Dr robi USG a później analizuje wyniki u nas było tak że przepisał leki i kazał przyjść za 3 msc z kolejnym seminigramem czy będzie poprawa

Kate28 lubi tę wiadomość

Anulaa
    Wiek 28 lat
  • Megi'87 Przyjaciółka

Wysłany: 7 listopada 2020, 22:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polecam bardzo Leszka Lachowicza, nam pomógł podnieść HBA nasienia i uzyskaliśmy zdrowa ciążę ! Teraz walczymy o drugie maleństwo i wyniki poprawiły się z 19% na 85% !

Reikja, Mania277, boo123, Kate28 lubią tę wiadomość

• Kate28 Autorytet

Wysłany: 9 listopada 2020, 12:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    anulla91 wrote:
    Mój mąż był z wynikami nasienia hormonami i posiewem . Dr robi USG a później analizuje wyniki u nas było tak że przepisał leki i kazał przyjść za 3 msc z kolejnym seminigramem czy będzie poprawa
    W takim razie będziemy musieli jeszcze zrobić posiew... 🙂

👩🏼
    ✅ TSH 1,170 μIU/ml,
    ✅ FT3 3,40 pg/ml,
    ✅ FT4 1,18 ng/dl,
    ✅ OB 4.0 mm/h,
    ✅ Glukoza 4,81 mmol/l,
    ✅Cytologia (grupa II),
    ✅Prolaktyna 10,00
    ✅FHS 9,63
    ✅LH 7,54
    ✅Estradiol 75,10,
    ✅Testosteron 30,50.

🧔🏼:
    ✅FSH 5,05
    ✅ LH 7,59
    ✅Testosteron 570
    ✅TSH 1,569
    ✅Prolaktyna 11,86.

• kręcona Koleżanka

Wysłany: 10 listopada 2020, 09:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć, my z mężem chodziliśmy do dr. Bergera przyjmuje w Krakowie w Macierzyństwie lub w Unimedice.
    Na pewno możemy go polecić, jest bardzo dokładny, zlecił wszystkie badania, chciał pomóc jak tylko umiał, przyjmował męża nawet na wiosnę kiedy był LocKdown. W chwili obecnej i tak leczymy się u dr. Wolskiego w Novum ale Bergera polecić mogę.

• Kate28 Autorytet

Wysłany: 11 listopada 2020, 17:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kręcona wrote:
    cześć, my z mężem chodziliśmy do dr. Bergera przyjmuje w Krakowie w Macierzyństwie lub w Unimedice.
    Na pewno możemy go polecić, jest bardzo dokładny, zlecił wszystkie badania, chciał pomóc jak tylko umiał, przyjmował męża nawet na wiosnę kiedy był LocKdown. W chwili obecnej i tak leczymy się u dr. Wolskiego w Novum ale Bergera polecić mogę.
    Dziękuję bardzo za odzew i polecenie. 🙂 U mnie jak na razie trwa walka z mężem o wizytę u andrologia...mam nadzieję, ze przemysli sprawe i w miarę sprawnie się zdecyduje. Nie chce tracić kolejnych lat 😔

👩🏼
    ✅ TSH 1,170 μIU/ml,
    ✅ FT3 3,40 pg/ml,
    ✅ FT4 1,18 ng/dl,
    ✅ OB 4.0 mm/h,
    ✅ Glukoza 4,81 mmol/l,
    ✅Cytologia (grupa II),
    ✅Prolaktyna 10,00
    ✅FHS 9,63
    ✅LH 7,54
    ✅Estradiol 75,10,
    ✅Testosteron 30,50.

🧔🏼:
    ✅FSH 5,05
    ✅ LH 7,59
    ✅Testosteron 570
    ✅TSH 1,569
    ✅Prolaktyna 11,86.

• anulla91 Przyjaciółka

Wysłany: 11 listopada 2020, 20:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate28 wrote:
    W takim razie będziemy musieli jeszcze zrobić posiew... 🙂
    Tak lepiej go zrobić bo dr napewno go zleci ... S później na wizycie pokieruje dalej ...

Anulaa
    Wiek 28 lat
  • kręcona Koleżanka

Wysłany: 12 listopada 2020, 06:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kate28 wrote:
    Dziękuję bardzo za odzew i polecenie. 🙂 U mnie jak na razie trwa walka z mężem o wizytę u andrologia...mam nadzieję, ze przemysli sprawe i w miarę sprawnie się zdecyduje. Nie chce tracić kolejnych lat 😔

Rozumiem cię doskonale , mój mąż z kolei miał " trudności " że zbadaniem seminogramu , przez pierwszy rok starań chodziłam do ginekologa sama badałam się z każdej strony , a mój mąż uważał że z nim na pewno nie ma problemu .kiedy jednak okazała się azoospermia i problemy genetyczne to zmienił całkowicie nastawienie ..
    Generalnie facetom jest trudniej w tym tematach .trzymam kciuki ✊ najlepsze lekarstwo w małżeństwie to rozmowa , rozmowa i jeszcze raz szczera rozmowa a będzie dobrze !

Kate28, Mania277 lubią tę wiadomość

• Kate28 Autorytet

Wysłany: 14 listopada 2020, 08:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kręcona wrote:
    Rozumiem cię doskonale , mój mąż z kolei miał " trudności " że zbadaniem seminogramu , przez pierwszy rok starań chodziłam do ginekologa sama badałam się z każdej strony , a mój mąż uważał że z nim na pewno nie ma problemu .kiedy jednak okazała się azoospermia i problemy genetyczne to zmienił całkowicie nastawienie ..
    Generalnie facetom jest trudniej w tym tematach .trzymam kciuki ✊ najlepsze lekarstwo w małżeństwie to rozmowa , rozmowa i jeszcze raz szczera rozmowa a będzie dobrze !
    Niestety mężczyznom jest o wiele trudniej się przełamać. My kobiety jakoś tak bardziej potrafimy wziąć na klatę dany problem i z nim walczyć. U mnie też mąż zawsze mówił że z nim nie ma problemu, do czasu aż dostał wyniki badań ... Dziękuję bardzo za słowa otuchy 😘

👩🏼
    ✅ TSH 1,170 μIU/ml,
    ✅ FT3 3,40 pg/ml,
    ✅ FT4 1,18 ng/dl,
    ✅ OB 4.0 mm/h,
    ✅ Glukoza 4,81 mmol/l,
    ✅Cytologia (grupa II),
    ✅Prolaktyna 10,00
    ✅FHS 9,63
    ✅LH 7,54
    ✅Estradiol 75,10,
    ✅Testosteron 30,50.

🧔🏼:
    ✅FSH 5,05
    ✅ LH 7,59
    ✅Testosteron 570
    ✅TSH 1,569
    ✅Prolaktyna 11,86.

• luthienn Autorytet

Wysłany: 18 listopada 2020, 23:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja również polecam dr. Wiatra. Pierwsza wizyta była online z wynikami nasienia i hormonów, przepisał leczenie i USG. Na USG wybraliśmy się już do Krakowa. Po leczeniu udało się zajść w ciążę ale ją straciłam. Mąż był z niego zadowolony. Teraz też będziemy wracać do tego samego lekarza 😊

Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 listopada 2020, 23:33

Reikja, Kate28 lubią tę wiadomość

Aniołek 10tc ♂ (29.07.2020)
    18cs

Nie doczekasz świtu, nie odbywszy drogi przez noc.
  • boo123 Autorytet

Wysłany: 20 listopada 2020, 13:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Megi'87 wrote:
    Polecam bardzo Leszka Lachowicza, nam pomógł podnieść HBA nasienia i uzyskaliśmy zdrowa ciążę ! Teraz walczymy o drugie maleństwo i wyniki poprawiły się z 19% na 85% !

Na innym wątku też dziewczyny polecały Lachowicza. Ja spróbuję podbić do niego. Może nam też pomoże 🙂

Reikja, Kate28 lubią tę wiadomość

2 lata starań o 👦
    08.2016 synek ♥️

Starania o rodzeństwo od 05.2018

05.2020 9tc 💔
  • Nadziana Koleżanka

Wysłany: 5 lutego, 15:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też byliśmy u Lachwicza, dziwny pan aczkolwiek rezultaty są, u innego lekarza mąż usłyszał na pierwszej wizycie tylko invitro a Lachowicz zaczął szukać przyczyny skąd takie wyniki.
    Z poniżej 1mln plemniów po 3 miesiącach jest ich już w koncentracji 4 mln a całkowita liczba 24mln 😍 nie są jeszcze dobre ale jak to Lachowicz powiedział jak po pół roku leczenia nie będzie rezultatów wtedy dopiero myśleć o innych rozwiązaniach. Generalnie polecam go!

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Znaczenie jakości męskiego nasienia

Jest wiele czynników, które wpływają na szanse na zajście w ciążę u pary, która marzy o rodzicielstwie. Jednak niewątpliwie wśród najważniejszych jest odpowiednia jakość komórki jajowej i plemników. Wyjaśniamy, dlaczego jakościowe komórki jajowe czasami nie gwarantują sukcesu. Jakie znaczenie odgrywa jakość męskiego nasienia? Jak wygląda diagnostyka i leczenie?

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego