X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Męskie sprawy Uplynnienie nasienia i aglutynacja
Odpowiedz

Uplynnienie nasienia i aglutynacja

Oceń ten wątek:
  • OlaAleksandra Znajoma
    Postów: 25 2

    Wysłany: 28 kwietnia 2014, 22:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich, otóż mój mąż ma od miesiąca aglutynacje a od roku wyzszy niz 60 min czas uplynnienia, co na to poradzic, a szcegolnie na czas uplynnienia, bo na to jest w internecie wiadomosci jak na lekarstwo?

  • misiaczk25 Autorytet
    Postów: 311 341

    Wysłany: 4 maja 2014, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas była taka sama sytuacja a nawet u mojego męża czas upłynnienia to 120 min nam pomogła flegamina :)

    https://www.maluchy.pl/li-69555.png
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 7 maja 2014, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misiaczl25 u nas tez upłynnienie 120 min. Co to w zasadzie oznacza? i jak sie ma do tego flegamina? Ktos Wam ja zalecił?

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • misiaczk25 Autorytet
    Postów: 311 341

    Wysłany: 7 maja 2014, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty Boop wrote:
    misiaczl25 u nas tez upłynnienie 120 min. Co to w zasadzie oznacza? i jak sie ma do tego flegamina? Ktos Wam ja zalecił?
    Tak w sk¶ócie to że sperma jest zbyt lepka i za gęsta i jak się nie upłynnia to plemniki się nie wydostają. Ja swojemu zaczełam dawać flegamine i urosept 3*1 tabletce od mojego 9 dnia cyklu przez 5 dni i się udało w 1 cyklu a starliśmy sie przez 9 cykli i nic. Nikt nam nie zalecił sama zaczełam o tym czytać i pomogło zaczełam 12 tydzień :)

    Betty Boop, Anna255 lubią tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69555.png
  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 7 maja 2014, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Misiaczk25 a mozesz mi wyjaśnic jak sie lek na kaszel i na zapalenie pecherza do upłynnienia? Pytam z ciekawosci bo pierszy raz o tym słysze?

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 7 maja 2014, 19:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a u nas upłynnienie natychmiastowe. Jak sobie z tym radzić ?
    nie bierze i ie brał żadnych syropów.

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • OlaAleksandra Znajoma
    Postów: 25 2

    Wysłany: 7 maja 2014, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faktycznie, mój brał mucosolvan i jak przez rok było ponad 60 min, tu nagle jest piękne 20 min, dodatkowo brał i bierze sterko, nie zaszkodzi witamina c 1000 ml, syropy rozrzedzaja m.in. nasienie też. Mam prośbę, jak ma się sprawa z alutynacją, mój ma 10 plemników tworzących skupiska, to jest 1 stopień aglutynacji, możliwa jest ciąza naturalna przy niej? z kad ona sie bierze i jak sie jej pozbyć????

    Betty Boop lubi tę wiadomość

  • misiaczk25 Autorytet
    Postów: 311 341

    Wysłany: 8 maja 2014, 17:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty Boop wrote:
    Misiaczk25 a mozesz mi wyjaśnic jak sie lek na kaszel i na zapalenie pecherza do upłynnienia? Pytam z ciekawosci bo pierszy raz o tym słysze?
    flegamina rozrzedza wydzielinę- więc również nasienie a urosept dawałam bo gdzieś przeczytałam że długi czas upłynnienia może być spowodowany jakimiś bakteriami i zastojem moczu a urosept to ziołowy lek wiec napewno nie zaszkodził a zauważyłam u swojego parę razy że jak przetrzymał to potem nie mógł sie wysikać a teraz już nie ma z tym problemu

    Betty Boop lubi tę wiadomość

    https://www.maluchy.pl/li-69555.png
  • misiaczk25 Autorytet
    Postów: 311 341

    Wysłany: 8 maja 2014, 17:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaAleksandra wrote:
    Faktycznie, mój brał mucosolvan i jak przez rok było ponad 60 min, tu nagle jest piękne 20 min, dodatkowo brał i bierze sterko, nie zaszkodzi witamina c 1000 ml, syropy rozrzedzaja m.in. nasienie też. Mam prośbę, jak ma się sprawa z alutynacją, mój ma 10 plemników tworzących skupiska, to jest 1 stopień aglutynacji, możliwa jest ciąza naturalna przy niej? z kad ona sie bierze i jak sie jej pozbyć????
    Mój miał aglutynację 20 % a agregację 40 % a badania robiliśmy po trzech miesiącach brania suplementów i u nas na lepkość i upłynnienie wit c nie pomogła. A jak u was jest 10% to norma także nie masz sie czym przejmować :)

    https://www.maluchy.pl/li-69555.png
  • OlaAleksandra Znajoma
    Postów: 25 2

    Wysłany: 8 maja 2014, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zapomniałam dodać, że mój miał 2 mln leukocytów w czasie ostatniej inseminacji, gdzie norma to parenaście tysięcy. Mogą one mieć wpływ na to, że jest aglutynacja?, a jesli tak to jak się tego pozbyć?

  • Betty Boop Autorytet
    Postów: 954 1018

    Wysłany: 11 maja 2014, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziekuje dziewczyny, to ja swojemu mężowi tez zapodam flegamine.A co, nie zaszkodzi ;)
    Jesli owulacja wypada mi miedzy 11-14 dniem to kiedy powinnam zacząć podawać?

    misiaczk25 lubi tę wiadomość

    <3 MARCELINA <3
    3i49krhmqkw026mb.png
    11.02. 2015 IUI (10t * )
    3.12.2015 IUI :)
  • misiaczk25 Autorytet
    Postów: 311 341

    Wysłany: 11 maja 2014, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Betty Boop wrote:
    No dziekuje dziewczyny, to ja swojemu mężowi tez zapodam flegamine.A co, nie zaszkodzi ;)
    Jesli owulacja wypada mi miedzy 11-14 dniem to kiedy powinnam zacząć podawać?
    od 9 do 15 dnia i potem odstawić
    A i jeszcze pić sok ananasowy też pomaga na upłynnienie :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 maja 2014, 08:52

    https://www.maluchy.pl/li-69555.png
  • OlaAleksandra Znajoma
    Postów: 25 2

    Wysłany: 11 maja 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uplynnienie jest wyjasnione, natomiast co z aglutynacja, wiele osób ja ma, jak najlepiej sie jej pozbyc? bez wzgledu na jej stopien ... podobno idzie ono w parze nieraz z uplynnieniem, ale u mojego uplynnienie ok po mucosolvanie, natomiast aglutynacja nadal? prosze o pomoc

  • misiaczk25 Autorytet
    Postów: 311 341

    Wysłany: 11 maja 2014, 17:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaAleksandra wrote:
    uplynnienie jest wyjasnione, natomiast co z aglutynacja, wiele osób ja ma, jak najlepiej sie jej pozbyc? bez wzgledu na jej stopien ... podobno idzie ono w parze nieraz z uplynnieniem, ale u mojego uplynnienie ok po mucosolvanie, natomiast aglutynacja nadal? prosze o pomoc
    Ja na twoim miejscu bardziej bym się przejmowała leukocytami w nasieniu niż aglutynacją proponowałabym zrobić posiew nasienia i zobaczyć co wychodują bo taka ilość leukocytów świadczy o jakimś stanie zapalnym jak już będziecie mieli wyniki do lekarza i pewnie jakiś antybiotyk. Jak wyleczycie bakterie wszystko powinno wrócić do normy i aglutynacja też może zniknie ale tak jak pisałam wcześnie 1 stopień mieści się w granicach normy i na pewno nie jest powodem braku ciąży

    https://www.maluchy.pl/li-69555.png
  • OlaAleksandra Znajoma
    Postów: 25 2

    Wysłany: 12 maja 2014, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a czy z taką ilością leukocytów warto się starać o dziecko? bo zanim mąz odwiedzi lekarza, a jest juz umówiony, zrobi badania i otrzyma wyniki to chwilka upłynie

  • Kaczka90 Znajoma
    Postów: 22 8

    Wysłany: 12 maja 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż na upłynnienie brał flegamine, brał witaminę C, pił sok z ananasów i androvit trochę pomogło ale największą poprawę dała operacja żylaków powrózka nasiennego.

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 12 maja 2014, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczka ale mnie pocieszyłaś!! Mój ma czas upłynnienia powyżej 60min a w pon . operacje żylaków! :)

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Kaczka90 Znajoma
    Postów: 22 8

    Wysłany: 13 maja 2014, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:)mój też miał czas upłynnienia powyżej 60min. Poprawa wyników nastąpiła po 3 miesiącach od operacji.Myślę że warto zrobić operację, trzeba wszystkiego spróbować aby osiągnąć swój cel ;-) Od tego cyklu wznowimy starania o dzidzię. Trzymam za Was kciuki :-) Pozdrawiam

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • Anja89 Autorytet
    Postów: 450 108

    Wysłany: 15 maja 2014, 05:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny moj ma czas uplynnienia 50,a bylo mniej... no i aglutynacja stopień I, a przez to mala ruchliwosc...ile tej flegaminy ma pic?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 maja 2014, 07:20

    svchvfxmiau6k2p0.png
  • Kaczka90 Znajoma
    Postów: 22 8

    Wysłany: 15 maja 2014, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anja89 mój mąż też brał flegamine ale w tabletkach i brał jej 2 tabletki dziennie i do tego wit.C i androvit.

1 2 3 4
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ