X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Proszę o pomoc
Odpowiedz

Proszę o pomoc

Oceń ten wątek:
  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 22 września 2015, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda papierosy to nasza zmora, dużym jednak osiagnieciem mojego meza było przerzucenie się na najsłabsze papierosy i to linki, wiem ze to nie wystarczy ale wierze w niego może da rade, zobaczymy co powie lekarz

    74di4z174lr410ce.png
  • Marrtusia Autorytet
    Postów: 477 268

    Wysłany: 22 września 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanna, ja palę fajki i doskonale wiem, że super mocne, czy mega lekkie papierosy są na równi szkodliwe, palenie to palenie. A czy grube, czy cienkie to w ogóle żadna różnica. Cienkie od grubych różnią się tylko kształtem, a zawartość substancji smolistych, nikotyny i innego syfu jest taka sama.

    3i49gu9rvz9upor9.png
    dqprbd3m8nwdxna3.png
  • MatyldaG Autorytet
    Postów: 1928 2090

    Wysłany: 22 września 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanno czytałam, że nie robiliscie jeszcze USG jader ktore tez moze duzo powiedziec. Mój miał podobne wyniki, hormony super a np nie pali w ogole, a wyszly mikrozwapnienia i dzis nasz androlog rozlozyl rece i powiedzial ze nie moze nam pomoc. Zacznijcie od tego moze tam tkwi przyczyna

    Franek i Antek 36+0 2560 i 2710 kg
    UC1Cp1.png
    Endometrioza IV st., problem męski
    17.V.16 crio transfer blastki 411 :(
    18.VI.16 crio bl 321 i bl 2 :) bHCG:9dpt 734 11dpt 1871 biją dwa <3 <3 :)
    Mamy 3 mrożaczki <3

  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 23 września 2015, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marrtusia wrote:
    Sanna, ja palę fajki i doskonale wiem, że super mocne, czy mega lekkie papierosy są na równi szkodliwe, palenie to palenie. A czy grube, czy cienkie to w ogóle żadna różnica. Cienkie od grubych różnią się tylko kształtem, a zawartość substancji smolistych, nikotyny i innego syfu jest taka sama.
    Zgadzam się ze palenie to palenie niestety ;(
    Ale zawartość substancji smolistych i nikotyny różni się.

    Zapytam o usg jąder we wtorek lekarza, może kurcze sam zaproponuje :)

    74di4z174lr410ce.png
  • Sanna Autorytet
    Postów: 815 1233

    Wysłany: 25 września 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Morfologia wynik 6%
    chyba to usg teraz wszystko wyjaśni bo nie kumam :/

    74di4z174lr410ce.png
1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ