X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poród gdzie rodzicie? Łódź i okolice
Odpowiedz

gdzie rodzicie? Łódź i okolice

Oceń ten wątek:
  • małamilenka Znajoma
    Postów: 28 11

    Wysłany: 20 lipca 2016, 17:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie moja znajoma rodziła w Gamecie i była zachwycona lecz to było ok 1,5 roku temu. Też myślę teraz nad Gametą lecz słyszałam, że zamknęli oddział porodowy ??? wiecie coś na ten temat ??

  • infinity888 Ekspertka
    Postów: 213 166

    Wysłany: 20 lipca 2016, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak zamkneli z nfz nie wiem jak prywatnie bede w sierpniu to napisze;)

    34bwvfxmgk5zmjd1.png
    Beta HCG
    25.05-433
    27.05-1285
  • Aga85 Koleżanka
    Postów: 41 132

    Wysłany: 22 lipca 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny.
    Ja też zastanawiam się gdzie rodzić i mam dylemat.
    Mam do wyboru albo Salve albo Medeor, ale cc.
    kehlana_miyu tak jak Ty chodzę do Dr. Perenc i też jestem bardzo zadowolona. Nie wyobrażam sobie innego lekarza prowadzącego moją ciąże.
    Dziewczyny czy któraś z Was rodziła ostatnio w Salve lub Medeor ale cc?
    Czy jeśli są wskazania do cc to w Salve mogę rodzić na NFZ?
    Orientuje się któraś z Was jak to jest?

    Aga
  • Wasp Ekspertka
    Postów: 290 65

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dr Perenc, uwielbiam tą kobietę ;)
    CHyba w Salve na nfz moze byc roznie? Oni chyba maja jednak platne, ale nie wiem czy sie ro nie zmienilo :)

    Synek Piotruś <3 30.05.2014
    Corcia Oliwka 13.02.2018

    Mutacja Mthfr

    YW46p1.png
    Aniolki 23.08.2012 (10tc) 14.02.2013 (10tc)
  • Wasp Ekspertka
    Postów: 290 65

    Wysłany: 12 sierpnia 2016, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kehlana_miyu wrote:
    A, i chodzę do niej prywatnie, ale ona pracuje też w szpitalu. Nie wiem jeszcze, jak to wygląda z porodem, ale wiem, że odpisuje na smsy i naprawdę troszczy się o swoje pacjentki, więc liczę, że nawet jeśli to nie ona będzie przy moim porodzie, to jeżeli coś będzie mnie niepokoić, będę mogła się z nią skontaktować.

    Dr Perenc juz chyba w szpitalu nie przyjmuje, z tego co sie orientuje ;)

    Synek Piotruś <3 30.05.2014
    Corcia Oliwka 13.02.2018

    Mutacja Mthfr

    YW46p1.png
    Aniolki 23.08.2012 (10tc) 14.02.2013 (10tc)
  • Asia_:)) Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 11 września 2016, 08:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej! A czy ktoras z was ma doswiadczenia z centrum zdrowia matki polki z cc? Mam wskazania do cc ze wzgledu na duze ciemiaczka. W gre wchodzi tylko CZMP. Mam obawy i chcialabym wiedziec na co sie nastawic :)

  • hamadriada Autorytet
    Postów: 414 337

    Wysłany: 20 września 2016, 16:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podbijam temat. Jeśli któraś z Was ma doświadczenia z cc w Madurowiczu to byłabym wdzięczna za opis :)

    f2w3vfxmdpfjh2cf.png
    2015 Aniołek
    2017 Synuś
  • Nulka06 Znajoma
    Postów: 23 6

    Wysłany: 25 października 2016, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. Czy któraś jest prowadzona w ciąży przez prof Stetkiewicza?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 maja 2017, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My właśnie powoli zaczynamy rozglądać się za szpitalem do porodu. O ile wcześniej Matka Polka była wykluczona z listy, o tyle teraz chyba właśnie ten kierunek obierzemy. Dwa razy zainterweniowali, gdy ciąża groziła poronieniem. Opieka w tamtym czasie bardzo mnie zaskoczyła na plus. Pierwszy raz, a kilka szpitali już zaliczyłam, spotkałam się z tym, że lekarz prowadzący odwiedza pacjentów 4 razy dziennie, o wszystkim informuje, wszystkiego można się dopytać. Na USG wszystko pokazują i tłumaczą, jestem pod ogromnym wrażeniem. I faktycznie skłaniamy się ku temu wyborowi. Choć do października jeszcze troszkę czasu.

  • zimowa stokrotka Autorytet
    Postów: 811 478

    Wysłany: 24 maja 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba zdecydowałam się na Madurowicza. Matka Polka u mnie odpada bo stanowczo za daleko (ze Zgierza). Prywatne z kontaktem NFZ też odpadają bo wymagają idealnie książkowej ciąży, a u mnie niestety problem goni problem (zagrożenie porodem przedwczesnym, więc w razie "w" chce mieć pewność też co do neonatologii). Cały czas chciałam w Zgierzu bo blisko, ale przeraziła mnie ogólna sala porodowa. Po prostu zabiłabym wszystkich obecnych gdyby nie mogłobyć kogoś bliskiego przy mnie. Tak więc został mi Madurowicz i najlepiej poród w nocy żeby na pewno dojechać na czas. :)

    o148i09kzitj1pv1.png
    mhsvi09k321kr4xp.png
  • AgaSY Autorytet
    Postów: 2648 1486

    Wysłany: 26 maja 2017, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, czy któraś z Was jest na tyle zorientowana, że potrafi napisać, które szpitale są obecnie prywatne i przyjmują porody tylko za kasę, które są publiczne, a które prywatne ale mają kontrakt z NFZ? Tyle tych porodówek tam macie, że ciężko się połapać :P. Ja jestem z Górnego Śląska, ale "grozi" mi poród w Łodzi podczas Komunii chrześniaka, więc chciałabym mieć jako takie pojęcie co ze sobą zrobić, gdy zacznie się akcja :P.

    Mama 2 chłopców i aniołka ❤️
    12.07.2019r. M.
    07.06.2017r. L.
    26.07.2015r. (*)
  • Larysa Ekspertka
    Postów: 208 170

    Wysłany: 26 maja 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Profamilia jest całkowicie prywatna, bez kontraktu z NFZ.

    Medeor i Salve - prywatne z kontraktem więc rodzi się za darmo. Wcześniej z tego co wiem trzeba umówić się na wizytę kwalifikacyjną.

    Szpital im. Rydygiera(państwowy) w razie czego polecam, w centrum Łodzi jest, dość mały, w miarę przytulny. Siostra moja tam rodziła rok temu jak zaczęła jej się akcja miesiąc przed terminem. Trochę się męczyła i na koniec i tak zrobili jej cesarkę.

    Jest też sporo szpitali państwowych (Matka Polka, Madurowicz) ale o tych się nie wypowiadam bo ich nie znam za bardzo.

    AgaSY lubi tę wiadomość

    zrz6i09kmg998aky.png
  • pola80 Przyjaciółka
    Postów: 118 31

    Wysłany: 18 lutego 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,

    jestem w 34 tyg ciąży zagrożonej przedwczesnym porodem z powodu skracania szyjki i rozwarcia. Szyjka 2 cm i rozwarcie zewnętrzne też 2 cm. Jestem spoza Łodzi. Mój ginekolog mówi, że w razie przedwczesnego porodu mam wybrać tylko Matkę Polkę. Moje pytanie brzmi, czy w Matce Polce można wynająć położną do porodu? Nie znam tam nikogo. Czy macie jakieś namiary i ile to obecnie kosztuje. Co z Salve Medica - czy jeśli nie mam kwalfikacji - tzn nie odbyłam tam rozmowy wstępnej i nagle zaczęłabym rodzić to by mnie przyjęli? Matka Polka ma wyższy stopień referencyjności ale Salve ;e[sze warunki lokalowe.

    Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam

    eaobezd.png
    AMH 0,37 listopad 2016
  • matkapatka Przyjaciółka
    Postów: 64 67

    Wysłany: 23 lutego 2018, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pola80 wrote:
    Witajcie dziewczyny,

    jestem w 34 tyg ciąży zagrożonej przedwczesnym porodem z powodu skracania szyjki i rozwarcia. Szyjka 2 cm i rozwarcie zewnętrzne też 2 cm. Jestem spoza Łodzi. Mój ginekolog mówi, że w razie przedwczesnego porodu mam wybrać tylko Matkę Polkę. Moje pytanie brzmi, czy w Matce Polce można wynająć położną do porodu? Nie znam tam nikogo. Czy macie jakieś namiary i ile to obecnie kosztuje. Co z Salve Medica - czy jeśli nie mam kwalfikacji - tzn nie odbyłam tam rozmowy wstępnej i nagle zaczęłabym rodzić to by mnie przyjęli? Matka Polka ma wyższy stopień referencyjności ale Salve ;e[sze warunki lokalowe.

    Będę wdzięczna za wszystkie odpowiedzi. Pozdrawiam

    W pierwszej ciąży chodziłam od 24 tc z szyjką 1 cm i rozwarciem 4 cm. Poród mi wywołano, więc nie zawsze musi być wcześniej poród. Głowa do góry!

    Możesz wynająć położoną lub duolę. Możesz znaleźć je na stronie rodzić po ludzku.
    Miałam spotkanie z Doulą Mariolą znajdziesz ją na FB. Wiem, że jest położna Dorota H (nie pamiętam nazwiska) ona bierze 600 zł ale są i takie co biorą 1000. Zazwyczaj na sali porodowej zgadzają się na 1.os towarzyszącą,więc jeśli planujesz poród z partnerem to będą się musieli wymieniać.

  • pola80 Przyjaciółka
    Postów: 118 31

    Wysłany: 26 lutego 2018, 17:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Matkapatka bardzo Ci dziękuję za
    odpowiedź.

    eaobezd.png
    AMH 0,37 listopad 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 września 2018, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakieś świeże opinie o ICZMP?

  • TylkoLepiej Autorytet
    Postów: 251 162

    Wysłany: 20 września 2022, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy któraś z was rodziła ostatnia w Medeorze? Mam kilka pytań;)

  • Lena-90 Koleżanka
    Postów: 38 1

    Wysłany: 11 grudnia 2022, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rodziłam pierwszy raz w Matce Polce i teraz też mam tam zamiar ;)

  • TERESA05 Koleżanka
    Postów: 63 0

    Wysłany: 4 kwietnia 2023, 02:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MAGDALENA ROSIK FINANSOWANIE
    Witam wszystkich
    Bardzo dziękuję Bogu że ponownie postawiłeś MAGDALENA BARBARA ROSIK na mojej ścieżce.
    W przypadku wszystkich Twoich potrzeb finansowych lub masz kłopoty finansowe, po prostu skontaktuj się z tą wspaniałą MAGDALENA BARBARA ROSIK , a będziesz miał pełną satysfakcję.Ta kobieta właśnie pomogła mi niewielką sumą 55 000 zł, a to mi wystarczy.
    Jest kobietą serca, dzięki tej wspaniałej kobiecie mogłem podnieść standard życia i zadłużenie.
    Jeśli potrzebujesz małej pożyczki, skontaktuj się tylko z nimi, a nie zawiedziesz się.
    E-mail: [email protected]
    Dziękuję Ci

1 2 3
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ