X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Ruchliwość
Odpowiedz

Ruchliwość

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    skład profertilu:

    L-karnityna 440 mg ja dostarczam 1500 mg
    L-arginina 250 mg ja dostarczam 510 mg
    koenzym Q10 15 mg ja dostarczam 60 mg
    Witamina E 120 mg ja 100
    Cynk 40 mg ja 60 mg organicznego
    Kwas foliowy 800 mcg ja 400
    Glutation 80 mg ja nic
    Selen 60 mcg ja 110 organicznego

    i to wszystko za mniej niż pół ceny :))
    nie kwestionuję skuteczności produktu moja wersja jest po prostu tą tańszą :))
    Sylwia kup jeszcze ostropest plamisty on stymuluje naturalny glutation w organizmie ;)
    A co do l argininy to mamy ze swansona i jest ok.

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anja kochana a ty u siebie cos badalas oprócz tarczycy np czy robilas hsg? Czy czekaliscie na poprawę u męża tylko?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania1986 wrote:
    Sylwia kup jeszcze ostropest plamisty on stymuluje naturalny glutation w organizmie ;)
    A co do l argininy to mamy ze swansona i jest ok.


    a ten glutation po co jest? :)

    no kupiłam wlaśnie ze swansona 500 i zastanawiam się dawać mu 1 czy 2 tabletki? Bo koenzym kipiłam 30mg i daje 2 tabletki.

    Tak witamine C też daję, zapomniałam dopisać, ale jakąś taką zwykłą:)

    EDIT: ok, doczytałam trochę ruchliwość i budowa, czyli do kupienia!! :) Aniu, masz jakąś sprawdzoną dawkę/ firmę?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2015, 17:19

  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiaśta staraliśmy się w sumie ponad dwa lata, od stycznia brał Profertil w przyszłym cyklu byłoby 2,5 roku starań.

    Ciekawa, wcześniej zaraz po zabiegu mąż brał Androvit, cynk i folik (chyba tyle) przez pół roku. Po pół roku była już ładna poprawa, a po Profertilu się udało. Największy problem był z morfologią i ruchliwością. Na początku przez zabiegiem była też aglutynacja i czas upłynnienia z badania na badanie się wydłużał.

    Ania ja na własną rękę zrobiłam sobie badania hormonów (tsh,ft3,ft4,anty tpo, anty tg, fsh, lh, estradiol,prolaktyna i tyle chyba. Miałam zmieniać lekarza, bo ze swojej gin zrezygnowałam w listopadzie, więc od grudnia byłam bez lekarza. Lekarza miałam upatrzonego, ale z różnych przyczyn nie poszłam do tej pory. Miałam się zgłosić w przyszłym cyklu, a pojechałam w tym z ciążą :)
    Moje gin nie zlecała mi żadnych badań, dużo razy pytałam i to itp., ale mnie zbywała, męża też nie kazała leczyć... :/

    Ps. W moim pamiętniku jest porównanie wszystkich badań nasienia meża.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 kwietnia 2015, 18:54

    Foto_Anna lubi tę wiadomość

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 19:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta159 wrote:
    a ten glutation po co jest? :)

    no kupiłam wlaśnie ze swansona 500 i zastanawiam się dawać mu 1 czy 2 tabletki? Bo koenzym kipiłam 30mg i daje 2 tabletki.

    Tak witamine C też daję, zapomniałam dopisać, ale jakąś taką zwykłą:)

    EDIT: ok, doczytałam trochę ruchliwość i budowa, czyli do kupienia!! :) Aniu, masz jakąś sprawdzoną dawkę/ firmę?
    my kupujemy z tej firmy ostrpest i bierze 1x1 http://merlin.pl/Ostropest-plamisty-30-tabl_Zaklady-Farmaceutyczne-COLFARM-S-A/hb/product/219,1389227.html

    a co do l-argininy to starczy 500 mg dziennie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Aniu :)
    Anja czyli rok sie suplementowaliscie? :) my dopiero 2 mce z czego 1 mc byl z witaminami nieorganicznymi i w roznych dawkach. Wiec jak bedzie trzeba to i rok bedziemy suplementowac. Jak tylko wskocze na komputer to poczytam Twoj pamietnik :)

  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W sumie tak :) ale do zabiegu właściwie się nie liczy. Po zabiegu 9 miesięcy suplementacji :)

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 kwietnia 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlaczego sie nie liczy? Nie kazdemu operacja pomaga, czasem pogarszaja je :) no nic, suplementacja, suplementacja...

  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 06:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bo u nas ewidentnie suplementy nie dawały rady przy żylakach :) dopiero po zabiegu suplementacja przyniosła efekty :)

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no w sumie teraz widzę w pamiętniku, że to fakt :) dlatego jak u nas nie bedzie sie poprawiac to tez pojdziemy zobaczyc co mu w jajkach buszuje :D

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas było podobnie jak u Anja, też suplementy nie dawały rady przy żylakach. Parametry się nie poprawiały, stały w miejscu albo się pogarszały. Teraz czekam na Profertil zobaczymy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 10:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja szukam androloga w ślaskim, ale w calym woj jest 11 tylko z czego wiekszosc to jakies patałachy naciągacze...

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    sylwiaśta własnie szczęściem jest trafić na dobrego lekarza, który tak naprawdę podchodzi indywidualnie do każdego pacjenta i nie traktuje go jak "sroczki przynoszącej pieniądze".

  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My byliśmy u urologa tylko, później zabieg i tyle. Czekaliśmy. Gdybyśmy mieli szukać androloga, to chyba na koniec świata musielibyśmy jechać do dobrego, bo w naszej okolicy kiepsko :/

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 13:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania i urolog normalnie oglądał wyniki nasienia itd?

  • ciekawa87 Autorytet
    Postów: 1117 443

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u nas urolog spojrzał na wyniki męża, powiedział żeby przeprowadzić zabieg. Powiedział też ze faceci mają żylaki niektórzy nawet o nich nie wiedzą a mają dzieci. Kochana wybierz się z mężem do urologa na pewno coś będziecie wiedzieć a przy okazji zbada męża czy nie ma żylaków

    sylwiaśta159 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to prawda że zbyt niski poziom estrogenu wpływa na słabą ruchliwość plemników? NIE WIEDZIAŁAM! w poniedziałek mój leci na bad estrogenu! coś jeszcze powinien zrobic?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I co, leczycie to? Im nizsze czytalam tym nizsza ruchliwosc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A probowalismcie leczyc najpierw farmakologicznie?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 kwietnia 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale przy zylakach czesto to pomaga :) bo nie zawsze operacja daje pozytywne skutki i dlatego zastanawialam sie czy probowaliscie najpierw innych sposobow :)

1 2 3 4 5
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ