X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy PROFERTIL
Odpowiedz

PROFERTIL

Oceń ten wątek:
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dostaliśmy od lekarza na poprawę nasienia. cena zwala z nóg, ale czego się nie zrobi, żeby poczuć szczęście bycia rodzicami ??? Czy któraś dziewczyna dostała to dla męża??? Jaka była poprawa po kuracji tym? Zaszłyście w ciąży przy pomocy tego suplementu ?? My zaczynamy kurację w tym tygodniu jak tylko lek przyjdzie. Pozdrawiam ;)))

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • livia30 Autorytet
    Postów: 7923 4598

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aż sprawdziłam z ciekawości cenę. O jezusiuuuuu sporo. Mój gin zaproponował nam Androvit dla R. ale po 3 miesiącach zmieniliśmy na Fertimen. Na rezultaty nadal czekamy ;-)

    *SmoczycA* lubi tę wiadomość

    atdci09krcni3vrx.png
    dqpranlijgjzfr8g.png
    l22nvcqg03ccs7pi.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tez chcialam swojemu to kupic,ale dostal mace i komplex witaminowy i wyszlo 3 razy taniej a z tym samym skladem:D


    u5cvp2.png
  • olencja Autorytet
    Postów: 4757 1568

    Wysłany: 22 kwietnia 2014, 23:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i jeszcze sa tansze suplementy np fertilman- ten sam sklad a duuuzo taniej


    u5cvp2.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 07:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz nan powiedział że nic nie zamieni tego leku. Właśnie są niby o takim samym składzie ale to jednak nie jest to samo. Ten lek jest przebadany na kilkuset pacjentach, więc ufamy temu leku i mam nadzieję że nie będziemy żałować :) dlatego właśnie pytam o to czy już ktoś miał styczność i z efektami po nim. Na forach są pochlebne opinie.

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • marsylianka Przyjaciółka
    Postów: 79 38

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola_aa lekarz tak pewnie powiedział bo go poprosił o to przedstawiciel :) Profertil to nie lek a też suplement diety. Nie ma tam nic co sobie sama nie złożysz lub nie zamienisz tańszymi odpowiednikami :) Wszystko zależy od dawek tam użytych.

    Dla porównania składów:
    http://www.przedciaza.pl/poradnik/suplementy-diety-plodnosc/
    http://badanie-nasienia.pl/pl/artykuly-i-opracowania/preparaty-sklad/

    Uzupełniając wcale nie neguje działania suplementów bo to chyba jedyna możliwość poprawy parametrów nasienia poprzez przyjmowanie czegokolwiek.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2014, 08:00

    mar lubi tę wiadomość

  • mar Autorytet
    Postów: 1427 1842

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lekarz pewnie dostał za to niezłe wakacje ;)

    alka89 lubi tę wiadomość

  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój M brał 3 miesięczną kurację od stycznia tego roku. W tym cyklu się udalo:)Wyniki nasienia miał dobre. Morfologie na granicy normy dlatego na wspomożenie brał własnie Profertil.

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • AnikaX Koleżanka
    Postów: 65 8

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My rozpoczeliśmy w tym miesiącu... pełni nadziei ze w koncu się uda.

    Ag..., XxMoniaXx lubią tę wiadomość

  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my też sie leczymy ale innymi specyfikami : testosteron, androvit, salfazin, maca, wit c, l- karityna. Leczymy sie od 18 marca, za 2 tyg robimy pierwsze badanie, potem kolejne . Mam nadzieje, że coś pomoże .

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Być może i lekarz miał takie coś na celu, żeby wepchnąć pacjentowi, ale szczerze mówiąc nie zrobił na nas takiego wrażenia. W dodatku on nam to zaproponował a nie kazał kupić ;) zanim kupiłam poczytałam opinie i przekonał nas ;) jak widać u Ag się udało po tych 3mcach kuracji, więc zapewne coś działa :D i musimy w to wierzyć :D
    Dzisiaj dostałam list z poczty, że przesyłka już na mnie czeka :D Więc od jutra zaczynamy kurację :D

    Ag... lubi tę wiadomość

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • Hope2 Przyjaciółka
    Postów: 79 65

    Wysłany: 23 kwietnia 2014, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    karola_aa wrote:
    Być może i lekarz miał takie coś na celu, żeby wepchnąć pacjentowi, ale szczerze mówiąc nie zrobił na nas takiego wrażenia. W dodatku on nam to zaproponował a nie kazał kupić ;) zanim kupiłam poczytałam opinie i przekonał nas ;) jak widać u Ag się udało po tych 3mcach kuracji, więc zapewne coś działa :D i musimy w to wierzyć :D
    Dzisiaj dostałam list z poczty, że przesyłka już na mnie czeka :D Więc od jutra zaczynamy kurację :D

    Karola - bądź dobrej myśli :-) Nam też lekarz mówił, że można z tym lekiem spróbować, ale nie zmuszał do kupna. Mój mąż brał 3 miesiące profertil - zrobiliśmy badanie nasienia, ale nie biorę tego wyniku tak bardzo na serio, bo badanie było w laboratorium ręcznie wykonane. Oczy mi wyszły, jak zobaczyłam, że 50 % żywo poruszających się plemników, prawidłowego wyglądu itp. W klinice wyszły dużo gorsze wcześniej - ok. 2% ruch postępowy szybki i chyba 10% spowolniony, morfologia w granicach 4%. Profertil się skończył. Nam wyszły bakterie w posiewie i teraz mąż jest leczony antybiotykami. Daję mu pro conception man (dużo tańszy i dobry skład) - nie tak regularnie, bo już go od tych leków żołądek boli. Pije siemię lniane. tak myślę, że po tych antybiotykach zrobimy porządne badanie nasienia, a potem chyba znowu skuszę się na profertil, jeśli będę widziała poprawę. Pozdrawiam

    Hope
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż też będzie miał robiony posiew bo też jest podejrzenie bakterii. A może to właśnie ten profertil tak zadzialal :)?? Mam nadzieję że po leczeniu będzie już wszystko grało u Twojego męża no i mojegi :p
    Mój dzisiaj zaczął kuracje ;)

    Hope2 lubi tę wiadomość

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • Madziulka Autorytet
    Postów: 2152 794

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż brał Profertil przez 3 miesiące ale w naszym przypadku to były pieniądze wyrzucone w błoto.Wyniki po nim tylko się pogorszyły.Morfologia 4%,ruch A z 50% spadł na 0,9%, ilosc z 5,5mln spadla do 4,5mln



    relgh371ly1mtto9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    koleżanka Nesca pisała, że jej mężowi bardzo pomógł,
    mój bierze od 5 kwietnia, kupiłam na allegro na całe 90 dni, prawie 500zł, została w kieszeni stówa, będzie na badanie nasienia.
    Na stronie profertilu są podane informacje odnośnie badań klinicznych, oczywiście, że nie wszystkim pomogło, gdyby tak było po co byłby potrzebny androlog?

  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dojrzała widzisz nie pomyślałam, żeby na allegro poszukać :/ narazie zapłaciłam za 60 tabletek 210 zł, ale następnym razem kupię z allegro za niższą cenę.
    Trzymajmy kciuki aby jednak to pomogło. Dojrzała kiedy robicie badanie ? Po 3 mcach ? Czy jakoś wcześniej ?

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • Ag... Autorytet
    Postów: 6067 6269

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karol_aa popytaj w róznych aptekach. myśmy kupili taniej niż na allegro

    dqprhdgeyewjk8qy.png
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 24 kwietnia 2014, 22:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No napewno będę szukać ;) kuzynka mego G jest farmaveutką, może Ona mi coś taniej zalatwi.

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
  • chmurreczkaa Autorytet
    Postów: 1431 1083

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 12:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karola_aa wczoraj odebrałam wyniki nasienia mojego mężczyzny i okazało się, że ma tylko 2% plemników o prawidłowej budowie (jak wiesz norma to powyżej 4%). test Mar wyszedł też nie za fajnie - wynik słabo-pozytywny, na poziomie 25%. Poza tym ilość i ruchliwość jest bardzo dobra. Zastanawiamy się nad tym suplementem, ja mam cykle stymulowane, bo bez tego bezowulacyjne. Ale reaguję na leki, więc z mojej strony powinno być ok. Większy problem jak się okazuje mamy z żołnierzykami :( Powiedz jakie były wyniki badania Twojego męża? Jest ktoś kto mnie tu może pocieszyć? Podłapałam doła :(

    Rozpoczęliśmy już 4 rok starań... Nadal czekamy na nasz mały Cud!
    Laparoskopia 31.08.16 - usunięta przegroda macicy 2cm i ogniska endometriozy I stopnia.
    Histeroskopia 6.12.16. - reszta przegrody docięta, macica jest gotowa na przyjęcie lokatora.
    1 IUI- 10.01.17 - ????? (@ 25.01)
  • karola_aa Autorytet
    Postów: 961 349

    Wysłany: 25 kwietnia 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MO maz tez j ma tylko 2% prawidlowych plemników:/ w 1m ma 20mln a ogólna liczba to 30mln plemników. Słaba żywotność i słaba ruchliwość. Poczytaj o tym suplemencie może Cię przekina :) my pierwsze badania za miesiąc więc zobaczymy jak to wtedy bedzie wyglądać. Ja też na pierwszy rzut miałam panikę i przez dwa dni łzy w oczach ale kupiliśmy tabletki i wierzę że się uda :)) najważniejsze jest to ze Plemniki

    Nikola 20.07.15
    Aniołek [*] 20.10.2016 10t :(
    2cs pp -> 02.02.17 II kreski na teście ! :)
    f2w3rjjg05zcjrzl.png
1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Suchość pochwy - jakie mogę być jej przyczyny i jak sobie z nią radzić?

Problem z odpowiednim nawilżeniem pochwy dotyczy bardzo dużej liczby kobiet. Najczęściej problemy występują w okresie okołomenopauzalnym, ale z różnych przyczyn mogą pojawiać się na każdym etapie życia kobiety. Suchość pochwy może znacząco obniżać jakość życia seksualnego, z powodu bólu i dyskomfortu odczuwanego podczas zbliżeń... Skąd się bierze suchość pochwy? Jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ