X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Proszę o pomoc - straszne wyniki badanie nasienia
Odpowiedz

Proszę o pomoc - straszne wyniki badanie nasienia

Oceń ten wątek:
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 22 lutego 2015, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu a w szpitalu w ramach NFZ ? Ciekawe jakie sa kolejki...

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2015, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadira wrote:
    Mi też po głowie chodzi czy nie iść w ślepo i zobaczyć co będzie. 4.03 mam wizytę u Łukaszuka i zobaczę co powie. Ostatnio mówił że w Invikcie można zrobić w znieczuleniu ale jestem ciekawa ile zaśpiewają za HSG plus anestezjologa . Ja też dumam nad zasadnością, bo skoro przy gorszym nasieniu szanse są jeszcze mniejsze to wątpię czy podejdziemy drugi czy trzeci raz do tego samego.
    wiesz mnie trzymaja te ciaze co były przy wierze ze z jajowodami jest ok..no ale kurcze zaskakiwalam z gorszymi paramterami nasienia a teraz cisza od sierpnia:( juz sama nie wiem co mam robic..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadira wrote:
    Aniu a w szpitalu w ramach NFZ ? Ciekawe jakie sa kolejki...
    Hsg? na NFZ? oj nie nie podobno to rzeznia..

  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 22 lutego 2015, 16:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój gin po przeanalizowaniu mojego przypadku powiedział że niekoniecznie by mi robił HSG, chyba ze w klinice by się upierali. Ja nawet zapalenia pęcherza moczowego nigdy nie przeszłam, tym bardziej zapalenia przydatków, więc nie wiem skąd wzięła by się ta niedrożność. Poza tym nas w szpitalu jedną z położnych jest znajoma moich rodziców- plociuch niesamowity i zaraz cała wioska analizowała by nasz problem.

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 22 lutego 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest jeszcze niby te HSSG, ciekawe czy to jest mniej bolesne...

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2015, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadira wrote:
    Mój gin po przeanalizowaniu mojego przypadku powiedział że niekoniecznie by mi robił HSG, chyba ze w klinice by się upierali. Ja nawet zapalenia pęcherza moczowego nigdy nie przeszłam, tym bardziej zapalenia przydatków, więc nie wiem skąd wzięła by się ta niedrożność. Poza tym nas w szpitalu jedną z położnych jest znajoma moich rodziców- plociuch niesamowity i zaraz cała wioska analizowała by nasz problem.
    ja tez nigdy nie miałam problemów z zapaleniami jajników czy cos, zabiegów żadnych tez nie miałam ani łyzeczkowania, jedynie od ok pol roku mam nawracające infekcje grzybiczne chyba bo swedzące, dostalam globulki ale nic nie dały przeszło na chwile, a u mnie ta infekcja pojawia sie zawsZe po zakonczeniu okresu, we wtorek ide znow do gina ale nie sadze zeby to cos działalo na jajowody

  • urocza Autorytet
    Postów: 1639 986

    Wysłany: 1 marca 2015, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nadira wrote:
    Mi też po głowie chodzi czy nie iść w ślepo i zobaczyć co będzie. 4.03 mam wizytę u Łukaszuka i zobaczę co powie. Ostatnio mówił że w Invikcie można zrobić w znieczuleniu ale jestem ciekawa ile zaśpiewają za HSG plus anestezjologa . Ja też dumam nad zasadnością, bo skoro przy gorszym nasieniu szanse są jeszcze mniejsze to wątpię czy podejdziemy drugi czy trzeci raz do tego samego.

    Hej
    szkoda kasy na hsg ze znieczuleniem, wystarczy przed badaniem zażyć ze 2 tabletki ketonalu. Robiłam w szpitalu na nfz i nie taki diabeł straszny :) dyskomfort podczas zakładania urządzenia i uczucie rozpierania podczas kontrastowania. Miewałam duużo boleśniejsze miesiączki.

    3jvzi09kqvn0mrn0.png
  • Monkaa Nowa
    Postów: 5 2

    Wysłany: 2 marca 2015, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przede wszystkim dieta jest najwazniejsza , nie suplementacja .
    Moj narzeczony po laparoskopii przeszedl ma diete , rzucil papierosy , ograniczyl kofeine .
    5 posilkow dziennie 3 glowne 2 przekaski co 3 godz.
    Pije wode mineralna tylko + 1-2 dziennie swiezo wyciskany sok
    Ograniczona ilosc slodyczy do minimum .
    Produkty wspomagajace plodnosc: orzechy brazylijsie do musli z jogurtem naturalnym , miodem, platkami owsianymi i owocami.
    Duzo ryb pieczonych , ryz brazowy , makaron razowy , oliwa z oliwek , mieso chude ( indyk , poledwica wolowa)
    Szpinak (do lososia ) , salata , produkty mleczne pelnotluste ( odltuszczone poddawane sa dziwnym obrobkom) , szklanka mleka 3,2% nie zaszkodzi ,
    Jezelk chodzi o suplementacje jak podaje mojemu narzeczonemu kolagen w kapsulkach oraz wit c+e + algi aby kolagen ske lepiej wchlonal , jestem przekonana ze jakos sie poprawi diamentralnie po takim stylu zycia + suplementacji .
    Pozdrawiam

    FasUla lubi tę wiadomość

    Monkaa
  • Iwona36 Koleżanka
    Postów: 44 159

    Wysłany: 18 marca 2015, 13:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W badaniu męża wyszlo, ze plemniki za szybko umierają, żyją 4-6 godzin. Do lekarza idziemy za tydzien. Myślicie , że da sie to poprawić w miarę szybko?

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ