X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Laparoskopia żylaków
Odpowiedz

Laparoskopia żylaków

Oceń ten wątek:
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 22 lutego 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez...mnie boli, zanim ktos mnie dotknie;)

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • atagata Ekspertka
    Postów: 212 110

    Wysłany: 22 lutego 2016, 14:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie chciałam Cię wystraszyć!
    Poczytaj sobie tu na ovu jest taki wątek o hsg-to badania przechodzą gladko i bezproblemowo ;-)
    No ale musiałam sie pożalić... jaka to ja biedna ;-)
    I wychodzę z założenia, że trzeba sie nastawić na różne opcje.

    Edziuuuuuuuunia lubi tę wiadomość

    Dawid 19.01.2017
    2gie szczęście w drodze <3
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 22 lutego 2016, 16:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiem ze bedzie bolalo, ale pocieszajace jest to, ze trwa to chwile:)

    Edziuuuuuuuunia, atagata lubią tę wiadomość

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 23 lutego 2016, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oby było szybko i nie bolało :*

    atagata lubi tę wiadomość

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 23 lutego 2016, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis bylam na wizycie i innego gin..poniewaz okazalo sie ze mam grzybka po anty iotykach..takze dupa ze staran, i chyba pierwszy raz nie bede miec owulacji ( obserwacje)..ale mniejsza o to;) gin okazalo sie ze pracuje w szpitalu i robi HSG;) powiedzial ze powinnam juz dzwno zrobic HSG...ze ogolnie to jest pierwsza rzecz, jaka powinna zrobic para po dlugich bezowocnych staraniach. Najpierw HSG i badanie i nasienia, a dopiero pozniej hormony itp...Takze Edziuuuunia zrob sobie to HSG, na bank bedziesz musila zrobic jak byscie podchodzili do IUI, ale moze juz teraz warto to zbadac;)

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 24 lutego 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A gdzie to robisz? W warszawie? Kurcze ale ono jest ważne 3 miesiące? Czy dłużej? Bo my w marcu mamy androloga i żylaki wiec pewnie ok kwietnia może. Sama już nie wiem :( wkurza mnie to wszystko. Ale może masz rację żeby to ogarnąć juz :)

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 24 lutego 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no wazne jest caly czas..chodzi o to, ze przez pierwsze 2, 3 miesiace sa wi3ksze szanse na ciaze. Statystycznie. Bo podczas badania niektorym kobietom udrazniq sie jajowody.
    Jesli w kwietniu macie operacje na zylaki to nie wiem kiedy najlepiej zrobic hsg..nie wiem jaki jest po operacji czas na rekonwalescencję..podpytaj moze lekarza bo nie chce Cie wprowadzac w blad.
    Tak jestem z Warszawy i robilabym w Warszawie..mysle o Karowej. Zobaczymy co powie jutro lekarz. Jutro nasza starowa wizyta w Novum;)

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • atagata Ekspertka
    Postów: 212 110

    Wysłany: 25 lutego 2016, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekamy na wieści Bizona!

    Dawid 19.01.2017
    2gie szczęście w drodze <3
  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 25 lutego 2016, 17:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha, dziękuję za informacje :)
    Czyli będziesz robić na NFZ a nie w Novum?

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 25 lutego 2016, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edziunia bez sensu jest robic w Novum, jesli wszedzie mozna zrobic na NFZ i nie trzeba czekac..jak masz skierowanie, to dzwonisz do szpitala 1 dnia nowego cyklu sie umawiasz na konkretny dzien.
    My juz po wizycie wstepnej. Ze mna wszystko ok, i mam podejsc do HSG dopierk po drugie IUI jesli by sie nie udaly..to mnie troche zdziwilo, ale nie chcemy juz dluzej czekac, wiec do pierwszego IUI podejdziemy bez hsg.
    Dostalismy lieste badan ( hormony i wymazy) i bez problemu mozemy je robic gdzie indziej..nie musimy w Novum. Te badania ktore mialam wczesniej wszystkie bardzo dobre, a nasienie mojego podobno tez ok...wcale tragedii nie ma. Takze duze szanse ze uda sie za 1 razem.
    w tej chwili mam infekcje i biore globulki przez tydzien..po kilku dniach od zakończenia mam zrobic posiew. Jam bedzie ok, juz w marcu podchodzimy do IUI:)
    Trzymajcie kciuki żebym sie pozbyla cholerstwa!

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 25 lutego 2016, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do tego HSG jeszcze..to w Novum maja tak, ze jesli nie stwierdzaja po wywiadzie, ze powinno byc..to nie zalecaja od razu. Mowil to lekarz i jest tez w takim pozwoleniu podejscia do IUI napisane o tym.
    Pewnie w kazdej klinice jest inaczej, albo kazdy lekarz ma inne podejscie..my na raze sporobujemy bez.

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • atagata Ekspertka
    Postów: 212 110

    Wysłany: 26 lutego 2016, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bizona super!
    Wyniki dobre i perspektywy dobre :-)
    Uporaj się szybko z infekcja i do dzieła!
    Trzymam kciuki!
    I oczywiście dawaj znać!

    Dawid 19.01.2017
    2gie szczęście w drodze <3
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 26 lutego 2016, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki!:) Wy dawajcie znaki jak u Was postepy;)

    atagata lubi tę wiadomość

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 29 lutego 2016, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to dobrze kochana, dziękuję za informacje :)
    Będziemy trzymać kciuki, żeby wszystko poszło po waszej myśli i się udało! :*
    My 8 marca mamy kwalifikacje do żylaków, ciekawa jestem czy każą robić czy nie.

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • Edziuuuuuuuunia Autorytet
    Postów: 647 217

    Wysłany: 29 lutego 2016, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I napisz nam co dokładnie Ci zlecili do zrobienia :*
    Dziękuję!
    A do kogo w Novum chodzicie?

    2nn3hqvk90lv3v8r.png

    04.12.2015 [*] 7tc
    Listopad 2015 - Profertil - słabe żołnierzyki
    Marzec 2016 wysoka PRL,żylaki i fatalne wyniki nasienia, Bromek+CLO+Androvit
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 1 marca 2016, 13:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr. Czerkwinski mial jako jedyny bliski wopny termin. Wydal nam sie bardzo sympatyczny, a na to duzo osob narzekalo w necie. No my poki co jestesmy zadowoleni. Konkretny i sympatyczny. Mam nadzieje, ze tak bedzue caly czas;)
    Badania to te co wszystkim amh, fsh, lh, tsh,prl, progesteron, testosteron..wymazy czystosci, hiv, hcv, rozyczka i inne na wirusy. Ja czesc z tych badan mislam, wiec musze zrobic tylko czesc.

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • Ajka Autorytet
    Postów: 5552 2283

    Wysłany: 1 marca 2016, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bizona wrote:
    Nie no wazne jest caly czas..chodzi o to, ze przez pierwsze 2, 3 miesiace sa wi3ksze szanse na ciaze. Statystycznie. Bo podczas badania niektorym kobietom udrazniq sie jajowody.
    Jesli w kwietniu macie operacje na zylaki to nie wiem kiedy najlepiej zrobic hsg..nie wiem jaki jest po operacji czas na rekonwalescencję..podpytaj moze lekarza bo nie chce Cie wprowadzac w blad.
    Tak jestem z Warszawy i robilabym w Warszawie..mysle o Karowej. Zobaczymy co powie jutro lekarz. Jutro nasza starowa wizyta w Novum;)

    Ja jutro idę na HSG na Karową...

    2020 :)
    2023 :)
  • atagata Ekspertka
    Postów: 212 110

    Wysłany: 1 marca 2016, 17:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny!
    Dziś miałam wizytę u kolejnego ginekologa "z przypadku"
    Od słowa do słowa i jestem na przyszły wtorek zapisana do kliniki LN.
    Staram się myśleć pozytywnie-chociaż deprecha jednak depcze po piętach :-(
    Na koniec tygodnia robimy badanie nasienia także zobaczymy czy leczenie żylaków dało efekt.
    Pozdrawiam Wszystkie!

    Dawid 19.01.2017
    2gie szczęście w drodze <3
  • bizona Autorytet
    Postów: 1158 784

    Wysłany: 1 marca 2016, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajka daj znac jak było;)

    atagata pewnie że myśl pozytwynie. Pomysl, ze robisz wszystko, żeby Wasze starania zakonczyly sie skucesem. Lepiej dzialac, badac sie, niż liczyć na szczęście;) Daj znać później czy sie polepszyly wyniki badania nasienia!

    Za mnie trymajcie ksiuki, żeby wymazy były ok..bo jak nie, to leczenie i trzeba będzie przesunąć IUI :/

    p19uflw1tlpg1ms1.png
    9.12 pierwsze ICSI. Mamy dwa serduszka!:) Dziewczynka i chlopiec <3
  • atagata Ekspertka
    Postów: 212 110

    Wysłany: 2 marca 2016, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bizona trzymam kciuki-wszystkie 4 ;-)

    Dawid 19.01.2017
    2gie szczęście w drodze <3
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ