X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Ruchliwość
Odpowiedz

Ruchliwość

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 21:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak ale na bocianie tez czytalam ze wielu favetow jak mialo srednie wyniki tak po zabiegu maja tragiczne ... ale nie wszyscy oczywiscie podzielone 50/50 jak zwykle hehe :) rozmawialam dzis tez ze znajoma i jej przyjaciel mial tez taka operacje bo mial malo plemnikow 10mln ogolnie a po zaboegu od lat nie ma wiecej niz 3mln... :( dlatego na przyszlosc pyyam bo wiecie jak jest...

    No i druga strona medalu jesli Twojego landryneczko boli to faktycznie lepiej poddav sie zabiegowi, u mojego ja podejrzewam zylaki z ta roznica ze jego nic nie boli tylko jest slaby ruch... wiec myslalam o jakichs nie wiem lekach hormonach na wzrost ruchu ew ilosci nie koniecznie ruszajac zylaki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2015, 21:52

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No wlasnie trzeba liczyc, ze bedzie dobrze :))) w przeciwnym razie nic tylko zwariowac. Trzymam kciuki!! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 kwietnia 2015, 22:13

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 22:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak trzymac :)))

    Swoja droga patrze na oferte diagnostyki i oni majq tylko badanie estradiolu to to samo co estrogen?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 kwietnia 2015, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oki :)) landryna, to ty na zdjęciu :)?

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Profertil dzisiaj został dostarczony. Orzechy brazylijskie w dniu wczorajszym zakupione wiec od dzisiaj ruszamy:
    Profertil 2x1,
    Wit. C 1 x 1,
    kwas foliowy 1x1
    i 5 dziennie orzechów brazylijskich.
    Co myślicie o takim składzie? dodać albo coś od niego ująć?
    Dodawać jeszcze cynk?

    KATsia, yourself lubią tę wiadomość

  • KATsia Nowa
    Postów: 3 25

    Wysłany: 27 kwietnia 2015, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo piszecie o Profertilu, też chyba go zakupimy. Myślicie, że sam wystarczy? Zastanawiałam się czy nie dorzucić ślubnemu do tego wit. C, Salfazinu
    (choć cynk jest już w Profertilu)i maca. Może jeszcze wit. B? Nie chciałabym go za bardzo faszerować....będzie mi przecież jeszcze potrzebny ;)

  • Aprilia Autorytet
    Postów: 441 347

    Wysłany: 30 kwietnia 2015, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż na początku łykał Profertil z Salfazinem (od niego zaczynał suplementację), ale odstawił S bo czuł metaliczny posmak w ustach. Chyba lepiej więc nie przesadzać. I bardziej skupić się na zdrowym stylu życia :)

    qdkkj44jg7uoszr1.png

    mhsv2n0ags50zkq8.png
1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ