X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy PROFERTIL
Odpowiedz

PROFERTIL

Oceń ten wątek:
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostaliśmy od lekarza na poprawę nasienia. cena zwala z nóg, ale czego się nie zrobi, żeby poczuć szczęście bycia rodzicami ??? Czy któraś dziewczyna dostała to dla męża??? Jaka była poprawa po kuracji tym? Zaszłyście w ciąży przy pomocy tego suplementu ?? My zaczynamy kurację w tym tygodniu jak tylko lek przyjdzie. Pozdrawiam ;)))

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż sprawdziłam z ciekawości cenę. O jezusiuuuuu sporo. Mój gin zaproponował nam Androvit dla R. ale po 3 miesiącach zmieniliśmy na Fertimen. Na rezultaty nadal czekamy ;-)

    *SmoczycA* lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez chcialam swojemu to kupic,ale dostal mace i komplex witaminowy i wyszlo 3 razy taniej a z tym samym skladem:D


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i jeszcze sa tansze suplementy np fertilman- ten sam sklad a duuuzo taniej


    u5cvp2.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz nan powiedział że nic nie zamieni tego leku. Właśnie są niby o takim samym składzie ale to jednak nie jest to samo. Ten lek jest przebadany na kilkuset pacjentach, więc ufamy temu leku i mam nadzieję że nie będziemy żałować :) dlatego właśnie pytam o to czy już ktoś miał styczność i z efektami po nim. Na forach są pochlebne opinie.

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • marsylianka Przyjaciółka
    Postów: 79 38

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola_aa lekarz tak pewnie powiedział bo go poprosił o to przedstawiciel :) Profertil to nie lek a też suplement diety. Nie ma tam nic co sobie sama nie złożysz lub nie zamienisz tańszymi odpowiednikami :) Wszystko zależy od dawek tam użytych.

    Dla porównania składów:
    http://www.przedciaza.pl/poradnik/suplementy-diety-plodnosc/
    http://badanie-nasienia.pl/pl/artykuly-i-opracowania/preparaty-sklad/

    Uzupełniając wcale nie neguje działania suplementów bo to chyba jedyna możliwość poprawy parametrów nasienia poprzez przyjmowanie czegokolwiek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2014, 08:00

    mar lubi tę wiadomość

  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz pewnie dostał za to niezłe wakacje ;)

    alka89 lubi tę wiadomość

  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój M brał 3 miesięczną kurację od stycznia tego roku. W tym cyklu się udalo:)Wyniki nasienia miał dobre. Morfologie na granicy normy dlatego na wspomożenie brał własnie Profertil.

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • AnikaX Koleżanka
    Postów: 65 8

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My rozpoczeliśmy w tym miesiącu... pełni nadziei ze w koncu się uda.

    Ag..., XxMoniaXx lubią tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my też sie leczymy ale innymi specyfikami : testosteron, androvit, salfazin, maca, wit c, l- karityna. Leczymy sie od 18 marca, za 2 tyg robimy pierwsze badanie, potem kolejne . Mam nadzieje, że coś pomoże .

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Być może i lekarz miał takie coś na celu, żeby wepchnąć pacjentowi, ale szczerze mówiąc nie zrobił na nas takiego wrażenia. W dodatku on nam to zaproponował a nie kazał kupić ;) zanim kupiłam poczytałam opinie i przekonał nas ;) jak widać u Ag się udało po tych 3mcach kuracji, więc zapewne coś działa :D i musimy w to wierzyć :D
    Dzisiaj dostałam list z poczty, że przesyłka już na mnie czeka :D Więc od jutra zaczynamy kurację :D

    Ag... lubi tę wiadomość

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • Hope2 Przyjaciółka
    Postów: 79 65

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola_aa wrote:
    Być może i lekarz miał takie coś na celu, żeby wepchnąć pacjentowi, ale szczerze mówiąc nie zrobił na nas takiego wrażenia. W dodatku on nam to zaproponował a nie kazał kupić ;) zanim kupiłam poczytałam opinie i przekonał nas ;) jak widać u Ag się udało po tych 3mcach kuracji, więc zapewne coś działa :D i musimy w to wierzyć :D
    Dzisiaj dostałam list z poczty, że przesyłka już na mnie czeka :D Więc od jutra zaczynamy kurację :D

    Karola - bądź dobrej myśli :-) Nam też lekarz mówił, że można z tym lekiem spróbować, ale nie zmuszał do kupna. Mój mąż brał 3 miesiące profertil - zrobiliśmy badanie nasienia, ale nie biorę tego wyniku tak bardzo na serio, bo badanie było w laboratorium ręcznie wykonane. Oczy mi wyszły, jak zobaczyłam, że 50 % żywo poruszających się plemników, prawidłowego wyglądu itp. W klinice wyszły dużo gorsze wcześniej - ok. 2% ruch postępowy szybki i chyba 10% spowolniony, morfologia w granicach 4%. Profertil się skończył. Nam wyszły bakterie w posiewie i teraz mąż jest leczony antybiotykami. Daję mu pro conception man (dużo tańszy i dobry skład) - nie tak regularnie, bo już go od tych leków żołądek boli. Pije siemię lniane. tak myślę, że po tych antybiotykach zrobimy porządne badanie nasienia, a potem chyba znowu skuszę się na profertil, jeśli będę widziała poprawę. Pozdrawiam

    Hope
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż też będzie miał robiony posiew bo też jest podejrzenie bakterii. A może to właśnie ten profertil tak zadzialal :)?? Mam nadzieję że po leczeniu będzie już wszystko grało u Twojego męża no i mojegi :p
    Mój dzisiaj zaczął kuracje ;)

    Hope2 lubi tę wiadomość

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • Madziulka Autorytet
    Postów: 2152 794

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż brał Profertil przez 3 miesiące ale w naszym przypadku to były pieniądze wyrzucone w błoto.Wyniki po nim tylko się pogorszyły.Morfologia 4%,ruch A z 50% spadł na 0,9%, ilosc z 5,5mln spadla do 4,5mln



    relgh371ly1mtto9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koleżanka Nesca pisała, że jej mężowi bardzo pomógł,
    mój bierze od 5 kwietnia, kupiłam na allegro na całe 90 dni, prawie 500zł, została w kieszeni stówa, będzie na badanie nasienia.
    Na stronie profertilu są podane informacje odnośnie badań klinicznych, oczywiście, że nie wszystkim pomogło, gdyby tak było po co byłby potrzebny androlog?

  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dojrzała widzisz nie pomyślałam, żeby na allegro poszukać :/ narazie zapłaciłam za 60 tabletek 210 zł, ale następnym razem kupię z allegro za niższą cenę.
    Trzymajmy kciuki aby jednak to pomogło. Dojrzała kiedy robicie badanie ? Po 3 mcach ? Czy jakoś wcześniej ?

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karol_aa popytaj w róznych aptekach. myśmy kupili taniej niż na allegro

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No napewno będę szukać ;) kuzynka mego G jest farmaveutką, może Ona mi coś taniej zalatwi.

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola_aa wczoraj odebrałam wyniki nasienia mojego mężczyzny i okazało się, że ma tylko 2% plemników o prawidłowej budowie (jak wiesz norma to powyżej 4%). test Mar wyszedł też nie za fajnie - wynik słabo-pozytywny, na poziomie 25%. Poza tym ilość i ruchliwość jest bardzo dobra. Zastanawiamy się nad tym suplementem, ja mam cykle stymulowane, bo bez tego bezowulacyjne. Ale reaguję na leki, więc z mojej strony powinno być ok. Większy problem jak się okazuje mamy z żołnierzykami :( Powiedz jakie były wyniki badania Twojego męża? Jest ktoś kto mnie tu może pocieszyć? Podłapałam doła :(

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MO maz tez j ma tylko 2% prawidlowych plemników:/ w 1m ma 20mln a ogólna liczba to 30mln plemników. Słaba żywotność i słaba ruchliwość. Poczytaj o tym suplemencie może Cię przekina :) my pierwsze badania za miesiąc więc zobaczymy jak to wtedy bedzie wyglądać. Ja też na pierwszy rzut miałam panikę i przez dwa dni łzy w oczach ale kupiliśmy tabletki i wierzę że się uda :)) najważniejsze jest to ze Plemniki

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ