X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Ruchliwość
Odpowiedz

Ruchliwość

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    skład profertilu:

    L-karnityna 440 mg ja dostarczam 1500 mg
    L-arginina 250 mg ja dostarczam 510 mg
    koenzym Q10 15 mg ja dostarczam 60 mg
    Witamina E 120 mg ja 100
    Cynk 40 mg ja 60 mg organicznego
    Kwas foliowy 800 mcg ja 400
    Glutation 80 mg ja nic
    Selen 60 mcg ja 110 organicznego

    i to wszystko za mniej niż pół ceny :))
    nie kwestionuję skuteczności produktu moja wersja jest po prostu tą tańszą :))
    Sylwia kup jeszcze ostropest plamisty on stymuluje naturalny glutation w organizmie ;)
    A co do l argininy to mamy ze swansona i jest ok.

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anja kochana a ty u siebie cos badalas oprócz tarczycy np czy robilas hsg? Czy czekaliscie na poprawę u męża tylko?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Sylwia kup jeszcze ostropest plamisty on stymuluje naturalny glutation w organizmie ;)
    A co do l argininy to mamy ze swansona i jest ok.


    a ten glutation po co jest? :)

    no kupiłam wlaśnie ze swansona 500 i zastanawiam się dawać mu 1 czy 2 tabletki? Bo koenzym kipiłam 30mg i daje 2 tabletki.

    Tak witamine C też daję, zapomniałam dopisać, ale jakąś taką zwykłą:)

    EDIT: ok, doczytałam trochę ruchliwość i budowa, czyli do kupienia!! :) Aniu, masz jakąś sprawdzoną dawkę/ firmę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2015, 17:19

  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaśta staraliśmy się w sumie ponad dwa lata, od stycznia brał Profertil w przyszłym cyklu byłoby 2,5 roku starań.

    Ciekawa, wcześniej zaraz po zabiegu mąż brał Androvit, cynk i folik (chyba tyle) przez pół roku. Po pół roku była już ładna poprawa, a po Profertilu się udało. Największy problem był z morfologią i ruchliwością. Na początku przez zabiegiem była też aglutynacja i czas upłynnienia z badania na badanie się wydłużał.

    Ania ja na własną rękę zrobiłam sobie badania hormonów (tsh,ft3,ft4,anty tpo, anty tg, fsh, lh, estradiol,prolaktyna i tyle chyba. Miałam zmieniać lekarza, bo ze swojej gin zrezygnowałam w listopadzie, więc od grudnia byłam bez lekarza. Lekarza miałam upatrzonego, ale z różnych przyczyn nie poszłam do tej pory. Miałam się zgłosić w przyszłym cyklu, a pojechałam w tym z ciążą :)
    Moje gin nie zlecała mi żadnych badań, dużo razy pytałam i to itp., ale mnie zbywała, męża też nie kazała leczyć... :/

    Ps. W moim pamiętniku jest porównanie wszystkich badań nasienia meża.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2015, 18:54

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    a ten glutation po co jest? :)

    no kupiłam wlaśnie ze swansona 500 i zastanawiam się dawać mu 1 czy 2 tabletki? Bo koenzym kipiłam 30mg i daje 2 tabletki.

    Tak witamine C też daję, zapomniałam dopisać, ale jakąś taką zwykłą:)

    EDIT: ok, doczytałam trochę ruchliwość i budowa, czyli do kupienia!! :) Aniu, masz jakąś sprawdzoną dawkę/ firmę?
    my kupujemy z tej firmy ostrpest i bierze 1x1 http://merlin.pl/Ostropest-plamisty-30-tabl_Zaklady-Farmaceutyczne-COLFARM-S-A/hb/product/219,1389227.html

    a co do l-argininy to starczy 500 mg dziennie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Aniu :)
    Anja czyli rok sie suplementowaliscie? :) my dopiero 2 mce z czego 1 mc byl z witaminami nieorganicznymi i w roznych dawkach. Wiec jak bedzie trzeba to i rok bedziemy suplementowac. Jak tylko wskocze na komputer to poczytam Twoj pamietnik :)

  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie tak :) ale do zabiegu właściwie się nie liczy. Po zabiegu 9 miesięcy suplementacji :)

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego sie nie liczy? Nie kazdemu operacja pomaga, czasem pogarszaja je :) no nic, suplementacja, suplementacja...

  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo u nas ewidentnie suplementy nie dawały rady przy żylakach :) dopiero po zabiegu suplementacja przyniosła efekty :)

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no w sumie teraz widzę w pamiętniku, że to fakt :) dlatego jak u nas nie bedzie sie poprawiac to tez pojdziemy zobaczyc co mu w jajkach buszuje :D

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas było podobnie jak u Anja, też suplementy nie dawały rady przy żylakach. Parametry się nie poprawiały, stały w miejscu albo się pogarszały. Teraz czekam na Profertil zobaczymy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja szukam androloga w ślaskim, ale w calym woj jest 11 tylko z czego wiekszosc to jakies patałachy naciągacze...

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta własnie szczęściem jest trafić na dobrego lekarza, który tak naprawdę podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta i nie traktuje go jak "sroczki przynoszącej pieniądze".

  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My byliśmy u urologa tylko, później zabieg i tyle. Czekaliśmy. Gdybyśmy mieli szukać androloga, to chyba na koniec świata musielibyśmy jechać do dobrego, bo w naszej okolicy kiepsko :/

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania i urolog normalnie oglądał wyniki nasienia itd?

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas urolog spojrzał na wyniki męża, powiedział żeby przeprowadzić zabieg. Powiedział też ze faceci mają żylaki niektórzy nawet o nich nie wiedzą a mają dzieci. Kochana wybierz się z mężem do urologa na pewno coś będziecie wiedzieć a przy okazji zbada męża czy nie ma żylaków

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to prawda że zbyt niski poziom estrogenu wpływa na słabą ruchliwość plemników? NIE WIEDZIAŁAM! w poniedziałek mój leci na bad estrogenu! coś jeszcze powinien zrobic?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co, leczycie to? Im nizsze czytalam tym nizsza ruchliwosc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A probowalismcie leczyc najpierw farmakologicznie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale przy zylakach czesto to pomaga :) bo nie zawsze operacja daje pozytywne skutki i dlatego zastanawialam sie czy probowaliscie najpierw innych sposobow :)

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

USG, test PAPP-A. Nieprawidłowe wyniki badań w ciąży – co dalej?

W badaniu USG lekarz wykrył jakieś nieprawidłowości? A może wyniki testu PAPP-A są niezadowalające? Co dalej? Jakie kroki podjąć? Czy w takiej sytuacji nieinwazyjny test genetyczny może okazać się pomocny? Jakich informacji może dostarczyć test NIPT?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ