X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Pomoc w interpretacji
Odpowiedz

Pomoc w interpretacji

  • AUTOR
    WIADOMOŚĆ
    1 2
Oceń ten wątek:
  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 23 września 2014, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czyli genetralne plemnikow zdolnych do zaplodnienia macie po 1 godzinie 3300000
    a po 4 godzinach 3000000
    z jednego ml

    z calosci macie dwa razy tyle..
    powiem tak wyniki sa zle..ale nie tragiczne bo macie plemniki :)

    robiliscie powtorke ?
    jakies badania hormony usg ??

    Sol lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Sol Koleżanka
    Postów: 43 6

    Wysłany: 23 września 2014, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 O jakie dokładnie parametry chodzi? :)

    Ania 84 Powtórki nie było, dodatkowo mąż miał badaną prolaktynę.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 23 września 2014, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czy lepkosc, . pojakim czasie uplynnienie .. jakie ph i czy sa jakie leukocyty
    morfologia widze 4% wec klalifikujecie sie do insemki..

    zrobcie powtorne badania, usg jader, bo moze miec zylkai stad mala ilosc plemnikw..i ich wady

    co do badan polecam zrobic prcz prolaktyny
    TSH, FSH i testosteron

    no i obowiazkowo posiew nasienia

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 września 2014, 16:23

    Sol lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Sol Koleżanka
    Postów: 43 6

    Wysłany: 23 września 2014, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Upłynnienie po 60 minutach
    ph 7,4
    Ma żylaka powrózka, ale lekarz twierdzi, że nie robi to wielkiej różnicy, ale chce zobaczyć wyniki nasienia teraz.

    Ania_84 lubi tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 23 września 2014, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i lekarz nic wam nie kazal zrobic z uplynnieniem ?? szczegolnie ze jest powyzej 60 min ??
    radze skonsultowac wyniki z innym

    jak nasienie się upłynnia to "otwierają się" w nim drogi dla plemników

    skoro wiekszosc plemnikow po godzinie jest zdolna do zaplodnienia to jelsi wasze uplynnienie jest po godzinie dopeiro to nie dziwne ze sa slabsze..

    pozatym.. wybilabym lekarzy ktorzy mowia ze zylaki nie wplywaja na wyniki ..
    ph jest ok..

    a kazal jakies suplementy brac ??
    jesli nie to do odstrzalu taki lekarz.. ;/

    wejdz na nasz-bocian pl..napisz doklandie wszytskie wyniki do eksperta dr Wolskiego napisz ze maz ma zylaki .. i zobacz co on ci odpowie.. facet jest naparwde w tym kierunku swietny .. odpowiada w ciagu 2 dni max jelsi nie ejst na urlopie.. my dzieki niemu mamy 57% na znalezienie plemnikow gdzie inni nie dawali nawet 1%

    Sol lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • Sol Koleżanka
    Postów: 43 6

    Wysłany: 23 września 2014, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania84 te wyniki są dość stare, zrobione w momencie gdy długo nie mogłam zajść w ciążę, po drodze wyszły moje defekty, potem leczenie, długie leczenie zakończone moim upadkiem na zdrowiu (czyli jak napisałaś wyżej lekarz do odstrzału) i 3 letnia przerwa. Teraz doszłam do siebie, między czasie starania naturalne, ale jak widać nic z tego. W październiku idziemy do kliniki i zrobimy nowe badania.
    Moją sytuację opisałam na "Inseminacji"

1 2
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Nieregularny okres. Przyczyny i objawy nieregularnych cykli miesiączkowych.

Nieregularny okres nie zawsze musi świadczyć o zaburzeniach, czy problemach hormonalnych. Na pewnych etapach życia nieregularne cykle są okresem przejściowym. Kiedy jednak nieregularne cykle warto skonsultować z lekarzem? Jakie są najczęstsze przyczyny nieregularnych cykli miesiączkowych? 

CZYTAJ WIĘCEJ

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ