Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Poronienie 1 poziom wtajemniczenia: poronienia, badania, Jerzak
Odpowiedz

1 poziom wtajemniczenia: poronienia, badania, Jerzak

Oceń ten wątek:
  • Hope89 Autorytet
    Postów: 816 291

    Wysłany: 24 września 2019, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie1989,
    mój zdecydowanie nie woła teraz o ryby. Na samą myśl o rybach robi mi się słabo :P

    Insulinooporność, MTHFR, PAI-1, białko S, allo mlr 7%, niedoczynność tarczycy

    ♥ 2020 córeczka
  • wikpaw Autorytet
    Postów: 299 121

    Wysłany: 24 września 2019, 17:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiek,
    Spóźnione, ale wszystkiego najlepszego, spełnienia tego największego marzenia. Jestem w Twoim wieku i też mam za chwilę urodziny. Wiem, że bywa ciężko, ale nam też się kiedyś uda i będziemy szczęśliwe.

    Hope,
    No to chyba się spotkalysmy. Zerknij na priv. Dr Degi przyjmuje w narantem na luckiej.

    Cer,
    Nie możesz się denerwować. Trzymam mocno kciuki.

    Ja ryby jem 1 w tygodniu. A teraz jadę sobie rowerkiem. Dziewczyny głowa do góry. Może chcecie się spotkać na jakąś zielona herbatkę?

    Hope89, Kasiek789 lubią tę wiadomość

  • Hope89 Autorytet
    Postów: 816 291

    Wysłany: 24 września 2019, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jestem chętna :)

    Kasiek789 lubi tę wiadomość

    Insulinooporność, MTHFR, PAI-1, białko S, allo mlr 7%, niedoczynność tarczycy

    ♥ 2020 córeczka
  • Kasiek789 Autorytet
    Postów: 3682 7484

    Wysłany: 24 września 2019, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wikpaw dziekuje bardzo :-))))

    Tez jestem chetna na herbatke :-)

    Hope89 lubi tę wiadomość

    🔹Ja 85’
    Endometrioza
    MTHFR C677T hetero, PAI-1 homo
    Mięśniaki, AMH: 1,07 (11/22), 0,54 (25’)
    Cross match - 39%, Allo MLR - 27,9 %, KIR Bx (brakuje 2DS3)
    🔹Mąż 84’: DFI: 38%, morfo 2%
    🔹Kariotypy oboje ✅

    03/2019: 💔 👼

    01/2023 IVF
    20.01. Punkcja - 8 komórek, 6 dojrzałych, 5 zapłodnionych, 4 blastki
    25.01. ET 5.2.2. Clexane, Acard, Encorton, Siofor 500
    03.03. 💔 7tc 💙👼

    03.10 🍁 FET 3.1.2. Clexane, Acard, Prograf 0,5, Accofil, Siofor 500
    5dpt ⏸️bHCG: 7dpt - 61 9dpt - 152, 11dpt - 286 12dpt - 505, 21dpt - 14321 💗
    7+5 CRL: 1,39 cm, FHR: 154 bpm
    11+4 Nifty - ryzyka niskie 🎀 👧🏻

    13.06.2024 39+0, CC, 3660 gr, 58 cm 🩷 Mała na świecie!

    age.png

    ❄️❄️ (5.1.1., 5.2.2.)
  • Karolka93 Koleżanka
    Postów: 39 9

    Wysłany: 24 września 2019, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DIewcyzny, czy któraś z Was ma moze na zbyciu, lub większe ilości leku glucophage 750 XR?

    Nigdzie go nie ma w aptekach :(

    A jestem w 26 tc i zaczynam sie tym faktem denerwować, ze nie mam jak wykupić receptę

  • Capsella Ekspertka
    Postów: 126 56

    Wysłany: 24 września 2019, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka93, sprawdz sobie na tej stronie

    https://ktomalek.pl

    Znajdziesz w najbliższej okolicy. Mi ta strona juz wiele razy się sprawdziła.

    Dziewczyny, myślałam że tylko ja jestem tu najstarsza a jak się okazuje tylko o rok od kilku z Was, bo w tym roku skończę 35. Wierzę że wiek nie gra roli i uda nam się!

    wikpaw, Hope89, Kasiek789 lubią tę wiadomość

    PCOS, insulinooporność, PAI-1, MTHFR 1298 AC, ANA 2
  • Karolka93 Koleżanka
    Postów: 39 9

    Wysłany: 24 września 2019, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Capsella tak jak wspomniał, nie ma tego leku narazie w aptekach ...

  • Hope89 Autorytet
    Postów: 816 291

    Wysłany: 24 września 2019, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka93,
    może zadzwoń tam gdzie chodzisz do profesor i powiedz, że nie możesz znaleźć nigdzie glucophage i myślę, że profesor mogłaby Ci wypisać zamiennik?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2019, 21:40

    Insulinooporność, MTHFR, PAI-1, białko S, allo mlr 7%, niedoczynność tarczycy

    ♥ 2020 córeczka
  • Hope89 Autorytet
    Postów: 816 291

    Wysłany: 24 września 2019, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka93,
    przypomniało mi się, że mam w portfelu receptę z 11.07 od profesor, tylko nie na glucophage a na symformin xr. Mogłabym Ci ją oddać, tylko pytanie jaką ważność ma recepta?

    Insulinooporność, MTHFR, PAI-1, białko S, allo mlr 7%, niedoczynność tarczycy

    ♥ 2020 córeczka
  • Nika1989:) Koleżanka
    Postów: 35 4

    Wysłany: 24 września 2019, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolka93 wrote:
    DIewcyzny, czy któraś z Was ma moze na zbyciu, lub większe ilości leku glucophage 750 XR?

    Nigdzie go nie ma w aptekach :(

    A jestem w 26 tc i zaczynam sie tym faktem denerwować, ze nie mam jak wykupić receptę

    glucophage 750 XR bedzie dostepny dopiero najwczesniej w połowie października a do aptek ostatnia partia trafiła ma poczatku sierpnia wiec ciezko bedzie znalezc😶

  • wikpaw Autorytet
    Postów: 299 121

    Wysłany: 24 września 2019, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi też profesor mówiła że jak nie będzie glucophage to mam kupić symformin. Ale jak masz receptę na glucophage to powinni Ci w aptece zamiennik zaproponować.

    Hope89 lubi tę wiadomość

  • Capsella Ekspertka
    Postów: 126 56

    Wysłany: 24 września 2019, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A probowalas sobie wpisac ten lek w wyszukiwarke? Możesz sprawdzić gdzie mają jeszcze zapasy i zadzwonić do tej konkretnej apteki aby potwierdzić. Jeśli jesteś z Warszawy to np. na Brodnie ja mają.
    Ja w ten sposób wyszukalam np. Inofolic, który nie jest dostępny od ręki w każdej aptece.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 września 2019, 22:39

    PCOS, insulinooporność, PAI-1, MTHFR 1298 AC, ANA 2
  • Sylwiu Autorytet
    Postów: 430 280

    Wysłany: 25 września 2019, 04:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, 23.09 na świat przyszedl moj drugi synuś z wagą 3500 i 54 cm długości. Śliczny i zdrowy :-)

    wikpaw, Capsella, Hope89, Kasiek789, Nika1989:), nick nieaktualny, Czarna mamba, Angie1989, Marbell84 lubią tę wiadomość

  • wikpaw Autorytet
    Postów: 299 121

    Wysłany: 25 września 2019, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiu,
    Gratulacje. Bardzo się cieszę. Dużo zdrówka Wam życzę.

    Sylwiu lubi tę wiadomość

  • Capsella Ekspertka
    Postów: 126 56

    Wysłany: 25 września 2019, 07:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, ogromne gratulacje. Cieszymy się, że możesz już tulic swoje Szczęście.
    P.S. Dużo zdrówka dla Was.

    Sylwiu, Hope89 lubią tę wiadomość

    PCOS, insulinooporność, PAI-1, MTHFR 1298 AC, ANA 2
  • Hope89 Autorytet
    Postów: 816 291

    Wysłany: 25 września 2019, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiu,
    gratuuuuulacje!!!!! :* :* Tak czułam, że u Ciebie coś się dzieje, bo milczalaś :) Wycałuj swojego bobaska ode mnie :P

    Sylwiu lubi tę wiadomość

    Insulinooporność, MTHFR, PAI-1, białko S, allo mlr 7%, niedoczynność tarczycy

    ♥ 2020 córeczka
  • Kasiek789 Autorytet
    Postów: 3682 7484

    Wysłany: 25 września 2019, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia gratulacje :* :-))(

    Sylwiu, Hope89 lubią tę wiadomość

    🔹Ja 85’
    Endometrioza
    MTHFR C677T hetero, PAI-1 homo
    Mięśniaki, AMH: 1,07 (11/22), 0,54 (25’)
    Cross match - 39%, Allo MLR - 27,9 %, KIR Bx (brakuje 2DS3)
    🔹Mąż 84’: DFI: 38%, morfo 2%
    🔹Kariotypy oboje ✅

    03/2019: 💔 👼

    01/2023 IVF
    20.01. Punkcja - 8 komórek, 6 dojrzałych, 5 zapłodnionych, 4 blastki
    25.01. ET 5.2.2. Clexane, Acard, Encorton, Siofor 500
    03.03. 💔 7tc 💙👼

    03.10 🍁 FET 3.1.2. Clexane, Acard, Prograf 0,5, Accofil, Siofor 500
    5dpt ⏸️bHCG: 7dpt - 61 9dpt - 152, 11dpt - 286 12dpt - 505, 21dpt - 14321 💗
    7+5 CRL: 1,39 cm, FHR: 154 bpm
    11+4 Nifty - ryzyka niskie 🎀 👧🏻

    13.06.2024 39+0, CC, 3660 gr, 58 cm 🩷 Mała na świecie!

    age.png

    ❄️❄️ (5.1.1., 5.2.2.)
  • Sylwiu Autorytet
    Postów: 430 280

    Wysłany: 25 września 2019, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki kochane :-* proszę sie tu zarażać tym klimatem.... :-)

    Hope89, wikpaw, Kasiek789 lubią tę wiadomość

  • Hope89 Autorytet
    Postów: 816 291

    Wysłany: 25 września 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwiu,
    tylko wpadaj tu do Nas jeszcze od czasu do czasu :)

    Sylwiu, Kasiek789, Capsella lubią tę wiadomość

    Insulinooporność, MTHFR, PAI-1, białko S, allo mlr 7%, niedoczynność tarczycy

    ♥ 2020 córeczka
  • Marbell84 Koleżanka
    Postów: 70 13

    Wysłany: 25 września 2019, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angie1989 wrote:
    Nika1989, jesli podasz mi maila to prześlę Ci te ogólne zalecenia od Senczyny z moimi komentarzami ze spotkania z nia i daniami, ktore mi zatwierdziła :)
    Angie a czy ja też mogę GE prosić o wytyczne dr Senczyny?

‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Inozytol a kobieca płodność – wsparcie owulacji, metabolizmu i zdrowia hormonalnego kobiet

Coraz więcej kobiet w wieku rozrodczym zmaga się z zaburzeniami hormonalnymi, które utrudniają zajście w ciążę lub jej prawidłowy przebieg. Dlatego wiele par w czasie starań o dziecko decyduje się na wprowadzenie suplementacji poprawiającej kobiecą płodność. Jednym z najlepiej przebadanych składników jest inozytol, który – regulując gospodarkę hormonalną i cukrową – może zwiększyć szansę na zapłodnienie. Jak dokładnie działa i jakie inne skuteczne składniki wspierające płodność kobiet warto włączyć do codziennej suplementacji?

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji miesiączkowych dla kobiet starających się o ciążę

Jak wybrać najlepszą aplikację miesiączkową? Zapytaliśmy o to tysiące kobiet starających się o dziecko odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja miesiączkowa to taka, która spełnia szereg wymagań np. wyznacza owulację dla cykli nieregularnych, ma codziennie dopasowane porady tworzone przez ekspertów albo ciekawe funkcjonalności specjalnie dla kobiet starających się o dziecko. Wyniki rankingu nawet nas w niektórych aspektach zaskoczyły. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ